Skandalozi

Vakar, 18:12
Krievijas pilsētā Novosibirskā slimnīcā mirusi 2 gadus veca meitenīte. Bērnu aizveda uz slimnīcu pēc tam, kad viņš apēda jogurtu. Meitenītes māti reanimācijā neielaida, bet nākamajā rītā paziņoja, ka bērns miris, raksta "fakty.ua".
 
Vakar, 17:12
30 gadus veco Krievijas humorista Jevgēnija Petrosjana sievu Tatjanu Bruhunovu bieži vien kritizē, ka viņa izskatās daudz vecāka par saviem gadiem. To, ka kritika ir pamatota, uzskata arī bijušais Allas Pugačovas stilists Džordžs Rovalss.
 
15.feb
Ukrainā, Dnipro pilsētā, kāds taksometra vadītājs zaudēja samaņu laikā, kad veda pasažierus, raksta "fakty.ua".
 
15.feb
TV dīva Ksenija Sobčaka pārsteigusi savus Instagram sekotājus ar video, kurā redzama bez kosmētikas un izspūrušiem matiem.
 
15.feb
Skandalozā Krievijas balerīna Anastasija Voločkova ir spiesta paciest lielas sāpes, lai joprojām varētu uzstāties, raksta "Komsomoļskaja pravda".
 
15.feb
Par to, ka 2020.gads var būt grūts daudziem cilvēkiem, ir izteicies jau ne viens vien ekstrasenss. Kā izrādās, atšifrējot arī bulgāru gaišreģes Vangas teikto, atklāts, ka gads būs sarežģīts, raksta "nicstyle.ru".
 
13.feb
Vietējā šovu zvaigzne Aija Dembovska, kura piedalījusies vairāku TV projektos, gan iepazīšanās šovos, gan pazīstamajā "Lauku" sētā sarūpējusi patīkamu pārsteigumu faniem. Aija publicējusi bildi, kur redzama ar jaundzimušo uz rokām.
 
13.feb
Ukraiņu izcelsmes dziedātāja Anna Sedokova kopā ar savu mīļoto vīrieti latviešu basketbolistu Jāni Timmu ieradās uz izdevuma "GQ" ballīti. Anna arī atbildēja uz žurnālistu jautājumu par ģimenes pieaugumu, raksta "Komsomoļskaja pravda".
 
12.feb
Krievijas humorists Maksims Galkins sociālajos tīklos publicējis video, kurā redzams, kā bērni - dvīņi Elizabete un Harijs - sagaida tēti, kad viņš atgriežas mājās no darba.
 
11.feb
Krievijas mediji raksta, ka TV dīvas Ksenijas Sobčakas vīrs režisors Konstantīns Bogomolovs esot "pieķerts" ar producenti Irinu Sosnovu.
 
10.feb
Armands Simsons publicējis neparastu kadru, kurā redzams kopā ar sievu un meitām Vecāķu pludmalē.
 
9.feb
Amerikāņu slavenības Kimas Kardašjanas jaunākā meita Čikāga cietusi negadījumā, kas rezultējies ar šuvēm, vēsta "E!".
 
9.feb
Skotijā kāda sieviete nomirusi dažas stundas pirms savām kāzām, raksta "The Sun".
 
9.feb
Skandalozā Krievijas balerīna Anastasija Voločkova radio ēterā atklāti paziņojusi, ka patiesībā atpūsties uz Taizemi lidojusi viena pati nevis kopā ar savu mīļoto cilvēku, ziņo "teleprogramma.pro".
 
8.feb
Londonas centrā garāmgājēju uzmanību piesaistīja kautiņš, kas izcēlās starp vairākām sievietēm. Notikušā video publicēts internetā, raksta "fakty.ua".
 
8.feb
Jau ziņots, ka ar jaunu sezonu pie televīzijas «STV Pirmā!» skatītājiem nonācis skandalozais realitātes šovs «Slavenības. Bez filtra», kas turpinās sekot arī dzejnieces Magones Šutovienes dzīves peripetijām – attiecībām ar vīriešiem, jaunās grāmatas tapšanu un mazuļa gaidīšanas laiku. Izrādās, šova laikā Magone ar ģimeni iekārtojas jaunā miteklī.
 
8.feb
Latviešu fitnesa skaistule Karīna Smita (agrāk - Akmens), kura uz dzīvi apmetusies ASV, sociālajā vietnē Facebook atklājusi, ka pērn viņai uzbrucis izvarotājs.
 
6.feb
Krievijā populārā dziedātāja Ļubova Uspenska pamatīgi sastrīdējusies ar savu meitu Tatjanu Plaksinu. Konflikta detaļas TV ēterā atspoguļojis žurnālists Andrejs Malahovs, kas ieradās pie dziedātājas mājās, raksta "Kompravda".
 
5.feb
Savu skandālistes slavu lieku reizi apliecinājusi aktrise un modele Pamela Andersone, kura 12 dienu pēc kāzu nosvinēšanas jau paguvusi pārdomāt.
 
4.feb
Agnija Grigule saviem sekotājiem parādījusi, kā izskatās viņas dokumentu foto, kuros blogere redzama nopietnā telā.
 
4.feb
Mirušā repera Decla māte Irina Tolmacka paziņojusi, ka viņas mamma neko nezina par mazdēla nāvi.
 
4.feb
Ukraiņu izcelsmes dziedātāja Anna Sedokova, kuru jau vairākus mēnešus vieno romantiskas attiecības ar latviešu basketbolistu Jāni Timmu, sociālajā tīklā instagram dalījusies stāstu par nepatīkamu atgadījumu Timmas basketbola spēles laikā.