Piektdiena, 19.aprīlis

redeem Fanija, Vēsma

arrow_downwardKaimiņa lieta

Kaimiņus izvēlēties nevaram, bet ļaut viņiem savu dzīvi padarīt par elli, arī nedrīkstam. No ieraksta "X" izriet, ka arī tad, ja kaimiņš pret kaimiņiem vicinās ar cirvi un sit savu māti, policijai nav pietiekami daudz variantu, lai terorizētāju savaldītu vairāk kā uz pāris stundām.
26.aug 2023 tautaruna.lv
Aktieris Artuss Kaimiņš vietnē "Twitter" neslēpj sašutumu - skatoties filmu, filmas ierunātājs latviešu valodā ir, maigi sakot, ļoti neprofesionāls. Skatīties filmu praktiski neiespējami.
7.aug 2023 tautaruna.lv
Bijušais politiķis, tagad aktieris Artuss Kaimiņš vietnē "Facebook" neslēpj sarūgtinājumu par to, ka kino nozarei Latvijā plānots būtiski samazināt finansējumu.
17.jun 2023 tautaruna.lv
Saeimas deputātei Glorijai Grevcovai tiesa piespriedusi 160 stundu sabiedrisko darbu, bijušajam Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam - 280 stundu sabiedrisko darbu. TV3 izpētījis, kādus darbus sabiedrības labā liek veikt nosodītajiem un kas notiek, ka viņi izvairās no tiem.
17.mar 2023 Portāls nra.lv
Grāmatvedības dokumentu viltošanā apsūdzētajam bijušajam Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam prokurors prasa piespriest naudas sodu 9300 eiro apmērā. Kaimiņš apsūdzēts par SIA «Al De media» grāmatvedības dokumentu, proti, Kaimiņa uzņēmumam SIA «Suņu būda» izsniegto rēķinu, viltošanu. 
1.mar 2023 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
"Twitter" ievietots video no 2015.gada, kurā redzams, kā Artuss Kaimiņš uz interviju sagaida eks prezidenti Vairu Vīķi Freibergu.
20.feb 2023 tautaruna.lv
Bijušais politiķis, tagad aktieris Artuss Kaimiņš neslēpj sašutumu par Latvijas Nacionālā teātra atbildi uz kādu komentāru.
17.feb 2023 tautaruna.lv
Rīgas pilsētas tiesa šodien bijušā Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam par grāmatvedības dokumentu viltošanu piesprieda 280 stundu sabiedrisko darbu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
16.feb 2023 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst.10 turpinās skatīt bijušā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa krimināllietu par grāmatvedības dokumentu viltošanu, liecina ieraksts tiesu kalendārā.
16.feb 2023 Ziņu aģentūra LETA
Prokurors otrdien tiesas debatēs lūdzis grāmatvedības dokumentu viltošanu apsūdzētajam bijušajam Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam piespriest naudas sodu, noskaidroja aģentūra LETA.
24.jan 2023 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas rajona tiesa 17.janvārī sākusi skatīt apdrošināšanas uzņēmuma "Balta" pieteikumu par zaudējuma piedziņu no bijušā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa, liecina informācija tiesu kalendārā.
18.jan 2023 Ziņu aģentūra LETA
Apdrošināšanas sabiedrība "Balta" jau divarpus gadus cenšas no bijušā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa piedzīt vairāk nekā 24 tūkstošus eiro par izraisīto ugunsgrēku. Tā kā A, Kaimiņš nekādi nav vēlējies maksāt, lieta jau nonākusi tiesā, vēsta pietiek.com.
15.jan 2023 tautaruna.lv
Krimināllietu, kurā par grāmatvedības dokumentu viltošanu apsūdzēts bijušais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, Rīgas pilsētas tiesa Vidzemes priekšpilsētā plāno turpināt skatīt 2023.gada 24.janvārī plkst.10, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
16.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šī gada 31.oktobrī par sabiedrībai būtisku reformu īstenošanu Valsts prezidenta medaļas pasniegtas vairākiem 13.Saeimas deputātiem. Viņu vidū bijis arī 13.Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, kuram skarbus vārdus mikroblogošanas vietnē twitter veltījis mūziķis Andris Kivičs.
4.nov 2022 tautaruna.lv
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs veltījis skarbus vārdus politiķim un aktierim Artusam Kaimiņam.
2.nov 2022 tautaruna.lv
Valsts prezidenta mājās lapā norādīts, ka šodien Egils Levits pasniedzis Valsts prezidenta medaļu Jānim Bordānam, Artusam Kaimiņam, Artim Pabrikam un Jurim Pūcem par sadarbību 13. Saeimā un aizejošajā valdībā
31.okt 2022 Portāls nra.lv
Krimināllietu, kurā par grāmatvedības dokumentu viltošanu apsūdzēts aizejošās Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, Rīgas pilsētas tiesa Vidzemes priekšpilsētā turpinās skatīt 15.decembrī plkst.14, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
29.okt 2022 Ziņu aģentūra LETA
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš atgriezīsies uz teātra skatuves. Kaimiņš būs redzams šī gada 21. oktobrī Jaunā Rīgas teātra izrādē «Operācija «Mindfuck»».
8.okt 2022 ENDIJS MAKSIMS
Pašreizējais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš kādreizējam savam cīņu biedram kūda virsū Valsts drošības dienestu.
3.okt 2022 tautaruna.lv
 Saeimā šodien izvērtās emocionālas debates par padomju pieminekļu nojaukšanu un izskanēja aicinājumi Pārdaugavas padomju pieminekli nojaukt nevis līdz 15.novembrim, bet tuvāk vasaras beigām un rudens sākumam. 
26.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA