Laika apstākļi

16.jan
Ceturtdien visā Latvijā gaidāms atkusnis, spēcīgs vējš un nokrišņi - vairāk līs nekā snigs, prognozē sinoptiķi.
 
16.jan
Trešdien Latvijas lielākajā daļā spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
15.jan
Naktī uz trešdienu Rīgā, kā arī vietām citviet Latvijas centrālajā un austrumu daļā snigs, dažviet - stipri, prognozē sinoptiķi.
 
15.jan
Otrdien Latvijā uzspīdēs saule un daudzviet īslaicīgi snigs, vietām Kurzemē gaidāma stipra snigšana un spēcīgs putenis, prognozē sinoptiķi.
 
14.jan
Pirmdien Latvijā snigs, vietām vēl nedaudz līs, un, pastiprinoties vējam, valsts rietumu un centrālajā daļā arī puteņos, prognozē sinoptiķi.
 
13.jan
Svētdienas vakarā un pirmdien Latvijā ilgstoši snigs, gaidāms arī neliels lietus, dienā valsts rietumu un centrālajā daļā - putenis, prognozē sinoptiķi.
 
13.jan
Pirmdien priekšpusdienā Latvijas piekrastes rajonos būtiski palielināsies vēja ātrums, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
13.jan
Laika apstākļi būs mainīgi - gaidāms gan sals, gan īslaicīgs atkusnis. Jaunnedēļ bieži pūtīs brāzmains vējš un gaidāmi nokrišņi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
13.jan
Tuvākajā nedēļā ciklonu ietekmē Latvijā daudz snigs un līs - gaidāms lielākais nokrišņu daudzums pēdējo mēnešu laikā, prognozē sinoptiķi.
 
13.jan
Šīs nedēļas pēdējā dienā Latvijas lielākajā daļā gaidāmi nokrišņi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra(LVĢMC) prognozes.
 
12.jan
Svētdien Skandināvijā pastiprināsies ciklons, pirmdien tas sasniegs Latviju, un ar šo ciklonu saistīti nokrišņi Latvijā gaidāmi no svētdienas līdz otrdienai; pēc tam nāks jauns ciklons, prognozē sinoptiķi.
 
12.jan
Pēc piektdienas sniegputeņa Latvijas austrumus klāj līdz 27 centimetriem bieza sniega sega, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
11.jan
Piektdienas vakarā, sākot no Latvijas ziemeļrietumiem, beigsies nokrišņi un izklīdīs mākoņi, līdz ar to slapjie ceļi apledos, prognozē sinoptiķi.
 
11.jan
Sagaidāms, ka nākamā nedēļa Latvijā būs nokrišņiem bagātākā vairāku mēnešu laikā - palaikam pamatīgi snigs, puteņos un arī līs, prognozē sinoptiķi.
 
11.jan
Piektdien Latvijā, sākot no ziemeļrietumiem, gaidāms sniegputenis, vietām valsts austrumu un centrālajā daļā snigs stipri un sniega sega kļūs par 6-8 centimetriem biezāka, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
10.jan
Lai arī Latvijā kopumā valda ziemas laika apstākļi, stabils sals un sniegs saglabājas tikai austrumu rajonos, rietumu un centrālajos rajonos ik pēc dažām dienām ienāk atkusnis, nesot arī slapju sniegu un lietu.
 
10.jan
Ceturtdien mākoņi daļēji segs Latvijas debesis, vietām nedaudz snigs un saulainākais laiks saglabāsies valsts dienvidaustrumu pusē, prognozē sinoptiķi.
 
10.jan
Lielā daļā Latgales un Sēlijas gaisa temperatūra ceturtdienas rītā pazeminājusies līdz -18..-20 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
9.jan
Naktī uz ceturtdienu daudzviet Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē gaidāms neliels sniegs, vietām snigs mēreni, prognozē sinoptiķi.
 
9.jan
Sākot ar piektdienu, laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, tādēļ biežāk un spēcīgāk snigs un līs, prognozē sinoptiķi.
 
9.jan
Trešdien Latvijā saglabāsies mākoņains laiks un daudzviet būs neliels sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
8.jan
Otrdien daudzviet Latvijā gaidāms neliels sniegs, vietām valsts rietumu un centrālajā daļā snigs stiprāk, prognozē sinoptiķi.