Krievu dziedātājs Filips Kirkorovs apgalvojis, ka par Bulgārijas uzvaru pašreizējā Eirovīzijas dziesmu konkursā ir jāpateicas viņam. Bulgārijas pārstāve Dara publiski atbildēja, ka tas nav taisnība, raksta “Focus”. Dara komentēja Kirkorova garo ierakstu sociālajos tīklos, kurā noraidīja propagandista apgalvojumus.
Par to 3. jūnijā ziņoja bulgāru izdevums “Standart”. Krievu dziedātājs savam ierakstam pievienoja Trojas zirga attēlu ar savu seju. Kirkorovs tajā paskaidroja, ka Bulgārija sešus gadus nav pārstāvēta Eirovīzijā valsts sabiedriskās raidorganizācijas BNT līdzekļu trūkuma dēļ. Viņš piebilda, ka pagājušajā gadā sazinājies ar BNT izpilddirektoru Emīlu Košļukovu un atradis vārdā neminētu investoru, kurš sponsorēja valsts dalību 2026. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā.
Kirkorovs Daras uzvaru arī attiecināja uz savu producēšanas kompāniju “Dream Team”, kas it kā palīdzēja dziedātājai sagatavoties viņas uzstāšanās brīdim. "Bulgārija ir mana tēva dzimšanas vieta, un tieši tagad, viņa dzimšanas dienā, es nolēmu veikt Eirovīzijas darījumu. Esmu garīgi apmierināts. Es uzvarēju šajā konkursā," rakstīja Kirkorovs.
Pašreizējā Eirovīzijas uzvarētāja nolēma atbildēt uz krieva izteikumiem. Viņa norādīja, ka dziesma "Bangaranga", kas viņai atnesa triumfu, tika radīta pirms trim gadiem. "Ar visu cieņu, dziesma "Bangaranga" tika sarakstīta 2023. gadā Sofijas dziesmu rakstīšanas nometnē," rakstīja Dara. Viņa skaidroja savus panākumus ar savas komandas, “Virginia Records”, BNT un starptautisko producentu smago darbu.