Skandalozi

23.okt
Kāds uzņēmums ir izveidojis nākotnes cilvēka 3D modeli, pamatojoties uz dažādām zinātniskajām prognozēm, un rezultāts ir patiesi šausminošs, vēsta "Mirror".
 
3.jūl
Bijusī ministre un uzņēmēja Linda Mūrniece pārsteigusi savus sekotājus neierastā izskatā.
 
20.jun
TV personība Dagmāra Legante sociālajā vietnē Instagram publiskojusi attēlu no pludmales.
 
19.jun
Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklājusi nezināmas detaļas par savām iepriekšējām attiecībām.
 
19.jun
Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene devusies uz Liepāju apskatīt savu dzīvokli, skatāms kanāla STV pirmā! šovā "Savenības. Bez filtra".
 
5.jun
Latvijas šovu zvaigznei un dzejniecei Magonei Šutovienei radies plāns, kā ar mūziķa Andra Kiviča palīdzību nopelnīt "miljonu".
 
4.jun
Februāra beigās Alla Pugačova un Maksims Galkins kopā ar bērniem pārcēlās uz dzīvi Izraēlā. Par dziedātājas izvēli izteikusies dziedātāja Nadežda Babkina.
 
3.jun
Uztura speciāliste Lola Bigsa atklājusi, no kādiem pruduktiem jāuzmanās tiem, kam ir siena drudzis.
 
18.mai
Latvijas šovu zvaigznes Magones mamma atklāj patiesību, kādas intrigas pēc šķiršanās vērpis Žanis Šutovs, vērojams kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra".
 
24.apr
Ksenija Sobčaka sociālajā vietnē Instagram izteikusies par sankcijām pret turīgajiem Krievijas iedzīvotājiem.
 
23.apr
Krievijas humorists Maksims Galkins sociālajā vietnē Instagram paudis sašutumu par ziņām, kas par viņu parādījušās Krievijas medijos.
 
4.apr
Veikala "Butterfly" izveidotāja Elīna Didrihsone stingri apņēmusies mazuli zīdīt pati un nemaz neuztraucas, ja tiks "sabojāti" krūšu implanti. Par to viņa runājusi kanāla STV pirmā! šovā "Kad viņas satiekas".
 
3.mar
Magonei Šutovienei aizdomas, ka vīrs ar dēlu manipulē, lai viņai atriebtos, kanāla STV pirmā! "Slavenības. Bez filtra" pauž dzejniece un šovu zvaigzne.
 
20.feb
Krievijas dīva Alla Pugačova pārsteigusi savus fanus ar sev ļoti neierastu tēlu, raksta "teleprogramma.pro".
 
20.feb
Pašmāju šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" padalījusies ar saviem noslēpumiem imunitātes stiprināšanā.
 
16.feb
Negaidīti šovu zvaigznes un dzejnieces Magones Šutovienes ikdiena piedzīvojusi korekcijas, vērojams kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra".
 
12.feb
Šonedēļ Krievijas pilsētā Dzeržinskā noticis kas gluži vai neticams: grūtniece ar divus gadus vecu dēlu uz rokām ierāpusies kanalizācijas kolektorā, lai tur laistu pasaulē mazuli. Tikmēr viņas vīrs gaidīja augšā.
 
5.feb
Pāris, kas bija precējušies gandrīz 30 gadus, nolēma apūsties nūdistu kūrortā. Šī atpūta mainīja viņu seksuālo dzīvi uz visiem laikiem, vēsta portāls "The Sun".
 
1.feb
11. janvārī "TV3 Ziņu" sižetā savā pieredzē par paštestu sagādātajām grūtībām dalījās kāds vīrietis vārdā Rihards Gromuls.
 
30.jan
Japānas pilsētā Kadomā, kas atrodas Honsju salā, vienā no komunālo dzīvokļu namiem tika atrasts vientuļa vīrieša skelets. Par to ziņo Japan Today.
 
23.jan
Kāds Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotājs sūdzas, ka pēc pārlsimošnaas ar Covid-19 viņa dzimumloceklis ir samazinājies par četriem centimetriem, ziņo The Sun.
 
21.jan
Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene kanālam STV pirmā! atklājusi, kādas šobrīd ir viņas attiecības ar Žani Šutovu.