Skandalozi

Vakar, 23:45
”Visiem patīk koptas, pašpārliecinātas sievietes, ne tādas, kuras vienmēr drūmas, un neapmierinātas ar dzīvi. Tāpēc cerēsim, ka skaistums izglābs pasauli,” uzskata Viktorija Vailda, Latvijas lielāko krūšu īpašniece, raksta “Skaties.lv”.
 
Vakar, 22:40
Britu sabiedrības dāma Džemma Kolinsa izģērbusies ar mērķi līdzināties slavenajai Kimai Kardašjanai, raksta “Mirror”.
 
Vakar, 22:20
Multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis, zināms arī kā Kašers, raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” atklāja, ka neatbalsta seksu pirmajā randiņā, raksta “Skaties.lv”.
 
Vakar, 17:45
Kādu astoņdesmit gadus vecu pensionāru sadūra Mančestras moskā, un aizdomās par notikušo aizturēts kāds divdesmitgadnieks, raksta “The Sun”.
 
Vakar, 8:30
“Mazais zemesriekstiņš! Es jau viņu mīlu!” tādas sirsnīgas īsziņas trīsdesmit trīs gadus vecais Kriss Vatss savai trīsdesmit četrus gadus vecajai sievai Šanannai, kura gaidīja pāra trešo bērnu, neilgi pirms viņu nogalināja, raksta “Mirror”.
 
Vakar, 0:12
Ņižņenovgorodas apgabalā vietējie ceļ trauksmi - kāds vīrietis garāžā, kas atrodas dzīvojamo māju apkaimē, ierīkojis morgu, raksta vietējie mediji.
 
17.aug
Amerikāņu tūrists apmaldījās mežā un sešas dienas pārtika no bitēm un ogām, ziņo CNN.
 
17.aug
14. augustā neilgi pēc pulksten 19.00 pie Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbiniekiem pēc palīdzības vērsās kāds jaunietis. Puisis pastāstīja, ka netālu no Brīvības pieminekļa sabiedriskā transporta pieturvietā kāds agresīvi noskaņots vīrietis izsitis autobusam durvju stiklu.
 
17.aug
Kāda sieviete portālā "sūdzības.lv" Rīgas Zooloģiskajam dārzam pārmet nolaidīgu attieksmi pret dzīvniekiem.
 
17.aug
Kāds Sidenjā dzīvojošs vīrietis guvis smagas traumas, kad centās glābt savu no balkona krītošo 8 gadus veco dēlu
 
17.aug
Ogres novada Lauberē kāds 22 gadus vecs vīrietis terorizējot savas mājas kaimiņus, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
17.aug
Populārā straumēšanas vietne ''Netflix'' tikusi apsūdzēta bērnu pornogrāfijas izplatīšanā, ziņo parentstv.org.
 
17.aug
Pirmdien, 13. augustā, pulksten 23.52 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu iedzīvotāju Daugavgrīvā, kura uzgriezusi skaļu mūziku, tādējādi traucējot citiem nama iemītniekiem naktsmieru.
 
17.aug
Ceturtdien Rīgā notikusi avārija - sadūrās kāda "Toyota" markas auto un sabiedriskais autobuss, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
17.aug
Kāds rīdzinieks portālā "sudzibas.lv" dalījies ar fotogrāfijām, kurās redzams sētnieks. Taču viņš darba laikā nepilda savus pienākumus, bet gan nodarbojas ar ko citu.
 
16.aug
Dziedātājs Rikijs Mārtins aizvada saulainu atvaļinājumu kopā ar savu vīru, zviedru mākslinieku Džanu Josefu.
 
16.aug
Lai arī pats pirms kāda laika tomēr nolēma vēlēšanās nestartēt, mūziķa Kārļa Kazāka prātu gaidāmās politiskās kaislības joprojām nepamet.
 
16.aug
Divus gadus vecais Rapi Ananda Indonēzijāvēl pirms neilga laika sāka ar to, ka lasīja līdz galam neizsmēķētas cigaretes, kas bija izmētātas pie viņa mātes veikala bodes. Jau pēc pāris dienām bērnam attīstījās atkarība un bērns uzmācās veikala apmeklētājiem, lai tie dodot viņam cigaretes.
 
16.aug
12.janvārī 24 gadus vecais Ārons Tomass mira pēc tam, kad divas nedēļas pēc savas stāvoklī esošās draudzenes bildināšana iešņauca kokaīnu, raksta “Mirror”.
 
16.aug
19 gadus vecaus Lūkas Geris Nārkls pērn teju pagrūda savu 14 gadus veco draudzni zem vilciena, raksta “Mirror”.
 
16.aug
Maskavā kāds vīrietis sašāvis savas sievas vecākus, bet pēc tam izdarījis pašnāvību, vēsta vietējie mediji.
 
16.aug
Dziedātājs Dima Bilans Instagram publicējis fotogrāfiju, kurā redzams apakšveļā.