Skandalozi

Vakar, 18:00
Mūziķis Markus Riva, kurš šobrīd atrodas ASV, sociālajā vietnē Instagram dalījies ar video, kurā redzams diezgan pikantā veidā mazgājam automašīnu.
 
Vakar, 12:09
Slavenā pieaugušo filmu aktrise Railija Rīda atradusi savu otro pusīti. Tas ir parkūrists no Latvijas Pāvels Petkuns.
 
12.apr
TV šova "Slavenības. Bez filtra" dalībniece Magone Šutoviene (iepriekš Burka) iekūlusies jaunās problemās. Šoreiz tas noticis, vēloties veikt mājas remontu.
 
12.apr
Bijušais basketbolists Kaspars Kambala kanāla STV pirmā! raidījumā "Mīlas burbulī" šokējis vēdisko filozofu un skolotāju Uģi Kuģi, atklājot, ar cik sievietēm dzīvē pārgulējis.
 
12.apr
Siltāka laika iestāšanās nenoliedzami uzlabo garastavokli. Īpaši pēc šādās ziemas (par kuru nesūdzos!). Taču, kas paveras uz ceļiem pēc atkušņa, neiepriecina...
 
11.apr
Skaistumkonkurss "Miss Šrilanka- 2021" beidzās ar cīņu par kroni. Strīds notika kronēšanas ceremonijas laikā starp uzvarētāju un žūrijas locekli, ziņo BBC.
 
11.apr
Latvijas Televīzijas laika ziņu moderatore Ramona Salmiņa sociālajā vietnē Instagram publiskojusi attēlu, kurā demonstrē sava slaidā ķermeņa aprises.
 
11.apr
Stiliste Žanna Dubska kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas" atklājusi, kāpēc apprecējusies 21 gada vecumā.
 
11.apr
Latviešu izcelsmes aktrise Agate Muceniece sociālajos tīklos faniem atklājusi, ka devusies atpūtas braucienā uz Maldīvu salām - šoreiz bez bērniem.
 
11.apr
Kā zināms, Katrīne Sauliete šobrīd atrodas Ēģiptē, kur bauda atpūtu kopā ar meitām.
 
10.apr
TV personība Dagmāra Legante kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas" atklājusi, ko darītu, ja uz diennakti varētu pārtapt par vīrieti.
 
10.apr
Latvijas TV šovu zvaigzne Magone Šutoviene vērsusies pēc padoma pie vēdiskā psihologa un attiecību konsultanta Uģa Kuģa, atklāts šovā "Slavenības. Bez filtra".
 
9.apr
Šutovu ģimenē jau kādu laiku starp laulātajiem valda krīze, bet pāris nolēmis vērsties pēc palīdzības pie attiecību konsultanta, vēdiskā filozofa un skolotāja Uģa Kuģa. Magones vīrs atklājis, ko jūt pret sievu kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra".
 
8.apr
Šobrīd multimākslinieks Kaspars Blūms- Blūmanis jeb Kašers kopā ar līgavaini Jāni Miņinu aktīvi gatavojas kāzām. Abi atklāj savas ieceres par gaidāmo kāzu tērpiem un citām niansēm.
 
8.apr
Aktrise Ieva Florence-Vīksne pavasarī ļāvusies drosmīgām pārvērtībām un mainījusi savu vizuālo izskatu.
 
7.apr
Multimākslinieka Kaspara Blūma - Blūmaņa jeb Kašera mamma kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklāj, ko domā par dēla netradicionālo orientāciju.
 
5.apr
Atraktīvais šefpavārs un TV raidījumu vadītājs Mārtiņš Sirmais soctīklos publicējis senāku foto, kurā viņš redzams bērnībā.
 
5.apr
Piedaloties kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas", stiliste Žanna Dubska atklājusi, ka ir gatava eksperimentiem arī intīmajā dzīvē.
 
4.apr
Traģisks incidents noticis Kolorādo, ASV. 12 gadus veco Džošua Heilesu, būdamu bezsamaņā, vannas istabā atrada viņa brālis, raksta Daily Dot.
 
2.apr
Krievijas TV dīva Jana Čurikova pastāstījusi par savām veselības problēmām, kuru dēļ gandrīz zaudēja darbu.
 
2.apr
Latvijas televīzijas laika ziņu moderatore Ramona Salmiņa sociālajā vietnē Instagram publicējusi burvīgus kadrus, kuros redzama kopā ar mīļoto vīrieti.
 
1.apr
Šovu zvaigznes un dzejnieces Magones Šutovienes vīrs pēc atgriešanās Latvijā meklē šeit darbu, taču vīrietim ar šo uzdevumu raiti nesokas.