Skandalozi

16:23
14.novembrī, uzstājoties ar koncertu, Krievijas dziedātāja Olga Buzova pamatīgi pārsteidza savus faus ar negaidītu paziņojumu.
 
12.nov
Krievijas dziedātāja Anna Sedokova savā Instagram kontā publicējusi kārtējo kopbildi ar latviešu basketbolistu Jāni Timmu, kurš pašlaik aizvada sezonu Krievijas klubā "Himki". Bildē saldais pārītis redzams skūpstāmies.
 
12.nov
Skandalozā Krievijas balerīna Anastasija Voločkova TV kanāla NTV ēterā pastāstīja, ka pēc tam, kad viņa neatbildēja uz Allas Pugačovas telefona zvanu, viņai esot zvanījis Pugačovas vīrs Maksims Galkins.
 
10.nov
43 gadus vecā Krievijas balerīna Anastasija Voločkova ievēro stingru diētu, dienā apēdot vien divas olas un gurķi.
 
10.nov
Sestdien, 9.novembrī, miris viens no slavenākajiem Maskavas klubu "face control" vīriem, kurš reiz pat ieeju izklaides vietā liedzis estrādes karalim Filipam Kirkorovam.
 
9.nov
Šodien savu pirmā gada attiecību jubileju svin pašmāju slavenības Liene Skulme un Andris Kivičs. Jau no rīta visai mīļus vārdus sirdsdāmai veltījis Andris. Pēcpusdienā savus pateicības vārdus publicēja arī Liene.
 
9.nov
Krievijas humorists Maksims Galkins sociālajos tīklos sajūsminās par to, kā viņa sieva Alla Pugačova audzina sešus gadus vecos dvīņus Elizabeti un Hariju.
 
8.nov
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva Madara, kura kļuvusi par sociālo tīklu influenceri, savā Instagram ievietojusi foto, kurā pozējusi skaistā apakšveļā
 
8.nov
Krievijas dziedātājam Nikolajam Baskovam izdevies iegūt lieliskas ķermeņa aprises.
 
7.nov
Amerikāņu dziedātāja Lady Gaga žurnāla "Elle" decembra numurā atklāja vairākus noslēpumus par savu dzīvi.
 
7.nov
Humorists Maksims Galkins sociālajā tīklā Instagram publicējis video, kurā redzams ar savu sievu Allu Pugačovu.
 
7.nov
Ar stāstu par nežēlīgu cilvēka rīcību dalījusies kāda dzīvnieku organizācija Indonēzijā, kas aizkustinājis un salauzis sirdis daudziem dzīvnieku draugiem visā pasaulē.
 
6.nov
Krievijas popmūzikas karalis Filips Kirkorovs humoristam Maksimam Galkinam uzdāvinājis kāda dārga zīmola mēteli.
 
6.nov
Ķīnā Vangam Lī no galvas izņemts 12 centimetrus garš lentenis, kas lēnām ēdis vīrieša smadzenes 15 gadus, vēsta tabloīds The Mirror.
 
5.nov
Ar vēzi slimā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka esot manīta, peldoties baseinā, raksta "topnews.ru".
 
4.nov
70 gadus vecā Krievijas dziedātāja Alla Pugačova pirms pāris dienām ieradās Baltkrievijā, lai sniegtu tur savu solo koncertu.
 
4.nov
Krievijā, Piemaskavā, kādas labi nodrošinātas ģimenes mājā notikusi traģēdija: 14 gadus vecs pusaudzis, kas tur dzīvoja kopā ar tēvu un pamāti, izdarīja pašnāvību, vēstīja "russia.tv".
 
3.nov
Par to, ka Krievijas TV personība un žurnāliste Ksenija Sobčaka ir stāvoklī, mediji raksta ar apskaužamu regularitāti. Viens no žurnālistiem nekatruējās atklāti Ksenijai vaicāt par it kā gaidāmo mazuli.
 
1.nov
Pat ja neviens to neredz, publiskās vietās nodarboties ar seksu ir aizliegts. Pavisam nesen policistu arhīvā nonācis video no kāda parka, kur divi jauni cilvēki viens otru iepriecinājuši, izmēģinot visdažādākās pozas, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
1.nov
Krievijas aktrisi un ar vēzi slimās Anastasijas Zavorotņukas mammu Valentīnu pārdzīvojumu dēļ piemeklējušas veselības problēmas, raksta "Komsomoļskaja pravda".
 
31.okt
Ārstēšanās laikā ar vēzi slimajai krievu aktrisei Anastasijai Zavorotņukai tika veiktas divas smadzeņu operācijas. Kāda Zavorotņukas ģimenei pietuvināta persona medijam "Komsomoļskaja pravda" pavēstīja, ka pēc visa notikušā Anastasija ir pie samaņas un nav zaudējusi loģisko domāšanu.
 
31.okt
Britu tabloīds "Mirror" vēsta, ka 17 gadus vecais Lūks Teilors izdarijis pašnāvību pēc tam, kad ģimenes māja pamatīgi cietusi no dzimšanas dienas ballītes.
 

Rīgas namu pārvaldnieks