Jaunākā laika prognoze: vai sestdien līs?

© Kaspars Krafts/F64

Naktī uz sestdienu vietām Latvijā īslaicīgi līs, vairāk nokrišņu būs Kurzemē, kur iespējamas pērkona lietusgāzes.

Sinoptiķi prognozē, ka, pūšot lēnam līdz mērenam dienvidu vējam, dažviet veidosies migla. Gaisa temperatūra pazemināsies līdz +11..+15 grādiem.

Dienas laikā uzspīdēs saule un vietām valstī īslaicīgi līs. Lēns līdz mērens dienvidu vējš pāries dienvidaustrumu vējā. Gaisa temperatūra sasniegs +18..+22 grādus.

Rīgā tuvākajā diennaktī iespējams īslaicīgs lietus, debesis brīžiem skaidrosies. Pūšot nelielam dienvidu vējam, gaisa temperatūra naktī būs +14 grādi, pēcpusdienā tā pakāpsies līdz +21 grādam.

Latvijā

Tartu Universitātes muzejs ir viena no trim universitātes muzeja filiālēm (kopā ar Mākslas muzeju un Veco observatoriju), atrodas pilsētas slavenajā Tartu katedrālē un atspoguļo universitātes vēsturi no tās dibināšanas 1632. gadā līdz mūsdienām, kā arī ēkas vēsturi.

Svarīgākais