Laika apstākļi

7.aug
Nākamnedēļ karstums no Latvijas atkāpsies, laiks būs pārsvarā sauss un silts, prognozē sinoptiķi.
 
4.aug
Šis mēnesis Eiropas lielākajā daļā, tai skaitā Latvijā, gaidāms saulaināks, sausāks un siltāks par augusta normu, liecina Eiropas Komisijas Kopīgā pētniecības centra publicētās prognozes.
 
31.jūl
Sestdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies līdz +18..+23 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
30.jūl
LTV laika ziņu veidotājs Toms Bricis videoblogā sociālajā vietnē Facebook atklāj, kādu laiku sinoptiķi prognozē augusta sākumā.
 
29.jūl
Trešdien Latvijā gaidāms daļēji saulains laiks, pūtīs brāzmains rietumu vējš un vietām īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
26.jūl
Pirmdien Latvijas centrālajā un austrumu daļā saule gaisu sakarsēs līdz +24..+28 grādiem, savukārt Kurzemē debesis lielākoties segs mākoņi un gaiss iesils līdz +19..+23 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
26.jūl
Atbilstoši jaunākajām sinoptiķu prognozēm arī nākamajā un aiznākamajā nedēļā laikapstākļus Latvijā bieži noteiks cikloni.
 
26.jūl
Dabas vērotājas Vilis Bukšs atklājis, ka tieši šodien un turpmākās 40 dienas būs iespējams noteikt, kāds būs rudens.
 
25.jūl
Naktī uz svētdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz +6..+12 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
25.jūl
Arī sestdien daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus, vietām pērkona negaisa laikā līs spēcīgi, tomēr, lietum rimstoties, mākoņi izklīdīs, un vakarā daudzviet debesis būs skaidras, ziņo Latvijas vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs.
 
22.jūl
Sākot ar šīs nedēļas izskaņu, gaisa temperatūra Latvijā par dažiem grādiem paaugstināsies, tomēr brīžiem joprojām līs, liecina sinoptiķu prognozes. 
 
22.jūl
 Trešdien Latvijā būs daudz mākoņu un brīžiem gaidāms lietus, vietām līs stipri un kopā ar pērkonu, lielām vēja brāzmām un, iespējams, krusu, prognozē sinoptiķi.
 
21.jūl
Jūlija otrā dekāde Latvijā vidēji bija 0,3 grādus vēsāka un krietni sausāka par ilggadējo vidējo rādītāju, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
18.jūl
Brīvdienās laika apstākļus vēl turpinās noteikt augsta spiediena apgabals - nokrišņi nav gaidāmi, dienas būs saulainas un termometra stabiņš vietām varētu pakāpties līdz pat +27° atzīmei, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozes.
 
17.jūl
Tuvākajās dienās Latvijā būs karsts laiks, bet otrdien un trešdien valstī ieplūdīs vēsāks gaiss no rietumiem, liecina sinoptiķu prognozes.
 
17.jūl
Piektdien Latvijā gaisa temperatūra sasniegs +24..+27 grādus, piekrastē gaiss iesils līdz +21..+24 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
3.jūl
Sestdien gaidāms neliels lietus un gaisa temperatūra iesils līdz plus 25 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
30.jun
Trešdien Latvijā gaidāmas īslaicīgas lietusgāzes un atsevišķos rajonos pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
28.jun
Rīt visā Latvijā gaidāms lietus, kā arī vietām iespējams arī pērkona negaiss un krusa, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
 
28.jun
Pirmdien naktī Rīgā gaidāms pārsvarā skaidrs laiks, gaisa temperatūrai nenokrītot zem +20...22 grādu atzīmes. Pūtīs lēns austrumu, ziemeļaustrumu vējš, savukārt nokrišņi nav gaidāmi.
 
28.jun
Šodien daudzviet Latvijā īslaicīgi līs, taču karstums joprojām saglabāsies, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
 
27.jun
Svētdien Latvijā turpināsies karstums, taču gaidāms arī īslaicīgs lietus un pērkona negaiss, liecina Latvija Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.