Skandalozi

7:00
Krievijā, Čeboksari pilsētā, kādā ģimenē notikusi traģēdija - gājusi bojā 14 gadus vecā Jūlija.
 
23.mar
Aktieris un režisors Intars Rešetins šonedēļ mikroblogošanas vietnē twitter informējis par dīvainu situāciju, kuru pieredzējis kādā populārā pusdienu vietā Rīgā.
 
23.mar
Jau vairākas nedēļas skatītāji TV ekrānos var sekot līdzi notikumiem dziedātāja Andra Kiviča un viņa mīļotās Lienes Skulmes dzīvē kanāla "STV Pirmā" šovā "Kivičs. Pavisa m privāti." Tiesa, reklāmas jomas pārstāvis Ēriks Stendzenieks, kurš jau iepriekš neglaimojoši izteicies par A.Kiviča darbībām, ir arī ko teikt par šovu.
 
23.mar
Evija ievērojusi, ka aiz lielveikala izkārtnes Rīgā jau teju gadu redzama aizkritušas vārnas mirstīgās atliekas.
 
21.mar
Amerikāņu dziedātāja Mailija Sairusa vietnē Instagram kārtējo reizi nav kautrējusies faniem atrādīt visai pikantu fotogrāfiju, kurā viņa ir redzama teju kaila.
 
20.mar
Jau vairākus mēnešus sabiedrība visai aktīvi var sekot līdzi mūziķa Andra Kiviča un viņa mīļotās Lienes Skulmes ikdienas gaitām. Kamēr sludinājuma portālā atrodama informācija, ka šobrīd tiek pārdots dāmas auto, tikmēr šovā "Kivičs. Pavisam privāti" skatāms, ko Liene publiski izdarījusi pirmo reizi mūžā.
 
19.mar
"Kāpēc maksāt ceļa nodokli? Ar šo jautājumu sev iesāku jauno darba nedēļu," pirmdien ierakstu Facebook iesāka televīzijas raidījumu vadītājs Aivis Ceriņš. Pie komentāra pievienots video un fotogrāfijas no ceļa, kas pārvērties par dubļainu reni un nav izbraucams.
 
18.mar
Eiroparlamentāriete Inese Vaidere ("Jaunā Vienotība") nedēļas nogalē dalījusies ar bēdīgu ziņu.
 
17.mar
Četrus gadus vecam puisēnam ASV, Jūtas štatā, uzbrucis kaimiņu suns, kurš brīdī, kad bērns gribējis ar to parotaļāties, norāvis viņam daļu rokas un to aprijis, atsaucoties uz policiju, vēsta "The Mirror".
 
17.mar
Kāds vīrietis Krievijā un Ukrainā pastrādājis baisas slepkavības, nogalinot 11 sievietes, jo sadusmojies par to, ka viņa sieva "laidusi pa kreisi", ziņo "The Mirror".
 
17.mar
14 gadus veca meitene, kuras ķermenis pērn ticis aprakts viņas ģimenes mājas pagalmā ASV, Džordžijas štatā, sākotnēji tikusi izģērbta kaila, turēta suņu krātiņā virtuvē un mērdēta badā, ziņo "The Mirror".
 
16.mar
Mūziķis Andris Kivičs, kuru pēdējā laikā vajājušas dažādas likstas, par notikumu trūkumu savā dzīvē sūdzēties nevar. Tiesa, lai gan mūziķi it visā atbalsta viņa mīļotā Liene Skulme, tomēr ar paša tēvu šobrīd attiecības viņam nav tās labākās.
 
14.mar
Divi mazi zēni atzinušies trīs gadus veca bērna spīdzināšanā un nogalināšanā.
 
11.mar
Šova ”Saimnieks meklē sievu” skatītāju mīlulis Aivars Dimitrijevs portālam Skaties.lv atklājis, ka sievu pašlaik vairs nedomā meklēt.
 
11.mar
Dziedātājs un bijušais šova "X-faktors" vadītājs Markus Riva 8. martā, kad visā pasaulē tika atzīmēta Sieviešu diena, dāmas sveica ar vietnē Instagram ievietotu kailfoto.
 
10.mar
Maskavā kāds vīrietis ar ļoti smagiem apdegumiem (apdeguši vairāk nekā 80% ķermeņa) nonācis reanimācijā.
 
9.mar
Mūziķa Andra Kiviča sieva sociālajā tīklā facebook publicējusi svarīgu vēsti saviem sekotājiem.
 
9.mar
Pirms vairākiem mēnešiem TV ekrānos tika demonstrēts šovs "Saimnieks meklē sievu", kur atrast potenciālo līgavu vēlējās arī jauneklis Aivars Dimitrijevs. Tiesa, ne viss izvērtās gluži tā, kā gaidīts. Jaunākā informācija liecina, ka tagad precinieka sirds ir brīva.
 
9.mar
Jau otro nedēļu skatītāji TV ekrānos var vērot realitātes šovu "Kivičs! Pavisam privāti", kur par saviem dzīves notikumiem atklāti stāsta mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme. Šonedēļ abi mīlnieki nekautrējās publiski risināt arī likstas abu attiecībās.
 
8.mar
Mūziķis un bijušais TV raidījumu vadītājs Andris Kivičs saviem sekotājiem atrādījis, cik smagu traumu guvis uzbrukumā pie pārtikas veikala Iļģuciemā Rīgā. Tā pašlaik liedz piedalīties plānotajā boksa mačā pret "viltus ziņu tēvu" Niku Endziņu jeb Neidu.
 
8.mar
Laikā, kad daudzviet pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena, dueta "Sandra" līderis Andris Brīnums publicējis kādu padomu kungiem.
 
8.mar
Tieši pirms nedēļas sociālajos tīklos tika publicēti vairāki video, kuros redzams, kā, iespējams, šobrīd slavenākā un aprunātākā persona Latvijā Andris Kivičs kopā ar sirdsdāmu Lieni Skulmi Vecrīgas atpūtas vietā "Ezītis Miglā" pikti no koncerta raida prom Niku Endziņu, ar kuru mūziķim jau iepriekš sarunātā cīņa boksa ringā. Kanāla "STV Pirmā" šovā "Kivičs. Pavisam privāti" mūziķis pastāstījis, vai konflikts patiesībā bijis īsts, vai inscenēts.