Skandalozi

Vakar, 16:14
11. janvārī "TV3 Ziņu" sižetā savā pieredzē par paštestu sagādātajām grūtībām dalījās kāds vīrietis vārdā Rihards Gromuls.
 
15.jan
Kāda studente no Lielbritānijas pilsētas Liverpūles uz laiku zaudēja redzi neveiksmīgas skropstu pieaudzēšanas procedūras dēļ. Par to ziņo Daily Mail.
 
15.jan
Pareizticīgo Ziemassvētku dienā netālu no Novosibirskas noticis īsts brīnums - šosejas malā pusaudži atraduši kasti ar jaundzimušu mazuli. Mazā meitenīte tika nogādāta slimnīcā. Novosibirskas apgabala Veselības ministrijā pastāstīja, kā ārsti izglābuši un sasildījuši mazuli, ziņo kp.ru.
 
14.jan
"The Sun" sociālajā vienē Instagram publiskojis "Newsflash" video, kurā redzams, kā kāda sieviete nolēmusi radoši atrisināt problēmu ar neesošu masku, tās vietā izmantojot savu kleitu, lai iekļūtu veikalā.
 
9.jan
Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklājusi, kādas naida izpausmes izjutusi no cilvēkiem.
 
31.dec 2021
Ukraiņu izcelsmes dziedātāja Anna Sedokova saviem sekotājiem atzina, ka viņais šis gads bija ļoti grūts, jo dziedātāja zaudējusi sev ļoti tuvu cilvēku, ziņo "starhit.ru".
 
24.dec 2021
Kāda modele no Floridas, ASV, par saviem līdzekļiem savam draugam uzdāvinājusi seksu ar citu sievieti. Sieviete izdevumam The Sun atzina, ka bija ļoti nogurusi, taču vēlējusies iepriecināt vīrieti Ziemassvētku laikā.
 
19.dec 2021
"Žanis cer, ka varēs atgriezties ģimenē," kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" saka dzejniece un šovu zvaigzne Magone Šutoviene.
 
16.dec 2021
Dēla Raimonda tētis Ventis pārsteidzis šovu zvaigzni un dzejnieci Magoni Šutovieni, negaidīti uzrakstot viņai, vērojams kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra".
 
12.dec 2021
Aktrise Lelde Dreiman sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar skaistu kadru, par kuru sajūsmu neslēpj arī aktrises sekotāji.
 
12.dec 2021
Krievijas dziedātājs Filips Kirkorovs sociālajā vietnē Instagram publiskojis video no krāšņajām meitas Allas Viktorijas 10 gadu dzimšanas dienas svinībām.
 
12.dec 2021
Mikroblogošanas vietnē "Twitter" parādījies kāds ieraksts ar fotoattēlu, kurš atgādina deputāta Gobzema ģērbšanās stilu.
 
11.dec 2021
Krievijas TV personība Valērija Kudrjavceva sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar video, kurā parāda, kas notiek raidījuma "Gada dziesma" filmēšanas laikā.
 
9.dec 2021
Šovu zvaigzne Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklājusi, kapēc nav ieradusies uz tiesas sēdi.
 
30.nov 2021
Šovu zvaigzni Magoni un Liepājas dzejnieku Janu Ikes saistot tikai profesionālas attiecības, taču abu uzvedība raisa šaubas, vērojams kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības.Bez filtra".
 
30.nov 2021
Tā kā aptuveni puse darbinieku vismaz kādu laiku strādā no mājām, šis ir labākais laiks investēt kafijas automātā lietošanai mājās. Ir pieejami daudzi varianti, sākot no visvienkāršākajiem līdz tādiem, kas aprīkoti ar daudziem ekstra dizaina elementiem un papildu funkcijām. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim, kuri budžeta kafijas automāti ir labākie jūsu mājām.
 
28.nov 2021
Vecākā no māsām Kardašjanām - Kortnija sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar foto, kurā demonstrē sava auguma aprises.
 
28.nov 2021
Radio personība Maija Rozīte - Krištopane sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar dabisku kadru.
 
17.nov 2021
Šovu zvaigzne Magone Šutoviene, satiekot zīlnieci, par sevi atklājusi ko pārdabisku, vērojams kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra".
 
13.nov 2021
Šovu zvaigzne Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklāti runājusi, ka vīrs bijis vardarbīgs ne tikai pret viņu, bet arī pret dzīvniekiem.
 
11.nov 2021
Lai palīdzētu Magonei Šutovienei pēc šķiršanās, Olga Kambala noorganizējusi tikšanos ar zīlnieci, vērojams kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra".
 
4.nov 2021
Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene vērsusies pie gaišreģa, lai atrisinātu svarīgu savas dzīves dilemmu.