Es arī nesaprotu, kāpēc bijušos rajkomu pirmos PSKP sekretārus sķiro labajos un sliktajos, ja savi smagie grēki pret latviešu tautu bija visiem, bez izņēmuma. Vai Brigmaņa grēciņi jau aizmirsti?
Vai tad vispār ir ko šķirot? Vai tad ir kādi "labie" ar? Ja visi Latvijas mēdiji ir pār vienu kārti metami tad kāda nozīme ir metēju biedrību skaitam un dažādībai.
Komentāri: Augusts Brigmanis: nav pieļaujami vienai biedrībai piešķirt tiesības šķirot Latvijas medijus “labajos” un “ļaunajos”
Es arī nesaprotu, kāpēc bijušos rajkomu pirmos PSKP sekretārus sķiro labajos un sliktajos, ja savi smagie grēki pret latviešu tautu bija visiem, bez izņēmuma. Vai Brigmaņa grēciņi jau aizmirsti?
Vai tad vispār ir ko šķirot? Vai tad ir kādi "labie" ar? Ja visi Latvijas mēdiji ir pār vienu kārti metami tad kāda nozīme ir metēju biedrību skaitam un dažādībai.
Komentēt