Skandalozi

4.aug
Tiek ziņots, ka ar vēzi slimā Krievijas aktrise Anastasija Zavorotņuka ārstējas vienā no Ņujorkas klīnikām, vēsta "eg.ru".
 
4.aug
Pēc tam, kad medijos parādījās informācija, ka slavenais Krievijas šovbiznesa pāris Alla Pugačova un Maksims Galkins škiras, situāciju komentējusi Pugačvas direktore Jeļena Čuprakova, raksta "Daily Storm".
 
3.aug
Sabiedrības dāma un influencere Katrīne Sauliete dalījusies ar mīļu mirkli - kopbildi, kurā redzama kopā ar savu draugu pilotu Pēteri Vasiļevski.
 
3.aug
Liene Kiviča sociālajā vietnē Instagram publicējusi dzīvespriecīgus kadrus no ģimenes kopīgās pastaigas un atklājusi, kāda šobrīd jūtas pēc dzemdībām.
 
1.aug
Par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci dēvētā Viktorija Vailda turpina visai regulāri iepriecināt savus sekotājus ar erotiskām dejām vietnē Instagram
 
30.jūl
Latviešu basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana atbildēja uz fanu jautājumiem, atklājusi, ka arī viņa ir mākslīgi uzlabojusi savas krūtis. 
 
29.jūl
Instagram modele un blogere Yana Bruk, kura nereti šokē ar pārdrošiem izgājieniem, šoreiz pārsteigusi sekotājus ar fotogrāfijām, kurās redzama Mildas tēlā. Blogere ierakstā pauž viedokli par terminu "brīvība".
 
29.jūl
Krievijas humorists Jevgēnijs Petrosjans, uzsākot savā jaunā šova mēģinājumu, publikas priekšā parādījās kopā ar savu sievu Tatjanu Bruhunovu, raksta "Komsomoļskaja pravda".
 
28.jūl
Populārā Krievijas TV dīva Ļera Kudrjavceva uzzinājusi, ka topā, kurā iekļautas slavenas sievietes alkoholiķes, viņa ir pirmajā vietā.
 
26.jūl
Krievijā tiesa uzlikusi sodu skandalozajai balerīnai Anastasijai Voločkovai par nelegālu iekļūšanu klosterī, kas atrodas ciemā, kurā Krievijā bija noteikta karantīna.
 
26.jūl
Nesen žurnālisti uzzinājuši, ka Pugačova turpina uzstāties slēgtos pasākumos, vēsta "otkrito.lv".
 
24.jūl
Kambodžā piecus gadus vecs zēns nomira pēc tam, kad viņam uzbruka lapsenes. Smagas traumas guva arī zēna vecmāmiņa, raksta "Khmer Times".
 
23.jūl
22.jūlijā Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova kopā ar vīru Maksimu Galkinu apmeklēja grandiozu ballīti, kurā priecājās no visas sirds.
 
21.jūl
Krievijā populārā producente Jana Rudkovska drīz svinēs mazuļa ienākšanu ģimenē.
 
20.jūl
Tikai retais vēl nav izteicis viedokli par Rīgā, Tērbatas ielā, notikušajiem pasākumiem. Cilvēki ir sadalījušies divās frontēs. Daļa uzskata, ka lielo cilvēku masu dēļ Tērbatas ielas pasākumi būtiski palielina risku inficēties ar Covid-19, daļa tomēr nospļaujas uz koronavīrusu un sajūsminās par jauno izklaides iespēju Rīgā.
 
17.jūl
Dziedātāja Kristīne Orbakaite kopā ar vīru un meitu atpūšas ASV. Dziedātājas vīrs Mihails Zemcovs ASV strādā un tur atrodas arī abu meita Klaudija, vēsta "otkrito.lv".
 
16.jūl
Pagājušajā nedēļā mūziķa Andra Kiviča un viņa sievas Lienes ģimeni papildināja meitiņa Mia. Lai gan Kivičs jau paspējis iekulties jaunā skandālā, viņiem ar jauno māmiņu Lieni izdevies arī izaudīt kādu laiskāku mirkli pludmalē.
 
16.jūl
Leģendārā Krievijas dziedātāja Alla Pugačova bijusi ļoti neapmierināta, kad tikusi bez atļaujas filmēta, vēsta "otkrito.lv".
 
15.jūl
Krievijas aktrises Anastasijas Zavorotņukas meita Anna Zavorotņuka paziņojusi, ka gatavojas pamest savrupmāju Krekshino ciematā, vēsta "otkrito.lv".
 
14.jūl
25 gadus vecai sievietei, kurai stipri sūrstēja kakls, no rīkles izvilkts tārps. Svešais radījums sievietes kaklā esot nonācis pēc delikateses baudīšanas, vēsta Mirror.
 
10.jūl
Šova "Сегодня вечером" pēdējais raidījums Youtube kanālā sarūgtinājis Maksima Galkina fanus. Pie Galkina viesojās daudzi populārā krievu šova "Zvaigžņu fabrika" bijušie dalībnieki, bet skatītājus šokējuši Galkina uzdotie jautājumi, vēsta "otkrito.lv".
 
10.jūl
Krievijas šovā ”Ekstrasensu cīņas” popularitāti iemantoja rīdziniece Džūlija Vanga, kura vēlāk paziņoja, ka ir vīrietis. Tagad sociālajā vietnē Instagram viņš ir nācis klajā ar jaunumiem savā dzīvē.