Komentāri: Par pasaulē ietekmīgās valsts – ASV – prezidenta amatu cīnās divi šim darbam nepiemēroti cilvēki

Rima Solis

Ir vēl kāds jautājums! Resp., kā dēļ gan Bens L. pūlas "izskaidrot" pašsaprotamo? Vai daudz NRA lasītāju, kuri nemana marksisma agonējošo biedu dažu pēdējo gadsimtu garumā? Latvijā to izjūt ar mugurkaula smadzenēm, kādēļ streipi, jaunie laiki, paristi un tamlīdzīgi neradījumi raisa dziļu, spontānu riebumu. Ofisu plangtons un visas robežas braši graujošā jaunatne sarkano mēri nenojauš, ne Latvijā, ne ASV. Bens, vēlēdamies izpatikt (kā rīkojas visi potenciālie piekritēji) šķietamam liberāļu triumfam ASV jau paspēja Trampu nocūkot. Tagad neliela "atlaide" - arī Baidens nepiemērots? Tāpēc, ka CNN diktē? Un vispār, vai NRA vēl ir saprātīgo lasāmviela? Varbūt pateikt skaidri, Ben: " Gan štatos, gan, līdz ar to Ukrainā, Izraēlā un visā Rietumu pasaulē briest lieli, nesasmeļami mēsli, kuru īslaicīgai novēršanai vēl kāds cer uz Trampu?" Starp citu, lai viņam izdodas, un lai vispasaules (Davosas) sarkanie komisāri viņam neielaiž lodi pierē, uz ko viss iet!

3.jūl Atbildēt
Inocents

Ha - cien. Rima, redziet: "pašsaprotamas" (jā tādas tās ir, ja IR INFORMĀCIJA UN FAKTI) šīs lietas ir tikai Jums un daudziem - bet, NEBŪT NE VISIEM!

Redziet: ja Bens un citi par to tieši, atklāti, publiski un DAUDZREIZ ATKĀRTOTI NERAKSTĪS - bet LR Kultūras akadēmija, LTV un Radio tik "gatavinās" šīs viltus, jaunidiotu reliģijas adeptus - tās var palikt pašsaprotamas tikai DAŽIEM....

Lūk!

3.jūl Atbildēt
Rima Solis atbilde Inocents

Tad, kā Jums šķiet, god. Inocents? Vai rakstu ne tāpēc? Benam būtu jābūt skaidrībā, un jāpieder tiem "nedaudziem", bet viņš lokās kā zutis uz žebērkļa;)

3.jūl Atbildēt
Idontnow

Vai Rima varētu , lūdzu , nodeklamēt kādu no marksisma tēzēm , kura būtu pretrunīga attiecībā pret cilvēkiem , kuri rada pievienoto vērtību , tā teikt , ''rok grāvjus''. Jeb arī Jūs , tāpat kā ekonomikas ministrs , atbalstiet situāciju kad ''labāk , lai strādā viens no 1000 un nopelna 1miljonu eur , nekā strādā 1000 un nopelna katrs pa 1000eur''???????????????????????

3.jūl Atbildēt
Rima Solis atbilde Idontnow

Paldies! Nelietoju! Deklamēšanas mākslu atstāšu Jūsu ziņā, Nezinīša kungs, -dze;) Katrs lai krāmējas ar to, kas aiz paša paliek. Marksisms nav mana stihija, bet svešo atkritumi, kuri sagandē cilvēci.

3.jūl Atbildēt
Valdis

Manuprāt problēmas sakne ir pavisam kaut kur citur.

Jau sen, pat no Kenedija laikiem, reāla kandidāta vietā ir stājies PR izveidots tēls. Smukulītis Džons. Atīstoties tehnoloģijām, internetam, šādu tēlu pārdod pūlim kļūst aizvien vieglāk. Vēlē nevis politisko darbinieku, nākamo nācijas vadoni, bet gan pirmo melno, pirmo sievieti, lielāko bļāvēju, smukulīti u.t.t.

Pūlis ar galvu nedomā, nedz pie mums, nedz Amerikā.

3.jūl Atbildēt
Nikolajs

Lai kādi būtu šie kandidāti, vismaz ne narkomāni-idioti.

3.jūl Atbildēt
Valdis atbilde Nikolajs

Ko tu ar to domā?

3.jūl Atbildēt
Pēteris

Kreisie, vienalga, Ļeņins ar Trocki, Vācijas nacionālsociālisti un šābrīža "zaļie" , ASV demokrāti ar savu BLM ideoloģiju ,e.t.c. (un, protama lieta, mūsu pašu PRO), darīja un dara visu, lai civilizācija ietu uz iznīcību. Ai, kā pietrūkst Reigana un Tečeres līmeņa līderu! Lai nu kāds būtu Tramps, bet visu cieņu viņa enerģijai, vitalitātei un , nenoliedzami, izvirzītajam mērķim - Make America Great Again. Kāda suņa pēc ASV būtu jārūpējas par kādas tur Ukrainas, visas Eiropas drošību, ja tās pašas šajā virzienā nedara ne nieka? Slīcēju glābšaana ir pašu slīcēju rokās, to nu Latvijai derētu atcerēties. Nu jā, bet pie varas šeit ir kreisie. Izdirsenim kariņam (tač jau no demokrātiem) un kreisajam smerdeelim sprūdam sen būtu jābūt aiz restēem! Un nosacīti konservatīvais šmurrgulītis raivītis dzintariņš esot viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem valstī drošības struktūru uzraudzības kontekstā. Ha, ha, ha! Kurš gan nezina, ka šīs struktūras uzrauga, kontrolē un vada ramoliņveidigie "pisenesmeņi", organizētās noziedzības grupējumi un Krievijas specdienesti? Un vēl. Mani sauc Pēteris Grūbe, esmu sastopams feisbukā. Visu cieņu NRA, bet auditorija ir maza...

3.jūl Atbildēt
Valdis

Pēteri!

Man šķiet, ka tu ne visai saproti Trampu. Viņš ir narciss, Amerika viņam pie kājas un viņa lozungs ir nevis "Make America Great Again", bet gan "The first guy in the world, it's me".

Metodes, ko viņš sludina ir vienkārši briesmīgas. Šodien pasaule nesastāv tikai no Amerikas (lai cik varena tā būtu), noris cīņa par pasaules jauno kārtību, un jaunā kārtība, kurai priekšgalā ir Trampa Amerika mani patiešām baida.

P.S. Pirms man atbildēsi, izlasi manu pirmo komentāru.

3.jūl Atbildēt
daiko

Pēter --tu esi klauns --Reigans bija aktieris !!un tāds arī palika ---viņu rāmjos turēja citi.Šodien ukrainā pie šprices ir klauns ,pirms tam bija šokolādes tirgonis --zaglis ...Latvijā par prezi saujiņa iebīdīja --pidarasu..tas savukart ievilka palaistuvi par premjeru...un šādi radījumi velk uz leju tautu---tā degradē.

3.jūl Atbildēt
Valdis atbilde daiko

Kas, tavuprāt, ir krievu prezidents?

3.jūl Atbildēt
baiba baibiņa

Manā jaunībā Brežņevs šķita strašna vecs. Bet nomira, kad bija "tikai" 75 gadi. Tagad pasauli valdīt nākamos 4 gadus cīkstās 78 gadīgs Trumpis ar 81 gadīgu Bidonu...

3.jūl Atbildēt
Valdis

Nu vienkārši krieviem tolaik nebija vajadzīgo zālīšu, lai turētu pie dzīvības. Olimpiskajā tribīnē nācās uzstutēt ar apsargu rociņām.

3.jūl Atbildēt
IMIK

Acīmredzot un saprotami ka visā ASV nav neviens jauns virsnieks kas, kā saka, gatavs plaukstošu uzņēmumu nolaist uz grunti.

3.jūl Atbildēt
daiko

Abi divi ir deģenerāti ..un ja viņiem citu nav ,tad visi ir tādi deģenerāti!!!

Un šādiem kropļiem ir tendence karot .kamēr ASV vieta neskalosies okeāns ,tikmēr šādu deģenerātu būs un būs

3.jūl Atbildēt
Valdis

Dari kaut ko, lai Amerikas vietā skalotos okeāns.

3.jūl Atbildēt
Madris

Te bija jautājums, kas ir Krievijas prezidents? Man atbilde skaidra. Viņš ir ASV aģents. Tikai fakti. Pēc iebrukuma Ukrainai, NATO pievienojās Zviedrija un Somija, NATO kļuva vēl varenāka. Rietumi atbrīvojās no veco ieroču arsenāla, radot iespēju attīstīt jaunu ieroču ražošanu. Līdzīgi, kā covids radīja peļņu farmācijai. Turpmāk Krievija tiks novājināta tik lielā mērā, ka tās iekarošana neradīs lielas problēmas. Interesanti, kā tiks risināta atomieroču problēma. Tūlīt arī Ķīna radīs iespēju sagrābt Krievijas austrumus. Visticamāk Putins tika savervēts, kad dienēja VDR.

3.jūl Atbildēt
Valdis

Man gan vairāk interesē Pētera viedoklis šini jautājumā.

Starp citu, Madri, jums nomainījusies metodiskie norādījumi?

3.jūl Atbildēt
Madris atbilde Valdis

Nomainīju kungu!

3.jūl Atbildēt
Valdis atbilde Madris

Nu pareizi, vecajam naudiņa aptrūkās.

Visu frontei, visu uzvarai.

4.jūl Atbildēt
Magnus

Bens neciena ASV cilvehku saprashanu.Apspriezh citu valstu notikumus no sava skatapunkta.Vinhsh pat nesaprot to,cik lhoti var atshkhirties citu uzskati no vinha saprashanas.Visvieglahk tomehr ir paprasiht tiem,kuri izvirzihja shos kandidahtus.Bet tad laikam arih nebuhs saprotams.Noteikti ka sho kandidahtu izvirzihtahjiem ir lhoti pragmahtiski mehrkhi.Bet ja vehl pieliek klat sazvehrestihbas iespehjamihbu,tad var runah jau par kopehju izvirzihtahju vienoshanos par shiem kandidahtiem.Vehl var buht tas,ka tieshah nav citi kandidahti,kuriem buhtu tas,kas ir esoshajiem kandidahtiem-kaut kas pietruhkst.Tas varehtu buht-atpazihstamihba,runas stils un saprashana,no kuras veidojas runa,kah arih izskats.Viss tas tad veido ko tahdu,pec kah tiecas reklahmu veidotahji veidojot reklahmu,lai reklamehto preci skatihtahjs gribehtu nopirkt.Bet varbuht ka tas viss ihstenihbah ir lhoti vienkahrshi saprotams un izsakahms.

3.jūl Atbildēt
Valdis

Raksti latviski.

3.jūl Atbildēt
Magnus atbilde Valdis

Pagaidahm nav tahdas iespehjas,bet noteikti ka es esmu lasihjis veco druku un man tas nesagahdah problemas.Jah,ja nav ko darih un nezini kah piekasihties,tad vari palaizih savas olas.Es buhshu rupjsh pret neadekvahtajiem.Kah arih ar diskriminahciju nenodarbojos saistihbah ar citu domahm.Kas,mahkslihgais intelekts masturbehjas ap rakstihto?

3.jūl Atbildēt
Valdis atbilde Magnus

Tev, kas, dators vēl no vecās drukas laikiem?

Ja gribi sēdi mājās un turpini "vipendroties".

Kasi savus pautus pats, nemāci citus. Nesauc savus mēslus, ko tu šeit izgāz par domām.

Es arī turpmāk atbildēšu neadekvātiem rupekļiem ar to pašu.

4.jūl Atbildēt
Nikolajs atbilde Valdis

Vispār jau saka, ka diskutēt ar idiotiem nozīmē nolaisties līdz viņu līmenim. Man liekas, ka tādiem labāk paiet garām vai ar rungu pa pieri.

4.jūl Atbildēt
Valdis atbilde Nikolajs

Nu es tikai vienreiz pateicu.

Paskatīsimies uz reakciju. Īpaši diskutēt netaisos.

4.jūl Atbildēt
Magnus

Ja es teicu to,ka nav man pieejama latvieshu valoda,tad tas nozihmeh to,ka nav pieejama.Es esmu arestehts un sehzhu UK imigrahcijas centrah,drihz mani izdzehsihs un deporteh uz Latviju un sheit datoros nav latvieshu valoda.

4.jūl Atbildēt
Valdis

Es ieteiktu deportēt pa taisno uz krieviju.

4.jūl Atbildēt
Magnus

Lhoti smieklihgi,bet te jau citi ir rindu aiznhehmushi.Es nezinu krievu valodu,ko es tur darihshu?

4.jūl Atbildēt

Komentēt