Svētdiena, 5.maijs

redeem Ģederts, Ģirts

arrow_downwardFOTOKONKURSS: Es mīlu Latviju

Tā ir mana Latvija un to es nevienam, ne par kādu naudu neatdošu.
22.nov 2016 Portāls nra.lv
Attēlā karogs Ogrē...agrā rīta stundā,kad ielās manāms vien retais,ne vienmēr paceļam acis uz augšu-skrienam.Bet torīt-īpaši cēli,vēja mudināts,modās Latvijas karogs.
22.nov 2016 Portāls nra.lv
Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīta uguņošana. Latvijai 98!
22.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Īsts latvietis ir kā šī nagla - ar dzīves skarbo pieredzi un rūdījumu. Stingri turas savā dzimtajā zemē un nepadodas grūtībām. Atliek novēlēt, lai Latvijā ir vairāk šādu naglu un Latvija nepaliek tukša kā gliemežvāki - skaisti, bet tukši. Fotogrāfijas uzņemtas bijušā mājas vietā Alsungas pusē.
22.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autors: Ainārs Jēkabsons
22.nov 2016 Portāls nra.lv
Kamēr staigājam pa mūsu dzimto zemi, mēs domājam, ka šīs ielas mums vienaldzīgas, ka šie logi, jumti un durvis mums neko nenozīmē, ka šie mūri mums ir sveši, ka šie koki ir gluži parasti koki, ka šīs mājas, kurās mēs neieejam, mums nav vajadzīgas, ka šis bruģis, pa kuru soļojam, ir tikai akmeņi. Vēlāk, kad tur vairs neesam, mēs apjaušam, ka šīs ielas mums ir dārgas, ka mums trūkst šo jumtu, šo logu un durvju, ka šie mūri mums ir nepieciešami, ka šos kokus esam iemīļojuši, ka šīs mājas, kurās neiegājām, domās esam apmeklējuši ik dienas, un ka šais bruģakmeņos ir palikusi daļa no mums pašiem, no mūsu sirds un asinīm. Citēts Viktors Igo.
22.nov 2016 Portāls nra.lv
Lāčplēša dienas vakars Cēsu Pils parkā. Katru gadu 11. novembrī Cēsu Pils parkā uz estrādes kāpnēm tiek izveidota Latvijas kontūra no degošiem lukturīšiem.
21.nov 2016 Portāls nra.lv
Šī ir mana zeme, mūsu zeme! Katru reizi var iemīlēties tajā arvien vairāk, tāpat kā pirmajās sniegpārsliņās, upju čalošanā, zilgani zaļajā ūdens atspīdumā, kartupeļu talkās, kad pirmo reizi drīksti sēdēt traktora lielajā piekabē, kopā ar saviem labākajiem draugiem. Mīlestība pret mūsu zemi ir kā mīlestība pret ģimeni, kā aizbraucot vasarā pie vecvecākiem, kā suņa nebeidzamais prieks ieraugot saimnieku, tā ir māju sajūtā, ko rada šī zeme, kad, braucot ar autobusu Rīga - Cēsis, izkāpjot savā pieturā, ejot pa saviem ceļiem, uzkalniem un taciņām, viss liekas tik mierīgs, katru reizi nāk prātā atmiņas kā skrienot ar basām kājām pa akmeņainu ceļu, apkārt vienmēr bija tās pašas pļavas, koki, un cilvēki, tiem sejās bija smaids! Mīlestību pret Latviju, pret mūsu zemi, rada ne tikai sajūtas, bet arī cilvēki, kuri dienu dienā mums ir blakus, kuri mudina kļūt par labākiem cilvēkiem. Viens otram palīdzot, mēs palīdzam paši sev, mēs esam stipri! Šo skaistumu, mūsu valsts skaistumu, mums vajag saglabāt!
21.nov 2016 Portāls nra.lv
Vanšu tilts saulriets laikā. Fotogrāfija tika uzņemta 2015 gada vasarā no Daugavas laba krasta.
21.nov 2016 Portāls nra.lv
Es mīlu Latviju, Dzimteni savu un katrā tās vietā jebkurā diennakts laikā un gadalaikā saskatu skaisto un iemīlu to no jauna. Attēlā redzama Gauja, skaistie Latvijas meži un pavasarī zaļot sākušie lauki no gaisa balona. Brīdis, kad asaras sariesās acīs, redzot šo skaistumu un vēlos, lai to redzētu arī citi. ne jau pelēkā krāsa dominē, bet zaļi pelēkā Latvijas laukos agrā pavasarī. Tonis, kam līdzīga nav.
21.nov 2016 Portāls nra.lv
Foto Ventspils pilsētas svētku gājiena laikā 2016.
21.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Es vēlējos pieteikt savu dalību fotokonkursam "Es mīlu Latviju", jo es patiešām ļoti mīlu Latviju, un esmu tai ļoti pateicīga par to,ko tā man ir devusi un dod, kā arī par to, ko es tai esmu varējusi dāvāt. Latvija ir kā neizsmeļama iespēju jūra, no kuras ikviens var pasmelt tik, cik pats to vēlas, ja vien ir vēlme to darīt. Lai mums katram izdodas atrast savu dzimtenes mīlestības krūku, ar kuru pasmelt no lielās iespēju jūras. Lai Dievs svētī Latviju!
20.nov 2016 Portāls nra.lv
Šajā fotogrāfijā ir redzami Stāvie krasti-viena no skaistākajām vietām Valmierā un iespējams arī Latvijā.Šī ir viena no iecienītākajām pastaigu vietām.Blakus ir izveidots Sajūtu parks kur var nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.Fotogrāfijas nosaukums ir "Gauja šorīt saposusies''.Bildēts 15.11.2016.
20.nov 2016 Portāls nra.lv
Autors: Edvīns Mičulišs
20.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore:Solvita Petrovska
20.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore: Aiga Veisa,Kurzemē
19.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore: Aiga Veisa, Kurzemē
19.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore: Aiga Veisa, Kurzemē
19.nov 2016 Portāls nra.lv
Es Tev uzticos.
18.nov 2016 Portāls nra.lv
Paldies kritušajiem par iespēju - mīlēt Latviju
17.nov 2016 Portāls nra.lv