Peripetijas Rīgas domē

25.aug
Latvijas Krievu savienības (LKS) līdzpriekšsēdētājs Miroslavs Mitrofanovs nespēja valdīt emocijas Rīgas domes sēdē, kurā tika lemts par padomju armijas pieminekļa nojaukšanu Rumbulā.
 
16.aug
Būvfirma "Velve" pārsūdzēs tiesas spriedumu, ar kuru no tās saistībā ar būvnieku karteļa lietu par labu Rīgas domei piedzīti 3,3 miljoni eiro, informēja uzņēmuma pārstāve Ieva Šaripo.
 
16.aug
Rīgas dome uzvarējusi būvnieku karteļā lietā pret būvfirmu "Velve", sociālajos tīklos vēsta Rīgas mērs Mārtiņš Staķis.
 
10.aug
Mūžībā aizgājušā Rīgas domes deputāta Inta Ķuža vietā Rīgas domes deputātu rindās varētu stāties Edmunds Jurēvics.
 
5.aug
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja ceturtdien atbalstīja lēmumu par finansējuma piešķiršanu padomju armijai veltītā pieminekļa Pārdaugavā demontāžai, aģentūru LETA informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājs Uģis Vidauskis.
 
3.aug
Rīgas domes Satiksmes departamentā šonedēļ darbu sākusi Veloinfrastruktūras nodaļa, kuras galvenais uzdevums būs veicināt veloinfrastruktūras attīstību Rīgā.
 
13.jūl
Stipro lietusgāžu laikā Daugavā nonākuši 77 000 kubikmetru neattīrītu Rīgas notekūdeņu, uzzināja Rīgas domē.
 
29.jun
Populārās mūzikas festivāla "Positivus" norisei Rīgas dome šodien nolēma piešķirt 200 000 eiro.
 
29.mai
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pārmet Rīgas pašvaldībai Austrumu maģistrāles projekta īstenošanas kavēšanos, savukārt pašvaldība šos pārmetumus noraida.
 
29.mai
CSDD un Rīgas dome sākusi kampaņu "Neesi mērkaķis. Brauc kā cilvēks!", aicinot skrejriteņu, velosipēdu un citu mikromobilitātes rīku lietotājus uz savstarpēju cieņu, izmantojot ceļus un ietves. Tomēr soctīklos tās sauklis izraisījis diskusijas.
 
24.mai
Rīgas pašvaldība plāno sākt padomju pieminekļa Pārdaugavā nojaukšanu iespējami ātrākajos termiņos, informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.
 
23.mai
Rīgas pašvaldībā lēmums par Latvijas Krievu savienības (LKS) plānoto gājienu vēl nav pieņemts, sarunā ar atklāja domes pārstāvis Uģis Vidauskis.
 
19.mai
Lucavsalā plāno izbūvēt jaunas ielas 1,3 kilometru garumā, šodien lēma Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja.
 
18.mai
Turpinot pērn sākto Latvijas Dabas fonda projektu "Pilsētas pļavas", dabas daudzveidības veicināšanai Rīgā šogad būs 30 pļavas ar dabisko pļavu augiem, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
13.mai
"Konservatīvo" Rīgas domes frakcija saistībā ar šā gada 9. un 10.maija notikumiem pie pieminekļa Pārdaugavā, Uzvaras parkā, prasa Rīgas domes deputāti Annu Vladovu (S) nekavējoties atstādināt no Rīgas 80.vidusskolas direktores amata, informēja partijā.
 
13.mai
Piektdienas pēcpusdienā Rātslaukumā bija pulcējušies ap 200 cilvēki, daļa no kuriem ieradušies uz nesankcionētu mītiņu, bet citi bija vienkārši interesenti, kuri protesta darbībās neiesaistījās, nformēja Valsts policijā.
 
13.mai
Administratīvā rajona tiesa lēma noraidīt Latvijas Krievu savienības (LKS) pieteikumu par Rīgas pašvaldības lēmumu, ar kuru LKS nav atļauts rīkot mītiņu Rātslaukumā, kas bija paredzēs šopēcpusdien,  apstiprināja tiesā.
 
13.mai
Pagaidām nav apzināta precīza pieminekļa Pārdaugavā demontāžas summa, bet tas nebūs lēti, Rīgas domes ārkārtas sēdē, atbildot uz deputāta Miroslavs Mitrofanovs (LKS) jautājumu, norādīja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.
 
13.mai
Piektdienas pēcpusdienā Rātslaukumā bija pulcējušies ap 200 cilvēki, daļa no kuriem ieradušies uz nesankcionētu mītiņu, bet citi bija vienkārši interesenti, kuri protesta darbībās neiesaistījās, nformēja Valsts policijā.
 
13.mai
Sākusies Rīgas domes ārkārtas sēde, kurā skatajautājumu par objekta "Piemineklis Padomju armijas karavīriem - Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem" demontāžu.