Ceturtdiena, 23.maijs

redeem Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

arrow_downwardLatviju plosa ugunsnelaimes

Mazsalacas novada Ramatas pagasta Saklaura (Oļļas) purva ugunsgrēkā dažviet atsākusies degšana un ir sadūmojums, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
2.aug 2018 Ziņu aģentūra LETA
Kā liecina jaunākā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) publicētā informācija, tad purva ugunsgrēka dzēšanā Ramatas pagastā lūgta Igaunijas palīdzība.
1.aug 2018 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
photo_camera
Purva ugunsgrēks Saklaura (Oļļas) purvā Ramatas pagastā Mazsalacas novadā, visticamāk, izcēlies neuzmanīgas rīcības ar uguni dēļ, pieļāva Mazsalacas novada pašvaldības vadītājs Harijs Rokpelnis (Mazsalacas novadam).
1.aug 2018 Ziņu aģentūra LETA
photo_camera
Otrdien, 31.jūlijā, izcēlies purva ugunsgrēks Ramatas pagastā. Dzēšanas darbos iesaistīts liels skaits glābēju, Valsts meža dienesta darbinieku, kā arī divi helikopteri. Jaunākā informācija liecina, ka dūmi no ugunsgrēka redzami pat satelītattēlos.
1.aug 2018 Portāls nra.lv, Rita Lazda
photo_camera
Otrdien, 31.jūlijā vēlu vakarā aizdedzies vēl viens purvs Ramatas pagastā, kur patlaban deg tikai purvs, kamēr mežs nav skarts, aģentūru LETA informēja Valsts meža dienestā (VMD).
1.aug 2018 Ziņu aģentūra LETA, nra.lv
Otrdien, 31.jūlijā vēlu vakarā aizdedzies vēl viens purvs Ramatas pagastā, kur patlaban deg tikai purvs, kamēr mežs nav skarts, informēja Valsts meža dienestā (VMD).
1.aug 2018 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Pēdējo divu dienu spēcīgais lietus ir sniedzis vērā ņemamu atspaidu Valdgales pagasta kūdras purva un meža dzēšanas darbos, jo ir samitrināta augsne un vairākās vietās tas nav ļāvis turpināties gruzdēšanai, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD)
1.aug 2018 Ziņu aģentūra LETA
Valsts policija izmeklēšanā noteikusi, ka Valdgales pagastā kūdras un meža ugunsgrēka izcelšanās vieta radusies kūdras ražošanas uzņēmuma "Pindstrup Latvia" teritorijā.
31.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas pēcpusdienā lietus lijis Valdgales ugunsgrēka dzēšanas darbu vietās, mikroblogošanas vietnē twitter informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
31.jūl 2018 Portāls nra.lv, Rita Lazda
Nedēļas nogalē notikušais meža un purva ugunsgrēks nenovēršamas sekas un ievērojumus postījumus Ķemeru nacionālajā parkā nav radījis, informēja Dabas aizsardzības pārvaldē (DAP).
31.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Rīgā, Ķengaragā šodien lokalizēts riepu un dīzeļdegvielas ugunsgrēks, aģentūra LETA noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
31.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Valdgales kūdras purvā vairs nenotiek degšana ar atklātu liesmu, tāpēc šodien Baltkrievijas dienestu helikopters atgriezīsies Baltkrievijā.
31.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas vakarā lokalizēts meža ugunsgrēks Carnikavas novada Garupē, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.
30.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Carnikavas novada Garupē pirmdienas pēcpusdienā izcēlies meža ugunsgrēks.
30.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Ventspils un Talsu novadu pašvaldības vēl nav aplēsušas Valdgales ugunsgrēka radītos zaudējumus un izdevumus, informēja pašvaldību pārstāvji.
30.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Aizsardzības ministrija (AM) un Valsts robežsardze (VRS) tuvākajos gados plāno iegādāties sešus helikopterus, ar kuriem būs iespējams arī dzēst ugunsgrēkus.
30.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Valdgales ugunsgrēka vietā notiek gruzdošo vietu likvidācija, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" sacīja Valsts meža dienesta Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks Zigmunds Jaunķiķis.
30.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Valdgales ugunsgrēka vietā daudzviet joprojām notiek gruzdēšana, bet atsevišķās vietās arī degšana ar atklātu liesmu, tāpēc šodien dzēšanas darbi turpināsies no gaisa un uz zemes, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
28.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki piektdienas pusdienlaikā likvidējuši ugunsgrēku Rīgā, Lubānas ielā, kur vakar lielā platībā dega koka paletes, angāra ēka un vairākas automašīnas, pastāstīja VUGD pārstāve Inta Palkavniece.
27.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA
Valdgales ugunsgrēkā vietā daudzviet joprojām notiek gruzdēšana, bet atsevišķās vietās arī degšana ar atklātu liesmu, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
27.jūl 2018 Ziņu aģentūra LETA