Ziemassvētki

16.jun
Nav jau nekāds noslēpums, ka vīriešiem bieži ir svarīgākas nodarbes par atkritumu iznešanu, plauktiņa pieskrūvēšanu, aizkaru stangas pielikšanu vai spuldzītes nomainīšanu.
30.dec 2023
Gaisā jau virmo svētku noskaņa, taču Ziemassvētku dāvanas nereti kļūst par īstām galvassāpēm - to sarūpēšanu krietni apgrūtina laika trūkums, rindas lielveikalos, ideju trūkums un dāvanas izvēle tuviniekiem, kuriem "jau ir viss". Lai dāvanu meklējumi šogad būtu vieglāki, tiem, kuri vēlas pārsteigt savus mīļos ar modernām un ilgmūžīgām dāvanām, Xiaomi ir sagatavojis 10 inovatīvu dāvanu ideju sarakstu.
25.dec 2023
Ukraina pirmo reizi svin Ziemassvētkus 25.decembrī, kad to dara lielākā daļa pārējās kristīgās pasaules.
25.dec 2023
Ziemassvētku dziesmas spēj daudz. Tās spēj apstādināt laiku, iepriecināt, pat radīt nepārvaramu vēlmi dejot, taču pāri tam visam – Ziemassvētku dziesmas apbur. Tām ir īpaša maģija, kas katru gadu no jauna liek apzināties, cik mēs esam bagāti, jo ikvienam ir iespēja tās sadzirdēt un novērtēt.
25.dec 2023
Ziemassvētki ir paaugstinātas ugunsbīstamības laiks - to vislabāk zina ugunsdzēsēji, tāpēc VUGD iesaka lietderīgāko Ziemassvētku dāvanu, kas arī krīzes situācijās palīdzēs.
25.dec 2023
Vairāk nekā puse aptaujāto interneta lietotāju Ziemassvētkus plāno svinēt savās mājās, uzņemot viesus vai ciemiņus pie sevis neaicinot, liecina interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma Gemius veiktā aptauja. Plānojot tēriņus dāvanām, 41 procents aptaujas dalībnieku norāda, ka svētku dāvanām tērēs līdz 100 eiro, bet 19 procenti svētku dāvanas šogad neplāno iegādāties.
24.dec 2023
Cik bieži Latvijas iedzīvotāji apmeklē Ziemassvētkiem veltītus koncertus un citus notikumus, noskaidrots aptaujā TV3 raidījumā "900 sekundes".
24.dec 2023
Ziemassvētku galdam piestāv viegli reibinoši, gardi kokteiļi un sildoši, krēmīgi deserti, tāpēc veikalu tīkls AlkOutlet piedāvā divas receptes, ko izmēģināt šajos Ziemassvētkos, ja tos plānojat pavadīt pieaugušu svinētāju lokā!
24.dec 2023
Ziemassvētku pasākumi Rīgā.
24.dec 2023
Lidosta "Rīga" ik gadu šajā dienā uzņem īpašu viesi. Patiesībā, pašu īpašāko.
24.dec 2023
Gatavojoties Ziemassvētku svinēšanai, 36% Latvijas iedzīvotāju svētku mielasta izdevumiem plāno atvēlēt 51 - 100 eiro, bet Igaunijā un Lietuvā svētku galdam plāno tērēt vairāk, liecina bankas Citadele veiktā iedzīvotāju aptauja.
24.dec 2023
Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs un Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) sveic iedzīvotājus svētkos, izriet no valsts augstāko amatpersonu ierakstiem tviterī.
24.dec 2023
Atnākot Ziemassvētkiem, Latvijas Romas Katoļu baznīcas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs aicina, nonākot grūtībās, meklēt atbalstu Dievā.
24.dec 2023
Kamēr daži cilvēki svētkos saņem kalendārus un figūriņām, citi saņem viedtālruņus un rotaslietas. Astrologi ir pārliecināti, ka ir pieci zodiaka apļa pārstāvji, kuri ir gatavi terēties dārgākām dāvanām, raksta WomanHit.
24.dec 2023
Mani nesen aizķēra doma, ka Ziemassvētku brīnums ir meklējams pašos. Tās nav mantas. Tie nav darbi. Un tie arī nav cilvēki, lai gan ticu, ka kādam Ziemassvētku brīnums ir viņi, kas blakus un rāda gaismu tumsā.
24.dec 2023
Astronumerologs Kristaps Baņķis šogad mantisku dāvanu vietā iesaka dāvināt mīlestību.
24.dec 2023
Šovakar Rietumu kristīgajā baznīcā ar Ziemassvētku vakaru sākas Kristus dzimšanas svētku svinības.
24.dec 2023
Pētījumu kompānijas "Tribus Research" decembrī veiktā aptauja liecina, ka Latvijas iedzīvotāji Ziemassvētkos visbiežāk rotā eglīti (62%) un pasniedz dāvanas (61%). Starp biežākajām tradīcijām ir arī svētku galda klāšana (59%) un mājas dekorēšana (59%).
24.dec 2023
Cilvēks vienmēr tiecas iepazīt mīlestību. Viņš apzināti vai neapzināti to meklē, bet meklēt var tikai to, kas tev pašam nav. Līdz ko atrod, tā tas vairs nav jāmeklē.