Gada nogale

2.jan
Pamatīgu plānošanu un darbu var prasīt jau svētku galda sagatavošana svinībām, tādēļ nemaz negribas domāt, ko lai iesāk ar ēdienu, kas nākamajā dienā palicis pāri uz mielasta galda. Piedāvājam un izmēģinām paši idejas, kā realizēt svētku ēdienu "pārpalikumu"!
 
1.jan
Šajos Ziemassvētkos nevarēsim klātienē apciemot savus mīļos un tuvos, bet neviens nav atcēlis iespēju iepriecināt viņus ar dāvanām. Ar mīlestību cepti našķi, kas radoši iesaiņoti un piegādāti, ievērojot drošības pasākumus, ir lielisks risinājums!
 
31.dec 2020
Rīt pusnaktī šausies šamapaniešu korķi, lai dzirkstoši ievadītu Jauno gadu. Taču izrādās, ka šampanietis, ja to dzeram ar mēru un kārtīgi izbaudām, var pat būt tīri ieteicams, raugoties no veselības perspektīvas. Un kā nu ne - tas taču arī ir radīts no vīnogām, kas, kā zināms, ir bagātīgs antioksidantu avots.
 
26.dec 2020
Ziemassvētku laiks šogad ir citāds, nekā ierasts, un varbūt tieši tāpēc svētku sajūta mājās ir īpaši svarīga. Vieni Ziemassvētkus gaida kristīgās noskaņās, citi paliek uzticīgi senču tradīcijām, gaidot maģiskos ziemas saulgriežus. Jebkurā gadījumā gada nogale ir laiks, kad piepildīt mājas ar brīnišķīgu svētku noskaņu. 
 
25.dec 2020
Piparkūkas pārvērt tortē!
 
25.dec 2020
Ziemassvētku eglīte ir gadu mijas svētku galvenā rota, tādēļ aplūkojam paņēmienus un dalāmies ar praktiskiem padomiem, kā mūžzaļo skaistuli, ja izvēlies dzīvu eglīti ne makslīgo, saglabāt ilgāk un tajā iedegt svecītes arī Vecgada vakarā!
 
24.dec 2020
Ziemassvētku tradīcijas ikvienā ģimenē veidojas savas, bet visi kopā esam vienisprātis, ka šis ir mierpilns un ģimensisks laiks. Galvenie šo svētku atribūti šodien ir dažādi dekori (egle, gaismiņas, vainagi utt.), dāvanas un svinīga maltīte. Taču kā Ziemassvētkus svinēja mūsu senči? Izrādās, ka ir daudz jauku tradīciju, ko varam pārņemt no viņiem.
 
23.dec 2020
Klāt Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad mazi un lieli visā pasaulē raksta vēstules Ziemassvētku vecītim, atklājot savas slēptākās vēlmes un sapņu dāvanas. Ja jūsu ģimenes locekļi vai draugi ir noslēpumaini un dāvanu izvēli atstāj jūsu ziņā, iespējams, noderēs kāda ideja, ko iesaka “Kesko Senukai Latvia” pārstāve Līva Briede.
 
23.dec 2020
Ziemassvētki ir laiks, kad mūsu senči nodevās dažādām zīlēšanām. Nav noslēpums, ka šajā laikā gaisā valda neliela maģija, tāpēc ieskaties un uzzini, kā paredzēt iespējamo nākotni.
 
22.dec 2020
Līdz Ziemassvētkiem vēl ir pavisam nedaudz laika, kas paskries nemanot. Lai neatliktu svētku noskaņas radīšanu uz pēdējo brīdi, jau tagad mājās var radīt Ziemassvētku burvību. Kādas tendences šogad uzrunās minimālisma, klasicisma, pasaku romantikas vai īstas greznības cienītājus, stāsta kategorijas vadītāja Līva Briede.
 
20.dec 2020
Līdz ar gada nogali tuvojas vieni no iemīļotākajiem un skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētki un Jaunā gada svinības. Tie nav iedomājami bez tradicionālās svētku rotas – eglītes, ko daudzi nes mājās un rotā tieši svētku vakarā. Taču šogad ir vērts ļauties svinīgai noskaņai jau agrāk, lai kliedētu grūtsirdību un katru dienu izjustu kā mazus svētkus. Tiem, kuri raizējas, ka eglīte līdz Vecgada vakaram nobirs, atklāsim noslēpumu – svarīgi izvēlēties īsto eglīti, un tā rotās māju līdz pat janvārim.
 
20.dec 2020
Daudzi gadu mijas svētku eglīti jau uzslējuši un izrotājuši, daļa vēl tikai to darīs. Es esmu starp tiem, kuri eglīti rotā vien pirms Ziemassvētku vakara, 24. decembrī. Tie tomēr ir svētki - ienest eglīti tieši šajā dienā un appušķot! Taču par rotājumiem der padomāt jau laikus. Tādēļ izmēģinājām kādu metodi, kurā ieguvām unikālus eglīšu rotājumus, kādus veikalā identiskus neatrast.
 
19.dec 2020
Lai arī šogad Ziemassvētkus un Jauno gadu sagaidīsim citādi nekā ierasts, vēlme vienam otru iepriecināt nav zudusi. Taču, ņemot vērā dažādus pulcēšanās ierobežojumus un riskus veselībai, iedzīvotāji arvien biežāk izvēlas veikt pirkumus internetveikalos. Diemžēl šajā laikā aktīvi darbojas arī krāpnieki.
 
19.dec 2020
Šobrīd mājās sēdēšanas laiku un garos vakarus var izmantot, lai sagatavotu īpašas dāvanas, kuras neatradīsim nevienā veikalā. Skatoties Ziemassvētku dekorēšanas raidījumu, mani iedvesmoja ideja par egles dekora, ko var pasniegt arī kā ļoti īpašu dāvanu, radīšana.
 
18.dec 2020
Decembris ir atnācis straujiem soļiem, un šis laiks mums parasti asociējas ar vieniem no gada gaidītākajiem svētkiem. Lai gan varētu šķist, ka šogad svinēšanai būtu jāizpaliek, tomēr labās emocijas svētkos var kompensēt visu pārējo. Tieši šī iemesla dēļ multizīmolu veikala "Van Graaf" stila konsultanti ir sagatavojuši piecus šā gada svētku apģērbu modes trendus, kas ļaus izbaudīt svinības visā krāšņumā, pat ja nākas tās pavadīt mājās.
 
16.dec 2020
"Rimi" dalījies ar recepti, kurā jūtamas svētku garšas - kanēlis, krustnagliņas, ingvers... Nobaudi!
 
15.dec 2020
Šādu spilvenu eglītē, protams, neiekārsi, taču tas lieliski papildinās Ziemassvētku interjeru un sniegs svētku noskaņu. Šādus spilvenus var izmantot gan kā dekoru, gan arī praktiski - atlaidies uz kāda no tiem, spēlējot galda spēles kopā ar ģimeni.
 
14.dec 2020
Ja sagadījies tā, ka nezini, ko likt Ziemassvētku egles galotnē, nesteidzies ar došanos uz veikalu. Par skaistu dekoru var pārtapt arī plastmasas salmiņi.
 
13.dec 2020
Šis ir laiks, kad katrā mājā tiek posta eglīte svētkiem. Neatņemama sastāvdaļa eglītes dekorēšanā ir lampiņas, bet tikai retais zina, kā tas pareizāk ievietot, lai stabili turas un skaisti izskatās.
 
12.dec 2020
Ziemassvētku laiks ir ne tikai brīnuma gaidīšanas, kopā būšanas laiks, bet arī sevis lutināšanas laiks, gaidot grandiozākos gada svētkus. Tāpēc lai apmierinātu kāro zobu, izmēģinam pagatavot svētku šokolādes ar savu garšu!