Skandalozi

7:00
Taizemē spēle, kurā bija jādzer alus, beidzās ar traģēdiju. Kāds jauns vīrietis nomira savu kolēģu acu priekšā pēc tam, kad iztukšoja alus kausu, raksta The Sun.
 
Vakar, 13:42
Traģisks negadījums noticis Londonā. Netālu no savām mājām baisā avārijā gāja bojā sociālo tīklu zvaigzne un TV raidījumu vadītāja Emīlija Hartridža, raksta The Sun.
 
Vakar, 7:00
Kāda tūriste no Ņujorkas Dominikānas Republikā piedzīvojusi īstu murgu. Viņa tika sazāļota, izvarota un tad nomesta no 2.stāva balkona, ziņo Fox News.
 
14.jūl
Kārtējo reizi par sevi licis runāt, iespējams, viens no šī brīža populārākajiem mīlnieku pāriem Latvijā. Proti, mūziķis Andris Kivičs kopā ar mīļoto Lieni Skulmi sociālajā tīklā instagram publicējis kadrus, kurā abi redzami kaislīgi skūpstoties.
 
13.jūl
Astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze:
 
11.jūl
Latviešu aktrise Rēzija Kalniņa sociālajos tīklos publicējusi ierakstu, kurā lūdz palīdzību.
 
9.jūl
Lielbritānijā 29 gadus vecam pedofilam, kas strādāja par juristu, piespriesti 10 gadi cietumā, raksta The Guardian.
 
6.jūl
Dziedātājs Sandis Kiops, kurš sociālajos tīklos nekautrējas publicēt dažāda satura informāciju, šoreiz pārsteidzis ar publicētajiem ļoti pikantajiem kadriem.
 
1.jūl
Dīdžejmeitene, radio balss Liene Ušakova jeb seksīgā Lee sociālajos tīklos dalījusies ar fotogrāfijām, kuros redzama pikantā bikini.
 
30.jun
Krievijā slavenā hokejista Maksima Sokolova sievas nežēlīgajā nogalināšanā aizdomās tiek turēts viņa jaunākais dēls, kļuvis zināms Ren TV.
 
27.jun
6.jūnijā Džordžijas štatā ASV kādā meža teritorijā plastmasas somā atrasta vien dažas stundas veca meitenīte. Bērnam pat neesot bijusi nogriezta nabassaite, vēsta "The Sun".
 
26.jun
Karačaja-Čerkesijas republikā (viena no Krievijas Federācijas republikām) atrasti 52 gadus vecas sievietes un viņas 12 gadus vecā dēla līķi. Viņi ar automašīnu devās lasīt ogas, bet mājās tā arī neatgriezās, ziņo ren.tv.
 
20.jun
Krievijā, Sanktpēterburgā, ugunsdzēsējam, riskējot ar savu dzīvību, izdevies izglābt 4 gadus vecu zēnu, kas bija viens dzīvoklī kopā ar mirušu tēvu.
 
19.jun
Vienā no Ukrainas pilsētām vietējais deputāts aizdedzināja sevi vietējās domes sēžu zālē.
 
18.jun
Krievijā, Piemaskavā, neuzmanības dēļ gājusi bojā kāda 13 gadus veca meitene.
 
17.jun
Krievijā, Omskā 28 gadus veca sieviete cietsirdīgi nogalināja savu 2 gadus veco meitu, jo, bērnam ēdot bulciņu, uz grīdas nokrita drupačas, raksta ria.ru.
 
15.jun
Ukrainā, vienā no Kijevas slimnīcām, miris puisis, kuru ievainoja piedzērušies policisti, ziņo viietējie mediji.
 
14.jun
Šausminošs incidents noticis kādā Spānijas pludmales kūrortā, kur savos apartamentos ar nogrieztu galvu atrasta grūtniece sestajā gaidību mēnesī, raksta "The Mirror".
 
13.jun
Policija Krievijā pārbauda kāda 8 gadus veca zēna nāves apstākļus. Zināms, ka puisis 8.jūnijā izgāja no mājām, lai parotaļātos ar draugiem, bet pēc tam pazuda.
 
12.jun
ASV policija izmeklē 11 mēnešus vecas meitenītes nāvi. Zīdainis nomira pēc tam, kad vecāki uz 15 stundām viņu atstāja uzkarsušā mašīnā.
 
8.jun
Mūziķis Andris Kivičs dalījies ar padomu, ko velta tieši vīriešiem.
 
5.jun
Gados vecāka pasažiere nokrita un nomira pēc tam, kad tūristu bars metās uz lidmašīnu un pagrūda sievieti, raksta "Mirror".