Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_downwardLaika apstākļi

Sestdien visā Latvijā debesis būs apmākušās un teritorijas lielākajā daļā gaidāms arī neliels lietus, prognozē sinoptiķi. 
13.apr Ziņu aģentūra LETA
Mēneša pirmo desmit dienu vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +8,5 grādi jeb 4,6 grādus augstāka par 1991.-2020. gada rādītāju, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
12.apr Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz sestdienu Latvijā, sākot no rietumiem, gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.
12.apr Ziņu aģentūra LETA
Svētdien Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, nākamnedēļ gaisa temperatūra noslīdēs zem normas, prognozē sinoptiķi.
12.apr Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas rītā Latvijā ir mākoņainas debesis, kas vietām - galvenokārt piekrastē valsts ziemeļos - skaidrojas, un vietām mazliet līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
12.apr Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas vakarā Latvijas rietumu un centrālajā daļā rietumu, dienvidrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 14-19 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
11.apr Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā debesis virs Latvijas ir pārsvarā skaidras, nav nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
11.apr Ziņu aģentūra LETA
Tuvākās dienas Latvijā būs vēsākas, tomēr pavasarīgi siltas, nākamnedēļ gaidāms aukstāks laiks - gaisa temperatūra noslīdēs zem normas, prognozē sinoptiķi.
10.apr Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas priekšpusdienā Latvijas lielākajā daļā pārspēts 10.aprīļa siltuma rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
10.apr Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz trešdienu Liepājā un Rucavā gaisa temperatūra sasniedza attiecīgi +17,5 un +17,6 grādus, un tas ir jauns 10.aprīļa siltuma rekords šajās novērojumu stacijās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
10.apr Ziņu aģentūra LETA
Šī gada marts bijis karstākais, kāds jebkad reģistrēts, un 10. karstākais mēnesis pēc kārtas, un arī jūras virsmas temperatūra sasniegusi "šokējošu" jaunu rekordu, otrdien paziņoja Eiropas Savienības (ES) Klimata pārmaiņu dienests "Copernicus" (C3S), kas veic klimata novērošanu.
9.apr Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā debesis virs Latvijas ir daļēji mākoņainas un pāris kilometru augstumā ir visai liels daudzums Sahāras putekļu, liecina meteoroloģiskā informācija.
9.apr Ziņu aģentūra LETA
Tuvākajā diennaktī meteoroloģiskie laika apstākļi Latvijā kļūs pavasarīgāki - naktī gaidāma migla, bet svētdien būs silts un uzspīdēs saule, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
7.apr Ziņu aģentūra LETA
Piektdien visā Latvijā gaidāmi nokrišņi, galvenokārt lietus, prognozē sinoptiķi.
4.apr Ziņu aģentūra LETA
Pavasara pirmā mēneša vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +3,4 grādi jeb 3,2 grādi virs marta normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
4.apr Ziņu aģentūra LETA
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē "X" atklāj, kad Latvijā atgriezīsies pavasarīgi jeb pat vasarīgi silts laiks.
4.apr Portāls nra.lv
Ceturtdienas rītā Latvijā ir pārsvarā mākoņains laiks, bez būtiskiem nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
4.apr Ziņu aģentūra LETA
Tuvākajās dienās Latvijā bieži gaidāms lietus, svētdienas pēcpusdienā un nākamās nedēļas pirmajās dienās gaisa temperatūra var sasniegt +20 grādus, prognozē sinoptiķi.
3.apr Ziņu aģentūra LETA
Kopš lietus sākuma vēlā otrdienas vakarā līdz plkst.8 trešdienas rītā nokrišņu daudzums Daugavpilī sasniedza 31,5 milimetrus jeb 90% no mēneša normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
3.apr Ziņu aģentūra LETA
Agrā trešdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir +2..+6 grādi, galējos austrumos līdz +8 grādiem, un temperatūra turpina kristies, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
3.apr Ziņu aģentūra LETA
Ciklona ietekmē trešdien Latvijā gaidāmi nokrišņi, kas vietām būs stipri, un brāzmains vējš. Lietus pāries sniegā, prognozē sinoptiķi.
2.apr Ziņu aģentūra LETA
Otrdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +2,8 grādiem Kolkā un +3,5 grādiem Mērsragā līdz +12,5 grādiem Jēkabpilī un +13,1 grādam Priekuļos, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
2.apr Ziņu aģentūra LETA