Skandalozi

Vakar, 13:51
Ne vien pasaules, bet arī Latvijas mākslinieki bieži vien nav vairījušies runāt par savām tumšākajām pusēm. Tiesa, ja šoreiz varētu šķist, ka virsrakstā pieminētā Lindas Leen atkarība, iespējams, ir kas briesmīgs, tad jāsaka, ka ar šādu "atkarību", iespējams cīnās daudzi.
 
21.mai
Sinastriskā jeb attiecību astroloģija pēta divu (vai vairāku) personu natālo karšu mijiedarbību. Vai radīsies abpusējas simpātijas? Vai draudzība pāraugs mīlestībā? Vai jūtas būs ilgstošas un noturīgas? Vai iespējams konflikts, un kāda veida konflikts tas varētu būt? Uz visiem šiem jautājumiem atbildi spēj sniegt sinastriskās astroloģijas metodes.
 
18.mai
"Satraucoša ziņa man un tiem, kuriem rūp kā man iet," tā sākot ierakstu sociālajā tīklā facebook saviem sekotājiem vēsta Liene Greifāne, kura publicējusi ierakstu par svarīgiem notikumiem viņas profesionālajā darbībā.
 
18.mai
Latviešu basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis, kas šobrīd pārstāv NBA klubu Dalasas «Mavericks» pēc aiziešanas no Ņujorkas «Knicks» ir piedzīvojis virkni neveiksmju, kas diemžēl iedragā viņa labā puiša publisko tēlu un rada papildu galvassāpes arī pašam. Šobrīd plašsaziņas līdzekļus pāršalc jauna un satraucoša ziņa par Porziņģa asiņaino kautiņu viņa dzimtajā Liepājā. Izdevumam "Vakara Ziņas" izdevies iegūt komentāru no kluba, pie kura risinājies konflikts, pārstāvjiem.
 
18.mai
Dziedātāju Lauru Rizzotto, kura vēl pirms gada pārstāvēja Latviju Eirovīzijā, notriekusi automašīna. Mūziķe publicējusi foto, kurā redzams, cik nopietni ir gūtie ievainojumi.
 
15.mai
Bijušā premjera Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane publicējusi atklātu foto savā Instagram kontā.
 
12.mai
Krievijā, netālu no Čeļabinskas, notikusi traģiska avārija, ziņo life.ru.
 
11.mai
Šonedēļ plašu rezonansi sabiedrība izsauca Ilonas Balodes- Ūdres ieraksts sociālajā tīklā facebook, kurā viņa vēsta, ka viņas vīrs, 1.grupas invalīds, Rolands Ūdris- Balodis, kopā ar asistenti lūgts aiziet no kafejnīcas Ventspils Olimpiskajā centrā. Lai gan situācija jau šķietami atrisināta, joprojām nerimst komentāri par to, kā šādas situācijas vispār iespējamas.
 
11.mai
Šonedēļ mūziķa Rolanda Baloža- Ūdra, kas tautā dēvēts par Ūdrīti, sieva Ilona publicēja ierakstu sociālajā tīklā facebook, kurā vēstīja, ka Rolanda asistentei un viņas vīram palūgts aiziet no Ventspils Olimpiskā centra kafejnīcas un nākt vēlāk ēst, jo " drīz tur nākšot ēst sportisti-futbolisti, kam esot nepatīkams šis skats kā Rolands ēd." Paši kafejnīcas pārstāvji atvainojušies par radušos situāciju, savukārt kāda ieraksta komentētāja norādījusi, ka cer, ka notikušais bijusi vien neveiksmīga komunikācija, jo no "tiešiem avotiem" pavīdējis, ka situāciju bijusi nedaudz citāda.
 
10.mai
Kādu pircēju apbēdinājis fakts, ka plātsmaizē bijusi tikai viena rozīne.
 
8.mai
Dziedātāja un komponiste Elizabete Balčus vietnē Instagram ievietojusi visai pikantu fotogrāfiju, kurā redzama kailām krūtīm spēlējot golfu.
 
8.mai
Pirms neilga laika mūziķis Andris Kivičs kopā ar mīļoto Lieni Skulmi pameta Latviju un devās uz Tenerifi. Lai gan laikā, kad dziedātājs vēl atradās Latvijā cilvēki nebeidza spriest par to, cik bieži Andris redzams ar kādu grādīgo dzērienu rokās, vakar notikušajā tiešraidē, kas demonstrēta sociālajā tīklā facebook, viņš klāstījis, vai tagad lieto alkoholu.
 
8.mai
Francijā, Luārā, pakļūstot zem traktora, gājusi bojā 22 gadus vecā Morgana Rolana, kas pazīstama ar savu dalību skaistumkonkursos, tostarp "Miss Francija".
 
8.mai
Losandželosas tiesa noteikusi trīs gadu pārbaudes laiku aktierim Vinsam Vonam (attēlā), kurš pērn tika pieķerts reibumā vadām automašīnu.
 
1.mai
Kāda māmiņa, kura divas reizes ielaidusies seksuālos sakaros ar 14 gadus vecu jaunieti, sākotnēji domājusi, ka zēnam ir vairāk nekā 18 gadu, vēsta “The Mirror”.
 
30.apr
Modes blogere un influencere Agnija Grigule turpina savus sociālo tīklu sekotājus pārsteigt ar atklātām fotogrāfijām un video, kur redzams, kā daiļava bauda siltās pavasara dienas.
 
28.apr
Šonedēļ tika vēstīts, ka smagā stāvoklī slimnīcā nonākusi vairāku Latvijas TV šovu dalībniece Aija Dembovska. Izskanēja pat versija, ka dāma, iespējams, mēģinājusi izdarīt pašnāvību. Tikai nedēļas beigās Aija atklājusi, kas patiesībā noticis.
 
28.apr
Mūziķis Andris Kivičs, kurš pēdējo mēnešu laikā vairākkārt informējis par notikumiem savā un mīļotās Lienes Skulmes dzīvē, sociālajā tīklā facebook dalījies ar attēlu, kurā redzams, kas atkal rotā viņa ķermeni.
 
28.apr
Nacionālā teātra aktieris Igors Šelegovskis mikroblogošanas vietnē twitter nav kautrējies atklāt, ko reizēm mēdz darīt iepirkšanās laikā lielveikalā "Rimi".
 
24.apr
Bijušā premjera un uzņēmēja Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane publicējusi visai pikantas fotogrāfijas.
 
24.apr
Tuvāko mēnešu laikā tiesas priekšā nāksies stāties amerikāņu repa uzlecošajai zvaigznei Kodakam Blekam (attēlā), kuru gaida apsūdzības par šaujamieroču un narkotiku nelegālu pārvadāšanu.
 
24.apr
Sociālo tīklu nežēlībā kritusi kāda līgava, kura izvēlējusies nokrāsot savu kāzu kleitu. Daudzus uzjautrinājis un pārsteidzis kleitas dizains, norādot, ka tā izskatās pēc izlietota tampona...