Skandalozi

Vakar, 18:14
Kāds ātrās ēdināšanas kafejnīcas "McDonald's" apmeklētājs nomira zem savas automašīnas riteņiem Kanādas pilsētā Vankūverā. Par to ziņo The Mirror.
 
Vakar, 16:13
Šovu zvaigzne Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklājusi, ka vīrs viņu nosaucis par klaunu un pieprasījis "izdzēst no visiem datiem viņa uzvārdu".
 
Vakar, 15:31
Influencere Katrīne Sauliete devusies ceļojumā uz Dubaiju un sociālajā vietnē Instagram publiskojusi attēlus no lidojuma biznesa klasē.
 
18.sep
Bijusī ātrās ēdināšanas restorāna McDonald's darbiniece no Skotijas pilsētas Aberdīnas atklājusi veidu, kā atriebties rupjiem klientiem.
 
18.sep
Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva, influencere Madara Kiviča, kas nomainījusi uzvārdu, kļūstot par Madaru Raabi, sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar sirsnīgu kadru, kurā redzama kopā ar mīļoto vīrieti.
 
18.sep
Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklājusi, ka vīrs viņai nedod naudu.
 
17.sep
Sabiedriskais aktīvists Hai Šuljans, kurš Izraēlā iebilda pret vakcināciju un sejas masku nēsāšanu, nomira no Covid-19. Pirms nāves viņš sociālajos tīklos publicēja fotoattēlu skābekļa maskā un sacīja, ka viņam ir grūti elpot.
 
16.sep
Kādā ASV, Lasvegasas mācību iestādē noticis nepatīkams incidents, kurā ir iesaistīts deviņus gadus vecs skolnieks un skolotāja, vēsta medijs "People".
 
16.sep
Britu dziedātāja un TV personība Mišela Hītona (Michelle Heaton) sociālajā vietnē Instagram publiskojusi attēlu, kurā salīdzināta viņas seja pirms un pēc tam, kad dziedātāja uzsākusi cīņu ar alkoholismu.
 
11.sep
24 gadus vecais Džeks Vatsons no Dārbiršīras Anglijā kopā ar līgavu devās uz ballīti, iedzēra, nokrita pa kāpnēm un nomira viņas priekšā. Par to ziņo Derby Telegraph.
 
11.sep
Krievijā, Balakhtā, divi mazi bērni - 6 gadus veca meitene un 4 gadus vecs zēns - gāja bojā dīvainos apstākļos. Viņu māte pastāstīja policijai, ka pirms nāves bērni vakariņās ēda suši, ko viņa atveda mājās no darba, raksta "kazanfirst.ru".
 
10.sep
Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklāti pasaka, ka sēņu dēļ "būtu gatava dot ar birstes kātu".
 
7.sep
Magones un Žaņa Šutovu ģimenē uzvirmojusi kārtējā scēna, kas izgaismo problēmas pāra laulībā, vērojams kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra".
 
5.sep
Brazīlijā divus gadus veca meitene mirusi no elektriskās strāvas trieciena, pieskaroties mobilā tālruņa lādētājam, ziņo The Mirror.
 
5.sep
Šova "Četri uz koferiem" laikā dziedātājs Lauris Reiniks šovu zvaigznei Magonei Šutovienei vārda dienā sagādājis efektīgu dāvānu.
 
5.sep
Krievu humorists Maksims Galkins sociālajā vietnē Instagram dalījies ar sirsnīgu video no bērnu 1. septembra.
 
29.aug
Pāris no Eseksas, Anglijā, kas nesen apglabāja savu dēlu, divu nedēļu laikā divreiz laimēja loterijā un tagad plāno neaizmirstamu piemiņas vakaru par godu dēlam, raksta "Metro".
 
29.aug
Īrijā līgavainis gāja bojā autoavārijā dažas stundas pirms kāzām. Par to ziņo The Irish Times.
 
22.aug
Krievijā kāda jaundzimušā vectēvs, 44 gadus vecs Kirgizstānas pilsonis Kuralbeks Kočkorovs uzdeva savu mazdēlu par "atrastu bērnu" un nogādāja policijā, lai glābtu savas meitas reputāciju, ziņo "lifenews.ru".
 
22.aug
Latvijas šovu zvaigzne Magone Šutoviene 1188 Play pastāstījusi, kāda šobrīd ir situāciju ar konfliktu, kas samilzis starp Šutoviem un bijušajiem "Avotiņu" saimniekiem.
 
21.aug
27 gadus vecā Keitija Raita no Lielbritānijas mirusi no Covid-19, kad ar vīrusu inficējusies otro reizi, raksta "Mirror".
 
21.aug
Ekstrasense Keitlīna Robertsa apgalvo ir apprecējusies ar leģendārā Maikla Džeksona spoku, raksta "Daily Star".