Svētdiena, 14.aprīlis

redeem Gudrīte, Strauja

arrow_downwardDIGITOP100 Ventspilī

photo_camera
Kā tā - nebūs pārsteigumu? Jau teju visa Latvija vēlas iziet kopā ar Vitju! (Grupas populārākā hīta - Вите Надо Выйти, latviskais nosaukums) Galvenais, tikai saprast - kā ļaut Vitjam iziet! Kur ir izeja? Kur pats Vitja?! Intervija ar grupas Estradarada solistu Aleksandru Himčuku!
29.jan 2018 Portāls nra.lv
Ar no skatuves vizualizācijas viedokļa efektīgu šovu Ventspils Olimpiskajā centrā aizvadīts pirmais mūzikas straumēšanas topa DigiTop100 pasākums. Balvas pasniegtas, emocijas par to – diezgan pretrunīgas.
29.jan 2018 Sandris Vanzovičs
Muzikālajā šovā "DigiTOP100" piedalījās populāri Latvijas izpildītāji un ārvalstu viesi.
28.jan 2018
27 .janvārī Olimpiskajā centrā "Ventspils" norisināsies pirmais, ikgadējais mūzikas straumēšanas topa DIGiTop100 lielkoncerts, kur uz vienas skatuves tikties Latvijā atzīti un mīlēti mākslinieki, kā arī viesi no Krievijas, Ukrainas un Somijas!
26.jan 2018 Portāls nra.lv
Šo sestdien, 27. janvārī, Ventspils Olimpiskajā centrā norisināsies pirmais, bet turpmāk, cerams, jau ikgadējais, mūzikas straumēšanas topa DigiTop100 lielkoncerts. Tajā uz vienas skatuves tiksies Latvijā atzīti mūziķi, kā arī viesi no Krievijas, Ukrainas un Somijas. Viņu vienojošais faktors – šos mūziķus klausās internetā.
25.jan 2018 Sandris Vanzovičs
Jau šovakar Olimpiskajā centrā "Ventspils” norisināsies mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa DIGiTop100 lielkoncerts, kurā uz vienas skatuves tikties populārākās Latvijas mūzikas zvaigznes, kā arī viesi no ārvalstīm. Par spīti tam, ka 45 % Latvijas iedzīvotāju klausās legāli pieejamu mūziku ir daudzi, kuri nesaprot, ko nozīmē mūzikas straumēšana, ne to, kā veidojas DIGiTop100 tops - kā nekā neviens taču nebalso! Visu no pašiem pamatiem izskaidro topa idejas autore, galvenā organizatore Elita Mīlgrāve.
25.jan 2018 Portāls nra.lv
Jau 27. janvārī Olimpiskajā centrā ”Ventspils” norisināsies mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa DIGiTop100 pirmais, ikgadējais lielkoncerts, kurā mūziķi ne tikai izpildīs visu iemīļotas dziesmas, bet arī saņems īpašas statuetes! Ko mums parāda topa rezultāti pāris dienas pirms grandiozā šova?
24.jan 2018 Portāls nra.lv
Straujiem soļiem tuvojas 27.janvāris, kad Ventspilī norisināsies viens no lielākajiem Latvijas mūzikas dzīves notikumiem: mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa DIGiTop100 grandiozais šovs. Kā jau zināms, šovā piedalīsies arī viesi no Lietuvas, Igaunijas, Skandināvijas, Krievijas un Ukrainas. Ir teiciens – jo lielāka zvaigzne, jo lielākas prasības! Ielūkojies DIGiTop100 Ukrainas un Krievijas zvaigžņu „raideros”.
23.jan 2018 Portāls nra.lv
Latviešiem ir teiciens – dāvinātam zirgam zobos neskatās. Šo teicienu var attiecināt uz nelegāli pieejamu mūziku, ja to iegūsti bez maksas, tad arī slikta kvalitāte apmierina un pierodot pie bezmaksas „maizes” ir grūti apzināties, ka par „maizi” ir jāmaksā! Kāpēc daudzi, ignorējot šo tautas gudrību, gatavi maksāt par mūzikas klausīšanos internetā, lai gan patiesībā to varētu dabūt arī par brīvu - nelegāli lejupielādējot, jeb “nokačājot”?
21.jan 2018 Portāls nra.lv
Katru sestdienas rītu radiostacijas Star FM ēterā ikviens labas, kvalitatīvas mūzikas baudītājs var klausīties Latvijā pirmo mūzikas straumēšanas topu DIGiTop100. Raidījuma ietvaros topa vadītājs Oskars Lepers sazinājās ar reperi Gati Irbi jeb projekta MESA dibinātāju.
20.jan 2018 Portāls nra.lv
Šīs nedēļas izskaņa vainagosies ar barikāžu laika atceres dienām, taču atmiņas ir atmiņas, dzīve turpinās. Interesants ir kaut vai tās skatījums muzikālā griezumā, par ko var vēstīt Elita Mīlgrāve – to laiku radiožurnāliste, bet šo laiku Latvijas Mūzikas producentu apvienības valdes priekšsēdētāja.
19.jan 2018 Sandris Vanzovičs
Laiks skrien vēja spārniem un jau beigusies 2017.gada otrā nedēļa, kas ieviesusi savas izmaiņas DIGiTop100 dziesmu un albumu topos! Kā Suņa gada ievads ietekmējis mūzikas cienītāju izvēli?
17.jan 2018 Portāls nra.lv
Šī mēneša nozīmīgākais muzikālais pasākums, kā jau tas pēdējos gados ierasts, atkal notiks Ventspils Olimpiskajā centrā. Taču šoreiz tas būs nevis Muzikālās bankas fināls, bet gan digitālās mūzikas topa DigiTop100 šovs, kas notiks 27. janvārī.
15.jan 2018 Sandris Vanzovičs
Ventspils gatavojas un principā ir jau gatava lieliskam pasākumam, kas jau 27. janvārī pie sevis, Olimpiskajā centrā, uzņems labākos no labākajiem jeb Latvijas klausītākos mūziķus. Pasākuma organizatori sola arī pārsteigumus no ārzemēm, un tas viss jaunizveidotā “DigiTop100” ietvaros. 
13.jan 2018 Portāls nra.lv
"DigiTop100” daudziem liek aizdomāties par to, kādu mūziku mēs klausāmies ikdienā – legāli pieejamo vai nelegālo?! Apjautājot sabiedrībā zināmas personas ir skaidrs – legāla mūzika ir modē!
10.jan 2018 Portāls nra.lv
27. janvārī Olimpiskajā centrā "Ventspils" norisināsies pirmais, ikgadējais mūzikas straumēšanas topa DIGiTop100 lielkoncerts, kur uz vienas skatuves tikties Latvijā atzīti un mīlēti mākslinieki, kā arī viesi no Krievijas, Ukrainas un Somijas!
10.jan 2018 Portāls nra.lv
Jaunais gads sācies ar lielisku ziņu: populārā ukraiņu grupa ESTRADARADA apstiprinājusi savu dalību lielajā DIGiTop100 šovā, kas jau 27.janvārī norisināsies Ventspilī. Populāras grupas mūziķi uz Olimpiskā centra „Ventspils” skatuves izpildīs savu lielāko hītu #ВитеНадоВыйти, kas ir viens no skatītākajiem videoklipiem 2017.gadā, ja analizējam Latvijas iedzīvotāju izvēli.
9.jan 2018 Portāls nra.lv
Nekādas milzu kolīzijas mūzikā šogad it kā nav notikušas, taču tas nenozīmē, ka latvju bāleliņiem šīs 365 dienas būtu aizritējušas, tikai žāvājoties un ar cerībām gaidot nākamo, 2018., gadu.
29.dec 2017 Sandris Vanzovičs
Latvijas mūzikas industrija piedzīvojusi tās attīstībai itin nozīmīgu notikumu – Latvijas mūzikas digitālā Top 100 jeb Digitop100 gaitu uzsākšanos.
7.dec 2017 Sandris Vanzovičs