Soču ziemas Olimpisko spēļu oficiālais biļešu izplatītājs Latvijā "Cartan Tours" ir saskāries ar nelielām tehniskām grūtībām ieviešot savā lapā jauno "on-line" biļešu rezervācijas sistēmu, kas paredzēta lietotāju ērtību nodrošināšanai un vispārējai rezervācijas procesa optimizācijai. Tehniskie sarežģījumi tuvākajā laikā tiks novērsti un biļešu rezervācijas sistēmas darbība tiks uzsākta normālā režīmā.
12.mar 2013 Portāls nra.lv
Atklājot pirmās dienas zīmogošanu Latvijas Pasta jaunajai pastmarkai, kas izdota divos nominālos - eiro un santīmos -, satiksmes ministrs Aivis Ronis un finanšu ministrs Andris Vilks (V) Latvijas sasniegumus ceļā uz eiro salīdzināja ar sportistu sasniegumiem.
30.jan 2013 Ziņu aģentūra LETA
Vēlme un apņemšanās skriet, pat ja runa ir tikai par piecu kilometru distanci, ir apsveicama. Katrs kilometrs, kas pieveikts, pārspējot pašam savu slinkumu, tuvina dzīvesveidam, kas garantē daudz vairāk prieka un vitalitātes. Kā to izdarīt vispareizāk?
29.jan 2013 Ilze Upīte, Ilze Aperāne,konsultē fizioterapeite Linda Kidika
Latvijas rekordiste maratonā, Jeļena Prokopčuka svētdien Japānas pilsētā Jokohamā izcīnīja ceturto vietu Jokohamas sieviešu maratonā, distanci veicot divās stundās, 26 minūtēs un 55 sekundēs.
18.nov 2012 Portāls Sportacentrs.com
Šodien norisinās Sensodyne Jūrmalas skriešanas pusmaratons, kurā iespējams startēt 21 km, 10 km, 5 km vai bērnu distancē. Sacensībās savu dalību apstiprinājuši arī vieni no labākajiem Krievijas un Lietuvas skrējējiem - Sergejs Lukins un Renalda Kergite.
22.sep 2012 Portāls nra.lv
Divkārtējā Ņujorkas maratona uzvarētāja, Latvijas rekordiste Jeļena Prokopčuka novembra sākumā atkal piedalīsies Ņujorkas maratonā, portālu Sportacentrs.com informēja sportistes vīrs un treneris Aleksandrs Prokopčuks. Viņš arī dalījās iespaidos par Jeļenas veikumu Ņūkāslas pusmaratonā.
21.sep 2012 Portāls Sportacentrs.com
20.sep 2012 Portāls Sportacentrs.com
Šodien, 19. septembrī, Nīderlandē, pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā tika aizvadīts 45,7 kilometru (no Valkenburgas līdz Hērlenai) brauciens ar atsevišķu startu Elites grupai. Pielijušajos Limburgas provinces ceļos Gatis Smukulis izcīnīja 43. vietu (+4:35,63), bet Aleksejs Saramotins 50. vietu (+6:19,04).
19.sep 2012 Portāls Sportacentrs.com
eļena Prokopčuka gandrīz visu sacensību laiku atradās skrējiena vadībā, lielākoties nosakot skriešanas tempu vadošajā grupā. Šīs grupas skaitliskais sastāvs pakāpeniski samazinājās, līdz palika vien četras skrējējas - Prokopčuka un trīs Āfrikas sportistes.
16.sep 2012 Ziņu aģentūra LETA
Valmieras pilsētas pašvaldība izlēmusi izsludināt ideju konkursu par divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga un BMX komandas sporta sasniegumu godināšanu un iemūžināšanu Valmieras pilsētvidē.
27.aug 2012 Portāls nra.lv
Latvijas pārairu divnieks Krišs Kalniņš un Gints Zunde šorīt pasaules junioru čempionāta finālā nodemonstrēja lielisku sniegumu, izcīnot sudraba medaļas, vēsta sacensību organizatori.
19.aug 2012 Portāls Sportacentrs.com
Vidusdistančnieks Dmitrijs Jurkevičs nedēļas nogalē kļuva par pirmo Latvijas skrējēju, kurš 3000 metru distanci veicis ātrāk par astoņām minūtēm. Jurkevičs finišēja pēc 7:54,83 minūtēm, labojot divpadsmit gadus veco Latvijas rekordu.
19.aug 2012 Portāls nra.lv
Latvijas pārairu divnieks Krišs Kalniņš un Gints Zunde šorīt pasaules junioru čempionāta pusfinālā savā braucienā izcīnīja otro vietu, kvalificējoties finālam, kur rīt plkst. 11:15 cīnīsies par medaļām.
18.aug 2012 Portāls Sportacentrs.com
Piektdien Dimanta līgas posmā Stokholmā Latviju pārstāvēja šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis, tāllēcēja Ineta Radeviča un 3000 metru šķēršļu skrējēja Poļina Jeļizarova. Vienubrīd pretendējot uz vietu pirmajā trijniekā, Vasiļevskim un Radevičai tomēr nācās samierināties ar piekto vietu.
Pārsteidza, ka Deniss Čerkovskis pēc 19. vietas ieņemšanas olimpiskajās spēlēs Londonā pie žurnālistiem atnāca diezgan smaidīgs. Tas gan nenozīmēja, ka viņu nesarūgtināja aina uz rezultātu tablo. Gluži vienkārši viņš bēdu kamolu jau bija norijis pēc jāšanas disciplīnas dažas stundas iepriekš. Pēdējā - skriešanas un šaušanas kombinācijā - tāpat vairs nebija nekas glābjams. "Laikam man nav lemts izjāt labu rezultātu olimpiskajās spēlēs. Visās četrās mani zirgs ir aizvilcis ļoti tālu..." ar nožēlu atzina pieredzējušais modernās pieccīņas meistars.
12.aug 2012 Portāls Sportacentrs.com
Londonas olimpiskajā stadionā šovakar pienāca viens no olimpisko spēļu centrālajiem notikumiem - 100 metru fināls vīriešiem. Tajā ar jaunu olimpisko rekordu (9,64) par divkārtēju olimpisko čempionu kļuva Juseins Bolts.
5.aug 2012 Portāls Sportacentrs.com
Šodien Londonas olimpisko spēļu maratona distancē sievietēm latviete Dace Lina olimpiskajā debijā finišēja 98.vietā ar rezultātu 2:47:47. Uzvaru izcīnīja Etiopijas skrējēja Tiki Gelana, kura laboja olimpisko rekordu (2:23:07).
Britu sportiste Džesika Enisa, kura sestdien uzvarēja Londonas olimpisko spēļu septiņcīņas sacensībās, apstiprinājusi, ka startus šajā olimpiādē ir beigusi un 100 metru barjerskrējiena priekšsacīkstēs nestartēs.
Londonas Olimpisko spēļu 3000 metru šķēršļu skrējiena finālā iekļuvusi Latvijas vieglatlēte Poļina Jeļizarova. Savā priekšskrējienā viņa ieņēma ceturto vietu, ar ko pietika, lai automātiski nodrošinātu vietu finālā. Turklāt Jeļizarova jau piekto reizi šosezon laboja Latvijas rekordu - tagad tas ir 9:27.21.
4.aug 2012 Portāls Sportacentrs.com
Olimpisko spēļu vieglatlētikas sacensībās ārpus 400 metru pusfināla palicis Latvijas pārstāvis Jānis Leitis. Savā priekšskrējienā viņš finišēja piektais ar rezultātu 46,41 sekunde. Kopumā tas deva 35. vietu. Tālāk netika arī 2008. gada čempions Lašons Merits, kurš savā priekšskrējienā izstājās.
Londonas olimpisko spēļu laikā dopinga lietošanā pieķertas divas Moldovas vieglatlētes.
3.aug 2012 Portāls Sportacentrs.com
Latvijas rekordists vesera mešanā Igors Sokolovs šodien Londonas olimpisko spēļu vesera mešanas sacensībās labākajā mēģinājumā veseri raidīja 72.76 metrus tālu, kas liegs startēt finālsacensībās.