Skandalozi

19:42
Meganas Mārklas tēvs, 74 gadus vecais Tomass Mārkls, intervijās, kuras pārdod žurnālistiem par naudu, saka to, ka vēlas kontaktēties ar Meganu un viņas jauno ģimeni, taču Mārklai pietuvinātas personas apgalvo, ka šīs attiecības nav iespējams atjaunot.
 
18:24
Latvijā populārā dziedātāja Liene Šomase sniegusi padomu dāmām, kuras domā par attiecībām ar savu priekšnieku.
 
17:29
Satraukumu pilnus mirkļus piedzīvojusi kāda māmiņa Anglijā, kuras četrus mēnešus vecajam dēlam uzstādīta nepareiza slimības diagnoze, kā rezultātā bērniņš gandrīz miris.
 
16:47
Ieraugot, ka nule kā atvērtajā sarkofāgā ir šķidrums, cilvēki tik ļoti vēlas to iedzert, ka sākuši vākt parakstus, lai pie tā tiktu.
 
16:04
Kāda Lielbritānijas iedzīvotāja tikko kā nosvinēja 100 gadu jubileju un atklāja savu ilgdzīvošanas noslēpumu, raksta BBC News.
 
15:56
Jau rīt Zemi skars spēcīga magnētiskā vētra.
 
15:14
Krievijas sabiedrības dāma Božena Rinska dalījusies asās pārdomās par cilvēkiem ar garīgām veselības problēmās.
 
15:03
Dziedātāja Samanta Tīna, kuru jo īpaši šovasar esam pieraduši redzēt elegantos tērpos, Instagram publicējusi vasarīgu fotogrāfiju.
 
14:35
21 gadu vecā Amēlija Holdena guvusi plašu uzmanību un atzinību pēc tam, kad tika galā ar vīrieti, kurš viņu nepiedienīgi apgrābstīja.
 
14:19
Realitātes šova ''Dom-2'' dalībnieks Gogens Solncevs lieku reizi publiski paudis siltās jūtas pret savu teju divas reizes vecāko dzīvesbiedreni.
 
14:07
Nedēļas nogalē krāšņi nolsēdzās Laimas Vaikules festivāls Jūrmalā. Kā jau katru gadu, arī šogad tas pulcēja ne tikai pašmāju, bet arī Krievijas šovbiznesa slavenības.
 
13:55
Kāds rīdzinieks sociālajā vietnē Facebook paudis neizpatni par to, ka Rīgā, blakus kapiem, ir izveidots bērnu rotaļu laukums.
 
13:15
Basketbolists Kristaps Porziņģis pašlaik uzturas savā dzimtajā pilsētā Liepājā. Gatavojoties atgriezties Ņujorkas "Knicks" komandas sastāvā, basketbolists neaizmirst par treniņiem.
 
12:42
Panākumiem bagātā Latvijas modele Jūlija Lescova publicējusi video, kurā redzams kā ar līgavaini nopietni gatavojās savai kāzu ceremonijas dejai.
 
12:20
Mikroblogošanas vietnē tiek aktīvi apspriests nedēļas nogalē notikušais "Positivus" festivāls. Cilvēki dalās gan ar pozitīviem, gan negatīviem viedokļiem (kā jau katru gadu), taču uzmanību piesaista "baumas", ka tas bija pēdējais "Positivus" Salacgrīvā.
 
11:08
Jelgavā kāda meitene ieraudzījusi, kā pa nama 3.stāva logu izlec cilvēks, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 16:21
Pēc piecām dienām debesīs būs redzams tā dēvētais "asiņainais mēness". Pastardienas sludinātāji paziņojuši, ka šis, iespējams, ir brīdis un zīme, ka pienācis pasaules gals, vēsta "The Mirror".
 
Vakar, 15:07
Šausminošs atgadījums noticis Anglijā, kur līdz šim nenoskaidroti ļaundari lielveikalā ar skābi aplējuši trīs gadus vecu zēnu.
 
Vakar, 13:00
Kāda māte Lielbritānijā piekritusi atklāti runāt par to, kas pēc sociālā tīkla facebook lietošanas noticis ar viņas dēlu.
 
Vakar, 8:45
Šajā nedēļas nogalē Salacgrīvā notiek festivāls "Positivus". Kā jau ierasts, tad uz vairākām festivāla skatuvēm kāpj mākslinieki ne vien no Latvijas, bet arī ārvalstīm. Šoreiz par kādu no dziedātājām nekautrējās izteikties arī Latvijā zināmā mūziķe Olga Rajecka.
 
21.jūl
Formīgā zviedru modele Nataša Krauna ikdienu ēd piecu makaronus un mēnesī apēd 6 kilogramus “Nutella”, lai iegūtu savu sapņu augumu, raksta “The Sun”.
 
21.jūl
“Tēvs, tu man laupīji visu godu!” tiesas priekšā izteicās Sofija Mērfija, kuru no 3 gadu vecuma 13 gadu garumā seksuāli izmantoja pašas tēvs, 61 gadu vecais Džons Mērfijs, raksta “The Mirror”.