Ziemassvētki

24.dec 2020
Ziemassvētki ir pavisam tuvu, tāpēc pienācis īstais laiks parūpēties par svētku noskaņu mājās. Dekorēšanas feja Baiba Prindule-Rence gatava dalīties ieteikumos, kā izvēlēties gaumīgus un saskanīgus Ziemassvētku rotājumus, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
24.dec 2020
45 gadus vecais Deivids un 46 gadus vecā Viktorija Bekhemi saņēma triecienu, ko nebija gaidījuši. Zvaigžņu pāris bija iecerējis mierīgus Ziemassvētkus pavadīt šaurā ģimenes lokā, taču viņu plāniem nebija lemts piepildīties, raksta "cosmo.ru".
 
24.dec 2020
Šogad saistībā ar pandēmijas ieviestajiem ierobežojumiem daudziem svētkos nesanāks klātienē satikt draugus, ģimeni, vecvecākus un vecākus. Kā nesaskumt par nošķirtību un rast svētku noskaņu? Ieteikumos dalās BENU Aptiekas piesaistītais eksperts, psihoterapeits Andris Veselovskis.
 
24.dec 2020
Kristus piedzimšana ir apliecinājums tam, ka cilvēks ir radīts dzīvībai un savstarpējai mīlestības apmaiņai, Ziemassvētku sveicienā norādījis Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
 
24.dec 2020
Ziemassvētkos Rīgas dievnamos skanēs svētku koncerti ar zināmu un tautā iemīļotu mākslinieku uzstāšanos, koncertus iedzīvotāji varēs vērot tiešsaistē.
 
24.dec 2020
Lai atbalstītu vietējos ražotājus un veicinātu Ziemassvētku dāvanu iegādi pie Latvijas komersantiem, Omniva radījusi virtuālu platformu davanas.omniva.lv, kurā apkopotas 50 Latvijas amatnieku un mājražotāju zīmolu preces. Tostarp unikāli un atraktīvi piedāvājumi gan sievietēm, gan vīriešiem, bērniem, labsajūtai un mājas labiekārtošanai.
 
24.dec 2020
Pat tad, ja šajos svētkos nebūs tik daudz dāvanu zem eglītes kā ierasts vai izpaliks ciemošanās pie radiem, šie joprojām var kļūt par Ziemassvētkiem "ar lielo burtu", šādu viedokli pauda Latvijas Baptistu draudžu savienības (LBDS) bīskaps Kaspars Šterns.
 
24.dec 2020
Pirms vairāk nekā 10 gadiem Rīga un Tallina strīdējās par to, kura pilsēta būtu uzskatāma par Ziemassvētku eglītes dzimšanas vietu. Tallinieši apgalvoja, ka pie viņiem pirmā Ziemassvētku eglīte iedegta 70 gadus agrāk nekā Rīgā – 1441. gadā…
 
24.dec 2020
Ceturtdien no dienvidrietumiem Latviju šķērsos nokrišņi, galvenokārt gaidāms slapjš sniegs, daudzviet snigs stipri. Visvairāk nokrišņu būs svētvakarā, nakts gaitā to daudzums mazināsies, prognozē sinoptiķi.
 
24.dec 2020
Ziemassvētku sajūta vienmēr bijusi ne tikai piparkūku smaržā un priekā par skaisti rotātu eglīti, bet arī Ziemassvētku tirdziņu īpašajā atmosfērā. Šogad arī viss notiek, taču nedaudz citādi - Ziemassvētku gadatirgus notiek virtuāli tiešsaistē. Šo ideju izlolojusi un īstenojusi labdarības organizācija "Dr. Klauns".
 
24.dec 2020
Šovakar Rietumu kristīgajā baznīcā ar Ziemassvētku vakaru sākas Kristus dzimšanas svētku svinības.
 
23.dec 2020
TV3 laika ziņu vadītājs un radio balss Māris Grigalis saviem sekotājiem parādījis ģimenes tradīciju - pašu meklēta eglīte Ziemassvētkos.
 
23.dec 2020
Jau iepriekš karaliene paziņoja, ka šogad svētkus aizvadīs citādāk. Ierastais izbaukums atcelts, lai paliktu kopā ar princi Filipu Vindzoras pilī, kurā viņi kopš karantīnas martā pavada ļoti daudz laika.
 
23.dec 2020
Šogad Ziemassvētkos Latvijas Televīzija aicina ikvienu palikt un svinēt mājās. Tādēļ savā Ziemassvētku programmā LTV sagatavojusi filmas, koncertus un citas pārraides visai ģimenei. Ziemassvētku vakarā būs unikāla iespēja noskatīties Sanktpēterburgas Marijas teātra baleta izrādi "Riekstkodis", tāpat LTV attālināti ļaus vērot dievkalpojumus, kas svētku laikā daudziem ir īpaši svarīgi, dokumentālu un aizkustinošu stāstu par fonda "Nāc līdzās!" jauniešiem un vairākas ģimenes filmu televīzijas pirmizrādes.
 
23.dec 2020
TV personība Lelde Ceriņa sociālajos tīklos atklājusi, ko ģimeni dāvināja pagājušajā gadā, norādot, ka šogad šāda dāvana būtu īpaši nozīmīga.
 
23.dec 2020
24.decembrī Latviju no dienvidrietumiem šķērsos jauna nokrišņu zona, kas daudzviet var atnest ilgstošu snigšanu, vietām arī stipru snigšanu, liecina jaunākā meteoroloģiskā informācija.
 
23.dec 2020
Ziemassvētki ir laiks, kad mūsu senči nodevās dažādām zīlēšanām. Nav noslēpums, ka šajā laikā gaisā valda neliela maģija, tāpēc ieskaties un uzzini, kā paredzēt iespējamo nākotni.
 
22.dec 2020
Šogad saistībā ar pandēmijas ieviestajiem ierobežojumiem daudziem svētkos nesanāks klātienē satikt draugus, ģimeni, vecvecākus un vecākus. Kā nesaskumt par nošķirtību un rast svētku noskaņu?
 
22.dec 2020
Līdz Ziemassvētkiem vēl ir pavisam nedaudz laika, kas paskries nemanot. Lai neatliktu svētku noskaņas radīšanu uz pēdējo brīdi, jau tagad mājās var radīt Ziemassvētku burvību. Kādas tendences šogad uzrunās minimālisma, klasicisma, pasaku romantikas vai īstas greznības cienītājus, stāsta kategorijas vadītāja Līva Briede.
 
22.dec 2020
Ziemassvētki un gadu mija jau tepat aiz stūra – no skapja dzīlēm tiek izvilktas gaismiņu virtenes, sasildīties palīdz elektriskie sildītāji un cepeškrāsnis gatavas garda mielasta pagatavošanai. Šogad mājas ir kļuvušas ne tikai par vietu, kur atpūšamies un svinam svētkus, bet arī par darba kabinetu un skolas solu. Lai ikdienā viss ritētu pēc plāna, mums nepieciešama elektrība – un arī zināšanas, kā ar to pareizi rīkoties.