Kaimiņa lieta

26.mai
 Saeimā šodien izvērtās emocionālas debates par padomju pieminekļu nojaukšanu un izskanēja aicinājumi Pārdaugavas padomju pieminekli nojaukt nevis līdz 15.novembrim, bet tuvāk vasaras beigām un rudens sākumam. 
 
8.apr
Pieaugot inflācijai un cenām, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš aicina iedzīvotājus pārskatīt savus paradumus
 
31.jan
Deputāts Artuss Kaimiņš skaidro situāciju par bērna aizvešanu prom no mātes Dārtas Danevičas.
 
15.dec 2021
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija šodien lēma izveidot darba grupu, kurā spriedīs par to, kā pilnveidot atlīdzības izmaksu reliģiskajās organizācijās kalpojošajam personālam, informēja parlamenta Preses dienestā.
 
30.nov 2021
Krimināllietu, kurā par grāmatvedības dokumentu viltošanu apsūdzēts Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa turpinās izskatīt nākamā gada janvārī.
 
1.nov 2021
Pašreizējā valdība Covid-19 pandēmijā nenodarbojas ar krīzes vadību, bet gan ar koordinēšanu, viedokļu izlīdzināšanu jeb moderēšanu, intervijā laikrakstam "Diena" vērtē bijušais Krīzes vadības padomes (KVP) sekretariāta vadītājs, pašreizējais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Krīzes vadības nodaļas vadītājs Kaspars Druvaskalns.
 
26.okt 2021
Politiķis Artuss Kaimiņš veltījis skarbus vārdus politiķim Aldim Gobzemam, saucot viņu par ļaunu un, iespējams, mentāli slimu cilvēku.
 
7.okt 2021
Šodien Krīzes vadības padomes sēdē (KVP), kurā paredzēts lemt par turpmākiem Covid-19 ierobežojošajiem pasākumiem, klātienē nepadalīsies seši ministri, kas ir teju puse no Ministru kabineta sastāva, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
 
7.okt 2021
Krīzes vadības padomes (KVP) sēdē šodien plkst.15 atkārtoti tiks izskatīti turpmākie risinājumi Covid-19 izplatības mazināšanai.
 
6.sep 2021
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa septembra beigās turpinās izskatīt krimināllietu, kurā par grāmatvedības dokumentu viltošanu apsūdzēts Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.
 
31.aug 2021
Politiķis, šobrīd pie frakcijām nepiederošais deputāts Artuss Kaimiņš mudina Aināru Šleseru un Aldi Gobzemu savu savstarpējo komunikāciju publiskot facebook, bet labāk sazvanīties.
 
28.aug 2021
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš komentējis Aināra Šlesera atklāto vēstuli Saeimas deputātam Aldim Gobzemam, mudinot sazvanīties, nevis rakstīt vēstules “Facebook”, tādējādi liekot saprast, ka abi kungi ir itin labi pazīstami un vēstuļu rakstīšana ir teātris vēlētājiem.
 
22.aug 2021
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš izlicis pārdošanā savu 1990. gada “Mercedes Benz 420”, par to cerot saņemt 15 000 eiro. Kādreizējais viņa draugs un partijas biedrs, tagad pie frakcijām nepiederošais Saeimas deputāts Aldis Gobzemes apgalvo, ka savulaik šo automašīnu A. Kaimiņam nopircis, par to samaksājot aptuveni 3000 līdz 4000 eiro.
 
4.feb 2021
Saeima ceturtdienas, 4.februāra, sēdē plānots pieņemt lēmumu jautājumā par Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa izdošanu kriminālvajāšanai.
 
2.feb 2021
Artuss Kaimiņš pagājušo nedēļu ierakstīja tviterī: “Nav jau tāda kpv lv. Ir savdabīgu pilsoņu savienība, kur katram savs mērķis un vēlmes. Un vēl ir valsts finansējums, kas ir vienīgā līme, kas satur šos indivīdus kopā. Esmu radījis Frankenšteina monstru ar skudras kāju, zaķa ļipu, oda smadzenēm, gēla nagiem un dzeņa galvu. Biedriem iesaku un lūdzu jau tuvākajā sapulcē vai kongresā attīrīt savu karmu un nobalsot par šīs organizācijas pašlikvidēšanos – par naudas atgriešanu valsts budžetā. Lai šī nauda tiek mediķiem, ne parazītorgāniem. Petravičai sen jau ir jāiet mājās.”
 
28.jan 2021
Par spīti nepilnībām pirmstiesas izmeklēšanā, kuru rezultātā apsūdzība divkārt tika pārkvalificēta, citiem šaubas raisošiem apstākļiem un dažu bezkompromisa tiesiskai pārliecībai, ka Artusu Kaimiņu krimināli sodāmā nodarījumā apsūdz politisku motīvu dēļ, atbildīgās Saeimas komisijas pārliecinošs vairākums tomēr atbalstīja Saeimas deputāta izdošanu kriminālvajāšanai.
 
20.jan 2021
Izdodot kriminālvajāšanai pie frakcijām nepiederošo, bet Jaunajai konservatīvajai partijai simpatizējošo Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, viņam varētu tikt dots atspēriens nākamā popularitātes viļņa sasniegšanai, kas, ņemot vērā lēnīgo tiesu sistēmu, augstāko punktu varētu sasniegt tieši uz nākamajām Saeimas vēlēšanām.
 
14.jan 2021
Lai noskaidrotu, kur no “Suņu būdas” priekšnieka un Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa krimināllietas pazudis Ventspils tranzītuzņēmumu pārvaldītājs Rudolfs Meroni, Neatkarīgā vērsusies pie Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jēkaba Straumes ar lūgumu ļaut iepazīties ar pērnā gada sākumā izbeigto krimināllietu par nelikumīgu partijas finansēšanu.
 
30.okt 2020
Šodien ģenerālprokuratūra Saeimā nogādāja lūgumu dot piekrišanu, lai Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu varētu saukt pie kriminālatbildības. Lēmuma detaļas aktrisi Dārtu Daneviču sadumo, viņa neslēpj savos sociālajos tīklos.
 
30.okt 2020
Ģenerālprokuratūra šodien Saeimā nogādās lūgumu dot piekrišanu, lai Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu varētu saukt pie kriminālatbildības, noskaidrots prokuratūrā.