Laika apstākļi

8.mar
 Pirmdien valstī kopumā laiks kļūs saulaināks un par grādu siltāks, prognozē sinoptiķi.
 
8.mar
Tuvākajās desmit dienās laikapstākļus Latvijā joprojām noteiks cikloni, pēc tam - ap 20.martu - varētu ierasties spēcīgs anticiklons, kas nodrošinātu pavasarim raksturīgo sauso un saulaino laiku, bet naktis kļūtu aukstākas, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
 
8.mar
Svētdien Latvijā pārsvarā saglabāsies mākoņains laiks, vietām debesis skaidrosies, saulainākā diena gaidāma ziemeļrietumu novados, prognozē sinoptiķi.
 
7.mar
Svētdien Latvijā pārsvarā saglabāsies mākoņains laiks, vietām debesis skaidrosies, saulainākā diena gaidāma ziemeļrietumu novados, prognozē sinoptiķi.
 
7.mar
Aizvadītajā kalendārajā ziemā - decembrī, janvārī un februārī - Latvijā pārspēti ne tikai siltuma, mazākā sala un plānākās sniega segas rekordi, bet arī nokrišņu daudzuma un vēja ātruma rekordi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.
 
7.mar
Sākot ar sestdienu, pastiprināsies ciklonu darbība, līdz ar to daudzviet gaidāmi nokrišņi, vēsta Latvijas vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs.
 
6.mar
Sestdien Latvijā būs apmācies laiks un valsts lielākajā daļā līņās, prognozē sinoptiķi.
 
6.mar
Neparastas un gardas! Tāds ir šis dateļu našķis, ar ko sevi palutināt pavasarī.
 
6.mar
2019./2020. gada ziema Latvijā bija siltākā novērojumu vēsturē (kopš 1924. gada), vēsta Latvijas vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs.
 
6.mar
Nākamnedēļ Ziemeļeiropā atgriezīsies spēcīgi cikloni, tādēļ arī Latvijā pastiprināsies vējš un bieži gaidāmi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
6.mar
Piektdien Latvijā nav gaidāmi nokrišņi un daudzviet spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
5.mar
Tuvākajā diennaktī Latvijā samazināsies mākoņu daudzums, tādēļ gaisa temperatūra naktī noslīdēs mazliet zem nulles, prognozē sinoptiķi.
 
5.mar
Ceturtdien Latvijā starp mākoņiem parādīsies saule, austrumu novados saglabāsies apmācies laiks, prognozē sinoptiķi.
 
4.mar
Ceturtdien Latgalē, kā arī Vidzemes un Sēlijas austrumos saglabāsies apmācies laiks, gaidāms lietus un slapjš sniegs, bet citviet valstī uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
4.mar
Lai gan šis rīts sācies ar lietainu laiku, meteorologs J.Trallis izteicis prognozi, kad Latvijā beidzot būs saulains laiks.
 
4.mar
Tuvākajās divās nedēļās Latvijā nav gaidāmas lielas izmaiņas laikapstākļos - nebūs ne būtiska sala un sniega, ne arī strauja pavasara siltuma un ziedoņa, liecina sinoptiķu prognozes.
 
4.mar
Trešdienas rītā visā Latvijā saglabājas apmācies laiks un valsts lielākajā daļā līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
3.mar
Trešdien naktī un dienas pirmajā pusē visu Latvju no dienvidrietumiem šķērsos mēreni stipra lietus josla, prognozē sinoptiķi.
 
3.mar
Otrdien Latvijā pārsvarā saglabāsies apmākušās debesis, vietām nedaudz līs, prognozē sinoptiķi.
 
2.mar
Otrdien Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks un gaidāms neliels lietus, naktī Kurzemē un Zemgales rietumu daļā līs mēreni, prognozē sinoptiķi.
 
2.mar
Šā gada februāris Latvijā bija otrais siltākais un ceturtais mitrākais novērojumu vēsturē - kopš 1924.gada, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.
 
2.mar
Pēc lietaina laika nedēļas pirmajā pusē nokrišņi Latvijā kļūs retāki un gaisa temperatūra brīžiem pazemināsies, liecina pašreizējās sinoptiķu prognozes.