Laika apstākļi

27.apr
Agrā trešdienas rītā Latvijā ir maz mākoņu, vairāk to saglabājas valsts austrumu daļā, kur vietām gaidāmi īslaicīgi nokrišņi, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
26.apr
Agrā otrdienas rītā gaisa temperatūra valstī ir no -2 grādiem vietām Kurzemē līdz +7 grādiem Latgales dienvidos, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
25.apr
Agrā pirmdienas rītā daudzviet Latvijā sabiezējusi migla, piecos rītā mazākā redzamība bija 80 metru Zīlānu meteostacijā, Jēkabpilī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
22.apr
Sestdienas rītā Daugavpils apkaimi sasniegs lietus, dienas gaitā tas gaidāms plašākā Latvijas dienvidaustrumu daļā, prognozē sinoptiķi.
 
21.apr
Agrā ceturtdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā pazeminājusies līdz +4..+8 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
20.apr
Līdz piektdienai Latvijā nav gaidāmi ievērojami nokrišņi, savukārt sestdien un svētdien iespējams lietus, liecina sinoptiķu prognozes.
 
20.apr
Trešdienas rītā Latvijā ir sauss un skaidrs laiks, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
19.apr
Otrdienas rītā Latvijā ir skaidras debesis, valsts dienvidos vietām manāmi nelieli mākoņi, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
18.apr
Otrdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies līdz +11..+15 grādiem, Rīgas līča Kurzemes piekrastē - līdz +7..+9 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
18.apr
Šonedēļ Latvijā paaugstināsies gaisa temperatūra - gaidāma siltākā nedēļa kopš rudens, prognozē sinoptiķi.
 
18.apr
Pirmdien plkst.6 gaisa temperatūra valstī bija no +1,6 grādiem Daugavgrīvā līdz -5,9 grādiem Daugavpils meteostacijā, kas atrodas pie Ruģeļu ūdenskrātuves, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
18.apr
Pirmdien, Otrajās Lieldienās, mākoņi daļēji pārklās Latvijas debesis, bet nav gaidāmi nokrišņi.
 
17.apr
Svētdien, Pirmajās Lieldienās, Latvijā būs sauss un saulains laiks, gaidāms neliels mākoņu daudzums, prognozē sinoptiķi.
 
15.apr
Lielajā piektdienā Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks, palaikam līs un diena būs ievērojami vēsāka nekā ceturtdien, prognozē sinoptiķi.
 
14.apr
Zaļās ceturtdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un vietām iespējams neliels lietus, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
14.apr
Ceturtdien Latvijā laiks kļūs mākoņaināks un daudzviet gaidāms lietus, bet gaisa temperatūra būs augstāka nekā pēdējās dienās, prognozē sinoptiķi.
 
13.apr
Svētku brīvdienas Latvijā sāksies ar apmākušos un drēgnu laiku, bet no sestdienas valsts lielākajā daļā gaidāms pārsvarā saulains laiks, gaisa temperatūra gan būs zem normas, prognozē sinoptiķi.
 
13.apr
Trešdienas rītā daudzviet Latvijas piekrastē, kā arī Rīgas un Jelgavas pusē redzamība miglā nepārsniedz 100-300 metru, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
12.apr
Aprīļa pirmajās desmit diennaktīs nokrišņu daudzums valstī vidēji sasniedza 27,5 milimetrus jeb 198% no normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
12.apr
Otrdienas rītā vietām Latvijā ir migla ar redzamību 200-500 metri, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
11.apr
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no -3,2 grādiem Daugavpils novērojumu stacijā līdz +4,0 grādiem Liepājā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
8.apr
Brīvdienās Latvijā gaidāmi īslaicīgi nokrišņi un brāzmains vējš, nākamās nedēļas pirmajā pusē laiks kļūs sausāks, prognozē sinoptiķi.
 

Komentētākie