Skandalozi

14:02
Advokāts Aleksandrs Dobrovinskis paziņojis, ka Krievijas aktieris Mihails Jefremovs bojāgajušā šofera Sergeja Zaharova ģimenei samaksājis 3 miljonus rubļu (33 000 eiro).
 
9:20
Influenceris un par interneta huligānu sauktais Armands Jaunzems jeb Armis nesen uztetovējis uz rokas savas iecienītās izklaides vietas “Andrejostas kvartāls” logo, pretī saņemot dzērienu atlaides.
 
Vakar, 17:02
Ar mīlestības pilnu ierakstu sociālajos tīklos dalījies dziedātājs, producents un aizrautīgs ceļotājs Sandis Kiops, kurš dzimšanas dienā sveicis savu mīļoto - uzņēmēju Dainu Laukmani.
 
Vakar, 12:44
Krievijas humorists Maksims Galkins sociālajos tīklos publicējis foto ar Allu Pugačovu, kas tapusi pirms 18 gadiem.
 
20.okt
Šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone Šutoviene (iepriekš Burka) kādā no epizodēm atklāj, ka viņas īstais tēvs patiesībā ir cits vīrietis nekā tas, ko viņa uzskatījusi par savu tēti.
 
19.okt
Dziedātāja Alla Pugačova divus mēnešus nav zinājusi, ka viņas ģimenē ienācis vēl viens mazulis. Pugačovas brāļadēls Vlads kļuvis par tēvu otrajai atvasei, viņa ģimenē piedzimusi meitenīte, raksta "Zvezdač".
 
18.okt
Krievijas aktieris un dziedātājs Mihails Bojarskis atzinis, ka neiebilst pret jauniem ierobežojumiem Covid-19 dēļ, raksta "news.ru".
 
18.okt
Bijušais grupas "VIA Gra" miesassargs Sergejs sniedzis interviju raidījumam "Украïнскi сенсацiï" YouTube kanālā "Грошi", kurā atklājis detaļas par slavenās grupas dalībniecēm, raksta "otkrito.lv".
 
18.okt
Krievijas fitnesa influenceris Dmitrijs Stužuks (Dmitriy Stuzhuk) miris 33 gadu vecumā no komplikācijām, kas saistītas ar Covid-19, vēsta tabloīds "E! News".
 
17.okt
Latvijā populārā influencere Agnija Grigule sociālajā vietnē Tik Tok publicējusi video, kurā redzams, kā viņai tiek veikta lūpu palielināšanas procedūra.
 
17.okt
Krievijas estrādes karalis Filips Kirkorovs sirsnīgi apsveicis dziedātāju Nikolaju Baskovu dzimšanas dienā.
 
17.okt
Dziedātāja Aminata Savadogo pulcē ievērojamu sekotāju pulku arī sociālajos tīklos, kas ļauj Aminatai saņemt reklāmas piedāvājumus. Žurnālista Armanda Tripāna sarunu raidījumā "Rezervēts" dziedātāja atklāja, kāds bijis muļķīgākais piedāvājums.
 
15.okt
Daudzu Krievijas TV šovu eksperts un žurnālists Deniss Sorokins paziņojis, ka Krievijas estrādes mākslinieka Borisa Moisejeva veselības stāvoklis pasliktinās ar katru nedēļu, raksta "Sobesednik".
 
13.okt
Mūziķe Katy Tindemark jeb Elizabete Tindemarka sociālajā vietnē TikTok publicējusi vairākus video, kuros atklāti runā par piedzīvoto vardarbību attiecībās ar draugu.
 
13.okt
Krievijas estrādes dīvas Allas Pugačovas perosnīgais fotogrāfs Romāns Rodins sociālajos tīklos publicējis fotogrāfiju no viņa kāzām ar Krievijas estrādes karali Filipu Kirkorovu. Viņš pats kāzās bija liecinieks.
 
12.okt
Latviešu basketbolists Dairis Bertāns kārtējo reizi dalījies ar juteklīgu bildi no fotosesijas, kurā piedalījies kopā ar skaisto sieviņu Innu.
 
12.okt
Pēc tam, kad Krievijas aktieris Mihails Jefremovs tika atzīts par vainīgu traģiskajā avārijā Maskavas centrā un nogātāts cietumā, viņa radi cenšas darīt visu iespējamo, lai atvieglotu Jefremovam dzīvi.
 
10.okt
Lielbritānijas pilsētā Lankanšīrā 2018. gada augustā miskastē tika atrasts miris tikko dzimis zīdainis. Vēl šodien tiesā tiek izskatīta mirušā bērna lieta, vēsta britu tabloīds "Mirror".
 
9.okt
Arī Latvijā populārā Krievijas komēdiju šova "Comedy Woman" zvaigzne Natālija Medvedeva sociālajā vietnē Instagram saviem sekotājiem parādījusi slimības skarto seju.
 
9.okt
Krievijā, vienā no Maskavas fitnesa klubiem, bojā gājis 26 gadus vecais Krievijas aktieris Renats Kafijatuļins.
 
8.okt
Krievijas slavenību vidū pazīstamā fotogrāfe Ida Dostmana savā blogā paziņojusi, ka ir inficējusies ar Covid-19. Biznesa lēdija ir labos draugos ar tādām zvaigznēm kā Alla Pugačova, Maksims Galkins un Valentīns Judaškins. Pirms inficēšanās slavenības atpūtās vienā pasākumā.
 
5.okt
Krievijas prducente Jana Rudkovska vietnē Instagram publicējusi bildes no pastaigas ar jaundzimušo dēlu Arsēniju. Tiesa gan, interneta lietotāju uzmanību piesaistīja nevis rudenīgie skati, bet mazā Arsēnija rati.