Otrdiena, 6.decembris

redeem Niklāvs, Nikolajs, Niks

arrow_downwardSniega nedarbi

Latvijā aizvien ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa visiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, tomēr īpaši apgrūtināta braukšana ir Ventspils šosejas posmā Talsi-Ventspils, brīdina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
25.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Sniega dēļ šorīt Latvijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa visiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.
25.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldības policijai šoziem ziņots par 138 cilvēkiem, kuri guvuši traumas nenotīrītā sniega dēļ,  informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
23.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Ir jāizvērtē, vai finansējumu izlietot sniega izvešanai no Rīgas vai bērnudārzu būvniecībai un ielu remontiem, 17. decembra ārkārtas sēdē, kur lēma par viņa atstādināšanu no amata, teica Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).
23.dec 2021 Māris Krautmanis
"Euronews" apkopojis, kurās desmit Eiropas pilsētās pastāv vislielākā iespēja, ka Ziemassvētki būs sniegoti.
21.dec 2021 tautaruna.lv
Svētdien daudzviet Latvijā gaidāms slapjš sniegs, turklāt laikapstākļu ietekmē ceļi būs slideni, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
19.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
"Jā pēc katra sniegputeņa nošausim amatpersonas, mums drīz beigsies patronas un arī amatpersonas," piektdien Rīgas domes sēdē teica opozīcijā esošās Latvijas Krievu savienības (LKS) frakcijas vadītājs Miroslavs Mitrofanovs, diskutējot par ierosinājumu atbrīvot no mata Rīgas mēru Mārtiņu Staķi (PP) un vicemēru Vilni Ķirsi (JV).
17.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Daudzviet Rīgas mikrorajonos ir apgrūtināta, vietām pat neiespējama piekļuve atkritumu konteineriem, kas būtiski sarežģī atkritumu izvešanu un var kavēt pakalpojuma izpildi, pavēstīja vides pakalpojumu uzņēmumā SIA "Clean R".
16.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Mikroblogošanas vietnē Twitter izplatījies video, kurā redzams, kā tiek sabojātas automašīnas pēc sniega tīrīšanas no jumtiem.
14.dec 2021 tautaruna.lv
Ielu uzturēšana ir viena no  labāk redzamajām pašvaldības funkcijām un sniegs parāda vājās vietas, ziņo raidījums "Nekā personīga".
12.dec 2021 Portāls nra.lv
Ceturtdienas vakarā vietām Latvijas rietumu un dienvidu daļā, piektdien naktī un dienā arī pārējā valstī gaidāms neliels sniegs un atkala jeb sasalstošs lietus, prognozē sinoptiķi.
9.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar nepieciešamību nodrošināt ziemas dienestu darbu un sniega tīrīšanu Rīgā, lai uzlabotu ielu caurlaides spēju un satiksmes drošību, no 10.decembra līdz nākamā gada 1.aprīlim nepieciešamības gadījumā tiks aizliegta apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas ielās vai to posmos, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
9.dec 2021 Portāls nra.lv
Izmēģiniet šos divus pavisam vienkāršos trikus, kā atvieglot sniega tīrīšanu pagalmā!
8.dec 2021 <a href="https://lifehacks.nra.lv">LifeHacks.lv</a>
No Rīgas izvesti vairāk nekā 10 000 kubikmetru sniega, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
8.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Decembra pirmajās piecās dienās valsts autoceļu uzturēšana pēc sākotnējām aplēsēm ir izmaksājusi apmēram 2,5 miljonus eiro, informē  VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas nodaļa.
7.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Vides pakalpojumu uzņēmuma SIA "Clean R" pārziņā Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētās, tādēļ izcelt kompāniju kā galveno vaininieku pie nenotīrītā sniega nav korekti, pauda "Clean R" valdes loceklis Guntars Levics.
6.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Šonakt turpinās izvest sniegu no Rīgas centra, Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputātus informēja Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods.
6.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Nav izslēgta iespēja neapmierinošas galvaspilsētas ietvju attīrīšanas no sniega dēļ lauzt līgumu ar uzņēmumu "Clean R", intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīga panorāma" pauda Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis (JV).
6.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Šorīt sniegs un apledojums vietām Kurzemē un Latgalē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi".
6.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Papildu sniega tīrīšanas tehnikas iegādei Rīgā nepieciešams ekonomisks pamatojums, ņemot vērā, ka tik intensīva snigšana, kāda galvaspilsētā piedzīvota šonedēļ, notiek reti, pauž Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis (JV).
5.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA

Izvēlies labāko abonēšanas
piedāvājumu tieši tavām vēlmēm