Gada nogale

2.jan
Vēl kādu brītiņu mūs priecēs eglīte, taču drīzumā jau daudzi pamazām sāks atteities no Ziemassvētku rotājumiem, lai tās uz gadu atkal novietotu skapju augšējos plauktos. Lūk, trīs idejas, kā rotājumus un lampiņas uzglabāt ērtāk, lai nākamgad rotāšana nesagādātu raizes.
 
1.jan
Pamatīgu plānošanu un darbu var prasīt jau svētku galda sagatavošana svinībām, tādēļ nemaz negribas domāt, ko lai iesāk ar ēdienu, kas nākamajā dienā palicis pāri uz mielasta galda. Piedāvājam un izmēģinām paši idejas, kā realizēt svētku ēdienu "pārpalikumu"!
 
31.dec 2021
Ticēt vai neticēt - tas ir katra paša uzdevums, bet senie latvieši Vecgada vakarā un Jaunajā gadā ievērojuši daudzus ticējumus, lai piesaistītu veiksmi.
 
30.dec 2021
Svētki ir īstais laiks, lai uzpostu savu māju. Šīs dekorācijas izskatīsies gaumīgi jebkurā telpā, turklāt, izvēloties dažādu krāsu un rakstu papīru, tās iespējams pieskaņot jebkuram interjeram.
 
29.dec 2021
Apkopojām trīs interesantas receptes, kā izmantot pēc Ziemassvētkiem pāri palikušās piparkūkas! Būs gardi!
 
28.dec 2021
Izpildot tikai pāris soļus, iespējams no zeķes radīt burvīgu ziemas dekoru - sniegavīru. Turklāt nav nedz jāšuj, nedz jāgriež.
 
28.dec 2021
Ziemassvētku eglīte ir gadu mijas svētku galvenā rota, tādēļ aplūkojam paņēmienus un dalāmies ar praktiskiem padomiem, kā mūžzaļo skaistuli, ja izvēlies dzīvu eglīti ne makslīgo, saglabāt ilgāk un tajā iedegt svecītes arī Vecgada vakarā!
 
27.dec 2021
Tīģera gads jau ir tepat aiz stūra un veiksmes pievilināšanai iesaka mājās novietot kādu tīģera figūriņu vai dekoru. Taču saldumus un dāvanas Vecgada vakarā var pasniegt arī tīģera papīra maisiņā.
 
25.dec 2021
"Rimi" dalījies ar recepti, kurā jūtamas svētku garšas - kanēlis, krustnagliņas, ingvers... Nobaudi!
 
24.dec 2021
Pārsteidz savu ģimeni ar neparastu desertu svētkos, kura pagatavošana prasīs vien piecas minūtes. Tas ir bez miltiem, bez kondensētā piena un bez želatīna.
 
24.dec 2021
Ticējumi par Ziemassvētkiem ir patiešām daudzi. Ne visi mūsdienās darbojas, taču daļu noteikti varam izmantot un pārbaudīt savā paši uz savas ādas. Priecīgus Ziemassvētkus.
 
23.dec 2021
Galds izskatīsies svinīgāk un kārtīgāk, ja uz tā vienlaikus neliks visus ēdienus – atstāj pietiekami daudz brīvas vietas svētku rotājumiem. Ja tuvumā nav citas virsmas, kur glabāt papildu šķīvjus, kafijas piederumus vai ēdienu, var izmantot ratiņus. Un visbeidzot – atrodi labāko vietu gaismekļiem, lampiņu virtenēm un svecēm, pilnīgākai svētku noskaņai.
 
23.dec 2021
Burvīgs ingvera, kanēļa, muskatrieksta, krustnagliņu un vaniļas aromāts dāvās ziemas svētku sajūtas.
 
22.dec 2021
Šādu medus nugu ar bagātīgu mandeļu daudzumu tradicionāli gatavo Spānijā un Itālijā Ziemassvētku sezonā.
 
21.dec 2021
Lai radītu īstu svētku noskaņu, nepietiks tikai ar gaismiņām, dekoriem un gardumiem. Tādam punktam uz "i" vajadzīga arī īstā smarža. Protams, mājās aromātu var radīt ar dažādu svētku gardumu gatavošanu vai aromātiskajām svecēm, taču ir vēl kāds veids, kā panākt, lai māja smaržotu pēc Ziemassvētkiem.
 
20.dec 2021
Nav bligāti jāsteidzas uz lielveikalu, lai atrastu vizuļojošus rotājumus Ziemassvētku eglītei- šajā gadījumā pietiks ar izdegušu spuldzi un nelielu parosīšanos.
 
20.dec 2021
Eglītes var iegādāties eglīšu tirgos vai veikalos podiņos, bet daudzi izvēlas paši doties uz mežu pēc eglītes to izvēršot pat par ģimenes tradīciju. Lai svētku laikā nesanāk ķibeles, uzzini, kur un kādu eglīti drīkst cirst.
 
19.dec 2021
Pavisam vienkārša recepte, kā pagatavot gardu Ziemassvētku punšu. Izmēģini un iepriecini savu ģimeni
 
19.dec 2021
Arvien straujākiem soļiem tuvojas Ziemassvētki. Šie svētki nav iedomājami bez dāvanām. Ko dāvināt, ja trūkst ideju?
 
18.dec 2021
Protams, ka veikalos šobrīd ir iespējams iegādāties dažāda veida dāvanu iesaiņojumus, taču dāvānu ietērpšanai var pieiet arī ļoti radoši un šis ir viens no tādiem veidiem.