Laika apstākļi

15:51
Naktī uz trešdienu Latvijas austrumu daļā ilgstoši līs, visvairāk nokrišņu - līdz 15 milimetriem - būs Latgalē, kur pierobežā vietām arī snigs, prognozē sinoptiķi.
 
7:03
Otrdien Latvijas lielākajā daļā palaikam līs, Zemgalē un Vidzemē gaidāms ilgstošs lietus, vietām līs stipri, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 15:10
Tuvākajā diennaktī Latvijā pastiprināsies dienvidu vējš un arī nokrišņu būs vairāk, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 8:09
Otrdien un naktī uz trešdienu Latvijā gaidāms lielākais lietus kopš oktobra, nedēļas otrajā pusē būs maz nokrišņu, savukārt 18.novembrī, iespējams, sāks ieplūst aukstāks gaiss, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".
 
Vakar, 7:06
Pirmdien Latvijā joprojām būs apmākušās debesis, valsts lielākajā daļā palaikam smidzinās vai nedaudz līs, prognozē sinoptiķi.
 
10.nov
Lāčplēša dienā Latvijā nedaudz pastiprināsies vējš, prognozē sinoptiķi.
 
10.nov
Sestdien, 10.novembrī, visā Latvijā saglabāsies apmākušās debesis, daudzviet gaidāma dūmaka un neliels vai smidzinošs lietus.
 
9.nov
Sestdien Latvijā nemainīgi gaidāms apmācies un dūmakains laiks, vietām neizklīdīs migla un daudzviet līņās, prognozē sinoptiķi.
 
9.nov
Lāčplēša dienā, nedaudz pastiprinoties vējam, būs lielākas cerības, ka mākoņi brīžiem pašķiras un uzspīd saule, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".
 
9.nov
Piektdienas rītā visā Latvijā ir dūmaka vai migla, redzamība vietām nepārsniedz 400 metru, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. Visu valsti joprojām sedz pelēki mākoņi, vietām smidzina. Pūš viegls dienvidaustrumu vējš. Gaisa temperatūra +2..+6 grādi, Kurzemes rietumu piekrastē nepilni +7 grādi.
 
8.nov
Piektdien Latvijā saglabāsies apmācies un mitrs laiks, prognozē sinoptiķi.
 
7.nov
"Šogad ziema varētu būt līdzīga tai, kādu piedzīvojām pirms septiņiem gadiem!" Tā par gaidāmajiem laikapstākļiem tuvāko mēnešu laikā saka laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs, kurš atgādinājis, cik sniegota un auksta tā bijusi pirms vairākiem gadiem.
 
7.nov
Ceturtdien Latvijas lielākajā daļā saglabāsies apmācies un dūmakains laiks, gaisa temperatūra mazliet pazemināsies, prognozē sinoptiķi.
 
7.nov
Lāčplēša dienā Latvijā pūtīs brāzmains vējš, bet nokrišņi patlaban netiek prognozēti, liecina jaunākā informācija no "Global Forecast System".
 
7.nov
Trešdien teju visā Latvijā saglabāsies pelēks laiks, vietām neizklīdīs dūmaka, prognozē sinoptiķi.
 
6.nov
Straujiem soļiem tuvojas 2018.gada nogale un, iespējams, daudzi no mums kāro uzzināt, vai šogad beidzot varam cerēt, ka sagaidīsim baltus Ziemassvētkus. Kamēr Latvijas meteorologi vēl nav izteikuši prognozes par laiku decembra izskaņā, amerikāņu sinoptiķu organizācijas "Accuweather" prognozes nav pārāk iepriecinošas.
 
6.nov
Otrdien Liepājā un citviet Kurzemes dienvidrietumu daļā izklīduši mākoņi un spīd saule, Rucavā ar +13 grādiem pārspēts 6.novembra siltuma rekords. Pārējā Latvijā saglabājas apmācies un dūmakains laiks, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
6.nov
Otrdien Kurzemes dienvidrietumos un, iespējams, arī plašākā valsts daļā uzspīdēs saule un gaisa temperatūra var sasniegt siltuma rekordus, prognozē sinoptiķi.
 
5.nov
Pirmdien Latvijā saglabāsies apmācies laiks, tikai vietām - galvenokārt valsts austrumos - var uzspīdēt saule, prognozē sinoptiķi.
 
4.nov
Pirmdien Rietumlatvijā debesis apmāksies, savukārt valsts austrumu daļā vietām spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
4.nov
Agrā svētdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir no -1 grāda vietām Liepājas pusē līdz +7..+8 grādiem Salacgrīvas, Rūjienas un Valkas apkaimē, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. Kurzemē lielākoties skaidrs laiks, citviet valstī ir daudz mākoņu. Bez ievērojamiem nokrišņiem, dažviet migla. Pūš lēns vējš, galvenokārt dienvidrietumu vējš. Rīgā mākoņi sedz debess lielāko daļu, pūš lēns dienvidu vējš un gaisa temperatūra ir +3..+5 grādi.
 
3.nov
Svētdien laikapstākļus Latvijā noteiks anticiklona centrālā daļa, tādēļ pūtīs lēns vējš, prognozē sinoptiķi.