Pasaules čempionāts hokejā 2017

10.jun
Latvijas vīriešu hokeja izlase Rīgā gaidāmo olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru uzsāks ar maču pret Slovēnijas valstsvienību, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).
10.jun
No šodienas līdzjutēji varēs iegādāties biļetes uz Rīgā gaidāmā olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru hokejā vīriešiem.
30.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase 2025.gada pasaules čempionātā apakšgrupas spēles aizvadīs Stokholmā, spēkojoties arī ar šī gada bronzas medaļas ieguvēju Zviedriju, ceturtdien pavēstīja Starptautiskā Ledus hokeja federācija (IIHF).
27.mai
Šveices vīriešu hokeja izlases uzbrucējs Kevins Fiala svētdien tika atzīts par 2024. gada pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju.
24.mai
Ostravā notikušās zādzības, kas izdarītas Latvijas hokeja izlases viesnīcas numuriņos, tagad izmeklē vietējā kriminālpolicija, ziņo "tv3.lv".
23.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlasi trešdienas vakarā sagaidīja paliels līdzjutēju pulks un ģimenes locekļi.
23.mai
Šodien Prāgā un Ostravā pasaules čempionātā hokejā ceturtdaļfinālos tiek noskaidrotas četras izlases, kas nedēļas nogalē cīnīsies par godalgām.
22.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis pēc pasaules čempionāta grupu turnīra Čehijā ieņem sesto vietu atvairītajos metienos, liecina turnīra organizatoru apkopotā statistika.
21.mai
Zviedrijas vīriešu hokeja izlase otrdien Ostravā pasaules čempionātā noslēdzošajā apakšgrupas spēlē izcīnīja pārliecinošu panākumu, kamēr Prāgā Šveice apspēlēja Somiju.
21.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta pēdējā, septītajā spēlē ar rezultātu 3:6 (0:2, 1:1, 2:3) piekāpās ASV un zaudēja cerības iekļūt ceturtdaļfinālā.
21.mai
Latvijas hokeja izlasei pirms otrdien paredzētās izšķirošās spēles ar ASV par iekļūšanu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ļoti svarīga būs spēlētāju atjaunošanās pēc smagā mača ar slovākiem, pirmdien pēc komandas kopējās fotografēšanās un treniņa teica valstsvienības treneris Lauris Dārziņš.
20.mai
Šodien ar četrām spēlēm Prāgā un Ostravā turpināsies pasaules čempionāts hokejā, Latvijas hokejistiem neaizvadot maču.
16.mai
Šodien ar četrām spēlēm Prāgā un Ostravā turpināsies pasaules čempionāts hokejā, Latvijas hokejistiem šodien nespēlējot.
15.mai
Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Dans Ločmelis, kurš otrdien pēc diskvalifikācijas izciešanas varēja doties laukumā pasaules čempionāta mačā ar Kazahstānu, pēc spēles aģentūrai LETA atzina, ka sēdēt malā esot bijis grūtāk nekā spēlēt.
15.mai
Otrdienas treniņā Ostravā Vācijas izlase vairāk uzmanības pievērsa aizsardzībai, sarunā ar televīzijas kanāla žurnālistu otrdien pauda Vācijas valstsvienības galvenais treneris Harolds Kreiss.
15.mai
Latvijas hokeja izlase ar trim uzvarām trijās spēlēs veiksmīgi sākusi pasaules čempionātu, tomēr otrdienas mačs pret vienu no galvenajiem pretiniekiem uz vietu kārotajā ceturtdaļfinālā Vāciju būs nākamā līmeņa pārbaudījums. Latvija var to izturēt, uzskata mūsu valstsvienības aizsargs deviņdesmitajos gados un divtūkstošo sākumā Normunds Sējējs. Latvija pret Vāciju spēlēs trešdien pēcpusdienā plkst.17.20
15.mai
Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionātā pret Vācijas valstsvienību būs vienkāršāk spēlēt nekā pirmajos trīs mačos turnīrā, uzskata komandas galvenais treneris Harijs Vītoliņš.
15.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionātā ceturtajā spēlē tiksies ar Vācijas valstsvienību.
14.mai
Latvijas hokeja izlases aizsargs Markuss Komuls, kurš pašlaik notiekošajā pasaules čempionātā ir viens no septiņiem valstsvienības debitantiem, aģentūrai LETA atklāja, ka savā pirmajā mačā bijis satraukts.