Laika apstākļi

14.feb
Svētdien, 14.februārī, Latvijas lielākajā daļā brīžiem snigs, vietām gaidāms putenis un īslaicīga stipra snigšana, prognozē sinoptiķi.
 
13.feb
Nedēļas nogalē Latvijai no Skandināvijas īslaicīgi pietuvosies siltāka gaisa masa. Dažviet snigs, Kurzemes piekrastē iespējams arī slapjš sniegs, bet būtisks sniega segas pieaugums netiek prognozēts, prognozē sinoptiķi.
 
12.feb
Šīs nedēļas nogalē un nākamnedēļ Latvijā gaidāmas siltākas dienas, bet nakts un rīta stundās gaisa temperatūra vietām, iespējams, noslīdēs zem -20 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
12.feb
Februāra pirmajā dekādē vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija -8,8 grādi - piecus grādus zem normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
12.feb
Piektdien vietām Latvijā snigs, daudzviet valstī debesis skaidrosies un uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
11.feb
Ceturtdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no -8,3 grādiem Ventspilī, Kolkā un Mērsragā līdz -17,3 grādiem Rucavā, -17,9 grādiem Bauskā un -19,4 grādiem Daugavpilī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
10.feb
Trešdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no -7,3 grādiem Ventspilī līdz -16,1 grādam Dobelē un -17..-19 grādiem daudzviet Vidzemē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
9.feb
Otrdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir no -7..-9 grādiem Kurzemes piekrastē līdz -12..-15 grādiem valsts ziemeļaustrumu novados, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
8.feb
Pirmdien piecos rītā gaisa temperatūra novērojumu stacijās bija no -4,7 grādiem Kolkā līdz -26,6 grādiem Daugavpilī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
7.feb
Tuvākajā diennaktī Latvijā palielināsies mākoņu daudzums, vietām mazliet snigs, naktī Rīgas jūras līča piekrastē gaidāms arī stiprs sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
7.feb
Nākamnedēļ Latvijā saglabāsies auksts laiks, bet nokrišņu, visticamāk, būs maz, prognozē sinoptiķi.
 
7.feb
Svētdienas rītā teju visā Vidzemē, Latgalē un Sēlijā gaisa temperatūra ir zemāka par -20 grādiem un vietām arī zem -25 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
7.feb
Dienā daudzviet spoži spīdēs saule un mākoņu būs maz, vien pēcpusdienā no ziemeļiem debesis pakāpeniski aizklās mākoņi, taču būtiski nokrišņi nav gaidāmi, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
6.feb
Naktī uz svētdienu vietām Kurzemē, Zemgalē un Rīgas pusē stipri snigs, daudzviet valstī gaisa temperatūra noslīdēs zem -20 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
6.feb
Sestdienas naktī un saullēktā Latvijā valdīja sals līdz -28 grādiem, zemākā gaisa temperatūra reģistrēta Vidzemē, tai skaitā Pierīgā, kā arī Zemgales novados dienvidos no Rīgas, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
4.feb
Ceturtdien Latvijā debesis lielākoties klās mākoņi, daudzviet uzspīdēs saule un vietām - galvenokārt Vidzemē un Latgalē - mazliet snigs, prognozē sinoptiķi.
 
3.feb
Šīs nedēļas nogalē un nākamnedēļ Latvijā būs auksts laiks, prognozē sinoptiķi.
 
3.feb
Trešdien Latvijas lielākajā daļā spīdēs saule, vairāk mākoņu saglabāsies austrumu novados, prognozē sinoptiķi.
 
2.feb
Otrdienas rītā Latvijas debesis sedz mākoņi, bet daudzviet tie ir plāni, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
1.feb
Pirmdienas rītā daudzviet Latvijā īslaicīgi snieg, vietām snieg stipri, debesis brīžiem skaidrojas, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
30.jan
Sestdienas rītā daudzviet Latvijā snieg, vietām valsts rietumu un centrālajā daļā - stipri, liecina meteoroloģiskā informācija. Saskaņā ar datiem no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu stacijām pēdējā diennaktī visvairāk snidzis Rēzeknē, kur sniega segas biezums audzis no astoņiem centimetriem piektdienas rītā līdz 23 centimetriem sestdienas rītā, bet augstākā sniega kārta izveidojusies Alūksnē, kur sniega dziļums pēdējā diennaktī audzis no 22 līdz 33 centimetriem. Otrā biezākā sniega sega ir 27 centimetri Dagdā, seko Sigulda ar 26 centimetriem.
 
29.jan
Sestdien Latvijā palielināsies nokrišņu daudzums, vietām putinās un snigs stipri, prognozē sinoptiķi.