Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLaika apstākļi

Otrdienas rītā daudzviet Latvijas centrālajā un austrumu daļā īslaicīgi līst un snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.
Vakar, 8:45 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā Latvijā turpinās lietus un slapjš sniegs, valsts austrumu daļā dažviet snieg stipri, liecina meteoroloģiskā informācija.
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā Latvijā saglabājas apmākušās debesis un vietām valsts ziemeļos ir lietus un atkala, liecina meteoroloģiskā informācija.
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Nākamnedēļ palielināsies ciklonu aktivitāte, Latvijā vairāk līs un snigs, prognozē sinoptiķi.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā ir apmācies laiks, daudzviet migla un sīki nokrišņi - galvenokārt lietus un atkala, liecina meteoroloģiskā informācija.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā Latvijā ir apmākušās debesis, bez ievērojamiem nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā Latvijā ir apmācies laiks, bez būtiskiem nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz ceturtdienu Rēzeknē, termometra stabiņam pakāpjoties līdz +5,1 grādam, pārspēts 19.janvāra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
19.jan Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz ceturtdienu Latvijā gaidāmi stipri nokrišņi. Janvāra turpinājumā laiks kļūs sausāks un vēsāks, prognozē sinoptiķi.
18.jan Ziņu aģentūra LETA
Agrā trešdienas rītā vietām valsts rietumu un centrālajā daļā izklīduši mākoņi, tādēļ slapjos ceļus pārklājis apledojums jeb tā dēvētais "melnais ledus", liecina meteoroloģiskā informācija.
18.jan Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir -1..+2 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
17.jan Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien līdz plkst.5 lielākās vēja brāzmas reģistrētas Ventspilī - 23 metri sekundē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
16.jan Ziņu aģentūra LETA
Tuvākajās dienās Latvijā nedaudz paaugstināsies gaisa temperatūra, gaidāms brāzmains vējš un nokrišņi - pārsvarā lietus, prognozē sinoptiķi.
11.jan Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā ir apmākušās debesis, vietām nedaudz snieg un līst, valsts rietumu un centrālajā daļā ir arī migla, liecina meteoroloģiskā informācija.
11.jan Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā daudzviet Latvijā - galvenokārt Vidzemē un Latgalē - snieg un putina, iespējams arī sasalstošs lietus, liecina meteoroloģiskā informācija.
10.jan Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā vietām Latvijā nedaudz snieg, Kurzemē arī līst, stiprāki nokrišņi ir Ziemeļkurzemē, liecina meteoroloģiskā informācija.
9.jan Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien Latvijā būs apmācies laiks un daudzviet gaidāmi nelieli nokrišņi - pārsvarā sniegs, bet vietām līs sasalstošs lietus, prognozē sinoptiķi.
8.jan Ziņu aģentūra LETA
2023.gada otrajā nedēļā Latvijā gaidāms atkusnis, nokrišņi un brāzmains dienvidu vējš, prognozē sinoptiķi.
8.jan Ziņu aģentūra LETA
Svētdienas rītā Latvijā ir pārsvarā apmākušās debesis un vietām mazliet snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.
8.jan Ziņu aģentūra LETA
Meteorologi brīdina, ka svētdien vietām Latvijas rietumu un centrālajos rajonos gaidāma atkala - sasalstošs lietus un ceļi var būt ļoti slideni.
8.jan Ziņu aģentūra LETA
Svētdien Latvijā sals mazināsies, Kurzemē gaisa temperatūra jau paaugstināsies līdz +1 grādam, prognozē sinoptiķi.
7.jan Ziņu aģentūra LETA
Sestdien naktī un no rīta gaisa temperatūra galvaspilsētas centrā pazeminājusies līdz -14 grādiem, un tas ir lielākais sals Rīgā kopš 2021.gada decembra, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
7.jan Ziņu aģentūra LETA