pilnigs fufelis ne pētijums. ari parastas veikalā pirktās olas no būrī turetām vistām mēdz identiski 'uzvesties"ar laimigo vistu olu šinī pētijumā. rodas iespaids ka autore pirmo reizi mūšā olas redz, un cep. ko viņa daritu ja ieraudzitu olu ar 2 dzeltenumiem ( bieša parādiba sprostos turētajām vistām) vai vispār olu, olā? ģībtu un mutācijas piesauktu visticamāk
pilnīgs sviests nra! drīz jau var sagaidīt pamatskolas bērnus, kas rakstīs portālā.. kā var salīdzināt olas ārēji???? vai šis bērns zin, ka olas atšķiras arī pēc svaiguma (tas par olas dzeltenuma izšķīšanu). taču svarīgākā atšķirība olām ir: GARŠA!!! TAS BŪTU TAS PATS KĀ SALĪDZINĀT DESAS PĒC ĀRĒJIEM KRITĒRIJIEM - KĀ IZSKATĀS APVALKS, KĀ IZSKATĀS NOGRIEŽOT:)
Laukos gandriz katraa saimnieciibaa ir vistas, taas briivi ganas kur grib... Un olas taam vistaam nemeedz buut identiskas, viena un taa pati vista var deet gaishaakas vai tumshaakas olas un taspats ar dzeltenumu, var but gan kaa viena no tiem variantiem - izskist pie sasishanas vai kaa citaa variantaa - neizshkiist. Sho rakstu cepa tipisks pilseetas zhurnaljuga, kam pilniigi nekaadas sajeegas ko raksta un par ko. Cilveeki gaidija no raksta kko vairaak, kaa piemeeram olu paarbaude laboratorijaa... Domaaju tur daudz interesanta atklaatos, jo ir tomeer atshkiriiba ar ko vista barojas.
Ja un olu chaumala ar var but cietaka, trauslaaka vai pat miikstchaula... Kaapeec vistai gadas izdeet mikstchauli to gan nepateikshu, nesmu taads eksperts. Zhel ka pilseetnieki aiz garlaiciibas nodarbojas ar fufeli un taipat laikaa domaa ka dara ko svariigu...
Un secinājumi? Un vispār pilnīgi nejēdzīgs pētījums. Būtu baudījuši labāk ķīmisko sastāvu, pesticīdu un antibiotiku klātbūtni vai lecitīna daudzumu olās. Tad būtu jēga no tāda pētījuma.