Piektdiena, 29.septembris

redeem Miķelis, Mihails, Miks, Mikus, Miģelis

arrow_downwardZiemassvētki

Lai popularizētu Latvijā ražotas preces un produktus, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) veidos pašmāju preču un produktu Ziemassvētku dāvanu katalogu, aģentūrai LETA norādīja organizācijā.
17.sep Ziņu aģentūra LETA
Valdība rīt, 13.jūnijā, skatīs rīkojuma projektu par divu darba dienu pārcelšanu 2024.gada decembrī, līdz ar ko 2024.gada svētku nedēļā ieplānotas gandrīz nedēļu garas brīvdienas, liecina valdības sēdes darba kārtība.
12.jun Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas Pareizticīgā baznīca apstiprinājusi pāreju uz jaunu kalendāru, kas cita starpā paredz Ziemassvētkus svinēt 25.decembrī, trešdien vēsta britu raidsabiedrības BBC ukraiņu redakcija.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Šodien pareizticīgie un vecticībnieki svin Ziemassvētkus jeb Kristus piedzimšanas svētkus.
7.jan Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sabiedrībai nepieciešams izrādīt dziļu savstarpēju sapratni cerībā uz ātrāku to pretrunu un grūtību atrisināšanu, ko "izraisījuši prātu zaudējušie cilvēki", vēršoties pie sabiedrības Kristus piedzimšanas svētkos, paudis Latvijas pareizticīgās baznīcas metropolīts Aleksandrs.
7.jan Ziņu aģentūra LETA
"Twitter" publicēts foto ar kāda kuldīdznieka teikto attiecībā uz Ziemasvētku svinēšanu. Var teikt, ka tas ir ļoti smeldzīgāks Ziemassvētku gaidīšanas stāsts.
30.dec 2022 tautaruna.lv
Trijās aizvadītajās Ziemassvētku brīvdienās pie stūres reibumā pieķerti 50 transportlīdzekļu vadītāji, liecina Valsts policijas sniegtā informācija.
27.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Gan Ziemassvētku vakarā, gan Pirmajos Ziemassvētkos daudzviet bija dzirdami salūta trokšņi, soctīklos spriež - kāpēc un kurš šauj salūtu?
26.dec 2022 tautaruna.lv
Ziemassvētki tradicionāli ir laiks, kad svētku galdā tiek celts ne viens vien gards mielasts. Tiesa, dažiem šī mielasta baudīšana izvēršas par pamatīgu pārēšanos. Gastroenterologs Anatolijs Danilāns skaidro, ko šāda pārēšanās nodara veselībai.
25.dec 2022 tautaruna.lv
25.decembris jau kopš kristietības pirmsākumiem tiek svinēts kā Kristus dzimšanas diena, lai gan sākotnēji šajā datumā tika svinēta "saules atgriešanās" - pirmā diena, kad saule zemi apspīd nedaudz ilgāk kā iepriekšējā dienā.
25.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
TV3 raidījums “900 sekundes” skaidroja, cik daudzi Latvijas iedzīvotāji izmantos pastu, lai nosūtītu kādu Ziemassvētku paciņu vai vēstuli tepat Latvijā vai uz ārzemēm.
24.dec 2022 Portāls nra.lv
Ziemassvētki ir laiks, kad mūsu senči nodevās dažādām zīlēšanām. Nav noslēpums, ka šajā laikā gaisā valda neliela maģija, tāpēc ieskaties un uzzini, kā paredzēt iespējamo nākotni.
24.dec 2022 LifeHacks.lv
Austrālijas veselības un labsajūtas jautājumu eksperts ir nācis klajā ar paziņojumu, kas, visticamāk, neiepriecinās daudzus. Viņš ir pārliecināts, ka Ziemassvētku vecīši ar lieko svaru ir jāaizliedz.
24.dec 2022 tautaruna.lv
Svētku laikā simtiem Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) mazo pacientu tiek sagādātas dāvanas, pastāstīja BKUS Pedagoģijas dienesta vadītāja Indra Veismane.
24.dec 2022 Portāls nra.lv
Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju tradicionāli svin Ziemassvētkus ģimenes vai draugu lokā pie svētku galda, liecina SEB bankas veiktā aptauja. Šogad vairāk nekā puse iedzīvotāju (63%) svētku mielasta sagādāšanai veltīs tikpat daudz naudas kā pērn - lielākoties tam atvēlot summu ap 100 eiro.
24.dec 2022 Portāls nra.lv
Lai svētku prieku neaizēnotu raizes par sabojātu mājokli, svecītes eglītē nepārvērstos bīstamās liesmās, lampiņas neradītu īssavienojumu un svētku salūts nenodarītu kaitējumu tā vērotājiem, apdrošināšanas sabiedrība ERGO aicina svētkus svinēt atbildīgi un atgādina par galvenajiem drošības pamatprincipiem.
24.dec 2022 Portāls nra.lv
Šovakar Rietumu kristīgajā baznīcā ar Ziemassvētku vakaru sākas Kristus dzimšanas svētku svinības.
24.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Uz Ziemassvētku galda visbiežāk tiks likti mandarīni, piparkūkas un gaļas cepetis ar kartupeļiem, liecina pētījumu kompānijas "Kantar" veiktā aptauja.
23.dec 2022 Portāls nra.lv
Galds izskatīsies svinīgāk un kārtīgāk, ja uz tā vienlaikus neliks visus ēdienus – atstāj pietiekami daudz brīvas vietas svētku rotājumiem. Ja tuvumā nav citas virsmas, kur glabāt papildu šķīvjus, kafijas piederumus vai ēdienu, var izmantot ratiņus. Un visbeidzot – atrodi labāko vietu gaismekļiem, lampiņu virtenēm un svecēm, pilnīgākai svētku noskaņai.
22.dec 2022 LifeHacks.lv
Daudzi bērni pirms Ziemassvētkiem raksta vēstuli Ziemassvētku vecītim, norādot tajā savus mazos sapnīšus un vēlmes svētkos. Viens grib spēļu mašīnu, kāds grāmatu. Kādas mazas meitenes vēlmes Ziemassvētkos aizkustina līdzcilvēkus
22.dec 2022 tautaruna.lv