Sestdiena, 30.septembris

redeem Elma, Elna, Menarda

arrow_downwardLaika apstākļi

Piektdien gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies kādu grādu augstāk nekā nedēļas vidū, prognozē sinoptiķi.
10.aug Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas nogalē Latvijā sāks paaugstināties gaisa temperatūra, nākamnedēļ tā var pārsniegt +30 grādus, liecina jaunākās laika prognozes.
9.aug Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas gaitā Latvijas lielākajā daļā uzlīs, vietām līs intensīvi un dārdēs pērkons, prognozē sinoptiķi.
9.aug Ziņu aģentūra LETA
Trešdien līdz plkst.5 minimālā gaisa temperatūra Madonas novērojumu stacijā bija +6,1 grāds, un tas ir jauns 9.augusta aukstuma rekords šajā vietā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
9.aug Ziņu aģentūra LETA
Ciklona ietekmē otrdien Latvijā pūtīs spēcīgs dienvidu, dienvidrietumu vējš, Kurzemes rietumu piekrastē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludinājis dzeltenās krāsas brīdinājumu.
8.aug Ziņu aģentūra LETA
No plkst.13 pirmdien līdz plkst.5 otrdien nokrišņu daudzums Rīgas centrā sasniedza 63 milimetrus, kas atbilst 81% no augusta normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
8.aug Ziņu aģentūra LETA
Pagājušajā naktī augstākā minimālā gaisa temperatūra Latvijā bija +25,6 grādi Skultes novērojumu stacijā, Zvejniekciemā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
7.aug Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +19,3 grādiem Kolkā līdz +26,0 grādiem Zvejniekciemā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
7.aug Ziņu aģentūra LETA
Svētdien plkst.16 gaisa temperatūra valstī bija no +21,2 grādiem Kolkā līdz +32,5 grādiem Staļģenē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
6.aug Ziņu aģentūra LETA
Naktī no svētdienas uz pirmdienu gaisa temperatūra Latvijā nenoslīdēs zemāk par +19..+24 grādiem, prognozē sinoptiķi.
6.aug Ziņu aģentūra LETA
Tuvākajās dienās Latvijā krasi pazemināsies gaisa temperatūra un, līdzīgi kā pēdējās nedēļās, palaikam gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.
6.aug Ziņu aģentūra LETA
Svētdien Latvijā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +28..+32 grādiem, Rīgas līča Kurzemes piekrastē - līdz +24..+27 grādiem, prognozē sinoptiķi.
6.aug Ziņu aģentūra LETA
Sestdienas vakarā Latviju no dienvidaustrumiem sāks šķērsot siltā atmosfēras fronte, un laikā līdz svētdienas priekšpusdienai daudzviet gaidāmas pērkona lietusgāzes, vietām tās būs ļoti intensīvas, brīdina sinoptiķi.
5.aug Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Svētdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +30..+33 grādiem, un naktī uz pirmdienu tā nenoslīdēs zemāk par +19..+24 grādiem, liecina jaunākās laika prognozes.
4.aug Ziņu aģentūra LETA
Agrā piektdienas rītā daudzviet Kurzemē īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
4.aug Ziņu aģentūra LETA
Agrā ceturtdienas rītā daudzviet Latgalē un vietām Vidzemē ir migla, liecina meteoroloģiskā informācija. Mazākā redzamība valsts novērojumu stacijās piecos rītā bija 150 metri Rēzeknē, 180 metri Madonā, 200 metri Dagdā un 400 metri Gulbenē.
3.aug Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas nogalē un pirmdien, 7.augustā, Latviju var skart karstums, stipras lietusgāzes un postošs pērkona negaiss, pēc tam iestāsies vēsāks laiks un joprojām palaikam līs, liecina pašreizējās prognozes.
2.aug Ziņu aģentūra LETA
Agrā trešdienas rītā Latvijā ir pārsvarā apmākušās debesis un daudzviet īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
2.aug Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā daudzviet Kurzemē turpinās lietus, vietām līst stipri, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati. Līdz plkst.5 lielākais nokrišņu daudzums bija 30 milimetri Liepājā, kas atbilst 40% no augusta normas.
1.aug Ziņu aģentūra LETA
Agrā pirmdienas rītā daudzviet Latvijā izveidojusies migla, redzamība vietām kļuvusi mazāka par 200 metriem, liecina meteoroloģiskā informācija.
31.jūl Ziņu aģentūra LETA
eturtdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +7,5 grādiem Madonā līdz +17,4 grādiem Ventspilī, un tikai piekrastē tā pārsniedza +12 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
20.jūl Ziņu aģentūra LETA
Līdz jūlija beigām laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteiks cikloni, tādēļ palaikam gaidāms lietus un brāzmains vējš, prognozē sinoptiķi.
19.jūl Ziņu aģentūra LETA