Laika apstākļi

16.jan
Ceturtdien Latvijā starp mākoņiem parādīsies saule, daudzviet gaidāms neliels īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
16.jan
Vēlā trešdienas vakarā vēlreiz labots 15.janvāra nacionālais siltuma rekords un pārspēts mēneša otrās dekādes rekords, pusnaktī uzreiz krita 16.janvāra rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
15.jan
Šīs nedēļas nogalē Latvijā paaugstināsies atmosfēras spiediens, gaiss kļūs nedaudz vēsāks un sausāks, prognozē sinoptiķi.
 
15.jan
Trešdien Latvijā gaisa temperatūra sasniegs +6..+9 grādus, par kādu grādu vēsāks laiks saglabāsies austrumu novados, prognozē sinoptiķi.
 
14.jan
Neraugoties uz astronomisko ziemu Latvijā, meteoroloģiskā ziņā braši turas pie varas rudens un pagaidām nav liecību par tā atkāpšanos, liecina informācija Latvijas valsts mežu apsaimniekotāja "Latvijas Valsts meži" (LVM) mājaslapā.
 
14.jan
Tuvākajā diennaktī Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte, tādēļ maksimālā gaisa temperatūra trešdien gaidāma no +4 grādiem Latgalē līdz +9 grādiem Kurzemē, prognozē sinoptiķi.
 
14.jan
Otrdien Latvijā pieņemsies spēkā dienvidu vējš, vakarā valsts rietumu un centrālajā daļā tā ātrums brāzmās sasniegs 14-19 metrus sekundē, dažviet jūras krastā - 22 metrus sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
13.jan
Pirmdien daudzviet Latvijā starp mākoņiem uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
12.jan
Pirmdien tikai vietām Latvijā nedaudz īslaicīgi līs, naktī dažviet valsts dienvidos vēl būs stiprāks lietus un slapjš sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
12.jan
Arī nākamnedēļ Atlantijas cikloni Ziemeļeiropā nodrošinās siltu, mitru un vējainu laiku, prognozē sinoptiķi.
 
11.jan
Naktī uz svētdienu dienvidrietumu vējš Latvijā brāzmās pastiprināsies līdz 13-18 metriem sekundē, piekrastē gaidāmas brāzmas līdz pat 23 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
11.jan
Apkopojot visu informāciju par 2019.gadu, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) secinājis, ka tā vidējā gaisa temperatūra sasniedza +8,2 grādus, par 1,8 grādiem pārspējot klimatisko standarta normu - 1981.-2010.gada vidējo temperatūru.
 
11.jan
Sestdien Latvijā nav gaidāmi nokrišņi, turklāt daudzviet valstī spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
11.jan
Jau ap Ziemassvētku laiku tika vēstīts, ka Rīgā uzziedējušas sakuras, bet mežos vēl atrodamas gailenes. Arī ērces mežos modušās neparasti agri, tāpēc, iespējams, ir pamats domāt, vai vispār maz ziemu šogad sagaidīsim.
 
10.jan
Sestdien laikapstākļus Latvijā noteiks anticiklona atzars, bet svētdien atgriezīsies ciklonu ietekme, prognozē sinoptiķi.
 
10.jan
Piektdien Latvijā gaidāms apmācies laiks un nelieli nokrišņi - galvenokārt lietus. Daudzviet būs dūmaka, vietām sabiezēs migla, prognozē sinoptiķi.
 
9.jan
Piektdien, no rietumiem tuvojoties ciklonam, Latvijā būs apmācies laiks, palaikam gaidāms lietus un slapjš sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
9.jan
Ceturtdien Latvijā nav gaidāmi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
8.jan
Trešdienas vakarā un naktī uz ceturtdienu gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +4..+8 grādiem, bet līdz ar debesu skaidrošanos nakts gaitā kļūs vēsāks, prognozē sinoptiķi.
 
8.jan
Šajā nedēļas nogalē un nākamnedēļ Latvijā saglabāsies janvārim neraksturīgi silts laiks, gaisa temperatūra pārsvarā gaidāma -2..+7 grādu robežās, prognozē sinoptiķi.
 
8.jan
Trešdien Latvijā būs apmācies laiks, daudzviet gaidāms neliels lietus, stiprāk līs pēcpusdienā Kurzemē un Vidzemes rietumos un pievakarē valsts austrumu daļā, prognozē sinoptiķi.
 
7.jan
Trešdien naktī un no rīta vietām Latvijā būs sīki nokrišņi, savukārt dienas gaitā, sākot no rietumiem, teju visā valstī līs, prognozē sinoptiķi.