Izklaide

11.okt
Latvijas Universitātes (LU) rektora pienākumu izpildītājs Indriķis Muižnieks labprāt vēlētos panākt ārpustiesas noregulējumu strīdā ar valdību par LU rektora vēlēšanām, atzina Muižnieks.
 
6.okt
Saskaņā ar FCA (Fiat Chrysler Automobiles) 5 miljardu eiro investīciju programmu Itālijas tirgū, Maserati izziņo inovāciju plānus automašīnu ražošanai, elektrifikācijai un autonomo braukšanas tehnoloģiju izveidei. Tāpat Maserati ziņo par jaunu un elektrificētu produktu ieviešanu Modenā, Cassino un Turīnā.
 
4.okt
Globālā jauniešu vides aktīvistu kustība "Piektdienas nākotnei" plāno 29.novembrī rīkot vēl vienu vispasaules streiku.
 
13.sep
Sestdien Zemei garām palidos divi asteroīdi, kuriem ASV Nacionālā aeronautikas un kosmosa pārvalde (NASA) seko līdzi jau gadiem.
 
4.sep
Ziņapmaiņas lietotne "Telegram" slepenībā gadu izstrādā kriptovalūtu "Gram", cenšoties ar jaunas kriptivalūtas ieviešanu pārspēt sociālo tīklu "Facebook".
 
2.sep
Amerikāņu supergrupas “The Raconteurs” pazīstamākais vārds ir komentārus neprasošais vokālists un ģitārists Džeks Vaits (ex”The White Stripes”), taču arī pārējie trīs vīri nav nekādi pienapuikas – vokālists un ģitārists Brendans Bensons, kā arī basists Džeks Lourenss un bundzinieks Patriks Kīlers, kuri abi darbojas arī grupā “The Greenhornes”. Jāatgādina, ka šīs apvienības gaitas sākās ar improvizētu dziesmu “Steady, As She Goes”, kura guva milzīgus panākumus, un pat tika atzīta par 2006. gada labāko dziesmu žurnāla “Rolling Stone” vērtējumā.
 
26.aug
Latvijas brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) šodien uzrunājušas Valsts prezidentu Egilu Levitu aktīvāk iesaistīties pedagogu un zinātnieku prestiža celšanā, kā arī normatīvo aktu izpildē, sacīja LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.
 
21.aug
Lietuvas prezidents Gitans Nausēda pēc atgriešanās no vizītes Tallinā norādījis, ka respektē Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas šopavasar īstenoto lēmumu tikties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, bet tas vēl nenozīmē, ka Lietuva sekos šim paraugam.
 
20.aug
Tūkstošiem cilvēku sociālajā tīklā "Facebook" apliecinājuši, ka 31.oktobrī, kad plānota Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES), Nīderlandē apmeklēs pludmales balli par godu breksitam.
 
20.aug
Leģendārais mūziķis Eltons Džons aizstāvējis Lielbritānijas princi Hariju un viņa sievu Meganu pret kritiku par privāto lidmašīnu izmantošanu, paziņojot, ka ir apmaksājis karaliskā pāra braucienu uz mūziķa mājām Nicā un veicis ziedojumu klimata pārmaiņu novēršanai. 
 
16.aug
Viens no abiem lāčiem, kas Igaunijā ieceļojuši no Krievijas Pleskavas apgabala un ar savu aktīvo darbošanos apdzīvotu vietu tuvumā pievērsuši plašu mediju uzmanību, šonedēļ pēc pusotru nedēļu ilgas meklēšanas notverts un, domājams, tiks pārvests uz mazapdzīvotu apvidu Krievijas Komi republikā un tur atlaists brīvībā.
 
15.aug
Tūristiem Berlīnē tiks piedāvāta iespēja piedalīties pilsētas parku sakopšanā apmaiņā pret bezmaksas Berlīnes mūra memoriāla apmeklējumu un pikniku, paziņojusi domniece Rona Tietje.
 
14.aug
Tiesa Stokholmā trešdien amerikāņu reperim "A$AP Rocky" Zviedrijas galvaspilsētā jūnijā notikušā kautiņa lietā, kas izraisīja fanu sašutumu un spriedzi diplomātiskajās attiecībās, piesprieda nosacītu sodu.
 
4.aug
9 cilvēki nogalināti, bet vēl 16 ievainoti otrajā masu apšaudē, kas pēdējo 24 stundu laikā notikusi ASV.
 
29.jūl
Franču izgudrotājs Frankijs Zapata, kuram pagājušajā nedēļā neizdevās uz "liddēļa" šķērsot Lamanšu, tuvākajās dienās mēģinās vēlreiz paveikt iecerēto, pirmdien paziņojusi izgudrotāja komanda.
 
20.jūl
Megana Mārkla nekad nav satikusi prinča Harija vecvecmammu, taču karaliskās ģimenes locekļi joprojām stingri pieturas pie viņas noteikta likuma, raksta Daily Mirror.
 
10.jūl
Amerikāņu mūziķe Nikija Mināža atcēlusi plānoto uzstāšanos Saūda Arābijā, šādi paužot atbalstu sieviešu un homoseksuāļu tiesībām ultrakonservatīvajā karaļvalstī.
 
10.jūl
Arvien lielākam cilvēku skaitam pārsniedzot 100 gadu vecumu, simtgadnieku skaits sasniedzis jaunu rekordu, otrdien paziņojis Vācijas Statistikas birojs.
 
5.jūl
Kanādas pilsētā Toronto atklāti XV Latviešu Dziesmu un deju svētki Kanādā, kuros vienkopus pulcējušies vairāk nekā 2000 koristu un dejotāju no visas pasaules un Latvijas.
 
1.jūl
Indijas administrētajā Kašmiras daļā pirmdien kalnu aizā iegāžoties pārpildītam autobusam, dzīvību zaudējuši vismaz 35 cilvēki, pavēstīja policija.
 
14.jun
Pēdējo mēnešu laikā vairākās Vācijas pilsētās saasinājušās diskusijas par straujo īres cenu pieaugumu, tādēļ valdības koalīcijas mazākuma partneres Sociāldemokrātiskās partijas pārstāvis pat aicinājis iesaldēt īres cenas visā valstī.
 
13.jun
ASV prezidents Donalds Tramps kārtējo reizi kļuvis par apsmiekla objektu savu pareizrakstības kļūdu dēļ, šoreiz paziņojot, ka nesen ir ticies ar "Vaļu princi".