Skandalozi

26.aug
Mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Kiviča ļāvusies asākām izjūtām, izmēģinot lidošanu.
 
24.aug
Krievijas estrādes karalis Filips Kirkorovs turpina baudīt atpūtu Krētas salā un labprāt to izrāda arī sociālajos tīklos. Dziedātājs nebaidās publicēt arī video, kurā redzams, cik neveikls viņš mēdz būt, mēģinot noturēties uz flaiborda dēļa.
 
23.aug
Šobrīd Alla Pugačova un Maksims Galkins visu savu uzmanību velta sešus gadus vecajiem dvīņiem Elizabetei (Liza) un Harijam. Bērni gan par tik nedalītu uzmanību nav sajūsmā, vēsta "cosmopolitan.ru".
 
23.aug
Izrādās, ka skandalozais mūziķis Andris Kivičs ne tikai prot dziedāt, rakstīt, spēlēt strītbolu un daudzas citas lietas, bet ir arī diezgan lokans.
 
22.aug
Pavisam neveikls un apkaunojošs "misēklis" sanācis kādam vīrietim Brazīlijā, kurš aizmirsis izslēgt datora kameru, tā "dalot" savus mīlas priekus ar Riodežaneiro pilsētas domes darbiniekiem, vēsta "Mirror".
 
22.aug
Krievijas TV dīva un bijusī prezidenta amata kandiāte Ksenija Sobčaka publiski atzinusies mīlestībā savam vīram režisoram Konstantīnam Bogomolovam.
 
21.aug
49 gadus vecā Krievijas TV dīva Valērija Kudrjavceva vietnē Instagram publicējusi foto no atpūtas, kurā redzama peldkostīmā.
 
19.aug
18. augustā vārda dienas atzīmē Lienes un mūziķis Andris Kivičs sievai nolēma sagatavot pārsteigumu svētkos.
 
18.aug
Krievijas estrādes karalis Filips Kirkorovs vietnē Instagram pulicējis video, kurā parāda, ar ko nodarbojies Turcijā.
 
17.aug
Saulainās brīvdienas jauki pavadījusi teātra un TV seriālu aktrise Lelde Dreimane, kura kopā ar mīļoto atpūtusies Baltezerā.
 
17.aug
Dziedātāja, TV dīva un uzņēmēja Olga Buzova zaudējusi vairāk nekā 220 000 eiro neveiksmīga restorānu biznesa dēļ, raksta "passion.ru".
 
17.aug
Ir pagājis jau krietns laiciņš kopš mūsu pirmās pazīšanās ar jauno koronvīrusu. Esam izgājuši cauri neziņas posmam - kas tas ir un ko tagad darīt, pārvarējuši bailes par nezināmo, iemācījušies sadzīvot ar dezinfekcijas līdzekļiem un distancēšanos citam no cita un pārcietuši stingro ierobežojumu posmu. Vispār tagad elpojam brīvāk, ja tā var teikt. Vai tas nozīmē, ka no vīrusa vairs nav jābaidās? Holivudas slavenību pieredze gan liecina par pretējo.
 
16.aug
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Kiviča, kura nesen kļuva par māmiņu meitai Miai, sociālajā vietnē Instagram publicējusi dzīvespriecīgus kadrus no vasarīgas atpūtas.
 
16.aug
Krievijas komponists Igors Nikolajevs publicējis foto, kurā redzams Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē.
 
16.aug
Lai gan ne dziedātāja Alla Pugačova, ne humorists Maksims Galkins nav devuši nekādus mājienus, šovasar viena no apspriestākajām tēmām Krievijas dzeltenajā presē ir pāra iespējamā šķiršanās. Viedokli par Galkina un Pugačovas laulību paudis pazīstamais mūzikas kritiķis Sergejs Sosedovs, raksta "Sobesednik".
 
15.aug
Populārā Krievijas TV dīva Ksenija Borodina, atbildot uz fanu jautājumiem Instagram, atklājusi, kāpēc nevarētu izdzīvot ar 50 000 rubļu (aptuveni 580 eiro) mēnesī.
 
15.aug
Krievijas TV dīva Ksenija Sobčaka nesen bija devusies uz Itāliju. Faniem gan nebija pa prātam bildes, kuras Sobčaka publicēja no atpūtas.
 
15.aug
Ar vēzi slimās Krievijas aktrises Anastasijas Zavorotņukas kolēģi pastāstījuši, ka slimība un tās ārstēšana ieviesusi neatgriezeniskas izmaiņas viņas izskatā, raksta "Komsomoļskaja pravda".
 
15.aug
Ciemata "Grajz" iedzīvotājs Ivans komentējis iespējamo slaveno kaimiņu Allas Pugačovas un Maksima Galkina šķiršanos, vēsta "teleprogramma.pro".
 
13.aug
Kievijas skatuves dīvas Allas Pugačovas meita dziedātāja Kristīna Orbakaite paziņojusi, ka viņas astoņus gadus vecā meita Klaudija ierakstījusi dziesmu.
 
11.aug
Dziedātāja Ļubova Uspenska, kas tiek uzskatīta par Krievijas šansona karalieni, vietnē Instagram publicējusi video, kas izpelnījies lielu fanu kritiku.
 
11.aug
Gan latviešu basketbolists Jānis Timma, gan viņa līgava Anna Sedokova sociālajos tīklos publicējuši pikantu foto, neslēpjot ne savus augumus, ne jūtas.