Pirmdiena, 30.janvāris

redeem Pārsla, Tīna, Valentīna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardSniega nedarbi

Šodien īsi pēc pulksten 13 Tērbatas ielā 6/8 no jumta nogāzās sniega blāķis. Tieši tai brīdi pa ietvi pārvietojās māmiņa, kas stūma bērna ratiņus.
20.jan Portāls nra.lv
Reto sniegputeņu un neparasti siltā laika dēļ Eiropas galveno kalnu nogāzēs šogad ir vairāk zāles nekā sniega. Slēpotāji, snovbordisti un Alpu kūrortu operatori neslēpj vilšanos.
7.jan tautaruna.lv
Šorīt sniega un apledojuma dēļ vietām valsts teritorijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, un īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz Bauskas šosejas (A7) posmā Dimzukalns-Grenctāle, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
6.jan Portāls nra.lv
Ceturtdien plkst.8 biezākā sniega sega novērojumu stacijās bija desmit centimetri Skrīveros un 11 centimetri Ogresgalā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
5.jan Ziņu aģentūra LETA
Lai gan biezā sniega kārta Latvijā jau nokususi, pilsētās vēl arvien redzamas netīras sniega čupas un milzu peļķes.
1.jan tautaruna.lv
Vietām Kurzemē - galvenokārt jūras piekrastē - izkususi vienlaidu sniega sega, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
22.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Sniega tīrīšanas laikā vairākās Rīgas ielās Mežciemā, Ķengaragā un Āgenskalnā tiks aizliegta automašīnu stāvēšana, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
19.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ir skaidrs, ka sniegu no Rīgas un citām pilsētām satiksmes drošības vārdā nāksies izvest, taču sniega daudzumu grūti noteikt.
16.dec 2022 tautaruna.lv
Bauskas novada pašvaldības ielu un ceļu tīrīšana vienu reizi izmaksā nepilnus 30 000 eiro.
16.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Sniegputeņa dēļ arī trešdien Kuldīgas novadā skolēni mācīsies attālināti, aģentūru LETA informēja Kuldīgas novada pašvaldības pārstāve Lāsma Reinfelde.
13.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā sniegs un apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, daudzviet Kurzemē un Vidzemē aizputinājumu dēļ ir īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
13.dec 2022 tautaruna.lv
Sniegputeņa dēļ Talsu un Kuldīgas novados šodien tiks slēgtas skolas un mācības 1.līdz 12 klašu skolēniem notiks attālināti, informē pašvaldības.
13.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas vakarā biezākā sniega sega novērojumu stacijās ir 38 centimetri Stendē un 55 centimetri Kuldīgā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
12.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien plkst.12 dziļākais sniegs valsts novērojumu stacijās bija 40 centimetri Kuldīgā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
12.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
No šodienas sniega tīrīšanas laikā Rīgā, Ķengaragā ierobežos transportlīdzekļu stāvēšanu Lokomotīves ielā, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
12.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Patlaban biezākā sniega sega izveidojusies Ainažos, kur tā ir 29 centimetri, aģentūra LETA uzzināja Valsts Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
9.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Naktī vietām Latvijā gaidāma stipra snigšana, sniega segas biezums palielināsies par pieciem līdz deviņiem centimetriem, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas dienesta un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji. 
8.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
 Pēc intensīvas snigšanas teju visā valsts teritorijā novēroti apgrūtināti braukšanas apstākļi, liecina informācija VSIA "Latvijas Valsts ceļi" mājaslapā.
7.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Trešdien pusdienlaikā īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Tallinas, Vidzemes, Liepājas un Ventspils šoseju posmos, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.
7.dec 2022 Portāls nra.lv
Rīgā trešdienas rītā sniegputeņa laikā turpinās nepieciešamie ielu un ietvju uzturēšanas darbi, darbos iesaistot 99 tehnikas vienības, informē Rīgas dome.
7.dec 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA