Izklaide

18.jan
Ķīnas alkohola ražotājs "Jiangxiaobai" izlaidis limitētu Baidžu (Baiju) pudeļu sēriju, kas veltīta Pasaules kokteiļu čempionāta uzvarētājam, latviešu bārmenim Andrim Reizenbergam.
 
7.jan
Skaidrīte Ābrama šā gada aprīlī pametīs Konkurences padomes (KP) vadītājas amatu, sacīja ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV).
 
2.jan
Polijas austrumos putnu gripas uzliesmojumā putnu fermās nobeigušies 25 000 tītaru.
 
31.dec 2019
Spēcīga vēja dzīts savvaļas ugunsgrēks Austrālijas Viktorijas štatā pilnībā atgriezis no pārējās pasaules nelielo Mallakūtas pilsētiņu, liekot aptuveni 4000 tās iedzīvotājiem meklēt glābiņu jūras krastā, un varas iestādes apsver iespēju evakuēt viņus pa jūru.
 
26.dec 2019
Vācijā krāmu tirgū nopirktā pulkstenī pircējs atradis naudu 25 000 eiro vērtībā, ziņo telekanāls NDR.
 
14.dec 2019
Sestdien, 2019. gada 14. decembrī, notiks nupat Beļģijas aktīvo latviešu izveidotās Baltijas dizaina asociācijas Baltic Design Stories pirmā POP-UP veikala atklāšana. Veikalā būs pārstāvēti 19 Baltijas valstu radošie zīmoli, tajā skaitā tādi izcili Latvijas dizaina pārstāvji kā Baiba Ladiga, be-with, Hebe, One Wolf, LLmood, Plaude Apparel, RainSisters, Unusi, porcelāna un māla izstrādājumi no Piebalgas porcelāns, Glass Point un Kaisme, kā arī tekstilizstrādājumi no MeadowMe.
 
23.nov 2019
Bijušajam ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) aģentam Džerijam Čanam Šingam Lī piektdien tika piespriests 19 gadu cietumsods par spiegošanu Ķīnas labā.
 
13.nov 2019
Franču Polinēzijā aizturēts pasaulslavenās cirka trupas "Cirque du Soleil" dibinātājs miljardieris Gijs Lalibertē, kurš apsūdzēts par marihuānas audzēšanu uz savas privātās salas Klusā okeāna dienvidos, paziņojušas varasiestādes.
 
9.nov 2019
Bangladešas varasiestādes evakuējušas vairāk nekā 300 000 cilvēku no zemieņu ciemiem un salām, piekrastei sestdien tuvojoties ciklonam "Bulbul", ziņo amatpersonas.
 
9.nov 2019
33 gadus vecā orangutānu mātīte Sandra, kurai Argentīnas tiesa piešķīrusi dažas cilvēka pamattiesības, sākusi iedzīvoties savās jaunajās mājās Cilvēkpērtiķu centrā ASV Floridas štatā.
 
11.okt 2019
Latvijas Universitātes (LU) rektora pienākumu izpildītājs Indriķis Muižnieks labprāt vēlētos panākt ārpustiesas noregulējumu strīdā ar valdību par LU rektora vēlēšanām, atzina Muižnieks.
 
6.okt 2019
Saskaņā ar FCA (Fiat Chrysler Automobiles) 5 miljardu eiro investīciju programmu Itālijas tirgū, Maserati izziņo inovāciju plānus automašīnu ražošanai, elektrifikācijai un autonomo braukšanas tehnoloģiju izveidei. Tāpat Maserati ziņo par jaunu un elektrificētu produktu ieviešanu Modenā, Cassino un Turīnā.
 
4.okt 2019
Globālā jauniešu vides aktīvistu kustība "Piektdienas nākotnei" plāno 29.novembrī rīkot vēl vienu vispasaules streiku.
 
13.sep 2019
Sestdien Zemei garām palidos divi asteroīdi, kuriem ASV Nacionālā aeronautikas un kosmosa pārvalde (NASA) seko līdzi jau gadiem.
 
4.sep 2019
Ziņapmaiņas lietotne "Telegram" slepenībā gadu izstrādā kriptovalūtu "Gram", cenšoties ar jaunas kriptivalūtas ieviešanu pārspēt sociālo tīklu "Facebook".
 
2.sep 2019
Amerikāņu supergrupas “The Raconteurs” pazīstamākais vārds ir komentārus neprasošais vokālists un ģitārists Džeks Vaits (ex”The White Stripes”), taču arī pārējie trīs vīri nav nekādi pienapuikas – vokālists un ģitārists Brendans Bensons, kā arī basists Džeks Lourenss un bundzinieks Patriks Kīlers, kuri abi darbojas arī grupā “The Greenhornes”. Jāatgādina, ka šīs apvienības gaitas sākās ar improvizētu dziesmu “Steady, As She Goes”, kura guva milzīgus panākumus, un pat tika atzīta par 2006. gada labāko dziesmu žurnāla “Rolling Stone” vērtējumā.
 
26.aug 2019
Latvijas brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) šodien uzrunājušas Valsts prezidentu Egilu Levitu aktīvāk iesaistīties pedagogu un zinātnieku prestiža celšanā, kā arī normatīvo aktu izpildē, sacīja LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.
 
21.aug 2019
Lietuvas prezidents Gitans Nausēda pēc atgriešanās no vizītes Tallinā norādījis, ka respektē Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas šopavasar īstenoto lēmumu tikties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, bet tas vēl nenozīmē, ka Lietuva sekos šim paraugam.
 
20.aug 2019
Tūkstošiem cilvēku sociālajā tīklā "Facebook" apliecinājuši, ka 31.oktobrī, kad plānota Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES), Nīderlandē apmeklēs pludmales balli par godu breksitam.
 
20.aug 2019
Leģendārais mūziķis Eltons Džons aizstāvējis Lielbritānijas princi Hariju un viņa sievu Meganu pret kritiku par privāto lidmašīnu izmantošanu, paziņojot, ka ir apmaksājis karaliskā pāra braucienu uz mūziķa mājām Nicā un veicis ziedojumu klimata pārmaiņu novēršanai. 
 
16.aug 2019
Viens no abiem lāčiem, kas Igaunijā ieceļojuši no Krievijas Pleskavas apgabala un ar savu aktīvo darbošanos apdzīvotu vietu tuvumā pievērsuši plašu mediju uzmanību, šonedēļ pēc pusotru nedēļu ilgas meklēšanas notverts un, domājams, tiks pārvests uz mazapdzīvotu apvidu Krievijas Komi republikā un tur atlaists brīvībā.
 
15.aug 2019
Tūristiem Berlīnē tiks piedāvāta iespēja piedalīties pilsētas parku sakopšanā apmaiņā pret bezmaksas Berlīnes mūra memoriāla apmeklējumu un pikniku, paziņojusi domniece Rona Tietje.