Skandalozi

4.jun
Dezinfekcijas brigādes strādnieks, kas veica apkopes darbus dzīvojamajā kompleksā "Dārza kvartāli", paziņoja, ka 74 gadus vecais Krievijas humorists Jevgēnijs Petrosjans un viņa sieva 30 gadus vecā sieva Tatjana Bruhunova dzīvo atsevišķi, vēsta "Komsomoļskaja pravda".
 
2.jun
Skandalozā Krievijas balerīna Anastasija Voločkova foto vietnē Instagram publicējusi bildi ar, iespējams, savu atklātāko špagatu.
 
1.jun
Pavisam drīz Lienes un Andra Kiviču ģimenē gaidāms priecīgs notikums- pasaulē nāks abu pirmā kopīgā atvase. Saviem sekotājiem sociālajā tīklā instagram Liene pastāstījusi, vai dzemdībās piedalīsies arī viņas vīrs.
 
31.mai
Vienā no Ukrainas pasta nodaļām jauna sieviete, kas mājās aizmirsa sejas aizsargmasku, tās vietā izmantoja savas apakšbikses, raksta "fakty.ua".
 
31.mai
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs sociālajā vietnē Instagram dalījies ar foto, kurā redzams pirms 15 gadiem.
 
31.mai
30. maijā Latvijas mūziķis Andris Kivičs atzīmējā savu 43. dzimšanas dienu un sociālajos tīklos dalījies ar pateicības vārdiem saviem sveicējiem. Tāpat viņš atklāj, kā jūtas šajā vecumā.
 
30.mai
Brazīlijā māte atzinusies sava 11 gadus vecā dēla nogalināšanā. Zēna mirstīgās atliekas tika atrastas ģimenes vecajā mājā, vēsta "Mirror".
 
30.mai
Slavenā Kardašjanu dzimtas pārstāve Hloja Kardašjana šokējusi savus fanus ar vizuālajām pārvērtībām.
 
30.mai
Skandalozā latviešu mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Kiviča, kura šobrīd ir bērniņa gaidībās, publicējusi sirsnīgu kadru, kurā redzama, izvēloties gaidāmā mazuļa drēbītes.
 
28.mai
Mūziķis Andris Kivičs uzskata, ka pēdējā laikā gan sabiedrībā gan medijos plaši tiek iztirzāti ar homoseksualitāti saistīti jautājumi, tāpēc socālajā tīklā Facebook dalījās, kā pats uzsvēra, ar savu dzīves pieredzi saistībā ar homoseksuāliem cilvēkiem.
 
28.mai
66 gadus vecais Krievijas estrādes dziedātājs Boriss Moisejevs atklājis, kā jūtas pēc diviem pārciestiem insultiem, raksta "mk.ru".
 
27.mai
Krievijas estrādes zvaigzne Filips Kirkorovs ar video palīdzību apsveicis dziedātāju Kristīni Orbakaiti dzimšanas dienā, taču fani lielāku uzmanību pievērsa nevis Kirkorova novēlējumam Orbakaitei, bet gan dziedātāja bērniem, kas arī bija redzami kadrā.
 
25.mai
74 gadus vecais Krievijas humorists Jevgēnijs Petrosjans beidzot apstiprinājis attiecības ar 31 gadu veco Tatjanu Bruhunovu.
 
24.mai
73 gadus vecā Krievijas aktrise Tatjana Vasiļjeva tika apzagta laikā, kad viņai veica koronavīrusa testu, raksta "7days.ru".
 
23.mai
Krievijas zvaigžņu pāris Alla Pugačova un Maksims Galkins karantīnas laikā pievērsušies dārzkopībai.
 
22.mai
Atšķirībā no daudzām Krievijas zvaigznēm, aktieris un mūziķis Mihails Bojarskis paziņojis, ka pandēmijas laikā depresijā nav ieslīdzis.
 
21.mai
Krievijas TV raidījumu vadītāja un eksperte veselības jautājumos Jeļena Mališeva aktīvi iesaistās cīņā ar jauno koronavīrusu. Foto vietnē Instagram viņa parādīja, ar ko jāsakaras tagad teju vai katram aktīvi strādājošam ārstam.
 
20.mai
Krievijas estrādes māksliniece Nadežda Babkina un modes guru Aleksandrs Vasiļjevs ir atgriezušies pie sava modes raidījuma filmēšanas, raksta "7days.ru".
 
19.mai
Andreja Mahalova TV šova ēterā dziedātāja Nataša Koroļeva pastāstīja, kā jūtas viņai kaimiņos dzīvojošā aktrise Anastasija Zavorotņuka, kas cīnās ar smadzeņu vēzi. Abas ir labas draudzenes jau labu laiku.
 
18.mai
Dziedātāja Valērija vietnē Instagram publicējusi foto, kas pamatīgi pārsteidza daudzus fanus. Bildē Valērija izskatās ļoti līdzīga estrādes dīvai Allai Pugačovai.
 
14.mai
Aizvadītajā nedēļas nogalē vienmēr acīgajos sociālajos tīklos radās jauns skandāliņš, kuru ķēra komentēt jebkurš "čivinātājs" - veselības ministres Ilzes Viņķeles iejušanās dīdžeja tēlā un neglaimojošo žestu parādīšanās kādas dziesmas laikā.
 
12.mai
Televīzijas kanāla STV Pirmā! šova "Slavenības. Bez filtra" dalībniece Magone Šutoviene atklājusi, ka apģērbu izvēlas ērtuma dēļ un priecāsies, ja kāds viņai sniegs padomu stila un modes jautājumos.