Laika apstākļi

22.jun
Trešdien Latvijā gaidāms pārsvarā saulains laiks, bez nokrišņiem, prognozē sinoptiķi.
 
21.jun
Iestājoties astronomiskajai vasarai, Latvijā gaidāms gada pirmais karstuma vilnis, prognozē sinoptiķi.
 
21.jun
Otrdienas rītā Latvijas debesis lielākoties sedz mākoņi, Lietuvas pierobežā vietām līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
20.jun
Otrdien Baltkrievijā pastiprināsies ciklons, tā ietekmē vietām Latvijā gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.
 
20.jun
Pirmdien Latvijā būs visai saulains laiks, mākoņi daļēji klās debesis, prognozē sinoptiķi.
 
18.jun
Sestdien Latvijā, sākot no rietumiem, debesis apmāksies un valsts lielākajā daļā līs, pārsvarā gaidāms neliels lietus, prognozē sinoptiķi.
 
16.jun
Piektdien Latvijā būs nedaudz mazāk mākoņu un gaisa temperatūra pakāpsies par grādu augstāk nekā ceturtdien, liecina sinoptiķu prognozes.
 
16.jun
Ceturtdienas rītā mākoņi daļēji sedz Latvijas debesis, austrumu novados dažviet īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
15.jun
Jūnija otrajā pusē laikapstākļus Latvijā bieži ietekmēs cikloni, tādēļ palaikam līs, reizēm gaidāms stiprs lietus un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
15.jun
Kopš lietavu sākuma līdz plkst.5 trešdienas rītā lielākais nokrišņu daudzums valsts novērojumu stacijās reģistrēts Gulbenē, kur tas sasniedzis 94 milimetrus jeb 121% no mēneša normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
14.jun
Trešdien Latvijā gaidāms pārsvarā saulains un vējains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
14.jun
Otrdien 12 stundu laikā - no pusnakts līdz pusdienlaikam - lielākais nokrišņu daudzums valsts novērojumu stacijās reģistrēts Skrīveros, Madonā un Jēkabpilī, kur tas sasniedzis 47-50 milimetrus jeb vairāk nekā 60% no mēneša normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvie dati.
 
14.jun
Otrdienas rītā Latvijas centrālajā un austrumu daļā ilgstoši un spēcīgi līst, savukārt Kurzemē nav nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
13.jun
Ciklona dēļ otrdien Latvijas austrumu daļā gaidāmas ne tikai spēcīgas lietavas, bet arī brāzmains vējš un zema gaisa temperatūra, prognozē sinoptiķi.
 
13.jun
Jūnija pirmajās desmit diennaktīs Latvijā vidēji bija 26 milimetri nokrišņu jeb 168% no dekādes normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
13.jun
Jaunākās prognozes liecina, ka tuvākajā diennaktī Latvijai no dienvidiem pietuvosies ciklons, kas valsts austrumos atnesīs ilgstošu un ļoti intensīvu lietu, visvairāk līs otrdien dienas laikā.
 
13.jun
Pirmdienas rītā Latvijā ir neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
9.jun
Ceturtdien Latvijā būs pārsvarā saulains laiks, vietām iespējams īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
8.jun
Šīs nedēļas nogalē Latvijā gaidāms silts laiks, vietām īslaicīgi līs, iespējams pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
8.jun
Agrā trešdienas rītā Kurzemes dienvidu daļā līst, pārējā Latvijā nav ievērojamu nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
7.jun
Agrā otrdienas pēcpusdienā vietām Latvijā, tai skaitā galvaspilsētā, gaisa temperatūra paaugstinājusies līdz +25 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
6.jun
Pirmdien Latvijā gaisa temperatūra pakāpsies līdz +20..+24 grādiem, siltākais laiks gaidāms valsts dienvidos, prognozē sinoptiķi.