Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_downwardTeniss

Austrālijas tiesa pirmdien apmierināja pasaules pirmās raketes vīriešu tenisā Novaka Džokoviča apelācijas sūdzību par vīzas anulēšanu, tādējādi serbs tomēr varētu piedalīties sezonas pirmajā "Grand Slam" turnīrā - Austrālijas atklātajā čempionātā.
10.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko sezonas pirmajā spēlē Sidnejas "WTA 500" sērijas turnīrā piedzīvoja zaudējumu pret Spānijas tenisisti Paulu Badosu.
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien Melburnas "WTA 250" sērijas turnīra otrās kārtas mačā piekāpās amerikānietei Enai Lī, nespējot iekļūt ceturtdaļfinālā.
6.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova otrdien Melburnas "WTA 250" sērijas turnīra pirmajā kārtā ar 6-4, 6-4 pārspēja Francijas tenisisti Karolinu Garsiju.
4.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Sieviešu Tenisa asociācija (WTA) ir apturējusi visus Ķīnā plānotos turnīrus, turpinoties bažām par Ķīnas tenisistes Penas Šuai drošību.
2.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien iekļuva prestižā Indianvelsas "WTA 1000" sērijas turnīra pusfinālā.
14.okt 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko otrdien duetā ar Ukrainas sportisti Ludmilu Kičenoku uzvarēja Indianvelsas "WTA 1000" turnīra dubultspēļu ceturtdaļfināla spēlē pret turnīra pirmajām raketēm, čehietēm Barboru Krejčīkovu un Kateržinu Sinjakovu.
13.okt 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko svētdien sasniedza Indianvelsas "WTA 1000" sērijas turnīra vienspēļu astotdaļfinālu un dubultspēļu ceturtdaļfinālu.
11.okt 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko piektdien iekļuva Luksemburgas "WTA 250" sērijas turnīra pusfinālā.
17.sep 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko izstājusies no ASV atklātajām meistarsacīkstēm, liecina sacensību tīmekļa vietne.
31.aug 2021 Ziņu aģentūra LETA
Serbs Novaks Džokovičs sestdien Tokijā zaudēja olimpisko spēļu mačā par trešo vietu un pleca traumas dēļ atteicās no spēles mazajā finālā jauktajā dubultspēlē.
31.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova Tokijas olimpisko spēļu turnīra pirmajā kārtā tiksies ar attiecīgi Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) sportisti Jeļenu Vesņinu un francūzieti Fionu Ferro.
22.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova sestdien Vimbldonas turnīra trešajā kārtā piekāpās Čehijas sportistei Barborai Krejčikovai.
3.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko sestdien Vimbldonas turnīra trešajā kārtā pret austrālieti Alju Tomļanoviču bija vadībā ar 4-2, kad cīņa tika pārtraukta lietus dēļ, vēlāk piekāpjoties trijos setos.
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko ceturtdien izcīnīja uzvaru Īstbornas "WTA 500" vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālā.
24.jun 2021 Ziņu aģentūra LETA
Aļona Ostapenko atguvusi Latvijas sieviešu tenisa pirmās raketes godu, apsteidzot Anastasiju Sevastovu.
26.apr 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisistes Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko pirmdien atjaunotajā WTA rangā aizvien atrodas attiecīgi 47. un 52.vietā.
19.apr 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Anastasija otrdien Sevastova Maiami "WTA 1000" turnīra ceturtdaļfinālā ar rezultātu 3-6, 2-6 piekāpās Ukrainas pārstāvei Jeļinai Svitolinai.
31.mar 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova pirmdien Maiami "WTA 1000" turnīra astotdaļfinālā izcīnīja uzvaru un sasniedza ceturtdaļfinālu.
30.mar 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova svētdien ar uzvaru uzsāka Dubaijas "WTA 1000" sērijas turnīru.
7.mar 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien cieta zaudējumu Adelaidas WTA 500 turnīra ceturtdaļfinālā
25.feb 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko kopā ar ukrainieti Ļudmilu Kičenoku pirmdien cieta zaudējumu Austrālijas atklātā čempionāta dubultspēļu turnīra trešajā kārtā.