Laika apstākļi

21.jūl
Diena būs saulaina, tomēr palaikam debesis aizklās arī mākoņi, savukārt būtiski nokrišņi nav gaidāmi, prognozē sinoptiķi.
 
20.jūl
Šodien dienā saule mīsies ar mākoņiem, savukārt gaiss iesils līdz +26 grādiem, prognozē sinoptiķi. 
 
19.jūl
Pirmdien pēc ilgstošas velmes gaisa temperatūra nepaaugstināsies virs +25 grādu atzīmei, prognozē sinoptiķi.
 
16.jūl
Piektdien pēc plkst.17 Skrīveru novērojumu stacijā pērkona negaisa laikā reģistrēta vēja pastiprināšanās brāzmās līdz 24,6 metriem sekundē, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
16.jūl
Sestdien Latvijā nedaudz mazināsies tveice, vietām gaidāms stiprs lietus un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
16.jūl
Pirmie negaisa mākoņi piektdien Latvijā izveidojās īsi pēc plkst.12 Vidzemes augstienē, ziemeļos no Madonas, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
15.jūl
Ceturtdienas rīts ir pārsvarā skaidrs, nav nokrišņu, no dienvidrietumiem Latviju sasniedz Sahāras putekļi, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
14.jūl
Agrā trešdienas pēcpusdienā pirmie negaisa mākoņi Latvijā izveidojušies Daugavpils pusē un Sēlijā, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
14.jūl
Šīs nedēļas beigās karstums Latvijā tikai nedaudz mazināsies, savukārt nākamnedēļ gaidāms ievērojami vēsāks laiks, liecina pašreizējās sinoptiķu prognozes. 
 
14.jūl
Trešdienas rītā Latvijā ir daļēji apmākušās debesis, saulainākais laiks Latgalē, Sēlijā un Dienvidkurzemes novadā, vietām - galvenokārt valsts centrālajos novados - nedaudz līst, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
13.jūl
Lai gan pagājusi mazāk nekā puse vasaras, galvaspilsētas centrā jau piedzīvotas 15 tropiskās naktis, kas ir jauns rekords visas valsts mērogā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
13.jūl
Naktī uz otrdienu ilgstošs pērkona negaiss Ainažiem atnesa 54 milimetrus nokrišņu, kas aptuveni atbilst mēneša normai, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
12.jūl
Jūlija pirmo desmit dienu vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +22,6 grādi jeb 5,9 grādi virs dekādes normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
12.jūl
Visu darba nedēļu Latvijā gaidāms ļoti karsts un sutīgs laiks, nedaudz zemāka gaisa temperatūra iespējama, sākot ar nedēļas nogali, prognozē sinoptiķi.
 
12.jūl
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra Latvijā bija no +13 grādiem Ventspils lidostā un +13,5 grādiem Ainažos līdz +20,3 grādiem Rīgas centrā un +21,5 grādiem Dagdā, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
11.jūl
Pirmdienas pēcpusdienā Latvijas lielākajā daļā gaiss sakarsīs līdz +29..+33 grādiem, Ziemeļkurzemē un vietām piekrastē - līdz +25..+29 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
9.jūl
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar jaunākajām prognozēm nākamajai nedēļai, kas liecina par vēl lielāku karstumu nekā piedzīvots šovasar līdz šim.
 
9.jūl
Piektdienas pēcpusdienā Latvijā gaiss sakarsīs līdz +30..+33 grādiem, par kādu grādu mazāka tveice būs Kurzemē, prognozē sinoptiķi.
 
8.jūl
Ceturtdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +15,9 grādiem Madonas novērojumu stacijā līdz +22,8 grādiem Rīgas centrā, Daugavgrīvā un Mērsragā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
7.jūl
Tuvākajās dienās Latvijā gaidāms karstums līdz +33 grādiem, turklāt sagaidāms, ka tveice turpināsies nākamajā nedēļā, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes. 
 
7.jūl
Trešdienas rītā Latvijā ir maz mākoņu - valsts lielākajā daļā spoži spīd saule, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
6.jūl
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar jaunāko laikapstākļu prognozi tuvākajām dienām un nākamajai nedēļai.