Laika apstākļi

8.jūl
Pirmdien Latvijā būs vairāk mākoņu un vietām - galvenokārt valsts austrumu pusē - īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
8.jūl
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka nākamajā nedēļa Latvijā gaidāms vasarīgi silts laiks, tomēr darba nedēļas otrajā pusē Latvijas teritoriju šķērsos plaša nokrišņu zona, nesot stipru lietu un pērkona negaisu.
 
8.jūl
XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku noslēguma koncertā Mežaparkā būs līdzīgi laikapstākļi kā iepriekšējās dienās - gaidāms sauss un pavēss laiks, jo pūtīs spirgts vējš, prognozē sinoptiķi.
 
8.jūl
Svētdien Latvijas galvaspilsētā Rīgā nokrišņi nav gaidāmi, savukārt īslaicīgi līs valsts austrumu rajonos, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
7.jūl
Sestdien vietām Zemgalē, kā arī daudzviet Vidzemē un Latgalē īslaicīgi līs, valsts austrumos gaidāmas arī pērkona lietusgāzes, prognozē sinoptiķi. Saule gaisu sasildīs līdz +21..+25 grādiem, bet Vidzemes piekrastē un Kurzemes rietumu piekrastē - līdz +17..+20 grādiem. Mērens ziemeļrietumu vējš brāzmās pūtīs ar ātrumu līdz 8-13 metriem sekundē, negaisa laikā iespējamas nedaudz stiprākas brāzmas.
 
6.jūl
Tuvākajās trijās dienās Latvijā gaidāms daļēji mākoņains un kopumā silts laiks, prognozē sinoptiķi.
 
6.jūl
Piektdien Latvijā rietumu, ziemeļrietumu vējš brāzmās pūtīs līdz 9-14 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
5.jūl
Ceturtdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +7,4 grādiem Pāvilostā līdz +13,7 grādiem Jēkabpilī un Zvejniekciemā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Deviņos rītā gaiss iesils līdz +14..+17 grādiem. Mākoņi daļēji sedz debesis, nav ievērojamu nokrišņu. Vietām izklīst migla. Galvenokārt pūš lēns rietumu vējš.
 
4.jūl
Tuvākajās dienās Latvijā debesis biežāk skaidrosies un gaisa temperatūra caurmērā paaugstināsies, daudzviet arī īslaicīgi līs, prognozē "Global Forecast System".
 
4.jūl
Trešdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un vietām nedaudz līst, liecina meteoroloģiskā informācija. Pēdējā diennaktī nokrišņu daudzums daļā Kurzemes un Zemgales pārsniedzis desmit milimetru, Ventspilī un Mērsragā sasniedzot aptuveni 20 milimetru. No rīta daudzviet saglabājas dūmaka. Naktī dažviet Vidzemē redzamība miglā bija sarukusi līdz 200 metriem.
 
3.jūl
Otrdienas rītā Rietumlatvijā saglabājas apmācies laiks, pārējā valstī debesis brīžiem skaidrojas, liecina meteoroloģiskā informācija. Vietām valsts centrālajā un rietumu daļā ir neliels lietus un migla, Kurzemi no ziemeļiem sasniedz stiprāks lietus. Pūš viegls vējš un ir bezvējš, Kurzemē - lēns līdz mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš.
 
2.jūl
Pirmdienas rītā visā Latvijā ir apmācies un drēgns laiks, teritorijas lielākajā daļā līst, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Visvairāk nokrišņu naktī bijis Latgalē un Sēlijā, kur lietus daudzums līdz pieciem rītā sasniedzis 6-10 milimetru. Daļā Kurzemes vēl nav lijis. Pūš lēns līdz mērens ziemeļu vējš, vietām valsts centrālajā un rietumu daļā brāzmās līdz 13 metriem sekundē. Gaisa temperatūra +9..+12 grādu, vietām Kurzemē līdz +15 grādiem.
 
30.jun
Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes, tad arī svētdien Latvijā gaidāms vēss un vējains laiks.
 
30.jun
Lai gan šonedēļ atkal varējām baudīt vairākas siltas un saulainas dienas, sinoptiķu prognozes liecina, ka šajā nedēļas nogalē laikapstākļi mainīsies.
 
29.jun
Sestdien Latvijā gaidāms daļēji mākoņains laiks, vietām nedaudz īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
29.jun
Tuvākās dienas Latvijā būs vēsas un vējainas, gaidāms arī lietus, bet nākamās nedēļas vidū laikapstākļi sāks uzlaboties, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".
 
29.jun
Piektdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +9,6 grādiem Rucavā līdz pat +17,7 grādiem Ventspilī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. No ziemeļrietumiem Ventspili un pārējo Ziemeļkurzemi sasniedz aukstā atmosfēras fronte, gaidāms neliels īslaicīgs lietus un brāzmains ziemeļu, ziemeļrietumu vējš. Citviet valstī saglabājas lēns vējš un lielākoties saulains laiks.
 
28.jun
Šī vasara līdz šim mūs lutinājusi ar siltiem laikapstākļiem. Laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs prognozē, kādus laikapstākļus varam sagaidīt jūlijā.
 
28.jun
Piektdien no rīta un dienā Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, sāks ieplūst gaiss no Arktikas un ievērojami pastiprināsies vējš, prognozē sinoptiķi.
 
28.jun
Gaisa temperatūra piecos rītā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā bija no +7,4 grādiem Mērsragā un +7,9 grādiem Ainažos līdz +14,7 grādiem Rīgas centrā un +15,2 grādiem Liepājā. Deviņos rītā gaiss būs iesilis līdz +18..+22 grādiem, liecina prognozes. Ceturtdienas rīts Latvijā ir saulains, daļā valsts saule spīd blāvi, jo debesis sedz plāni mākoņi. Vēja vietā ir vien vēsma un bezvējš.
 
27.jun
Piektdien Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, tādēļ nedēļas nogale būs vēsa un vējaina, prognozē sinoptiķi.
 
27.jun
Trešdienas rītā Latvijā ir skaidrs laiks, vien dažviet manāmi nelieli mākoņi vai izzūdoši miglas vāli, liecina meteoroloģiskā informācija. Pūš lēns vējš, daudzviet ir bezvējš. Gaisa temperatūra saullēktā bija +7..+13 grādu. Deviņos rītā gaiss būs iesilis līdz +17..+21 grādam.