Laika apstākļi

22.okt
Sestdien Latvijā mākoņi daļēji klās debesis un nav gaidāmi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
21.okt
Oktobra beigās un novembrī gaisa temperatūra Latvijā galvenokārt gaidāma augstāka par normu, liecina Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra dati.
 
21.okt
Piektdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un nav būtisku nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
20.okt
Agrā ceturtdienas rītā gaisa temperatūra ir 0..-2 grādi valsts austrumos un +1..+5 grādi pārējā Latvijā, piekrastē temperatūra sasniedz +9 grādus, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
19.okt
Šīs nedēļas otrajā pusē un, iespējams, arī nākamnedēļ Latvijā pārsvarā pūtīs lēni vēji un stipru nokrišņu varbūtība būs maza, liecina laika prognozes.
 
19.okt
Agrā trešdienas rītā vietām Latvijā īslaicīgi līst, vairāk nokrišņu ir valsts dienvidaustrumos, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
18.okt
Agrā otrdienas rītā Latvijas austrumu daļā turpinās lietus, daudzviet līst spēcīgi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
17.okt
Agrā pirmdienas rītā Latvijā nav nokrišņu un mākoņu daudzums ir neliels, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
15.okt
Sestdienas diena būs mākoņaina. Mākoņi aizklās lielāko debesu daļu, brīži vien laiks skaidrosies, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
14.okt
Sestdien gan naktī, gan dienā vietām valstī gaidāms īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
13.okt
Agrā ceturtdienas rītā gaisa temperatūra Latvijas lielākajā daļā ir -2..+3 grādi, un šis ir aukstākais rīts valstī kopš maija, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
12.okt
Šīs nedēļas nogalē un nākamajā nedēļā laikapstākļus Latvijā ietekmēs cikloni un brīžiem gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.
 
12.okt
Trešdienas rītā Latvijā ir neliels un mainīgs mākoņu daudzums, vietām valsts austrumu daļā - apmākušās debesis, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
11.okt
Agrā otrdienas rītā Latvijas austrumu novados saglabājas skaidrs laiks, bet Kurzemē daudzviet īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
10.okt
Šajā darba nedēļā Latvijā būs maz nokrišņu, nedēļas nogalē varētu sākties lietaināks periods, liecina pašreizējās laika prognozes.
 
10.okt
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra bija no -0,4 grādiem Daugavpils novērojumu stacijā līdz +12,0 grādiem Liepājā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
5.okt
Šīs nedēļas otrajā pusē un nākamajā nedēļā gaisa temperatūra Latvijā gaidāma virs normas, tikai dažbrīd līs un ik pa laikam pastiprināsies vējš, prognozē sinoptiķi.
 
5.okt
Trešdien plkst.5 gaisa temperatūra Latvijā bija no +2,9 grādiem Valkā līdz +13,2 grādiem Liepājā un Rucavā, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
4.okt
Otrdienas rītā valsts austrumu pusē turpinās lietavas, bet Rietumlatvijā saglabājas sauss laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
3.okt
Rudens pirmā mēneša vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +10,1 grāds jeb 2,2 grādi zem normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
3.okt
Pirmdienas rītā Latgalē no austrumiem sācis līt, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
2.okt
Pirmdien Latvijā pastiprināsies ziemelis, pēcpusdienā un vakarā gaidāms lielākais vēja ātrums kopš aprīļa sākuma, vējš visvairāk plosīsies Jūrmalā un Rīgā, prognozē sinoptiķi.