Ceturtdiena, 25.aprīlis

redeem Bārbala, Līksma

arrow_downwardTeniss

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien Melburnā pārvarēja "Gippsland Trophy WTA 500" vienspēļu turnīra otro kārtu.
1.feb 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vadošais vīriešu tenisists Ernests Gulbis sestdien nespēja pārvarēt Austrālijas atklātā čempionāta trešo kārtu, kā rezultātā pārtrūka sportista piecu pēc kārtas uzvarēto maču sērija.
25.jan 2020 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko pārī ar ukrainieti Dajanu Jastremsku svētdien cieta zaudējumu Pekinas "Premier" dubultspēļu turnīra finālā.
6.okt 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko pārī ar ukrainieti Dajanu Jastremsku sestdien sasniedza Pekinas "Premier" dubultspēļu turnīra finālu.
5.okt 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisa savienības prezidents Juris Savickis Starptautiskās tenisa federācijas (ITF) kongresā Lisabonā apbalvots ar ITF augstāko apbalvojumu “Par ieguldījumu tenisa attīstībā”, ziņo Latvijas Tenisa savienība.
1.okt 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko pirmdien Taškentas WTA "International" raudzes turnīra pirmās kārtas spēlē otrajā setā sliktas pašsajūtas dēļ izstājas no dalības sacensībās.
23.sep 2019 Ziņu aģentūra LETA
atvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova pirmdien jau pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu Uhaņas "Premier 5" turnīrā.
Talantīgā kanādiete Bjanka Andresku sestdien Ņujorkā triumfēja ASV atklātajā čempionātā, sarūpējot savai valstij pirmo "Grand Slam" titulu.
8.sep 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova trešdien Jūrmalas WTA "International" jeb "Baltic Open" turnīra otrās kārtas spēlē izcīnīja uzvaru, tādējādi sacensības viņa turpinās ceturtdaļfinālā.
24.jūl 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova otrdien Jūrmalas WTA "International" sērijas turnīra jeb "Baltic Open" pirmās kārtas mačā izcīnīja pārliecinošu uzvaru.
23.jūl 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko atjaunotajā WTA rangā pirmdien zaudējusi četras pozīcijas, kamēr pašmāju pirmā rakete Anastasija Sevastova aizvien atrodas 11.vietā.
22.jūl 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisa zvaigzne Anastasija Sevastova ceturtdien nolika Bukarestes WTA "International" turnīra čempiones pilnvaras.
18.jūl 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pirmā rakete vīriešu tenisā Ernests Gulbis otrdien nepabeidza Zviedrijā notiekošā Bostades "ATP World Tour 250" sērijas turnīra pirmās kārtas spēli.
16.jūl 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pirmā rakete vīriešu tenisā Ernests Gulbis otrdien piedzīvoja zaudējumu Štutgartes "ATP World Tour 250" sērijas turnīra pirmajā kārtā.
11.jun 2019 Ziņu aģentūra LETA
Francijas atklātajā čempionātā pusfināla spēlēs piektdien uzvaras guva čehiete Markēta Vondrušova un austrāliete Ešlija Bārtija.
7.jun 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko ceturtdien piedzīvoja zaudējumu Francijas atklātā čempionāta dubultspēļu ceturtdaļfinālā.
6.jun 2019 Ziņu aģentūra LETA
Ranga pirmā trijnieka tenisisti Rafaels Nadals un Rodžers Federers svētdien iekļuva Francijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā, kuru sasniedza arī uzvaras garšu atguvušais Stans Vavrinka.
2.jun 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko svētdien sasniedza Francijas atklātā čempionāta dubultspēļu ceturtdaļfinālu.
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova svētdien sezonas otrā "Grand Slam" turnīra - Francijas atklātā čempionāta - ceturtās kārtas jeb astotdaļfināla mačā ar 2-6, 0-6 kapitulēja Markētai Vondrušovai no Čehijas.
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova šodien aizvada sezonas otrā "Grand Slam" turnīra - Francijas atklātā čempionāta - ceturtās kārtas jeb astotdaļfināla maču, tiekoties ar talantīgo Markētu Vondrušovu no Čehijas.
Latvijas pirmā rakete sieviešu tenisā Anastasija Sevastova trešdien Francijas atklātā čempionāta otrās kārtas mačā ar rezultātu 6-2, 6-4 uzvarēja Luksemburgas tenisisti Mendiju Minellu.
29.mai 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas otrā rakete sieviešu tenisā Aļona Ostapenko otrdien sezonas otrā "Grand Slam" turnīra - Francijas atklātā čempionāta - pirmās kārtas mačā ar 4-6, 6-7 (4:7) zaudēja titulētajai baltkrievietei Viktorijai Azarenkai.