Latvijas sieviešu pludmales volejbola izlasei neizdodas iekļūt Kontinentālā kausa finālturnīrā

 
©f64.lv, Romāns Kokšarovs

Latvijas sieviešu pludmales volejbola izlasei sestdien Austrijas pilsētā Bādenē neizdevās kvalificēties Kontinentālā kausa finālturnīram.

Latvijas komanda cīņā par piekto vietu pusfināla grupā ar 0-2 piekāpās Norvēģijai.

Pirmajā spēlē ar 14.numuru izliktais Latvijas duets Marta Ozoliņa/Luīze Skrastiņa ar 0-2 (21:23, 11:21) zaudēja pārim Ane Jertlanna/Sunniva Hellanna-Hansena, kas sacensībās izsēts ar astoto numuru.

Otrajā cīņā ar 14.numuru izliktais pāris Marta Ozoliņa/Luīze Skrastiņa ar 0-2 (6-21, 5-21) cieta sagrāvi pret turnīra devīto numuru Ingri Lunde/Emīlije Ūlimsta.

Norvēģietes ieguva pēdējo ceļazīmi uz finālturnīru, bet Latvijas izlase ierindojās sestajā vietā.

Jau ziņots, ka ceturtdien Latvijas izlase Kontinentālā kausa apakšgrupas pirmajā spēlē ar 0:2 piekāpās Vācijai, bet pēc tam ar 2-1 pārspēja Slovākiju. Piektdien ceturtdaļfinālā ar 0-2 tika zaudēts Ukrainai.

Sieviešu izlasi Austrijā vadīja treneris Pēteris Plūme, bet viņam palīdzēja Rihards Finsters.

Sestdien pusfināla cīņu Turcijas pilsētā Izmirā aizvadīs arī Latvijas vīriešu izlase, kas piektdien jau kvalificējās Kontinentālā kausa finālturnīram, ar 2-0 apspēlējot Ungāriju un Slovēniju.

Kopumā otrajā kvalifikācijas kārtā piedalās 24 izlases gan vīriešiem, gan sievietēm, kas sadalītas trīs grozos pa astoņām katrā. Latvijas sieviešu izlase ir vienā grozā ar Vāciju, Slovākiju, Itāliju, Norvēģiju, Ukrainu, Zviedriju un Austriju, bet vīrieši ar - Angliju, Igauniju, Lietuvu, Turciju, Itāliju, Slovēniju un Ungāriju.

Grupu turnīra spēles ar astoņu izlašu līdzdalību noris trīs pilsētās - Bādenē (Austrija), Izmirā (Turcija) un Madridē.

No 24 izlasēm piecas katra groza labākās (15) iekļūs finālā, kas no 23. līdz 26.jūnijam notiks Nīderlandes pilsētā Hāgā. Vietu finālā sev automātiski nodrošina finālturnīra rīkotāja, bet ceļazīmi uz Tokiju izcīnīs tikai uzvarētāja.

Gan sieviešu, gan vīriešu izlases spēles par iekļūšanu Kontinentālā kausa finālā aizvada no 6. līdz 9.maijam.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!