Ceturtdiena, 25.aprīlis

redeem Bārbala, Līksma

arrow_downwardFOTOKONKURSS: Es mīlu Latviju

photo_camera
Autore: Rita Dreimane
25.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore: Pārsla Konrāde
25.nov 2016 Portāls nra.lv
Ziemas rīts.
25.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autors: Jānis Busmanis
25.nov 2016 Portāls nra.lv
Pošaties, Jāņa bērni, līgo, līgo. Sagaidiet Jāņa dienu, līgo. Jāņa diena spodra nāca, līgo, līgo. Ugunīs mirdzēdama, līgo.
25.nov 2016 Portāls nra.lv
Kuldīgas rumbas vilinājums.
24.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore:Zanda Ķikute, Koknese
24.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore: Līga Zemture
24.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore: Ilze Priede
24.nov 2016 Portāls nra.lv
Baltijas jūra - fotografēta Salacgrīvā , netālu no Veczemju klintīm, 2016.gada vasarā.
24.nov 2016 Portāls nra.lv
Skaists miglains vakars, Latvijas skaistā daba, bildēts pēc saulrieta uz liepājas šosejas ceļā uz Rīgu. Kā saka, ar skaistu gaismu top skaistas bildes.
24.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore: Iveta Ladusāne
24.nov 2016 Portāls nra.lv
Es Tev uzticos, cilvēk!
23.nov 2016 Portāls nra.lv
Divu gadu garumā es katru nedēļu braucu garām šim laukam, kas atrodas Ilūkstes novadā, kur blakus patīkami čalo Daugava. Pa šo laiku esmu redzējusi, šo lauku apsegtu sniega segā, esmu redzējusi, ar kādu mīlestību tas tiek apstrādāts pavasarī un ar kādu gādību tika pļauts vasaras izskaņā. Šis lauks ir bijis gan pelēcīgs un dubļains, gan koši dzeltens, kad pilnā krāšņuma uz tā ziedēja rapsis. Šis lauks var tik daudz pastāstīt - ir tikai jāieklausās. Tas stāsta par latviešu mīlestību pret savu zemi, par mūsu tautas strādīgumu un neatlaidību, par cerību uz gaišāku nākotni un vēlmi palikt savās mājās. Kāds to redz kā lauku zelta saulrieta krāsās, bet kāds izjutīs visu tā būtību tāpat kā es...
23.nov 2016 Portāls nra.lv
Mani sauc Jēkabs Skrīveris. Esmu 6 gadus jauns puika. Esmu Latvijas patriots - man un Latvijai vēl daudz kas jāpaveic. Daudz laimes svētkos Latvija!
23.nov 2016 Portāls nra.lv
Sarkanbaltsarkani.
23.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Skaista zeme! Brīnišķīga valsts. 2016. gadu veltīju pamatīgi paceļojot pa Latviju. Ir radušās pāri par 1000 brīnišķīgu fotogrāfiju par vietām, cilvēkiem, tradīcijām. Arhīvs pārpildīts. Grūti atlasīt vienu un raksturīgāko, ja lielākā daļa par tematu! Aizsūtu divas: Lai ir paaudžu atspoguļojums!!!
23.nov 2016 Portāls nra.lv
Moments kā glezna!
23.nov 2016 Portāls nra.lv
Brīdis, kad lepojos par Latviju. Ventspils Olimpiskais centrs
23.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autors: Arnis Kuzmanis
22.nov 2016 Portāls nra.lv