Pirmdiena, 30.janvāris

redeem Pārsla, Tīna, Valentīna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLaika apstākļi

Piektdienas rīts Latvijā ir aukstākais kopš decembra vidus. Debesis skaidras, vien dažviet Kurzemē ir mākoņi un neliels sniegs, liecina meteoroloģiskā informācija.
6.jan Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdien plkst.8 biezākā sniega sega novērojumu stacijās bija desmit centimetri Skrīveros un 11 centimetri Ogresgalā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
5.jan Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā Latvijā snieg un puteņo, maz nokrišņu ir Vidzemes un Latgales ziemeļos, kā arī daļā valsts dienvidrietumu novadu, bet Dienvidkurzemes novadā vietām līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
5.jan Ziņu aģentūra LETA
Jau ceturtdien Latvijā krasi pazemināsies gaisa temperatūra, bet pēc aukstas nedēļas nogales laiks pakāpeniski kļūs siltāks un atgriezīsies nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
4.jan Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā ir pārsvarā mākoņainas debesis, vietām Vidzemē un Latgalē snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.
4.jan Ziņu aģentūra LETA
2022.gada pēdējā mēneša vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija -3,1 grāds - divus grādus zem normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.
3.jan Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz otrdienu gaisa temperatūra valsts lielākajā daļā paaugstinājās līdz +6..+10 grādiem, pārspējot siltuma rekordus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
3.jan Ziņu aģentūra LETA
Otrdien Vidzemē un Latgalē gaidāmas rietumu vēja brāzmas līdz 19 metriem sekundē, Kurzemē un Zemgalē tās būs nedaudz mazākas, prognozē sinoptiķi.
3.jan Ziņu aģentūra LETA
Šonedēļ Latvijā gaidāmas krasas laikapstākļu izmaiņas - siltuma rekordiem, lietum un stipram vējam sekos sniegputenis un liels sals, liecina jaunākās laika prognozes.
2.jan Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā daudzviet Vidzemē, kā arī vietām Latgalē un Ziemeļkurzemē gaisa temperatūra pazeminājusies līdz 0..-3 grādiem un apledojuši ceļi, liecina meteoroloģiskā informācija.
2.jan Ziņu aģentūra LETA
2022.gada vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +7,35 grādi jeb sešas grāda desmitdaļas augstāka par normu, liecina aģentūras LETA apkopotie Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
31.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Vecgada vakarā, kā arī Jaungada naktī un dienā Latvijā gaidāms apmācies, dūmakains un lietains laiks, daudzviet līs ilgstoši un stipri, prognozē sinoptiķi.
31.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Sestdien, 2022.gada pēdējā dienā, Latvijā gaidāms apmācies laiks un palaikam nedaudz līs, prognozē sinoptiķi.
31.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Trešdien gaisa temperatūra Latvijā būs nedaudz zemāka nekā otrdien, vietām gaidāmi nokrišņi, no pēcpusdienas tie būs daudzviet, prognozē sinoptiķi.
28.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas nogalē gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies, vietām tā var sasniegt +10 grādus, liecina pašreizējās laika prognozes.
27.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Otrdien gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies līdz 0..+5 grādiem, prognozē sinoptiķi.
27.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir +1..+3 grādi, Kurzemes rietumos līdz +5 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
23.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Varbūtība, ka tuvākajās nedēļās Latvijā atgriezīsies noturīgs sals, ir maza, liecina laika prognozes. 
22.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Vietām Kurzemē - galvenokārt jūras piekrastē - izkususi vienlaidu sniega sega, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
22.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdien Latvijā būs pārsvarā apmākušās debesis, vietām nedaudz līs un dažviet saglabāsies migla, prognozē sinoptiķi.
22.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ziemassvētkos un gadumijā laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, kas brīžiem atnesīs lietu un sniegu, prognozē sinoptiķi.
21.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā saglabājas apmācies laiks, daudzviet ar dūmaku un lietu, vietām ir stiprs lietus un migla, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
21.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA