Otrdiena, 28.novembris

redeem Olita, Rita, Vita

arrow_downwardSkandalozi

Zviedrijas seksa federācija (SSF) organizē, apmāca, piešķir sertifikātus un stipendijas u.c. aktīviem dalībniekiem, kas trenējas un sacenšas seksā. Zviedrijas Seksa federācija ir pirmā pasaulē, kas organizē Pasaules seksa čempionātu, savā mājas lapā ziņo Zvedrijas seksa federācija swedishsexfederation.com.
3.jun Portāls nra.lv
Kāds uzņēmums ir izveidojis nākotnes cilvēka 3D modeli, pamatojoties uz dažādām zinātniskajām prognozēm, un rezultāts ir patiesi šausminošs, vēsta "Mirror".
23.okt 2022 tautaruna.lv
Bijusī ministre un uzņēmēja Linda Mūrniece pārsteigusi savus sekotājus neierastā izskatā.
3.jūl 2022 tautaruna.lv
TV personība Dagmāra Legante sociālajā vietnē Instagram publiskojusi attēlu no pludmales.
20.jun 2022 tautaruna.lv
Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklājusi nezināmas detaļas par savām iepriekšējām attiecībām.
19.jun 2022 tautaruna.lv
Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene devusies uz Liepāju apskatīt savu dzīvokli, skatāms kanāla STV pirmā! šovā "Savenības. Bez filtra".
19.jun 2022 tautaruna.lv
Latvijas šovu zvaigznei un dzejniecei Magonei Šutovienei radies plāns, kā ar mūziķa Andra Kiviča palīdzību nopelnīt "miljonu".
5.jun 2022 tautaruna.lv
Februāra beigās Alla Pugačova un Maksims Galkins kopā ar bērniem pārcēlās uz dzīvi Izraēlā. Par dziedātājas izvēli izteikusies dziedātāja Nadežda Babkina.
4.jun 2022 tautaruna.lv
Uztura speciāliste Lola Bigsa atklājusi, no kādiem pruduktiem jāuzmanās tiem, kam ir siena drudzis.
3.jun 2022 LifeHacks.lv
Latvijas šovu zvaigznes Magones mamma atklāj patiesību, kādas intrigas pēc šķiršanās vērpis Žanis Šutovs, vērojams kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra".
18.mai 2022 tautaruna.lv
Ksenija Sobčaka sociālajā vietnē Instagram izteikusies par sankcijām pret turīgajiem Krievijas iedzīvotājiem.
24.apr 2022 tautaruna.lv
Krievijas humorists Maksims Galkins sociālajā vietnē Instagram paudis sašutumu par ziņām, kas par viņu parādījušās Krievijas medijos.
23.apr 2022 tautaruna.lv
Veikala "Butterfly" izveidotāja Elīna Didrihsone stingri apņēmusies mazuli zīdīt pati un nemaz neuztraucas, ja tiks "sabojāti" krūšu implanti. Par to viņa runājusi kanāla STV pirmā! šovā "Kad viņas satiekas".
4.apr 2022 tautaruna.lv
Magonei Šutovienei aizdomas, ka vīrs ar dēlu manipulē, lai viņai atriebtos, kanāla STV pirmā! "Slavenības. Bez filtra" pauž dzejniece un šovu zvaigzne.
3.mar 2022 tautaruna.lv
Krievijas dīva Alla Pugačova pārsteigusi savus fanus ar sev ļoti neierastu tēlu, raksta "teleprogramma.pro".
20.feb 2022 tautaruna.lv
Pašmāju šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" padalījusies ar saviem noslēpumiem imunitātes stiprināšanā.
20.feb 2022 tautaruna.lv
Negaidīti šovu zvaigznes un dzejnieces Magones Šutovienes ikdiena piedzīvojusi korekcijas, vērojams kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra".
16.feb 2022 tautaruna.lv
Šonedēļ Krievijas pilsētā Dzeržinskā noticis kas gluži vai neticams: grūtniece ar divus gadus vecu dēlu uz rokām ierāpusies kanalizācijas kolektorā, lai tur laistu pasaulē mazuli. Tikmēr viņas vīrs gaidīja augšā.
12.feb 2022 tautaruna.lv
Pāris, kas bija precējušies gandrīz 30 gadus, nolēma apūsties nūdistu kūrortā. Šī atpūta mainīja viņu seksuālo dzīvi uz visiem laikiem, vēsta portāls "The Sun".
5.feb 2022 tautaruna.lv
11. janvārī "TV3 Ziņu" sižetā savā pieredzē par paštestu sagādātajām grūtībām dalījās kāds vīrietis vārdā Rihards Gromuls.
1.feb 2022 tautaruna.lv
Japānas pilsētā Kadomā, kas atrodas Honsju salā, vienā no komunālo dzīvokļu namiem tika atrasts vientuļa vīrieša skelets. Par to ziņo Japan Today.
30.jan 2022 tautaruna.lv
Kāds Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotājs sūdzas, ka pēc pārlsimošnaas ar Covid-19 viņa dzimumloceklis ir samazinājies par četriem centimetriem, ziņo The Sun.
23.jan 2022 tautaruna.lv