Laika apstākļi

18.jūl
Brīvdienās laika apstākļus vēl turpinās noteikt augsta spiediena apgabals - nokrišņi nav gaidāmi, dienas būs saulainas un termometra stabiņš vietām varētu pakāpties līdz pat +27° atzīmei, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozes.
 
17.jūl
Tuvākajās dienās Latvijā būs karsts laiks, bet otrdien un trešdien valstī ieplūdīs vēsāks gaiss no rietumiem, liecina sinoptiķu prognozes.
 
17.jūl
Piektdien Latvijā gaisa temperatūra sasniegs +24..+27 grādus, piekrastē gaiss iesils līdz +21..+24 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
3.jūl
Sestdien gaidāms neliels lietus un gaisa temperatūra iesils līdz plus 25 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
30.jun
Trešdien Latvijā gaidāmas īslaicīgas lietusgāzes un atsevišķos rajonos pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
28.jun
Rīt visā Latvijā gaidāms lietus, kā arī vietām iespējams arī pērkona negaiss un krusa, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
 
28.jun
Pirmdien naktī Rīgā gaidāms pārsvarā skaidrs laiks, gaisa temperatūrai nenokrītot zem +20...22 grādu atzīmes. Pūtīs lēns austrumu, ziemeļaustrumu vējš, savukārt nokrišņi nav gaidāmi.
 
28.jun
Šodien daudzviet Latvijā īslaicīgi līs, taču karstums joprojām saglabāsies, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
 
27.jun
Svētdien Latvijā turpināsies karstums, taču gaidāms arī īslaicīgs lietus un pērkona negaiss, liecina Latvija Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
 
27.jun
Šodien saskaņā ar latviešu tautas ticējumu ir Septiņu gulētāju diena, kad ir iespējams prognozēt turpmāko laiku.
 
27.jun
Sestdien lielākajā daļā Latvijas teritorijas saglabāsies tveice, taču vietām iespējams lietus un arī pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
 
26.jun
Šonedēļ saglabāsies karsts un daļēji mākoņains laiks, bet nākamnedēļ, atmosfēras spiedienam pazeminoties, karstums atkāpsies, pa laikam līs un pūtīs brāzmains vējš, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
 
25.jun
Rīt visā Latvijas teritorijā saglabāsies karsti laikapstākļi, termometra stabiņam vietām pakāpjoties līdz plus 31 grādam, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķu prognozes.
 
25.jun
Jūnija otrajā dekādē vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija plus 18,8 grādi, kas ir četri grādi virs dekādes normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.
 
25.jun
Šodien gaisa temperatūra Latvijā var sasniegt plus 30 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķu prognozes.
 
19.jun
Piektdienas vakarā un sestdien daudzviet Latvijā gaidāms īslaicīgs lietus un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
18.jun
Piektdien Latvijā turpināsies karstums un daudzviet gaidāms pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
11.jun
Jūnija pirmajā dekādē pirmo reizi kopš aprīļa sākuma vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija virs normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
11.jun
Ceturtdien Latvijas centrālajos rajonos gaidāms pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm un vēja brāzmām, atsaucoties uz Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķiem, brīdina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
 
11.jun
Ceturtdienas priekšpusdienā Bauskas pusi sasniedzis pērkona negaiss no Lietuvas, kas atnesis intensīvas lietusgāzes un zibeņošanu, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
31.mai
 Pirmdien Latvijā palielināsies mākoņu daudzums, tomēr būtiski nokrišņi nav gaidāmi, prognozē sinoptiķi.
 
31.mai
Latvijas Televīzijas laika ziņu diktors Toms Bricis dalījies ar aculiecinieces video, kurā fiksēta viena no retākajām mākoņu formām.