Eirovīzija 2010

21.mai
Eiropas Raidorganizāciju savienība (EBU) atklājusi, kāpēc sešu valstu žūriju balsojums netika pieņemts gan Eirovīzijas otrajā pusfinālā, gan konkursa Lielajā finālā, vēsta liepajniekiem. 
 
20.mai
Lai gan šī gada Latvijas Eirovīzijas pārstāvji, grupa "Citi Zēni" neiekļuva konkursa finālā, viņi ir pamanīti otrpus okeānam, kur pieminēti Džona Olivera šovā "Last Week Tonight".
 
19.mai
Šogad Eirovīziju vadīja veseli trīs vadītāji - pazīstamais dziedātājs Mika, TV raidījumu vadītājs Alesandro Ketelanu un itāļu dziedātāja Laura Pauzīni. Skatītāji pamanīja, ka dziedātāja uz brīdi nozuda no TV ekrāniem un tagad viņa sociālajos medijos atklājusi iemeslu.
 
16.mai
Kā jau tas bija viegli prognozējams, 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarējuši Ukrainas pārstāvji “Kalush Orchestra” ar dziesmu “Stefania”, kuri nebija labākie pat savā valstī. Savukārt attiecībā uz Latvijas pārstāvjiem visi prātojumi par netikšanas finālā iemesliem izrādījušies lieki – “Citi zēni” nav patikuši ne žūrijai, ne vēl jo vairāk TV skatītājiem.
 
15.mai
Latvija Eirovīzijas pusfinālā ierindojās 14. vietā starp 17 pretendentiem. Lai iekļūtu finālā, "Citiem zēniem" pusfinālā vajadzēja iegūt vismaz par 49 punktiem vairāk.
 
15.mai
Ukrainas ‘’Kalush Orchestra’’ ar dziesmu “Stefania” ierindojās 1. vietā, Apvienotā Karaliste 2. vietā, Spānija - 3. vietā.
 
14.mai
Dziedātājs Lauris Reiniks komentējis Latvijas pārstāvju Eirovīzijā grupas "Citi zēni" neiekļūšanu konkursa finālā.
 
13.mai
Kā zināms, arī šogad Latvijas dalībniekus Eirovīzijas finālā neredzēsim. Tikmēr mikroblogošanas vietnē Twitter izvērsusies plaša diskusija, kas tad Latvijai būtu jādara, lai mēs beidzot vismaz tiktu finālā, nerunājot par uzvaru konkursā.
 
13.mai
Veiksmīgāk nekā Latvijai Eirovīzijas pusfināls šogad bijis Lietuvai un Igaunijai. Abas kaimiņvalstis tikušas finālā.
 
12.mai
Dziedātājs Filips Kirkorovs, kurš nenosoda Krievijas iebrukumu Ukrainā un Latvijā ir iekļauts melnajā sarakstā, pēkšņi parādījās Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā.
 
11.mai
Grupa "Citi Zēni", kas ir Latvijas pārstāvji šī gada Eirovīzjas dziesmu konkursā, otrdienas naktī pēc tam, kad Latvijai atkal nav izdevies iekļūt konkursa finālā, dalījušies ar ziņu latviešiem.
 
10.mai
"Citi zēni" šodien pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmajā pusfinālā. Eiropa mūs kārtējo reizi nesaprata – puiši netika finālā!
 
10.mai
Jau šodien, 10.maijā, notiks pirmais "Eirovīzija" pusfināls, savukārt 12.maijā - otrais pusfināls, bet 14.maijā lielais fināls, kad tiks noskaidrots, kura valsts plūks uzvaras laurus!
 
10.mai
"Galvenais, lai "Citi Zēni" nepārcenšas visā un lai tas pūlis viņu vietā nokliedz to "pussy" kā iecerēts. Ja būs klusums, tad būs melni...," ierakstā mikroblogošanas vietnē "Twitter" savas sajūtas pirms Eirovīzijas dziesmu festivāla vēl Lauris Reiniks.
 
10.mai
12. februārī dziesmu konkursa "Supernova 2022" finālā izraudzīta Latvijas pārstāve "Eirovīzijā". Tā ir grupa “Citi zēni” - “Eat Your Salad”. 2022.gada Eirovīzijā Latvijas dziesma izskanēs pirmajā pusfinālā 10.maijā.
 
9.mai
Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmajā pusfinālā 10. maijā 17 dziesmu konkurencē Latviju pārstāvēs grupa “Citi Zēni” ar dziesmu “Eat Your Salad”. Ukraina uzstāsies ar dziesmu ar dziesmu "Стефанія" (Stefānija), kuru izpildīs grupa "Kalush Orchestra".
 
30.apr
Grupa "Citi zēni" sestdien aizvadījusi pirmo Eirovīzijas dziesmu konkursa mēģinājumu dziesmai "Eat Your Salad", vēsta lsm.lv. Mēģinājumā neiztika arī bez neliela incidenta.
 
29.apr
Pašmāju grupa "Citi zēni" šodien devusies uz Turīnu, Itālijā, kur pārstāvēs Latviju 66.starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu festivālā.
 
25.feb
Eiropas Raidorganizāciju apvienība (EBU) paziņojusi, ka Krievijas priekšnesums nepiedalīsies šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā, vēsta lms.lv.
 
24.feb
Eirovīzijas dziesmu konkursa organizatori pagaidām plāno maijā Itālijas pilsētā Turīnā gaidāmajā pasākumā atļaut uzstāties arī Krievijas pārstāvjiem, neskatoties uz Krievijas iebrukumu Ukrainā.
 

Komentētākie