Peripetijas Rīgas domē

24.nov
Rīgas dome šodien nolēma izveidot Pašvaldības stratēģijas ieviešanas padomi un apstiprināja tās nolikumu.
 
20.nov
Mikroblogošanas vietnē "Twitter" ļaudis neizpratnē, kādēļ Rīgas pilsētā Latvijas karogi jau tiek demontēti, saņemta arī pašvaldības atbilde.
 
17.nov
Rīgā ziemā nenotīrītās ietves notīrīs pašvaldība, piedzenot izdevumus no īpašniekiem, šodien preses konferencē informēja Rīgas pilsētas izpilddirektors Jānis Lange. Viņš informēja, ka nenotīrītās teritorijas fiksēs pašvaldības policija vai administratīvā komisija. Pēc tam pašvaldība brīdinās īpašnieku un informēs par piespiedu izpildi.
 
14.nov
Rīgas dome jau iepriekš izpelnījusies pārmetumus par neefektīvu īpašumu pārvaldīšanu. Vairāk tas saistās ar iepriekšējiem domes saimniekiem, bet nu pārmetumus saņem pārmaiņu koalīcija.  Lai gan pilsētai pieder miljardiem vērti īpašumi, pašu vajadzībām telpas jānomā no privātajiem, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga" (NP).
 
11.nov
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien atbalstīja pašvaldības dalību Eiropas čempionāta basketbolā vīriešiem rīkošanā 2025.gadā.
 
11.nov
Partijas "Saskaņa" Rīgas domes frakcija vērsusies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) par iespējamu naudas izšķērdēšanu Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.
 
11.nov
Rīgas dome izveidojusi reklāmu krievu lvalodā, kurā uzrunā krievvalodīgos rīdziniekus par vakcinēšanos pret Covid-19.
 
10.nov
Daudzi cilvēki sociālajos medijos ir pauduši iepriekš nepieredzētu sašutumu un neapmierinātību par Rīgas pašvaldības izvēlēto valstssvētku laikam domāto māksliniecisko noformējumu (https://svetki.riga.lv/ru)
 
10.nov
Rīgas domes apsveikums Latvijas valsts svētkos un komunikācijas kampaņa izmaksājusi aptuveni 90 000 eiro, uzzināja Rīgas domē.
 
10.nov
Rīgas dome šodien nolēma pieņemt bezvadu interneta punktu (WiFi) iekārtu dāvinājumu no SIA "Mikrotīkls".
 
4.nov
Rīgas dome plāno aizņemties vairāk nekā vienu miljonu eiro pašvaldības iestāžu higiēnas prasību nodrošināšanai, paredz šodien pašvaldības Finanšu un administrācijas lietu komitejas akceptētais lēmums.
 
1.nov
Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja šodien atbalstīja lēmumu par papildus gultasvietu atvēršanu Covid-19 slimniekiem Rīgas 1. un 2.slimnīcā.
 
28.okt
Rīgas domes Mājokļu un vides departaments šonedēļ pabeidzis dižstādu stādīšanu galvaspilsētas ielu apstādījumos, iestādot 170 dižstādus.
 
26.okt
Rīgas dome piedalīsies Latviešu strēlnieku laukuma rekonstrukcijā, to paredz šodien Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas atbalstītais lēmumprojekts.
 
26.okt
Šodien plkst.16 sasaukta Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas sēde, kurā tiks lemts par Covid-19 inficēto pacientu uzņemšanu Rīgas 1.slimnīcā un 2.slimnīcas iesaistīšanu valsts ārstniecības iestāžu atslogošanā, liecina komitejas darba kārtība.
 
20.okt
Par darbu Covid-19 riska apstākļos Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki varēs saņemt piemaksas, kas nepārsniegs 75% no stundas likmes, paredz trešdien pilsētas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas pieņemtais lēmums.
 
13.okt
Tiešsaistē 14.oktobrī plkst.11.30 Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (PP), veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP), labklājības ministrs Gatis Eglītis (JKP) un Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētājs Gints Kaminskis parakstīts sadarbības memorandu virzībai uz sociālo un veselības aprūpes aktuālo problēmu risināšanu.
 
12.okt
Ārkārtējās situācijas laikā Rīgas dome ir gatava ieviest un kontrolēt jauno Ministru kabineta (MK) lēmumu, kas saistīti ar obligātu vakcinācijas prasību darbiniekiem pēc 15.novembra, informēja Rīgas domes (RD) Komunikācijas pārvaldē.
 
11.okt
Publicēta informācija, kas dod pamatu izteikt minējumus, ka Latvijas lielākā PR aģentūra “Deep white” ir tiešā veidā saistīta ar Rīgas mēru M.Staķi un viņa pārstāvēto politisko spēku A/Par. Tiek apgalvots, ka izmantojot attiecīgās aģentūras starpniecību, par noteiktu samaksu esot iespējams nokļūt uz privātu pieņemšanu pie mēra Mārtiņa Staķa, vēsta portāls pietiek.com.
 
11.okt
Alkohola lietošanu uzsāk arvien vairāk jaunu meiteņu, šodien izskanēja Rīgas domes organizētajā diskusijā par alkohola aprites un pieejamības jautājumiem, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.