Laika apstākļi

Vakar, 9:55
Vēlā trešdienas vakarā Latviju no dienvidrietumiem sasniegs ar nākamo ciklonu saistīta nokrišņu zona, kas neatkāpsies līdz piektdienai, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 7:30
Trešdienas rītā vietām Latvijā snieg, lokāli snieg stipri, agrā rītā vairāk nokrišņu ir Talsu un Tukuma novadā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
30.nov
Pēdējā diennaktī stiprākā snigšana reģistrēta Līvānu novadā, kur novērojumu stacijā "Sīļi", Rožupē, sniega segas biezums palielinājies no nulle centimetriem plkst.5 pirmdienas rītā līdz 22 centimetriem plkst.5 otrdienas rītā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
29.nov
Pēc sniegputeņa, kas Latvijas austrumu un centrālajā daļā plosīsies nedēļas sākumā, naktī uz ceturtdienu ieradīsies nākamais ciklons, prognozē sinoptiķi.
 
29.nov
Meteorologi atklājuši, kur otrdienas vakarā Latvijā zemi segs biezākā sniega sega.
 
29.nov
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +1,6 grādiem Kolkā līdz -2,9 grādiem Alūksnē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
26.nov
Dienas laikā Latvijas debesis pārsvarā klās mākoņi un valsts lielākajā daļā gaidāmi nokrišņi - galvenokārt neliels lietus.
 
26.nov
Tuvākajās dienās ciklonu ietekmē Latvijā bieži gaidāmi nokrišņi, veidosies sniega sega, decembra pirmajās dienās Vidzemē tās biezums var sasniegt 25 centimetrus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".
 
25.nov
Ceturtdienas rītā Latvijā ir apmākušās debesis, daudzviet smidzina vai brīžiem līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
24.nov
Novembra atlikušajās dienās, kā arī decembra sākumā laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteiks cikloni, tādēļ bieži līs un snigs, prognozē sinoptiķi.
 
24.nov
Trešdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no -0,8 grādiem Alūksnē līdz +6,9 grādiem Ventspilī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
23.nov
Agrā otrdienas rītā Kurzemē nokrišņi mitējas, valsts centrālajā daļā snieg, savukārt Latvijas austrumos galvenokārt vēl nav sācis snigt, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
22.nov
Tuvākajās diennaktīs gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies, savukārt nedēļas izskaņā un nākamnedēļ, iespējams, kļūs vēsāks un vairāk snigs, liecina "Global Forecast System" dati.
 
22.nov
Pirmdienas rītā debesis virs Latvijas ir skaidras, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
21.nov
Naktī uz pirmdienu Latvijā izklīdīs mākoņi un gaisa temperatūra noslīdēs zem nulles, prognozē sinoptiķi.
 
21.nov
Svētdien daudzviet Latvijā līs, valsts dienvidu daļā gaidāms ilgstošs lietus, vietām būs arī slapjš sniegs un intensīvi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
18.nov
18. novembra dienā vietām starp mākoņiem uzspīdēs arī saule. Palaikam sagaidāms neliels lietus, prognozē Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
17.nov
Šīs nedēļas otrajā pusē laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, tādēļ brīžiem gaidāms lietus un vēja pastiprināšanās, prognozē sinoptiķi.
 
17.nov
Trešdienas rītā visā Latvijā saglabājas nomākušās debesis, daudzviet ir dūmaka un smidzinošs lietus, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
16.nov
Otrdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no -2,8 grādiem Alūksnē līdz +2,9 grādiem Liepājā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
15.nov
Ceturtdien, 18.novembrī, Latvijā pūtīs brāzmains vējš un brīžiem gaidāms lietus, liecina sinoptiķu prognozes.
 
15.nov
Dienas laikā Latvijā nav gaidāmi būtiski nokrišņi, priekšpusdienā vietām saglabāsies migla, sarma un apledojums, prognozē sinoptiķi.