Skandalozi

16.sep
Jau šonedēļ skatītāji TV ekrānos varēs vērot, kāda ir spilgtās stilistes Žannas Dubskas, ekstravagantā modes eksperta Jaroslava Barišņikova un šovu zvaigzne Magone Burka pavada savu ikdienu. Tiesa, iespējams, Magonei ikdienā pārdzīvojumu netrūkst.
 
11.sep
Madara Kiviča, kā pati saka, atklājusi 2019./2020. gada rudens/ziemas peldēšanas sezonu, iemūžinot video un daloties ar to vietnē Instagram.
 
11.sep
Dziedātāja Anna Sedokova, kuru medijos sauc par latviešu basketbolista Jāņa Timmas jauno simpātiju, pozējusi žurnālam "Playboy".
 
10.sep
Amerikāņu dziedātāja Kailija Reja Harisa gāja bojā avārijas rezultātā. Par to paziņoja kompānija "Torrez Music Group", kas sadarbojās ar dziedātāju, ziņo "The Independent".
 
9.sep
Vienā no ciemiem Baškīrijā aizturēta kāda 28 gadus veca sieviete, kuras vienu gadu vecais dēls Timurs atrasts miris.
 
7.sep
ASV bijusī Tenesijas štata universitātes studente tiesā atzinās, ka mēģinājusi saindēt savu kursabiedreni, viņas dzeramā ūdens pudelē lejot ūdeni no tualetes poda, ziņo WKRN-TV.
 
2.sep
Krievijā, Novočerkaskā, notikusi traģēdija - svinot kādas meitenītes pirmo dzimšanas dienu, mazulīte guva tik smagas traumas, ka slimnīcā gāja bojā.
 
29.aug
Krievijā 17 gadus veca skolniece tiek turēta aizdomās savas ģimenes slepkavībā.
 
27.aug
Amerikā, Teksasas štatā, notikusi baisa traģēdija. 20 gadus vecā Rianna un 19 gadus vecais Hārlijs gaja bojā uzreiz pēc kāzām, ziņo CNN.
 
26.aug
Latviešu aktrise Anta Aizupe aizvadītās nedēļas nogalē mikroblogošanas vietnē twitter saviem sekotājiem pastāstījusi, kāpēc sadusmojusies.
 
23.aug
Dīdžejmeitene, radio balss Liene Ušakova jeb seksīgā Lee sociālajos tīklos dalījusies ar fotogrāfiju, kurā atrāda savas krūtis.
 
21.aug
Otrdien, 20.augustā, ar sociālo tīklo starpniecību mūziķis Andris Kivičs kārtējo reizi uzrunāja savus fanus. Šoreiz viņam nepieciešama palīdzība mūzikas klipa veidošanā, tomēr, iespējams, vismaz pagaidām gribētāju izpalīdzēt nav tik daudz.
 
16.aug
Mūziķis Andris Kivicš pēc atgriešanās dzimtenē uzstājas ne vien privātos pasākumos, bet savus sekotājus jau pavisam drīz iepriecinās arī ar bezmaksas koncertu.
 
12.aug
Ja cerējāt, ka šis varbūt būs kārtējais apraksts Andra Kiviča un Lienes Skulmes tiešraidei no vannas, tad kļūdījāties. Patiesībā abi mīlnieki aizvadītās nedēļas nogalē, braucot uz kārtējo uzstāšanās vietu, atbildēja uz savu sekotāju uzdotajiem jautājumiem.
 
10.aug
Astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
7.aug
Mūziķis Andris Kivičs un viņa sirdsdāma Liene Skulme arī pēc atgriešanās Latvijā turpina aktīvi rosīties sociālajos tīklos. Šonedēļ Liene atbildējusi uz sekotāju uzdotajiem jautājumiem, kuros nekautrējas arī atklāt mīļas lietas par Andri.
 
3.aug
Krievijā, Sanktpēterburgā, vienā no komunālajiem dzīvokļiem, tika atrasta mūmija, ziņo ren.tv.
 
31.jūl
Amerikā miruši divi gadu veci bērni, kurus tēvs netīšām uz astoņām stundām esot atstājis uzkarsušā mašīnā, raksta "New York Post".
 
29.jūl
Jau iepriekš tika vēstīts, ka Krievijā, Omskā 28 gadus veca sieviete cietsirdīgi nogalināja savu 2 gadus veco meitu, jo, bērnam ēdot bulciņu, uz grīdas nokrita drupačas, raksta ria.ru.
 
25.jūl
Kāds vīrietis Krievijā, Krasnodaras apgabalā, vairākus mēnešus turēja pie ķēdes piesietu savu 10 gadus veco dēlu, sodot viņu, vēsta vietējie mediji.
 
24.jūl
Pavisam atklātu foto vietnē Instagram publicējis mūziķis Andris Kivičs, norādot, ka tas nāk no fotosesijas gaidāmajam albumam.
 
24.jūl
Lai gan dziedātājs Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme vien pirms aptuveni nedēļas atgriezušies Latvijā abiem netrūkst piedāvājumu koncertēt. Iespējams, šī iemesla dēļ mūziķis publicējis svarīgu vēsti saviem sekotājiem.