Sestdiena, 18.maijs

redeem Ēriks, Inese, Inesis

arrow_downwardFOTOKONKURSS: Es mīlu Latviju

photo_camera
Autors: Marģers Martinsons
17.nov 2016 Portāls nra.lv
Latvija, mana skaistā dzimtene! Foto: Latvijas skaistums Kurzemē- Jūrkalnē, vieta ar vēsturi.
17.nov 2016 Portāls nra.lv
11.novembris 2015.gadā / Ķegumā / Iededzam gaismu Latvijā un mūsu sirdīs, mīlu savu valsti un ģimeni!
17.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Biedrība "Mūsu ligzda" šogad izveidojusi fotoizstādi par Ezeri. Fotogrāfijas tiešām ir fantastiskas, tāpēc padalīšos ar tām. Ezeres pagasts ir viena no Saldus novada administratīvajām teritorijām tā dienvidos Vadakstes labajā krastā Lietuvas pierobežā. Tajā apskatāmas daudzas vēstures liecības, apbrīnas vērts ir Lielezeres parks, kas slēpj sevī cilvēka rokas nesamaitātas dabas ainavas. Ezerē dzīvo ļaudis, kuri alkst dzīves kvalitātes pilnveides jebkurā jomā. Projekta galvenais uzdevums ir parādīt mūsu sabiedrības unikalitāti, izmantojot gan esošo vietējo, gan bijušo Ezernieku, gan jebkuras sabiedrības daļas radošo potenciālu, lai veicinātu vietēja rakstura notikumu novadpētniecības hronikas veidošanu un saglabāšanu, piesaistīt Ezerei, Lietuvas pierobežai īpašu vērību un sabiedrības uzmanību, veicināt tūristu pieplūdumu. Fotogrāfjās redzams 19. gadsimta beigās uz Ezeres upes izveidotais Dzirnavu dīķis, kurš arī šobrīd ir pagasta lielākā ūdenstilpe. Dīķa krastā aplūkojamas Ezeres ūdensdzirnavas, kas celtas 1910. gadā. Latvijai netipiskās slūžas atrodas dīķī, un, īpaši pavasarī un rudenī, kad ūdens ir daudz, rada lielisku skatu. Ūdens tajās plūst, radot neparastu skatu, kas īpaši izceļas mierīgā laikā – šķiet, ka dīķa vidū ir zvaigzne.
17.nov 2016 Portāls nra.lv
Bilde ir tapusi 2016.gada janvārī, Kuldīgā. Kuldīga var lepoties ar skaisto ķieģeļu tiltu pār Ventu. Turpat netālu ir Ventas Rumba.
17.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autors: Gints Jankovskis
16.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Es un mana ģimene ļoti mīlam šo zemi. Mums Latvija asociējas ar pašu skaistāko valsti pasaulē, kur ir daudz mežu un daudz labu cilvēku. Konkursa nolikumā ir minēts par vienu foto, kas parāda šo mīlestību, bet es atļaušos Jums nosūtīt 9 burvīgas bildes, kurās attēlots tas, ko mums nozīmē šī zeme. Bildēs varam ieraudzīt jūru, kas ir neatņemama labsajūtas vieta manai ģimenei. Bildēs varam redzēt mūsu zemes plašumu, mēs mīlam šīs zemes mežus un laukus. Bildēs varam redzēt visdārgāko vēstures atgādinājumu par to, ka mūsu zeme ir brīva, proti, Brīvības pieminekli. Bildēs varam ieraudzīt manu dēliņu, kurš ar prieku acīs var pateikt, ka mūsu zeme ir skaista. Bildēs varam ieraudzīt mūsu valsts karogu, kas liegi plīvo vakara vējos, atgādinot, ka drīz mūsu mīļā Latvija svinēs savu dzimšanas dienu. Bildēs varam ieraudzīt mežu, kuru izkrāšņo baltais sniegs. Latvija ir skaista visos gadalaikos un mēs mīlam šo zemi!
16.nov 2016 Portāls nra.lv
Ventspils iedzīvotāji veido uguns zīmi par godu Lāčplēša dienai!
16.nov 2016 Portāls nra.lv
Es mīlu Tevi un Latviju.
16.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore: Līga Ūdriņa
16.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autors: Kārlis Mendziņš
16.nov 2016 Portāls nra.lv
"Daugav's abas malas mūžam nesadalās..."
16.nov 2016 Portāls nra.lv
Attēlā es pati Starptautiskā festivālā Rumānijā, lepna par tautas tērpu, par karogu un valsti no kuras esmu atbraukusi parādīt - kā mēs LATVIEŠI mākam!
15.nov 2016 Portāls nra.lv
Es Tevi mīlu Latvija! Es Mīlu savu zemi. Es Mīlu savu tēvu zemi. Šis tika uzņemta pa godu. 11. novembra Lāčplēša diena
15.nov 2016 Portāls nra.lv
Mazs, mazītiņš, bet ļoti mīļš gabaliņš no mūsu Latvijas. Dobeles novads, Bikstu pagasts, Dālderu māju pagalms. Mēs neesam aizbraukuši un ļoti lūdzam atgriezties aizbraukušos. Turpinājumā visskaistākais dzejolis par Latviju. Mums ticis viszilākais ezers Un rudākais rudzu lauks. Visbaltākā bērzu birze, Vismelnākais rupjmaizes klaips. Un tieši Latvijai ticis Vissvētākais debesu jums, Jo savu visskaistāko zemi Dievs ir atdevis mums. (L. Vāczemnieks)
15.nov 2016 Portāls nra.lv
"Es mīlu Latviju. Šeit ir skaistākās pilsētas. Viena no tām ir mana mazā, šaurā, bet skaistā dzimtene. Tukums. Katru gadu izceļās ar saviem būrvīgajiem pilsētas svētkiem. Šī bilde, manuprāt, ir izdevusies, jo ir redzamas ne tikai lidmašīnas, bet arī Latvijas un Tukuma karogs. Katru gadu var sagaidīt kaut ko jaunu, kas man un daudziem citiem liek priecāties par pilsētas un valsts burvību. Uz Tukumu pēc smukuma.
15.nov 2016 Portāls nra.lv
Fotogrāfijā Zemgales plašums Rīgas virzienā no Tukuma puses. Tālumā Ķemeru mežs.
15.nov 2016 Portāls nra.lv
"Jaunā robežsardzes maiņa aug." Lāpu gājiens Lāčplēša dienā Ventspilī.
15.nov 2016 Portāls nra.lv
Pati lielākā bagātība Latvijā ir mūsu tauta. Valsts nevar pastāvēt bez tautas. Vienoti uzvarējām daudz cīņu pret kopīgu pretnieku. Ieguvām brīvību ar mazu, bet spēcīgu vienotību savas valsts labā. Tagad mēs esam tie, kas dod Latvijai spēku. Esam tie, kas veido šo valsti. Es mīlu Tevi Latvija!
15.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autore: Alvīne Vecvagare, no Liepājas
14.nov 2016 Portāls nra.lv