Sniega nedarbi

23.apr
Valsts lielāko daļu otrdien pārklās sniega sega, jo naktī uz otrdienu Latvijā snigs un putinās, vietām - galvenokārt Vidzemē - gaidāms arī lietus, prognozē sinoptiķi.
22.apr
Pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu Latvijā snigs un putinās, vietām - galvenokārt Vidzemē - gaidāms arī lietus, prognozē sinoptiķi.
7.feb
Enerhack projektu vadītājs Igors Krupenskis Igaunijā uzskata, ka pašreizējos apstākļos Igaunija varētu domāt par sniega izmantošanu kā atjaunojamo energoresursu, raksta postimees.ee.
7.feb
Trešdienas rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem visā Latvijā, bet vietām uz Rēzeknes šosejas braukšanas apstākļi bija pat īpaši apgrūtināti, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi".
15.dec 2023
Rīgā šobrīd nav iespējams notīrīt sniegu visiem jumtiem, kur tas būtu nepieciešams, aģentūrai LETA pauda SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) pārstāvis Krists Leiškalns.
11.dec 2023
Rīgā sniega tīrīšanas laikā ieviesīs īslaicīgus automašīnu novietošanas ierobežojumus, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
7.dec 2023
Šā gada ziema ir atnākusi ar vērienu, lielu snigšanu, daudz sniega un transporta līdzekļu kustības ierobežojumiem visā Eiropā. Tiek atcelti aviopārvadājumi un apstādināta vilcienu satiksme, tikmēr acis žilbst no spoži baltā skata pa logu.
7.dec 2023
Žurnālists Lato Lapsa paudis savu viedokli par piesnigušajām ielām un ietvēm Rīgā.
1.dec 2023
Pēc ilgstošas snigšanas Rīgā turpinās ielu tīrīšana, bet naktī uz piektdienu sākta sniega izvešana, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
28.nov 2023
Otrdienas pievakarē Rīgā sabiedriskā transporta kustība stabilizējusies, taču atsevišķos maršrutos autobusi aizvien kavē aptuveni 30 minūtes, aģentūru LETA informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.
24.nov 2023
AS "Sadales tīkls" ceturtdien novērsusi 297 sniega vētras radītos elektrotīkla bojājumus, to vidū 70 vidējā sprieguma un 227 zemsprieguma elektrotīklā, informē "Sadales tīkls".
22.nov 2023
Atbilstoši Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozēm valsts teritoriju trešdien, 22. novembra, vakarā sasniegs vētras stipruma vējš un spēcīga snigšana, iespējama arī apledojuma veidošanās. Rietumu un centrālajos rajonos vējš varētu sasniegt spēku 20-24 m/s, bet piekrastes rajonos 25-28 m/s. Piekrastē vējš varētu pierimt 23. novembra rīta pusē, savukārt centrālajos un rietumu rajonos – tikai ceturtdienas vakarpusē. Šādos laikapstākļos iespējami elektroapgādes traucējumi, tāpēc AS "Sadales tīkls" strādās paaugstinātas operatīvās gatavības režīmā. Iedzīvotāji aicināti neaizmirst par personīgo drošību un būt uzmanīgiem gaisvadu līniju un citu elektroapgādes objektu tuvumā. Elektroapgādes pārtraukumus iespējams pieteikt digitāli – uzņēmuma mājaslapā www.sadalestikls.lv, informē "Sadales tīkls".
22.nov 2023
Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozēm naktī uz ceturtdienu un no rīta Rīgā iespējama spēcīga snigšana un brāzmains vējš, tādēļ galvaspilsētas ielās var būt apgrūtināti braukšanas apstākļi un slikta redzamība. Ņemot vērā, ka šī būs pirmā ievērojamā snigšana šajā rudenī un ne visi vēl būs pieraduši pie braukšanas ziemīgos apstākļos, Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt īpaši piesardzīgiem, iespēju robežās izvēlēties veikt darba pienākumus attālināti vai arī savlaicīgi plānot izbraukšanas laiku un maršrutu, rēķinoties, ka ceļā var būt jāpavada ilgāks laiks nekā ierasts, informē Rīgas dome.
13.nov 2023
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē "X" atklāj, kurā vietā Latvijā šorīt izveidojusies neliela sniega sega.
26.okt 2023
Agrā rītā Daugavpilī un tās apkārtnē snieg, vietām balta zeme un slideni autoceļi, mikrovietnē "X" ziņo meteorologs Jānis Trallis.
19.okt 2023
Jaunākās laika prognozes vēsta, ka nedēļas izskaņā Latvijas teritorijai pietuvosies ciklons, sev līdz nesot mitrāku un siltāku laiku.
8.okt 2023
Naktī un no rīta Pierīgā, Zemgales pusē sniga sniegs.
5.aug 2023
Vācijas pilsētas Reitlingenas dome sociālajā medijā "Facebook" publicējusi acīm neticamus kadrus. Augusta laikā pilsēta manāmas lielas kupenas.
2.jūl 2023
Jūtas štata Keišas apgabala kalnos (Cache County mountains) redzams acīm neticamais. Sniega kupenas šajos kalnos iekrāsojušās rozā un oranžā nokrāsā, vēsta "UPI".
29.mar 2023
Trešdienas vakarā Latviju no rietumiem sāks šķērsot nokrišņu zona, valsts austrumos tā ieradīsies ceturtdienas rītā, prognozē sinoptiķi.