Laika apstākļi

4.nov
Otrdien gan naktī, gan dienā Latvijā turpināsies lietavas, daudzviet līs stipri, prognozē sinoptiķi.
 
4.nov
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) visā Latvijā izplatījis dzeltenā līmeņa brīdinājumu par pirmdien gaidāmu stipru lietu, kas turpināsies naktī uz otrdienu.
 
3.nov
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka svētdienas rītā atsevišķos rajonos iespējama migla.
 
2.nov
Lai gan siltuma rekordu oktobrī bija divreiz mazāk nekā pērn, šā gada oktobra vidējā gaisa temperatūra bija augstākā kopš 2008.gada, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
2.nov
Šajā nedēļas nogalē debesis klās mākoņi un līs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes (LVĢMC).
 
1.nov
Tuvākajā nedēļā laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteiks cikloni, tādēļ bieži līs, reizēm iespējams arī slapjš sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
1.nov
Piektdien Latvijā mākoņi tikai daļēji klās debesis, prognozē sinoptiķi.
 
31.okt
Nedēļas nogalē gaiss Latvijā pakāpeniski kļūs siltāks, tomēr teritorijas lielākajā daļā līs lietus. Nākamajā darba nedēļā gaidāmi mainīgi laika apstākļi - nedēļas sākumā bieži līs un debesis klās mākoņi, tomēr būs par pāris grādiem siltāks. Nedēļas otrajā pusē lietus mitēsies un atkal kļūs vēsāks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) publicētā informācija.
 
31.okt
Piektdien Latvijā mākoņi daļēji klās debesis un vietām - lielākoties Vidzemē un Latgalē - gaidāmi īslaicīgi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
31.okt
Ceturtdien nokrišņu zona no rietumiem virzīsies pāri visai Latvijai - palaikam gaidāms lietus un sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
30.okt
Ceturtdien Latvijā būs pārsvarā mākoņains laiks, brīžiem gaidāms lietus un sniegs, vietām Kurzemē un Vidzemē nokrišņi būs intensīvi, prognozē sinoptiķi.
 
30.okt
Trešdien Latvijā būs neliels un mainīgs mākoņu daudzums, spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
30.okt
Novembra sākumā Latvijā ienāks mitrāks un siltāks gaiss, ciklonu ietekmē bieži gaidāms lietus, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
29.okt
Otrdienas vakarā un naktī uz trešdienu daudzviet Latvijas rietumu un centrālajā daļā īslaicīgi snigs, vietām intensīvi, veidojot sniega segu, prognozē sinoptiķi.
 
29.okt
Otrdien Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums un gaiss iesils līdz +2..+7 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
28.okt
Otrdien Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums un lielā valsts daļā gaidāmi nokrišņi - galvenokārt īslaicīgs lietus un sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
28.okt
Pirmdien Latvijā saule mīsies ar mākoņiem un vietām - sevišķi Vidzemē - gaidāmi īslaicīgi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
28.okt
Šonedēļ Latvijā gaidāms vēss laiks, brīžiem līs un snigs, prognozē sinoptiķi.
 
27.okt
Svētdienas vakarā arī Latvijas austrumu daļā vēja ātrums sācis mazināties, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
27.okt
Pirmdien visā Latvijā gaidāms lēns vējš, tas galvenokārt pūtīs no rietumiem, prognozē sinoptiķi.
 
27.okt
Svētdien īsi pēc plkst.15 Salacgrīvas ostā reģistrētas rietumu vēja brāzmas līdz 30 metriem sekundē (m/s), liecina meteoroloģiskā informācija.
 
27.okt
Agrā svētdienas pēcpusdienā Irbes šaurumā reģistrētas rietumu vēja brāzmas līdz 31 metram sekundē (m/s), Roņu salā - līdz 30 m/s, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 

Rīgas namu pārvaldnieks