Laika apstākļi

Vakar, 17:15
Pirmdien Latviju šķērsos plaša lietus zona, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 12:20
Nākamajās trijās dienās - no pirmdienas līdz trešdienai - visā Latvijā palaikam gaidāms lietus, liecina jaunākās laika prognozes.
 
Vakar, 8:27
Svētdien Latvijā pastiprināsies vējš, sabiezēs mākoņu sega, pazemināsies gaisa temperatūra un daudzviet līs, prognozē sinoptiķi.
 
25.mai
Svētdien Latvijā būtiski pastiprināsies vējš, kļūs vēsāks un daudzviet līs, prognozē sinoptiķi.
 
25.mai
Lai gan šonedēļ varējām izbaudīt īsti vasarīgus laikapstākļus, prognozes liecina, ka šī mēneša karstākā diena jau ir aiz muguras. Tiesa, laika zīmju vērotājs V.Bukšs mierina un izsaka prognozes par to, kādus laikapstākļus sagaidīsim vasarā, kā arī Līgo un Jāņu dienā.
 
25.mai
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes liecina, ka šajā nedēļas nogalē Latvijā gaidāms vēss un lietains laiks.
 
24.mai
Kāds kungs no Rīgas Simtgades loterijā laimētos 5 eiro nolēma nevis paturēt, bet par tiem nopirkt jaunu momentloterijas biļeti un šis lēmums viņam atnesa 100 000 eiro laimestu, informē "latloto.lv".
 
24.mai
Turpmākajās dienās Latvijā brīžiem līs un reizēm pūtīs brāzmains vējš, prognozē sinoptiķi.
 
24.mai
Piektdien vēl daudzviet Latvijā uzlīs, no rietumiem mākoņu kļūs mazāk un dienas otrajā pusē īslaicīgs lietus gaidāms galvenokārt tikai vietām Austrumlatvijā, prognozē sinoptiķi.
 
23.mai
Ceturtdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā ir no +12..+14 grādiem Kurzemes ziemeļrietumu krastā līdz +25..+27 grādiem daudzviet Zemgalē, Vidzemē un Latgalē, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
23.mai
Ceturtdien Latvijā, izņemot piekrasti, gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +24..+28 grādiem, un tik silts laiks šomēnes būs pēdējo reizi, prognozē sinoptiķi.
 
22.mai
Ceturtdien Latvijas piekrastē pazemināsies gaisa temperatūra, bet pārējā valstī, saulei sasildot gaisu, vietām gaidāms lietus un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
22.mai
Tuvākajās dienās gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies, svētdien tā vairs nepārsniegs +11..+16 grādus, brīžiem gaidāms lietus, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
 
22.mai
Trešdien Latvijā saule mīsies ar mākoņiem, kas vietām atnesīs lietu un pērkona negaisu, prognozē sinoptiķi.
 
21.mai
Trešdien Latvijā saglabāsies karsts laiks, vien piekrastē kļūs vēsāk, un būs vairāk mākoņu, tai skaitā gaidāmi daži negaisa mākoņi, prognozē sinoptiķi.
 
21.mai
Otrdienas pēcpusdienā Latvijā gaiss sakarsīs līdz +26..+30 grādiem, nedaudz vēsāk būs dažviet piekrastē, prognozē sinoptiķi.
 
21.mai
Iepriekšējās divas vasaras bija diametrāli pretējas – cik 2017. gadā tā bija auksta un lietaina, tik pērn – karsta un sausa. Par to, kāda tā varētu būt šogad, prognozes ir visai atšķirīgas. Vairākums Eiropas meteoroloģijas dienestu sliecas par labu saulainai un karstai vasarai, paredzot pazeminātu Atlantijas ciklonu aktivitāti Ziemeļeiropā.
 
20.mai
Naktī uz otrdienu daudzviet Zemgalē, Vidzemē un Kurzemē īslaicīgi līs, vietām gaidāms arī pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
20.mai
Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā gaidāma gaisa temperatūras pazemināšanās, prognozē sinoptiķi.
 
20.mai
Pirmdien Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums, vietām īslaicīgi līs, iespējams arī pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
18.mai
Svētdien, 19.maijā, gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies par grādu vai diviem augstāk nekā sestdien, prognozē sinoptiķi.
 
18.mai
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes liecina, ka šajā nedēļas nogalē gaidāms ļoti silts laiks.