Kaimiņa lieta

7.okt
Šodien Krīzes vadības padomes sēdē (KVP), kurā paredzēts lemt par turpmākiem Covid-19 ierobežojošajiem pasākumiem, klātienē nepadalīsies seši ministri, kas ir teju puse no Ministru kabineta sastāva, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
 
7.okt
Krīzes vadības padomes (KVP) sēdē šodien plkst.15 atkārtoti tiks izskatīti turpmākie risinājumi Covid-19 izplatības mazināšanai.
 
6.sep
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa septembra beigās turpinās izskatīt krimināllietu, kurā par grāmatvedības dokumentu viltošanu apsūdzēts Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.
 
31.aug
Politiķis, šobrīd pie frakcijām nepiederošais deputāts Artuss Kaimiņš mudina Aināru Šleseru un Aldi Gobzemu savu savstarpējo komunikāciju publiskot facebook, bet labāk sazvanīties.
 
28.aug
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš komentējis Aināra Šlesera atklāto vēstuli Saeimas deputātam Aldim Gobzemam, mudinot sazvanīties, nevis rakstīt vēstules “Facebook”, tādējādi liekot saprast, ka abi kungi ir itin labi pazīstami un vēstuļu rakstīšana ir teātris vēlētājiem.
 
22.aug
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš izlicis pārdošanā savu 1990. gada “Mercedes Benz 420”, par to cerot saņemt 15 000 eiro. Kādreizējais viņa draugs un partijas biedrs, tagad pie frakcijām nepiederošais Saeimas deputāts Aldis Gobzemes apgalvo, ka savulaik šo automašīnu A. Kaimiņam nopircis, par to samaksājot aptuveni 3000 līdz 4000 eiro.
 
4.feb
Saeima ceturtdienas, 4.februāra, sēdē plānots pieņemt lēmumu jautājumā par Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa izdošanu kriminālvajāšanai.
 
2.feb
Artuss Kaimiņš pagājušo nedēļu ierakstīja tviterī: “Nav jau tāda kpv lv. Ir savdabīgu pilsoņu savienība, kur katram savs mērķis un vēlmes. Un vēl ir valsts finansējums, kas ir vienīgā līme, kas satur šos indivīdus kopā. Esmu radījis Frankenšteina monstru ar skudras kāju, zaķa ļipu, oda smadzenēm, gēla nagiem un dzeņa galvu. Biedriem iesaku un lūdzu jau tuvākajā sapulcē vai kongresā attīrīt savu karmu un nobalsot par šīs organizācijas pašlikvidēšanos – par naudas atgriešanu valsts budžetā. Lai šī nauda tiek mediķiem, ne parazītorgāniem. Petravičai sen jau ir jāiet mājās.”
 
28.jan
Par spīti nepilnībām pirmstiesas izmeklēšanā, kuru rezultātā apsūdzība divkārt tika pārkvalificēta, citiem šaubas raisošiem apstākļiem un dažu bezkompromisa tiesiskai pārliecībai, ka Artusu Kaimiņu krimināli sodāmā nodarījumā apsūdz politisku motīvu dēļ, atbildīgās Saeimas komisijas pārliecinošs vairākums tomēr atbalstīja Saeimas deputāta izdošanu kriminālvajāšanai.
 
20.jan
Izdodot kriminālvajāšanai pie frakcijām nepiederošo, bet Jaunajai konservatīvajai partijai simpatizējošo Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, viņam varētu tikt dots atspēriens nākamā popularitātes viļņa sasniegšanai, kas, ņemot vērā lēnīgo tiesu sistēmu, augstāko punktu varētu sasniegt tieši uz nākamajām Saeimas vēlēšanām.
 
14.jan
Lai noskaidrotu, kur no “Suņu būdas” priekšnieka un Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa krimināllietas pazudis Ventspils tranzītuzņēmumu pārvaldītājs Rudolfs Meroni, Neatkarīgā vērsusies pie Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jēkaba Straumes ar lūgumu ļaut iepazīties ar pērnā gada sākumā izbeigto krimināllietu par nelikumīgu partijas finansēšanu.
 
30.okt 2020
Šodien ģenerālprokuratūra Saeimā nogādāja lūgumu dot piekrišanu, lai Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu varētu saukt pie kriminālatbildības. Lēmuma detaļas aktrisi Dārtu Daneviču sadumo, viņa neslēpj savos sociālajos tīklos.
 
30.okt 2020
Ģenerālprokuratūra šodien Saeimā nogādās lūgumu dot piekrišanu, lai Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu varētu saukt pie kriminālatbildības, noskaidrots prokuratūrā.
 
22.okt 2020
Ģenerālprokuratūra saņēmusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) ierosinājumu sākt kriminālvajāšanu pret 13.Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, liecina rīcībā esošā informācija.
 
17.jūl 2020
Tautas priekšstāvjiem un valsts vadītājiem vajadzētu būt paraugam un rādīt priekšzīmi arī pašlaik aktuālajos cīņas paņēmienos pret koronavīrusa izplatību. Lūk, piemēram, bijušais ASV viceprezidents Džo Baidens visās vietās, kur var sanākt pietuvoties citiem cilvēkiem, vienmēr valkā masku.
 
25.jun 2020
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš savā Instagram profilā publicējis attēlu, kurā redzams kopā ar aktrisi Dārtu Daneviču.
 
19.mai 2020
Saeimas deputāts Aldis Gobzems par vairākkārtēju kolēģa Artusa Kaimiņa izzobošanu saistībā ar viņa izteikumiem par savu finansiālo stāvokli šodien Saeimas ārkārtas sēdē izpelnījies netiešus Kaimiņa draudus par fizisku izrēķināšanos.
 
13.mai 2020
Uzturot spriedzi konfliktā ar Jauno konservatīvo partiju, KPV LV nolēmusi nepieļaut Jura Juraša dalību jaunā ģenerālprokurora izraudzīšanās procesā. Taču šajā cīņā koalīcijas partneru atbalstu viņiem nesagaidīt. Arī tādēļ, ka J. Jurašs šajā Saeimas sasaukumā nav vienīgais, kuram netika liegts amats, neraugoties uz to, ka pār viņu guļas aizdomu ēna par kriminālu nodarījumu.
 
10.mai 2020
Valsts policija (VP) pārbaudē nav guvusi apstiprinājumu tam, ka iepriekš ar Covid-19 sasirgušais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš nebūtu ievērojis valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumus un aizliegumus, pastāstīja VP preses pārstāve Gita Gžibovska.
 
28.apr 2020
Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks apliecina, ka viņa attiecības ar aktrisi Dārtu Daneviču ir beigušās, vēstīts Intas Mengišas, Vitas Zvaigznītes materiālā "Artuss Kaimiņš un Dārta Daneviča: vai jauns pāris politikas un teātra aprindās" izdevumā "Kas Jauns".