Eirovīzija 2010

8.mai
Dziedātājs Dons rīt Malmē kāps uz "Eirovīzijas" skatuves, lai cīnītos par iekļūšanu finālā. Šodien Dons savā "Facebook" kontā visiem tautiešiem sūta sirsnīgu paziņojumu.
8.mai
Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisinās Zviedrijā. Pirmais pusfināls notika šovakar, 7.maijā. Otrs pusfināls 9.maijā, bet fināls - 11.maijā.
7.mai
Eirovīzijas dziesmu konkursa faniem nevajadzētu bažīties par drošību Malmē, lai gan saspīlējums sabiedrībā ir liels saistībā ar karu Gazas joslā, paziņojusi Zviedrijas Policijas pārvalde.
6.mai
Nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" publicējusi unikālu video, kurā redzams Dons.
6.mai
9. maijā uz Eirovīzijas lielās skatuves Latviju 68. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā pārstāvēs mūziķis Dons, izpildot dziesmu “Hollow”. Raidījumā "Nra.lv sarunas" jau pirms mēneša jautājām viņam, kā viņš pats vērtē savas izredzes.
6.mai
Andra Kiviča raidījumā “No Bullshit Experience" Inese Saulīte jeb tautā sauktā Kombuļu Inese atklāj, ka viņa būtu gatava piedalīties sacensībā par iespēju piedalīties Eirovīzijā un, ja uzvarētu nacionālajā atlases konkursā, bez sirds drebēšanas kāpt uz lielās Eirovīzijas skatuves.
4.mai
Zviedrijas pilsētā Malmē, kur notiks Eirovīzijas dziesmu konkurss, kāds vīrietis un sieviete piektdien dedzināja Korāna eksemplāru.
1.mai
Zviedrijas pilsētā Malmē otrdien aizvadīts pirmais 68. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa mēģinājums, kurā piedalījās arī Dons, izpildot dziesmu “Hollow”. Šī bija iespēja novērtēt novitātes arī dziedātāja vizuālajā tēlā.
28.apr
Tirdzniecības centrā "Spice" ikvienam bija iespēja novēlēt veiksmi Eirovīzijā Latvijas pārstāvim mūziķim Donam.
26.apr
Pie Lielbritānijas raidsabiedrības BBC biroja Londonā ceturtdien notika palestīniešu atbalstītāju demonstrācija, kuras dalībnieki aicināja Lielbritānijas pārstāvi Eirovīzijas dziesmu konkursā boikotēt šo konkursu.
23.apr
Vairāki simti Īrijas mākslinieku pirmdien aicināja šīs valsts pārstāvi Eirovīzijas dziesmu konkursā būt "vēstures pareizajā pusē" un boikotēt šo konkursu tāpēc, ka tajā piedalās Izraēla.
19.apr
Pēc nedēļas Dons dosies uz Zviedrijas pilsētu Malmi, lai uzsāktu mēģinājumus uz lielās Eirovīzijas skatuves. Zviedrijas vēstniecība par godu Donam rīkoja īpašu pasākumu "Abbas" stilā, vēsta LTV raidījums "Panorāma".
13.apr
Britu medijs "Daily Star" ziņo, ka šogad uz Eirovīzijas skatuves Malmē kāps īsta ragana no Īrijas.
11.apr
"Eirovīzijas" dziesmu konkursa rīkotāji paziņojuši, ka mākslinieku apsaukāšana un vajāšana saistībā ar Izraēlas dalību konkursā ir "nepieņemama un pilnīgi negodīga".
1.apr
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Dons. Viņš intervijā atklāj, kuras, viņaprāt, ir šā gada spēcīgākās dziesmas Eirovīzijā.
28.mar
9. maijā Dons kāps uz lielās Eirovīzijas skatuves. Turam īkšķus, lai izdodas!
27.mar
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Dons. Pēc 44 dienām - 9. maijā - viņš ar dziesmu “Hollow” kāps uz skatuves Malmē, lai pārstāvētu Latviju 68. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.
6.mar
Dons, kurš pārstāvēs Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, sava priekšnesuma veidošanai piesaistīs ārvalstu speciālistus, vēstīts Laumas Lapsas un Kaspara Antesa materiālā "Uzvar ar asarām acīs" izdevumā "Privātā Dzīve".
4.mar
Dziesmai "October Rain" ("Oktobra lietus"), ar kuru dziedātāja Edena Golana pārstāvēs Izraēlu šīgada Eirovīzijas dziesmu konkursā Zviedrijā, tiks mainīts teksts un nosaukums, paziņoja Izraēlas raidorganizācija "Kan".
29.feb
Šogad Eirovīzijas dziesmu konkursā Latviju pārstāvēs Dons ar dziesmu "Hollow”, kas jau tiek pamanīta ārpus mūsu valsts robežām. Vietnē "YouTube” otrdien ievietots video, kurā potenciālo superhitu atzinīgi vērtē Lielbritānijā pazīstama vokālā pedagoģe un ilggadēja Eirovīzijas kritiķe.