Laika apstākļi

3.jun
Nākamā nedēļa Latvijā būs līdz šim siltākā šajā gadā, pirmo reizi sezonā gaisa temperatūra sasniegs +25 grādus, prognozē sinoptiķi.
 
3.jun
Piektdienas rītā Latvijā ir apmācies laiks, kas dažviet skaidrojas, un vietām nedaudz īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
2.jun
Pagājušā mēneša vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +9,9 grādi jeb 1,5 grādi zem 1991.-2020.gada maija vidējā rādītāja, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
2.jun
Ceturtdienas rīts Latvijā ir lielākoties mākoņains, bet daudzviet Latgalē - saulains, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
1.jun
Trešdienas pēcpusdienā un naktī uz ceturtdienu daudzviet Latvijā stipri līs, bet nedēļas turpinājumā gaidāms vairs tikai īslaicīgs lietus, lokāli pērkona lietusgāzes, prognozē sinoptiķi.
 
1.jun
Trešdienas, 1.jūnija, rītā Latvijā mākoņi daļēji klāj debesis, nav būtisku nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
31.mai
Otrdienas rītā Latvijā saglabājas apmācies laiks, daudzviet turpinās lietus, mazāk nokrišņu ir valsts austrumu daļā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
30.mai
Naktī Latviju no dienvidiem šķērsos ciklons, kas teritorijas lielākajā daļā atnesīs ilgstošu, vietām stipru, lietu. Iespējams arī pērkona negaiss, vēsta meteo.lv.
 
30.mai
Naktī uz pirmdienu Latvijā gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, dažviet īslaicīgi līs un vietām sabiezēs migla, prognozē sinoptiķi.
 
28.mai
Svētdien Latvijā būs pārsvarā mākoņains laiks un daudzviet līs, sausāka un saulaināka diena gaidāma valsts austrumos, prognozē sinoptiķi.
 
27.mai
Piektdien Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums un valsts lielākajā daļā īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
26.mai
Ceturtdienas rītā Latgalē un Vidzemes austrumos mēreni līst, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
25.mai
Ciklona ietekmē maija pēdējās dienas Latvijā būs vēsas, bieži gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.
 
25.mai
Trešdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +4,2 grādiem Madonas novērojumu stacijā līdz +13,4 grādiem Rucavā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
24.mai
Jau trešo gadu pēc kārtas gan aprīlis, gan maijs Latvijā ir vēsāks par normu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
23.mai
Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā bieži līs un gaiss kļūs vēsāks, prognozē sinoptiķi.
 
22.mai
Svētdien saglabāsies mākoņains laiks, tomēr būtisku nokrišņu vairs nebūs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
20.mai
Šīs nedēļas pēdējā darbdienā Latvijas debesis aizklās biezi mākoņi, daudzviet sagaidāmas pērkona lietusgāzes, centrālajos un dienvidaustrumu rajonos tās būs stipras, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
19.mai
Ceturtdien Latvijā anticiklona ietekme mazināsies, tāpēc debesis būs mākoņainas un vakarpusē vairākās vietās iespējams lietus, toties gaiss būs siltāks nekā iepriekšējās dienās, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
18.mai
Trešdien laika apstākļi Latvijā kļūs nedaudz pavasarīgāki - pie debesīm būs mazāk mākoņu un gaiss varētu iesilt līdz +17 grādiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
17.mai
Arī otrdien Latvijā nebūs īpaši silts, debesīs gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, vietām uzlīs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.
 
16.mai
Jaunā nedēļa Latvijā iesāksies ar mākoņainām debesīm un mērenu vēju, kā arī mērenu gaisa temperatūru, toties ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, izriet no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozēm.