Skandalozi

0:03
Greizsirdīgs vīrietis, kurš nožņaudza savu bijušo sievu pēc tam, kad viņa atteicās ar viņu "pēdējo reizi" pārgulēt par 100 britu mārciņām, saņēmis mūža ieslodzījumu ar minimālo termiņu 16 gadi, vēsta "Mirror".
 
Vakar, 17:35
Pirms krietna laika skatītāji TV ekrānos varēja vēro šovu "Patiesības spogulis", kur vienā no sērijām uzmanība tika pievērsta jaunai dāmai Laurai un viņas mīļotajam Mārtiņam. Lai gan abi šobrīd gājuši šķirtu ceļu, Laura atklājusi, ka par spīti visam vēl ir nelabvēļi, kuri cenšas postīt viņas dzīvi. Tiesa, ar šo faktu nav bijis mierā kāds tuvs ģimenes draugs, kurš atklājis patiesību.
 
Vakar, 17:21
Izirusi mūziķa Andra Kiviča un viņa sievas Madaras laulība. Turklāt zināms, ka dziedātājs jau uzsācis jaunas attiecības.
 
Vakar, 16:20
Kāda sieviete atpūšoties kopā ar vīru Dienvidāfrikā, Keiptaunā, nokritusi no klints un gājusi bojā savā dzimšanas dienā, ziņo "The Mirror".
 
Vakar, 14:44
Satikt jaunus cilvēkus nav nemaz tik viegli, kā varētu šķist. Par lielu pārdzīvojumu tas pārvērties kādam deviņus gadus vecam zēnam, kurš satiekot Lielbritānijas karalieni Elizabeti II, nobijies un aizmucis prom, vēsta "Time".
 
Vakar, 7:13
Kāda māmiņa atklājusi savu negatīvo pieredzi iepirkšanās laikā lielveikalā Rīgā. Viņa neslēpj, ka bijusi šokēta par apsarga rīcību.
 
9.dec
Svētdien, 9.decembrī, Doma laukumā, Rīgā norisinājās tradicionālais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens. Pēc tā kāds aculiecinieks fiksējis ne pārāk patīkamu skatu.
 
8.dec
Mediju rokās nonācis bijušās amerikāņu aktrises un seriāla "Suits" zvaigznes Meganas Mārklas CV, kad viņa vēl centās ielauzties Holivudā, ziņo "Mirror".
 
8.dec
Piecu bērnu māmiņa jau divus gadus dzīvi pavada gultā, ciešot no smaga mugurkaula stāvokļa.
 
8.dec
Lai arī pēdējā laikā vairāk tiek runāts par britu karaļnama dāmu - Kembridžas hercogienes Ketrīnas un Saseksas hercogienes Meganas “sarežģītajām attiecībām", izrādās vēl vairāk "uz nažiem" dzīvo abu dāmu vīri - brāļi princis Viljams un princis Harijs, vēsta "Mirror".
 
7.dec
Realitātes šovu zvaigzne Kortnija Kardašjana savā Instagram profilā publicējusi visai amizantu fotogrāfiju, kurā redzams, ka viņas mīļotais vīrietis Skots lasa meitai pasaku, tikmēr viņa nododas fotogrāfēšanās priekiem, pozējot pavedinošā tērpā.
 
7.dec
Kāda ASV, Mičiganā, studējoša audzēkne apliecinājusi, ka viņai bijušas seksuāla rakstura attiecības ar savu vidusskolas skolotāju, kad viņai bijušie vien 16 gadi, apgalvojot, ka viņš ir viņas bērna tēvs, vēsta "Daily Mail".
 
7.dec
Maskavā kāds 17 gadus vecs jaunietis vārdā Germans izdarīja pašnāvību savā dzimšanas dienā, raksta "MK".
 
7.dec
Ukrainas pilsētā Nikolājevā kādai sievietei vārdā Olga dzemdības beidzās ar traģēdiju - mira gan mazulis, gan vēlāk arī pati māte.
 
7.dec
ASV, Ziemeļkarolīnas štatā, kāda 23 gadus veca pamatskolas skolotāja arestēta par 12 gadus veca skolēna seksuālu izmantošanu, ziņo "Daily Mail".
 
6.dec
Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV), kādā Tenesijas štata slimnīcā, veicot negaidītu pārbaudi, atklājies, ka medmāsa pacientam iešpricējusi nepareizas zāles, tas rezultējies ar letālu iznākumu, ziņo "Tech Times".
 
6.dec
Sociālajā tīklā Facebook ar iedvesmojošu stāstu dalījusies Liesma. Viņai sanācis sastrādāties ar patīkamu 83 gadus vecu kundzi, kura nolēmusi dzīvē izmēģināt roku aktiermākslā.
 
6.dec
Krievijā, Permas novadā, 16 gadus vecā Aleksandra izdarīja pašnāvību liekā svara dēļ.
 
6.dec
Kāda sieviete Latvijā sūdzējusies par atradumu iecienītajās brokastu pārslās.
 
5.dec
Kāda sieviete ASV iesniegusi tiesā 100 miljonu lielu prasību pret "Hilton Worldwide" viesnīcu ķēdi, apgalvojot, ka kāds no tās darbiniekiem nofilmējis, kā viņa kaila mazgājas dušā.
 
5.dec
2017.gada 3.septembrī Anglijā traģiski mirusi divus gadus veca meitenīte. Tikai gadu pēc notikušā viņas vecāki pastāstījuši, kas īsti noticis, raksta "The Sun".
 
5.dec
Lai arī TV šovs "Lauku sēta" noslēdzies, kaislības nebeidzas. Šova laikā izveidojās pāris - Ingars un Zane, kuru attiecības likstas vēroja šova skatītāji. Izrādās, pēc šova Latviju pamet Ingars, kurš dodas kādu laiku padzīvot Lielbritānijā. Ko darīs Zane?