Izklaide

24.jan
Protestējot pret komandanstundas ieviešanu cīņā ar jaunā koronavīrusa pandēmiju, jaunieši Nīderlandē nodedzinājuši Covid-19 testēšanas centru Urkā, kas atrodas aptuveni 80 kilometrus no Amsterdamas.
 
20.jan
ASV Ceļu satiksmes drošības pārvalde (NHTSA) likusi autobūves koncernam "Ford" valstī atsaukt trīs miljonus automobiļu saistībā ar defektīviem gaisa spilveniem, ko ražojis Japānas uzņēmums "Takata".
 
6.jan
"Grammy" balvu piešķiršanas ceremonija, kuru bija paredzēts rīkot 31.janvārī Losandželosā, ir atlikta Covid-19 dēļ, kas strauji izplatās Kalifornijā, otrdien ziņoja ASV mediji.
 
22.dec 2020
Atbildot uz sankcijām, ko Eiropas Savienība (ES) piemērojusi Krievijas amatpersonām saistībā ar Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija saindēšanu, Krievija noteikusi atbildes sankcijas vairākām ES amatpersonām, otrdien paziņojusi Maskava.
 
19.dec 2020
Indijā inficēšanās gadījumu skaits ar Covid-19 sestdien pārsniedzis desmit miljonus, taču tas noticis ievērojami vēlāk, nekā tika prognozēts vēl novembrī, neskatoties uz to, ka daudzi indieši atteikušies no masku valkāšanās un sociālās distancēšanās.
 
17.dec 2020
Ķīnas Iekšējās Mongolijas reģionā veiksmīgi nolaidusies Ķīnas kosmosa kapsula ar diviem kilogramiem Mēness paraugu, ziņo valsts televīzija.
 
25.nov 2020
Lielbritānijā Kembridžas Universitātes bibliotēkā pazudušas, bet visticamāk, nozagtas divas Čārlza Darvina piezīmju klades, kurās izklāstītas viņa idejas par evolūciju un ieskicēts slavenais "dzīvības koks".
 
15.nov 2020
2020.gada valsts svētku brīvdiena, trešdiena, 18.novembris, Latvijas Pasta darbiniekiem būs brīvdiena. Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtie pabalsti un pensijas tiek piegādātas dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību un kam izmaksa paredzēta svētku brīvdienā, tās saņems agrāk.
 
18.okt 2020
Kamēr liela daļa sabiedrības nelabprāt izmanto obligātās sejas aizsargmaskas un satraucas par to pieejamību un cenām, latviešu slavenības ar savām fotogrāfijām rosina maskas tomēr izmantot un pat izgatavot pašiem.
 
18.okt 2020
Populārā amerikāņu aktrise Dženifera Anistone Instagram profilā dalījusies ar sirsnīgu video, kurā savus sekotājus iepazīstina ar jauno kucēnu – Lordu Česterfildu. Viņa uzreiz arī izmanto izdevību pateikties par cēlo darbu Wagmorpets, kas glābj kucēnus un palīdz tiem atrast jaunas mājas, jo tieši šādā ceļā arī viņa tika pie sava jaunā mīluļa.
 
18.okt 2020
Aizvadītajā nedēļā Megana Mārkla piedalījusies Fortune ietekmīgāko sieviešu samitā, kurā dalījusies ar savām pārdomām un pieredzi sociālo tīklu lietošanā.
 
13.okt 2020
Itālijas valdība pastiprinājusi ierobežojumus cīņā pret jauno koronavīrusu, tostarp aizliegti privāti pasākumi un noteikta komandantstunda bāriem un restorāniem, ziņo mediji.
 
18.sep 2020
Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko kļuvis par divkārtēju "Ig Nobel" balvas ieguvēju, kuras tiek piešķirtas par dīvainākajiem zinātniskajiem atklājumiem.
 
18.sep 2020
Barselonas Svētās ģimenes (Sagrada Familia) baznīcas būvniecība netiks pabeigta 2026.gadā kā sākotnēji tika plānots sakarā ar koronavīrusa pandēmijas izraisītajām ekonomiskajām grūtībām.
 
15.sep 2020
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 25 cilvēkiem, otrdien paziņojis Veselības departaments.
 
21.aug 2020
Lietuvas automaģistrāle no Viļņas līdz Latvijas robežai, kas saskaņā ar Lietuvas valdības lēmumu šogad tika nosaukta par Baltijas ceļu, turpmāk šo nosaukumu nesīs arī "Google" kartē.
 
21.aug 2020
Ungārija no 1.septembra pastiprinās robežkontroli, lai novērstu koronavīrusa izplatīšanos, šādi reaģējot uz jaunu inficēšanās gadījumu skaita pieaugumu kaimiņvalstīs, piektdien pavēstīja premjerministrs Viktors Orbāns.
 
5.aug 2020
Britu miljardieris Ričards Brensons plāno nākamā gada sākumā doties kosmosā ar sava uzņēmuma "Virgin Galactic" kosmosa kuģi, kļūstot par tā pirmo pasažieri, paziņojis uzņēmums.
 
24.jūl 2020
Studija "Disney" ceturtdien pavēstīja, ka koronavīrusa pandēmijas dēļ spiesta uz nenoteiktu laiku atlikt lielbudžeta filmas "Mulana" iznākšanu uz ekrāniem, kā arī uz gadu atlikt "Zvaigžņu karu" un "Avatara" kinosāgu nākamo filmu pirmizrādes.
 
22.jūl 2020
Alā Meksikas vidienē atrasti instrumenti ir spēcīgi pierādījumi, ka cilvēki Ziemeļamerikā dzīvojuši pirms vismaz 30 000 gadu - par 15 000 gadu agrāk, nekā tika uzskatīs līdz šim, trešdien paziņoja zinātnieki.
 
15.jūl 2020
Karaliene Elizabete II plāno iecelt bruņinieku kārtā simtgadnieku Tomu Mūru, kurš pandēmijas laikā savācis miljoniem mārciņu, lai palīdzētu Lielbritānijas nacionālajam veselības dienestam.
 
6.jūl 2020
Gandrīz četrus mēnešus pēc slēgšanas jaunā koronavīrusa pandēmijas dēļ pirmdien Parīzē durvis atkal vēris Luvras muzejs, un biļetes tika izpirktas acumirklī.