Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLaika apstākļi

Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludinājis oranžo brīdinājumu par spēcīgu snigšanu.
7.dec 2022 Portāls nra.lv
Trešdien turpinās snigt, sniega segai sabiezējot vēl par vairākiem centimetriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
7.dec 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Otrdiena Latvijā būs mākoņaina, turklāt daudzviet snigs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
6.dec 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Latvijas austrumos rīta pusē gaidāma atkala, brīdina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.
5.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas pēdējā darbdiena Latvijā būs sausa, un gaisa temperatūra visur būs zem nulles, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
2.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdien Latvijas rietumos un austrumos būs liela gaisa temperatūras atšķirība - kamēr Kurzemes piekrastē temperatūra svārstīsies ap nulli vai pat pakāpsies virs tās, Latgalē vietām termometra stabiņš var noslīdēt zem -10 grādu atzīmes, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
1.dec 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Novembra pēdējā dienā debesis virs Latvijas lielākoties būs mākoņainas, vietām austrumu rajonos vēl turpinās snigt, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
30.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz trešdienu mākoņi pilnībā aizklās debesis, vietām atnesot sniegu, kas austrumos būs ilgstošs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.
29.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Otrdien Latvijā nav sagaidāmas īpašas laika apstākļu izmaiņas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centr sagatavotā prognoze.
29.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Jaunā nedēļa Latvijā meteoroloģisko laika apstākļu ziņā sāksies pelēcīgu dienu - gaisa temperatūra svārstīsies ap nulli, debesis aizklās mākoņi, bet vietām iespējams neliels sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
28.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Piektdien Latvijā palaikam gaidāms neliels līdz mērens sniegs, prognozē sinoptiķi.
24.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pagājušajā nedēļā Latvijā iestājās meteoroloģiskā ziema, un Kurzemes piekrastē tas notika mēnesi agrāk par normu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
23.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā būs vēsāks laiks nekā tika prognozēts iepriekš, un atbilstoši pašreizējām prognozēm arī tuvākajās nedēļās nav gaidāms ne liels siltums, ne bargs sals.
23.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā saglabājas apmākušās debesis, vietām iespējams neliels sniegs un dūmaka, liecina meteoroloģiskā informācija.
23.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Novembra vidū gaisa temperatūra Latvijā strauji pazeminājās, bet dekādes vidējā temperatūra bija tuvu normai, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
22.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Atbilstoši datiem no meteoroloģisko novērojumu stacijām sniega segas biezums Latvijas lielākajā daļā ir 1-5 centimetri, bet Latgales austrumu pusē un daudzviet Vidzemē zemi klāj 6-12 centimetrus bieza sniega sega.
22.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas otrajā pusē daudzviet Latvijā gaidāms atkusnis, prognozē sinoptiķi.
21.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā Latvijas lielākajā daļā snieg, vairāk nokrišņu ir Vidzemē, mazāk - Kurzemē, kur debesis vietām skaidrojas, liecina meteoroloģiskā informācija.
21.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludinājis dzelteno brīdinājumu, jo gaidāma laika apstākļu pasliktināšanās
20.nov 2022 Portāls nra.lv
Pirmdien naktī un priekšpusdienā valsts lielākajā daļā nedaudz līdz mēreni snigs, prognozē sinoptiķi.
20.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Svētdienas rītā Latgales austrumu daļā un daudzviet Vidzemē ir vairāk nekā desmit centimetrus (cm) bieza sniega sega, un tas ir dziļākais sniegs valstī kopš šā gada marta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati
20.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Svētku brīvdienās gaisa temperatūra Latvijā pārsvarā būs negatīva, prognozē sinoptiķi.
17.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA