Trešdiena, 21.februāris

redeem Ariadne, Eleonora

arrow_downwardPeripetijas Rīgas domē

Rīgas dome šodien ārkārtas sēdē nenobalsoja par īpašumtiesību atjaunošanu uz iepriekš izsolē pārdotajiem 22 zemes gabaliem pie lidostas.
17:07 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldība vērtēs zemesgabalu pie lidostas tiesiskumu un amatpersonu atbildību, šodien preses konferencē informēja pilsētas izpilddirektors Jānis Lange.
10:17 Ziņu aģentūra LETA
Rīgā no 20. līdz 22. februārim viesosies Brēmenes parlamenta prezidente Antje Grotere (Antje Grotheer) ar pavadošo delegāciju, lai veicinātu pilsētu savstarpējo sadarbību, informē Rīgas dome.
19.feb Portāls nra.lv
Kopš gada sākuma ukraiņu bēgļu palīdzības centrs no Vecrīgas pārcelts uz Rīgas nomali Juglā. Viens no iemesliem šādai rīcībai - pašvaldības uzņēmuma "Rīgas nami" plāns būtiski celt nomas un apsaimniekošanas maksu sev piederošajos īpašumos, ziņo raidījums "Nekā Personīga".
18.feb Portāls nra.lv
Jau trešo gadu pēc kārtas, paužot atbalstu Ukrainai, kas turpina ciest no Krievijas militārās agresijas, Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus iesaistīties galvaspilsētā notiekošajās atbalsta akcijās un pasākumos.
16.feb Portāls nra.lv
No 9.februāra veikti precizējumi sarakstā ar tām ūdenstilpēm Rīgā, kur šobrīd ir atļauts atrasties uz ledus. Iedzīvotājiem jāatceras, ka vienmēr ir jāpārliecinās par savu drošību un jāizvērtē ledus biezums pirms kāpšanas uz tā, informē Rīgas dome.
16.feb Portāls nra.lv
Rīgā meklēs risinājumus skolēnu drošības uzlabošanai ceļā uz mācību iestādēm, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
16.feb Ziņu aģentūra LETA
Saglabājoties mainīgiem laikapstākļiem, Rīgas ielās, kurās ir novecojis asfalta segums, turpina strauji veidoties bedres. Šajā ziemas sezonā satiksmei bīstamās bedres likvidētas 22 405 m2 platībā. Par bīstamām bedrēm Rīgas ielās iedzīvotāji aicināti arī turpmāk ziņot Satiksmes vadības centram pa tālruni 80003600.
15.feb Portāls nra.lv
Rīgas pašvaldība darbam ar jaunatni šogad plāno tērēt 980 000 eiro, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļā.
13.feb Ziņu aģentūra LETA
Trešdien, 14.februārī, plkst.13.30 Rātsnamā tiks godināta rīdziniece, kura palīdzēja atgūt ļaundaru nolauzto taktilo Brīvības pieminekli, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
13.feb Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Mājokļu un vides jautājumu komiteja šodien skatīs Rīgas krematorijas turpmākās darbības izmantošanas novērtējuma gala ziņojumu, kurā tiek ieteikts krematoriju pārdot.
13.feb Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domniekiem būs jālemj, vai pārdot Rīgas krematoriju, liecina Rīgas krematorijas turpmākās darbības izmantošanas novērtējuma gala ziņojums.
11.feb Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldības Labklājības departaments līdz 23. februārim turpina pieņemt iesniegumus mājokļu vides pieejamības nodrošināšanai cilvēkiem ar kustību traucējumiem, lai viņiem uzlabotu gan pieejamību pakalpojumiem, gan iespēju strādāt un iesaistīties sabiedriskajā dzīvē, informē Rīgas pašvaldības Ārējas komunikācijas nodaļas projektu koordinatore Antra Gabre.
9.feb Portāls nra.lv
Ejot un nākot no darba, Kārlis krastmalā Rīgā iemūžinājis savdabīgus kadrus.
9.feb tautaruna.lv
Rīgas pašvaldības Mājokļu un vides departaments, kas veic īpaši aizsargājamo dabas teritoriju pārraudzību un apsaimniekošanu galvaspilsētā, aicina lauksaimniekus līdz 12. februārim pieteikties zālāju noganīšanai dabas liegumos 2024. gada sezonā. Vēlams būtu piedāvāt noganīšanu ar liellopiem vai zirgiem, vēsta Rīgas dome.
2.feb Portāls nra.lv
Rīgas ielās bīstamo bedru likvidāciju turpina veikt 19 brigādes un šajā ziemas sezonā jau salaboti 17 571 m2 ielu seguma. Šonedēļ satiksmei bīstamo bedru likvidāciju veic, izmantojot arī karstā asfalta ieklāšanas tehnoloģiju, jo to ļauj laika apstākļi. Par bīstamām bedrēm Rīgas ielās iedzīvotāji aizvien aicināti ziņot Satiksmes vadības centram pa tālruni 80003600.
1.feb Portāls nra.lv
Piektdien, 2. februārī, plkst. 11.00 Rīgas rātsnama 1. stāva vestibilā notiks preses konference par ilgstošām satiksmes izmaiņām Ģenerāļa Radziņa krastmalā, kas saistītas ar “Rail Baltica” tilta pār Daugavu būvniecības uzsākšanu, informē Rīgas dome.
1.feb Portāls nra.lv
Rīgā šoziem kritiskākā bīstamo bedru situācija izveidojusies Biķernieku, Cēsu, Jaunciema un Mīlgrāvja ielās, aģentūru LETA informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldība izsludinājusi apkaimju attīstības biedrībām pieteikties finansiālam atbalstam, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa. Šogad šim mērķim paredzēts finansējums 70 000 eiro.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Lai veicinātu sabiedrības un vides drošību, vienlaikus aprīkojot Rīgas pašvaldības policiju ar jaunākajām tehnoloģijām, Rīga kopā ar Turīnas pašvaldību un telekomunikāciju uzņēmumu atbalstu uzsāk dalību Eiropas Savienības pilotprojektā “5G4LIVES”. Par projekta pilotteritorijām izvēlētas iecienītas rīdzinieku atpūtas vietas - Vecāķu un Kīšezera pludmale, kur paredzēts uzstādīt jaunākās 5G tehnoloģijas un pašvaldības policijas darbā ieviest automatizētus dronu lidojumus.
31.jan Portāls nra.lv