Peripetijas Rīgas domē

3.aug
Līdz 1.augustam 71 denacionalizēto namu īrnieku ģimene no Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta ir saņēmusi dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalstu.
 
3.aug
Četrām Rīgas pašvaldībai piederošajām kapitālsabiedrībām, kas sniedz veselības aprūpes pakalpojumus, jāmeklē veidi, kā vairāk sadarboties vienai ar otru un strādāt kopīgā sinerģijā, pēc attiecīgo veselības aprūpes uzņēmumu apmeklēšanas uzsvēris Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (PP).
 
28.jūl
Rīgā šajā sezonā notiks pēdējos gados lielākie brauktuvju seguma remontdarbi, palielinot satiksmes drošību un ērtību vairāk nekā uz desmit tiltiem un pārvadiem, kā arī 30 ielu posmos, informēja Rīgas domē.
 
27.jūl
Iespējams, jau tuvākajā laikā Rīgas iedzīvotājiem būs iespēja izmantot ūdens taksi, kurš savienos abus Daugavas krastus un padarīs pilsētu mobilāku, šodien preses konferencē sacīja pilsētplānotājs, "MadCity Riga" organizators Neils Balgalis.
 
24.jūl
Rīgas domes centrālā administrācija samazinājusi tēriņus mediju līgumiem, kas paredz informācijas sniegšanu par pašvaldības darbu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
 
23.jūl
Šodien plkst.10 notiks Rīgas domes Mājokļu un vides, kā arī Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas sēde, kurā tiks lemts par kārtības nodrošināšanu Vērmanes dārzā.
 
22.jūl
Iekšlietu ministrija (IeM) un Rīgas pilsētas dome sāks sadarbību, lai cīnītos ar pārlieku skaļiem motocikliem, informēja IeM.
 
21.jūl
Rīgas iedzīvotāji vēlas iespēju brīvi izvēlēties atkritumu apsaimniekotāju, secināts Konkurences padomes (KP) pasūtītajā aptaujā, ko veikusi kompānija "Latvijas fakti".
 
21.jūl
Solu novākšana Vērmanes dārza estrādē ir apturēta, un par tālāko rīcību lems deputāti ārkārtas komitejas sēdē, šodien sociālajos tīklos pauda Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas vadītājs Edmunds Cepurītis (PP).
 
21.jūl
Šonedēļ sākti sagatavošanās darbi Brasas tilta demontāžai Duntes ielas pusē, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
21.jūl
Lai likvidētu nakts uzdzīves vietu Rīgā no Vērmanes dārza estrādes plānots aizvākt solus, informēja pašvaldības uzņēmuma "Rīgas meži" Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļa.
 
19.jūl
Šī gada pirmajā pusgadā 34 rīdzinieki, kas sasnieguši vismaz 100 gadu vecumu, saņēmuši 150 eiro pabalstu, informēja Rīgas domē.
 
19.jūl
Kāds sociālā tīkla "Twitter" lietotājs sašutis par pieredzēto pie Buļļupes, tur izgāzti atkritumi.
 
17.jūl
Atbild Rīgas domes Satiksmes departamenta galvenā referente Lelde Rudzika:
 
16.jūl
Konkurences padome (KP) piektdien parakstījusi izlīgumu ar Rīgas pilsētas pašvaldību un SIA "Getliņi eko" strīdā par nodarīto konkurences kropļojumu - iecerēto atkritumu apsaimniekošanas tirgus monopolizāciju uz 20 gadiem jeb tā dēvētajā "Tīrīgas" lietā, aģentūru LETA informēja KP.
 
16.jūl
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien par komitejas priekšsēdētāja vietnieci ievēlēja Aliju Turlaju (PP).
 
16.jūl
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien nolēma piešķirt 1 725 000 eiro no Rezerves fonda izglītības iestāžu darbinieku motivēšanai vakcinēties pret Covid-19.
 
15.jūl
Rīgas domes ārkārtas sēde par satiksmes mierināšanu un stabiņu izvietošanu atsevišķās pilsētas ielās izvērtās pozīcijas un opozīcijas savstarpējos pārmetumos.
 
15.jūl
Tiek gatavots izlīgums Rīgas domes, SIA "Getliņi EKO" un Konkurences padomes (KP) strīdā par atkritumu apsaimniekošanu pilsētā, paredzot Rīgas domei samaksāt sodu pusmiljona eiro apmēra, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.
 
15.jūl
Piedaloties diskusijā "Spried ar Delfi", no amata atstādinātais Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs pieļāvis tiesību normu pārkāpumus, turpinot pildīt amata pienākumus, konstatēts pārbaudē Rīgas domē.