Laika apstākļi

4.mai
Nākamās nedēļas pirmajā pusē Latvijā gaidāmas pirmās karstās dienas šajā gadā, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
4.mai
Otrdien, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, tikai vietām valsts rietumu un centrālajā daļā nedaudz īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
3.mai
Cēsu un Vecpiebalgas apkārtnē pirmdien pēcpusdienā snieg, tādēļ autoceļu uzturētājs "Latvijas valsts ceļi" (LVC) aicina autovadītājus būt uzmanīgiem pie stūres šajā reģionā.
 
3.mai
Naktī uz otrdienu, 4.maiju, Latgalē un Vidzemes austrumu daļā snigs un nedaudz līs, kā arī saglabāsies brāzmains vējš, prognozē sinoptiķi.
 
3.mai
Jau vēstījām, ka pirmdien, 3. maijā, daudzviet ne vien stipri līst un pūš brāzmains vējš, bet vietām pat snieg sniegs.
 
3.mai
3. maija rītā vairākos Lietuvas reģionos izveidojusies bieza sniega kārta, ziņu kaimiņu zemes sinoptiķi.
 
3.mai
Pēc nedēļas - 10.maijā, kā arī turpmākajās dienās - gaisa temperatūra Latvijā var sasniegt +22..+27 grādus, bet pastāv arī auksta laika risks, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
3.mai
Pirmdienas rītā Zemgalē, Vidzemē un Latgalē ilgstoši un spēcīgi līst, vietām snieg slapjš sniegs, liecina meteoroloģiskā informācija. Līdz sešiem rītā lielākais nokrišņu daudzums reģistrēts Bauskā - 32 milimetri. Savukārt lielā daļā Kurzemes, kā arī Salacgrīvas pusē naktī nav lijis.
 
2.mai
Naktī uz pirmdienu Latvijā no dienvidiem ieradīsies ciklons ar stipru vēju un lielāko nokrišņu daudzumu kopš pagājušā gada, brīdina sinoptiķi.
 
2.mai
Dabas zīmju pētnieks Vilis Bukšs atklājis, ko tautas ticējumi vēsta par laikapstākļiem maijā.
 
2.mai
Naktī uz  svētdienu gaisa temperatūra daudzviet Latvijā noslīdēs zem nulles, bet dienas būs visai saulainas un mēreni siltas, liecina sinoptiķu prognozes. 
 
30.apr
Naktī uz sestdienu un svētdienu gaisa temperatūra daudzviet Latvijā noslīdēs zem nulles, bet dienas būs visai saulainas un mēreni siltas, liecina sinoptiķu prognozes. 
 
30.apr
Piektdien, 30.aprīlī, Latvijas lielākajā daļā gaidāms lietus, vairāk nokrišņu būs Dienvidkurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Ziemeļlatgalē, prognozē sinoptiķi.
 
29.apr
Naktī uz piektdienu Latviju no dienvidiem sāks šķērsot plaša nokrišņu zona, daudzviet līs stipri, prognozē sinoptiķi.
 
29.apr
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter brīdina, ka piektdien gaidāms stiprs lietus.
 
29.apr
Agrā ceturtdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir -2..+4 grādi, zemākā temperatūra piecos rītā bija -2,3 grādi Mērsragā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
28.apr
Ceturtdienas pēcpusdienā gaiss Latvijā iesils līdz +8..+14 grādiem, augstākā gaisa temperatūra būs valsts dienvidu daļā, prognozē sinoptiķi.
 
28.apr
Lai gan laiks kļūs nedaudz siltāks, arī maija pirmajā nedēļā vidējā gaisa temperatūra Latvijā gaidāma zemāka par normu, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes. 
 
28.apr
Agrā trešdienas rītā teju visā Kurzemē un Zemgalē, kā arī daudzviet Vidzemē gaisa temperatūra pazeminājusies līdz -1..-4 grādiem, lielākais sals reģistrēts Stendē un Liepājas lidostā, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
27.apr
Aprīļa vidū aprēķinātais sausuma un mitruma divu mēnešu rādītājs, kas paredzēts apdrošināšanai lauksaimniecības jomā, 20 Latvijas novados liecināja par ekstremālu sausumu.
 
27.apr
Naktī uz trešdienu Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra noslīdēs līdz 0..-4 grādiem, aukstākais laiks būs Kurzemē, prognozē sinoptiķi.
 
27.apr
Agrā otrdienas rītā Latvijā ir apmācies un valsts lielākajā daļā arī lietains laiks, vietām - galvenokārt valsts austrumos - snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.