Skandalozi

Vakar, 15:30
Bornmutas tiesa Lielbritānijā turpina izskatīt traģisku nelaimes gadījumu, kurā bojā gāja piecus gadus vecā Aleksija. Meitenes galva iesprūda mājas liftā, kas radīja ar dzīvību nesavienojamus ievainojumus, vēsta britu medijs "Metro".
 
Vakar, 13:00
Vietējo mediju uzmanību piesaistījusi kāda taksometra vadītāja rīcība Velsā, Lielbritānijā, kur viņš absurda iemesla dēļ no automašīnas izsēdinājis zēnu ar autismu, ziņo "Metro".
 
Vakar, 11:12
Kanādas premjerministram Džastinam Trudo uzradies dubultnieks - kāzu dziedātājs no Afganistānas, vēsta portāls "Mashable".
 
Vakar, 10:30
Bibliotēkas apmeklētāja Aija pauž sašutumu par kādu atrasto bērnu dzejoli, uzskatot, ka tā rindiņas nav piemērotas bērnu prātam.
 
Vakar, 8:40
Neveiksmes turpina vajāt mūziķi un partijas "KPV LV" biedru Andri Kiviču, kurš kopā ar mīļoto Lieni Skulmi devās atpūsties uz Berlīni. Tagad pāris paziņo, ka "iestrēguši" Vācijas galvapilsētā.
 
18.jan
Dziedātāja Liene Ušakova izgājusi sabiedrībā pavisam rotaļīgā tērpā.
 
18.jan
Reperis Timatijs atzinis, ka atmetis ar roku stilošanai, dodot priekšroku pavisam pieticīgam dzīvesveidam.
 
18.jan
Latvijas vieglatlēte Laura Ikauniece paziņojusi, ka šķiras no sava vīra.
 
17.jan
Krievijas pilsētā Uļjanovskā nesen tika atrasts sievietes līķis - sniegā, savu asiņu peļķē, gulēja jauna sieviete, kas bija tērpusies tikai apakšveļā, vēstīts vk.com grupā "Plohije novosti".
 
16.jan
Šīs nedēļas sākumā sociālajos tīklos ievietotie ieraksti liecināja, ka pēc skaļajiem notikumiem mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme pošas pamest Latviju. Tiesa, izrādās abi vien devušies atpūsties un A.Kivičs publicējis mīļu abu kopbildi.
 
16.jan
Ukrainā atkritumu tvertnē atrasts čemodāns, kurā ticis ievietots puskailas, mirušas meitenes ķermenis, atsaucoties uz policiju, ziņo "The Mirror".
 
16.jan
Divus gadus veca meitenīte ASV, Ņūportā, tikusi atrasta mirusi savas mājas pagalmā, ziņo "Central Telegraph".
 
16.jan
Sarmīte ar sociālā tīkla Facebook starpniecību vēlas atrast jaunus saimniekus apmēram 4 mēnešus vecam kucēnam, par kuru pašlaik rūpējas, bet nevar paturēt.
 
15.jan
Klajā nākusi neglaimojoša informācija par krievu aktiera Pāvela Prilučnija izdarībām pret sievu. Portāls "life.ru" raksta, ka aktieris atļāvies pacelt roku pret mīļoto.
 
15.jan
Kāds vīrietis Skotijā ar metamo šautriņu notēmējis uz zirnekli, nonāvējot to. Pēcāk radījums agonijā locījies uz sienas, ziņo metro.co.uk.
 
15.jan
Trīspadsmit gadus veca meitenīte pāris dienas pēc Ziemassvētkiem mirusi no meningīta un septicēmijas, jo kādā rītā pamodusies ar "pelēkām acīm" un izsitumiem, ziņo "The Mirror".
 
15.jan
Izrādās britu karaliskās ģimenes padotie netic, ka prinča Harija laulība ar bijušo amerikāņu aktrisi Megana Mārklu būs mūžīga, vēsta britu medijs "Mirror".
 
15.jan
Aizsākta kampaņa "Januhairy", kuras aktīvistes janvārī aicina sievietes neskūt savu ķermeņa apmatojumu, ziņo raidsabiedrība BBC.
 
14.jan
Lai gan sociālajos tīklos nedaudz pieklusušas diskusijas par mūziķa Andra Kiviča aktivitātēm, savu pateicību māksliniekam publicējis fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs.
 
14.jan
Kārtējo reizi par sevi likusi runāt vairākos Latvijas šovos iepazītā Aija Dembovska. Kā izrādās, tad dāmai atkal gadījušās kārtējās sirdssāpes.
 
14.jan
Slavenais portugāļu futbola spīdeklis Krištianu Ronaldu vietnē Instgaram publicējis sirsnīgu ģimenes kopbildi, kurā redzams kopā ar savu sieviņu Džordžinu Rodrigesu un četriem bērniem. Fotogrāfija aizkustinājusi teju 9 miljonus fanu visā pasaulē.
 
14.jan
Krievijā, Samaras apgabalā, kādas skolas sporta skolotāja hospitalizēta pēc skolēna uzbrukuma, ziņo Ria Novosti.