arrow_downwardVolejbols

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka svētdien sasniedza Tokijas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu.
1.aug 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs Tokijas olimpisko spēļu astotdaļfinālā saņēmuši pretī spēcīgos brazīliešus Brunu Šmitu un Evandru Oliveiru, noskaidrojās sestdien notikušajā izlozē.
31.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka Tokijas olimpisko spēļu izslēgšanas turnīra astotdaļfinālā tiksies ar Krievijas Olimpiskās komitejas sportistēm Nadeždu Makroguzovu/Svetlanu Holominu, noskaidrojās sestdien notikušajā izlozē.
Pēdējais grupu turnīra mačs Tokijas olimpiskajās spēlēs nebija tik sarežģīts, cik fiziski grūts, pēc uzvaras pludmales volejbola turnīra trešajā spēlē sarunā ar žurnālistiem no Latvijas teica Tīna Graudiņa.
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien ar zaudējumu noslēdza Tokijas olimpisko spēļu grupu turnīru, apakšgrupā ieņemot otro vietu.
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka izcīnīja otro vietu Tokijas olimpisko spēļu apakšgrupā, kvalificējoties astotdaļfinālam.
Tokijas olimpisko spēļu pludmales volejbola otrajā mačā lielāko prieku sagādāja trešā seta beigas, kurā izdevās uzvarēt trīs svarīgas izspēles, kas arī ļāva svinēt pirmo panākumu turnīrā, sarunā ar žurnālistiem teica Tīna Graudiņa.
28.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka trešdien izcīnīja uzvaru Tokijas olimpisko spēļu turnīra otrajā spēlē.
Tokijas olimpisko spēļu pirmā mača sākumā bija jūtams satraukums, bet gala rezultātu izšķīra pēdējie divi trīs punkti trešajā setā, sarunā ar žurnālistiem pēc neveiksmes pludmales volejbola turnīra ievadā teica Tīna Graudiņa.
26.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs bez došanās kortā saņēmuši uzvaru Tokijas olimpisko spēļu turnīra pirmajā mačā, teikts rīkotāju paziņojumā.
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka pirmdien ar zaudējumu debitēja Tokijas olimpisko spēļu turnīrā.
Latvijas dueta Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs pretiniekam Tokijas olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīrā čeham Ondržejam Perušičam fiksēts pozitīvs Covid-19 testa rezultāts, ziņo Čehijas komandas vadītājs Martins Doktors.
19.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pludmales volejbolistu duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien Ostravā notiekošajā Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīra izslēgšanas spēļu otrajā kārtā piedzīvoja zaudējumu, kā rezultātā pagaidām vēl nav izdevies izcīnīt ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.
5.jun 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu pludmales volejbola izlasei sestdien Austrijas pilsētā Bādenē neizdevās kvalificēties Kontinentālā kausa finālturnīram.
8.mai 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pludmales volejbolisti - Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš - pirmdien Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrā Kankunā ceturtdaļfinālā zaudēja un ierindojās dalītā piektajā vietā.
20.apr 2021 Ziņu aģentūra LETA
Grieķijas volejbola čempionātā aizvadītajā nedēļā Latvijas izlases diagonālais uzbrucējs Hermans Egleskalns kopā ar "Olympiakos" svinēja kluba 30. Grieķijas čempionu titulu, otrdien ziņo Latvijas Volejbola federācija (LVF).
13.apr 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien Dohā piedzīvoja zaudējumu Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīra ceturtdaļfinālā.
11.mar 2021 Ziņu aģentūra LETA
Baltijas līgas mazajā finālā Rīgas Volejbola skola šodien piecu setu drāmā pieveica "TalTech/Tradehouse" un izcīnīja bronzas medaļas, informēja Latvijas Volejbola federācija.
17.mar 2019 Portāls nra.lv
Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien Nīderlandes pilsētā Hāgā notiekošā Pasaules tūres četru zvaigžņu posma pirmajā mačā grūtā cīņā uzvarēja krietni mazpieredzējušākos Mihailu Samoilovu un Matīsu Gabdulļinu.
4.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu pludmales volejbola pāris Anastasija Kravčenoka/Alise Lece ceturtdien ar zaudējumu sāka Pasaules kausa (PK) četru zvaigžņu posma pamatturnīru
3.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Svētdien Eiropas sudraba līgas priekšpēdējā grupu turnīra spēlē Latvijas volejbola valstsvienība izbraukumā ar rezultātu 3-0 pieveica Maķedoniju, izcīnot piekto panākumu piecās spēlēs un priekšlaikus nodrošinot dalību finālturnīrā.
3.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
Ķīnas pilsētā Sjamenā atsākusies Pasaules kausa tūre pludmales volejbolā. Kvalifikācijas turnīrā spēlēja latvieši Haralds Regža un Kristaps Šmits, jau pirmajā kārtā atzīstot francūžu Olivera Bartelamī un Romāna di Giantomaso pārākumu un izstājoties no tālākas cīņas.