Peripetijas Rīgas domē

Vakar, 21:00
Turpinot pērn sākto Latvijas Dabas fonda projektu "Pilsētas pļavas", dabas daudzveidības veicināšanai Rīgā šogad būs 30 pļavas ar dabisko pļavu augiem, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
13.mai
"Konservatīvo" Rīgas domes frakcija saistībā ar šā gada 9. un 10.maija notikumiem pie pieminekļa Pārdaugavā, Uzvaras parkā, prasa Rīgas domes deputāti Annu Vladovu (S) nekavējoties atstādināt no Rīgas 80.vidusskolas direktores amata, informēja partijā.
 
13.mai
Piektdienas pēcpusdienā Rātslaukumā bija pulcējušies ap 200 cilvēki, daļa no kuriem ieradušies uz nesankcionētu mītiņu, bet citi bija vienkārši interesenti, kuri protesta darbībās neiesaistījās, nformēja Valsts policijā.
 
13.mai
Administratīvā rajona tiesa lēma noraidīt Latvijas Krievu savienības (LKS) pieteikumu par Rīgas pašvaldības lēmumu, ar kuru LKS nav atļauts rīkot mītiņu Rātslaukumā, kas bija paredzēs šopēcpusdien,  apstiprināja tiesā.
 
13.mai
Pagaidām nav apzināta precīza pieminekļa Pārdaugavā demontāžas summa, bet tas nebūs lēti, Rīgas domes ārkārtas sēdē, atbildot uz deputāta Miroslavs Mitrofanovs (LKS) jautājumu, norādīja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.
 
13.mai
Piektdienas pēcpusdienā Rātslaukumā bija pulcējušies ap 200 cilvēki, daļa no kuriem ieradušies uz nesankcionētu mītiņu, bet citi bija vienkārši interesenti, kuri protesta darbībās neiesaistījās, nformēja Valsts policijā.
 
13.mai
Sākusies Rīgas domes ārkārtas sēde, kurā skatajautājumu par objekta "Piemineklis Padomju armijas karavīriem - Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem" demontāžu.
 
13.mai
Administratīvā rajona tiesa šodien izskata Latvijas Krievu savienības (LKS) pieteikumu par Rīgas pašvaldības lēmumu, ar kuru LKS nav atļauts rīkot mītiņu Rātslaukumā, kas bija paredzēs šopēcpusdien, apstiprināja tiesā.
 
13.mai
Rīgā, Imantas mikrorajonā iedzīvotāji sašutuši, ka, iepriekš nebrīdinot, demontēts viņu bērnu rotaļu laukums. Līdzīgs liktenis sagaida vēl vismaz 50 rotaļu laukumus galvaspilsētā, jo no pagājušā gada 1. maija dome pārņēmusi visus bērnu laukumus un plāno tos sakārtot – gan izvietot citās domei piederošās teritorijās, gan arī izveidot tajos jaunu infrastruktūru, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija".
 
11.mai
Rīgas pašvaldība pabalstos Ukrainas civiliedzīvotājiem izmaksājusi nepilnus trīs miljonus eiro, kamēr pašvaldībai no valsts nav atmaksāts ne cents, šodien Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas sēdē sacīja Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte.
 
10.mai
Saistībā ar nelikumīgu ziedojumu basketbola klubam "TTT Rīga", Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) administratīvos naudas sodus ir piemērojis 49 Rīgas domes un "Rīgas satiksmes" amatpersonām, lielākā daļa no kurām gan biroja lēmumu pārsūdzējušas tiesā.
 
27.apr
Rīgas pašvaldība aizņemsies 63 474 eiro, lai dabas liegumos un kāpās ierīkotu novērošanas kameras, trešdien nolēma Rīgas dome.
 
27.apr
No šā gada 1.septembra Rīgā daļai vecāku par bērna pusdienām izglītības iestādē nāksies piemaksāt 1-2 eiro dienā, kamēr daļai bērnu tiks saglabātas brīvpusdienas, trešdien ar 33 balsīm "par" un 16 balsīm "pret" nolēma Rīgas dome.
 
27.apr
Rīgas pašvaldība nav atļāvusi nevienu no pieteiktajiem pasākumiem 9.maijā pie tā dēvētā Uzvaras pieminekļa Pārdaugavā, noskaidroja Rīgas domē.
 
4.apr
Rīgas dome šodien nolēma vērsties Satversmes tiesā saistībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) lēmumu apturēt Rīgas pilsētas attīstības plānu.
 
4.apr
Šodien plkst.8.30 sasaukta Rīgas domes sēdē, kurā tiks lemts par vēršanos Satversmes tiesā saistībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) lēmumu apturēt Rīgas pilsētas attīstības plānu.
 
1.apr
Pirmdien plkst.8.30 sasaukta Rīgas domes sēdē, kurā tiks lemts par vēršanos Satversmes tiesā saistībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) lēmumu apturēt Rīgas pilsētas attīstības plānu.
 
29.mar
Rīgas domes deputāts Ivars Drulle (PP) neplānojot Mārtiņa Staķa (PP) vietā kļūt par Rīgas mēru un apliecina atbalstu esošajai koalīcijai.
 
29.mar
Rīgas dome nākamās nedēļas sākumā varētu pieņemt lēmumu par turpmāko rīcību saistībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) lēmumu apturēt galvaspilsētas teritorijas plānojumu nākamajiem gadiem.
 
25.mar
Partiju apvienība "Attīstībai/Par!" (AP) cer, ka Rīgas dome tās bezpartejiskā Rīgas mēra Mārtiņa Staķa vadībā ātri spēs novērst nepilnības un neatbilstības domes pieņemtajā Rīgas teritorijas plānojumā, teikts AP partiju vadītāju izplatītajā paziņojumā.
 

Komentētākie