Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardSniega nedarbi

Trešdienas vakarā Latviju no rietumiem sāks šķērsot nokrišņu zona, valsts austrumos tā ieradīsies ceturtdienas rītā, prognozē sinoptiķi.
29.mar Ziņu aģentūra LETA
Rīgā jau izsrādājusies sistēma - līdz ko uzsnieg sniegs, automašīnas tiek novietotas arī tur, kur visi labi zina, ka atrodas zālājs jeb pilsētas zaļā zona.
19.mar tautaruna.lv
Šorīt sniegs un apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
12.mar Ziņu aģentūra LETA
Pēc lielās puteņošanas pagājušajā diennaktī šodien uz Talsu novada ceļiem ir kritiski braukšanas apstākļi, tādēļ pašvaldības darbinieki intensīvi tīra ceļus, informē pašvaldības pārstāve Inita Fedko.
9.mar Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā Ventspils novada Irbenē sniega segas biezums pieauga no 12 līdz 20 centimetriem, liecina dati no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) novērojumu stacijas "Vičaki".
7.mar Ziņu aģentūra LETA
Šodien īsi pēc pulksten 13 Tērbatas ielā 6/8 no jumta nogāzās sniega blāķis. Tieši tai brīdi pa ietvi pārvietojās māmiņa, kas stūma bērna ratiņus.
20.jan Portāls nra.lv
Reto sniegputeņu un neparasti siltā laika dēļ Eiropas galveno kalnu nogāzēs šogad ir vairāk zāles nekā sniega. Slēpotāji, snovbordisti un Alpu kūrortu operatori neslēpj vilšanos.
7.jan tautaruna.lv
Šorīt sniega un apledojuma dēļ vietām valsts teritorijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, un īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz Bauskas šosejas (A7) posmā Dimzukalns-Grenctāle, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
6.jan Portāls nra.lv
Ceturtdien plkst.8 biezākā sniega sega novērojumu stacijās bija desmit centimetri Skrīveros un 11 centimetri Ogresgalā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
5.jan Ziņu aģentūra LETA
Lai gan biezā sniega kārta Latvijā jau nokususi, pilsētās vēl arvien redzamas netīras sniega čupas un milzu peļķes.
1.jan tautaruna.lv
Vietām Kurzemē - galvenokārt jūras piekrastē - izkususi vienlaidu sniega sega, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
22.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Sniega tīrīšanas laikā vairākās Rīgas ielās Mežciemā, Ķengaragā un Āgenskalnā tiks aizliegta automašīnu stāvēšana, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
19.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ir skaidrs, ka sniegu no Rīgas un citām pilsētām satiksmes drošības vārdā nāksies izvest, taču sniega daudzumu grūti noteikt.
16.dec 2022 tautaruna.lv
Bauskas novada pašvaldības ielu un ceļu tīrīšana vienu reizi izmaksā nepilnus 30 000 eiro.
16.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Sniegputeņa dēļ arī trešdien Kuldīgas novadā skolēni mācīsies attālināti, aģentūru LETA informēja Kuldīgas novada pašvaldības pārstāve Lāsma Reinfelde.
13.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā sniegs un apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, daudzviet Kurzemē un Vidzemē aizputinājumu dēļ ir īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
13.dec 2022 tautaruna.lv
Sniegputeņa dēļ Talsu un Kuldīgas novados šodien tiks slēgtas skolas un mācības 1.līdz 12 klašu skolēniem notiks attālināti, informē pašvaldības.
13.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas vakarā biezākā sniega sega novērojumu stacijās ir 38 centimetri Stendē un 55 centimetri Kuldīgā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
12.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien plkst.12 dziļākais sniegs valsts novērojumu stacijās bija 40 centimetri Kuldīgā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
12.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
No šodienas sniega tīrīšanas laikā Rīgā, Ķengaragā ierobežos transportlīdzekļu stāvēšanu Lokomotīves ielā, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
12.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA