Trešdiena, 21.februāris

redeem Ariadne, Eleonora

arrow_downwardLaika apstākļi

Gadu mijā temperatūra nedaudz pazemināsies, tādēļ daudzviet, īpaši Vidzemē un Latgalē, snigs, portālā lsm.lv raksta Toms Bricis.
27.dec 2023 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien, 25.decembrī, laiks saglabāsies lielākoties mākoņains un palaikam gaidāmi nokrišņi - sniegs, slapjš sniegs, kas no rīta pāries lietū.
25.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Naktī visā Latvijā gaidāmi nokrišņi, tostarp gaidāms sniegs, slapjš sniegs un Latvijas rietumu daļā lietus, kā arī pastiprināsies vējš, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
24.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Ceturtajā adventē laiks būs mākoņains, vietām snigs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
24.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Sestdien debesis lielākoties klās mākoņi, daudzviet gaidāmi nokrišņi - slapjš sniegs, sniegs, jūras piekrastē arī lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs sinoptiķu apkopotā informācija.
23.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Līdz šim decembrī gaisa temperatūra svārstījusies te ievērojami zem, te nedaudz virs normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs sinoptiķu apkopotā informācija.
22.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Piektdiena būs lielākoties mākoņaina, palaikam gaidāmi nokrišņi, vietām sniega sega pieaugs par pieciem centimetriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
22.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Diena būs mākoņaina, tomēr no rīta vietām debesis skaidrosies, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
21.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Brīvdienās Latvijā ieplūdīs vēsāks gaiss, saglabājot cerību par baltiem Ziemassvētkiem, liecina Latvija Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
20.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Trešdiena būs lielākoties mākoņaina, daudzviet gaidāmi nokrišņi - galvenokārt sniegs, slapjš sniegs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs sinoptiķu prognozes.
20.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Sinoptiķis Jānis Trallis prognozē, ka 24. decembrī teju visu Latviju klās sniegs, bet 25. decembrī gaiss atkal var iesilt līdz +3..+7 grādiem.
19.dec 2023 Portāls nra.lv
Otrdiena būs lielākoties mākoņaina, gaidāms lietus, tomēr vairāk nokrišņu būs austrumos, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs sinoptiķu prognozes.
19.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Šonedēļ gaidāmi intensīvi nokrišņi un brāzmains vējš, savukārt vismaz nedaudz baltu Ziemassvētku iespējamība saglabājas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
18.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Pirmssvētku nedēļa sāksies ar mākoņainu laiku un nelielu lietu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
18.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Piektdien daudzviet Latvijā īslaicīgi snigs. No jūras nākoši mākoņi, kas šķērsos arī galvaspilsētu, vietām sagādās stipru snigšanu, prognozē sinoptiķi.
14.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā Latvijā saglabājas apmākušās debesis un vietām nedaudz snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.
14.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Nākamnedēļ daudzviet Latvijā nokusīs sniegs, un arī Ziemassvētkos sniegs varētu būt tikai vietām valstī, liecina laika prognozes.
13.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rīts Latvijā ir apmācies un dūmakains, vietām sabiezējusi migla, liecina meteoroloģiskā informācija.
13.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Mēneša pirmās dekādes vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija -5,6 grādi jeb 5,4 grādi zem normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
12.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Sākot ar šīs nedēļas izskaņu, Latvijā strauji kusīs sniegs un celsies ūdens līmenis upēs, liecina pašreizējās laika prognozes.
12.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Kamēr sinoptiķi vēl nesteidz precīzi prognozēt laikapstākļus turpmākajos ziemas mēnešos, dabas vērotājs Vilis Bukšs dalās ar prognozi, kas sola bargu ziemu.
12.dec 2023 Portāls nra.lv
Lielākajā daļā Latgales un Vidzemes sniega dziļums pārsniedz 20 centimetrus (cm), vietām sasniedzot aptuveni 30 cm, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
12.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA