Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPeripetijas Rīgas domē

Rīgas apgabaltiesa 23.janvārī apmierinājusi Rīgas pašvaldības prasību pret kādreizējo Mājokļu un vides departamenta direktoru Anatoliju Aļeksejenko par darba līguma izbeigšanu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošais spriedums.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Trešdien, 25. janvārī, Rīgas domes deputāti apstiprināja pašvaldības tā saucamo pagaidu budžetu, kurš tiks grozīts pēc valsts budžeta apstiprināšanas Saeimā. Orientējoši tas varētu notikt marta otrajā pusē.
25.jan Portāls nra.lv
Šodien Rīgas domes sēdē plānots skatīt jautājumu par pašvaldības 2023.gada budžetu un par algu palielināšanu vēlētām amatpersonām.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome līdzfinansējumam privātajiem bērnudārziem pērn izlietojusi nepilnus 24,5 miljonus eiro, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domē.
21.jan Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien atbalstīja grozījumus lēmumā "Par darba samaksu Rīgas domē", kas paredz atalgojuma palielināšanu pašvaldībā ievēlētajām amatpersonām.
19.jan Ziņu aģentūra LETA
Trīs no "Konsevatīvo" saraksta ievēlētie Rīgas domes deputāti nolēmuši izstāties no partijas, aģentūru LETA informēja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieces Lindas Ozolas biroja vadītājs Kaspars Adijāns.
12.jan Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja ceturtdien, 12. janvārī, atbalstīja 700 000 eiro līdzfinansējuma piešķiršanu 2023. gada pasaules čempionāta hokejā rīkošanai. Komiteja arī atbalstīja 80 000 eiro līdzfinansējuma piešķiršanu U-20 Eiropas čempionāta pludmales volejbolā rīkošanai Rīgā 2023. gada augustā.
12.jan Portāls nra.lv
Ar ārkārtīgi interesantu pieeju nākusi klajā Rīgas dome. Domes ēkā pie gaismas slēdža pielikts aicinājums: „Izslēdzot gaismu, sakrāsim algas pielikumam”.
9.jan tautaruna.lv
Slēpotgribētāji ievērojuši, ka Rīgas domes uzturētā mājas lapā rigaslepo.lv joprojām gozējas "Uzvaras" piemineklis. Rīgas dome sola šo kļūdu labot.
26.dec 2022 Portāls nra.lv
Līdz ar jaunās valdības izveidošanu vairāki Rīgas domes deputāti ieguvuši pagaidu mandātus Saeimā, tāpēc galvaspilsētas pašvaldībā darbu sācis frakcijas "Jaunā Vienotība" deputāts Nils Josts un frakcijas "Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu Apvienība" deputāti Ieva Holma un Edgars Štelmahers.
21.dec 2022 Portāls nra.lv
Līdz ar atsevišķu Rīgas domes deputātu aiziešanu strādāt uz Saeimu galvaspilsētas domē darbosies Nils Josts (JV), Ieva Holma (NA/LRA) un Edgars Štelmahers (NA/LRA).
15.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Latvijas Krievu savienības (LKS) deputāte Inna Djeri uzskata, ka atbalsts Ukrainai nav rīdzinieku galvenā prioritāte.
14.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šodien paredzēta Rīgas domes sēde, kurā plānots izlemt vairākus būtiskus jautājumus.
14.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien atbalstīja lēmumprojektu pa trešā vicemēra ievēlēšanu un virzīja šo jautājumu izskatīšanai Rīgas domes sēdē.
8.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas mērs Mārtiņš Staķis uzdevis sasaukt Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdi, kurā varētu tikt lemts par komitejas vadītāja nomaiņu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
7.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ņemot vērā komunālo izdevumu straujo pieaugumu, oktobrī Rīgā mājokļa pabalsta saņēmēju skaits audzis par 1227 personām, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
24.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Čiekurkalna un Mežaparka attīstības biedrības nosūtījušas vēstuli Rīgas pašvaldībai ar aicinājumu pārņemt pašvaldības īpašumā Saules dārzu jeb teritoriju Ezermalas ielā 26/28, aģentūru LETA informēja vēstules autori.
24.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Valsts svētkos, 18.novembrī, novēlu sargāt mūsu stiprās saknes, vienlaikus vienmēr atceroties par nākotni - par jauniešiem, kuri jau tagad bieži zina vairāk nekā mēs, un par katru, kurš neļaujas cinismam vai bezspēcībai, bet rīkojas, lai mūsu valsti darinātu gudrāku, cilvēcīgāku un laimīgāku, svinīgajā Rīgas domes sēdē piektdien sacīja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).
18.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Višķu ielas 9. nama iedzīvotāji Rīgā pirms gada no pašvaldības saņēma brīdinājumu, ka ir nepieciešams savest kārtībā balkonus. Rīdzinieki bīstamību novērsa, taču tagad rudenī atkal pienākusi vēsts no domes, vēsta raidījums "Bez Tabu".
16.nov 2022 tautaruna.lv
Rīgas dome no padomju laika demontējamo objektu saraksta ir svītrojusi Spilves lidostas ēku un Latvijas Zinātņu akadēmijas fasādē attēloto sirpi un āmuru, vēsta Latvijas Radio,
7.nov 2022 Portāls nra.lv