Laika apstākļi

Vakar, 19:00
Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā bieži līs un gaiss kļūs vēsāks, prognozē sinoptiķi.
 
22.mai
Svētdien saglabāsies mākoņains laiks, tomēr būtisku nokrišņu vairs nebūs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
20.mai
Šīs nedēļas pēdējā darbdienā Latvijas debesis aizklās biezi mākoņi, daudzviet sagaidāmas pērkona lietusgāzes, centrālajos un dienvidaustrumu rajonos tās būs stipras, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
19.mai
Ceturtdien Latvijā anticiklona ietekme mazināsies, tāpēc debesis būs mākoņainas un vakarpusē vairākās vietās iespējams lietus, toties gaiss būs siltāks nekā iepriekšējās dienās, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
18.mai
Trešdien laika apstākļi Latvijā kļūs nedaudz pavasarīgāki - pie debesīm būs mazāk mākoņu un gaiss varētu iesilt līdz +17 grādiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
17.mai
Arī otrdien Latvijā nebūs īpaši silts, debesīs gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, vietām uzlīs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.
 
16.mai
Jaunā nedēļa Latvijā iesāksies ar mākoņainām debesīm un mērenu vēju, kā arī mērenu gaisa temperatūru, toties ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, izriet no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozēm.
 
11.mai
Trešdien gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies līdz 20 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
10.mai
Otrdien nokrišņi Latvijā nav gaidāmi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
9.mai
Nedēļas pirmajā darba dienā gaidāms saulains un sauss laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
8.mai
Naktī uz pirmdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz +1..-4 grādiem, vietām piekrastē tā svārstīsies ap +5 grādiem, un aukstākais laiks gaidāms Kurzemē, prognozē sinoptiķi.
 
8.mai
Nākamā nedēļa Latvijā sāksies ar spēcīgām salnām, nedēļas turpinājumā laiks kļūs siltāks, bet debesis biežāk aizklās mākoņi un brīžiem līs, prognozē sinoptiķi.
 
8.mai
Svētdien, Mātes dienā, Latvijā caurmērā gaidāms neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem.
 
7.mai
Svētdien, Mātes dienā, Latvijā pūtīs ziemeļu vējš un laiks kļūs vēsāks, bet lielā valsts daļā arī saulaināks, prognozē sinoptiķi.
 
7.mai
Sestdienas rītā daudzviet Latvijā spīd saule, bet daudzviet Kurzemē, Zemgalē un Rīgas apkaimē debesis ir apmākušās, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
7.mai
Sestdien vietām Latvijā nedaudz īslaicīgi līs, plašāks lietus gaidāms pēcpusdienā un vakarā, sākot no valsts rietumiem, prognozē sinoptiķi.
 
6.mai
Piektdien naktī un no rīta daudzviet Latvijas dienvidaustrumu daļā - ne tikai Latgalē un Sēlijā, bet arī vietām Zemgalē un Vidzemē - gaidāms īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
5.mai
Ceturtdienas rītā Latvijas debesis klāj mākoņi, bet daudzviet tie ir plāni. Nav nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
3.mai
Otrdienas rītā Latviju no ziemeļrietumiem šķērso aukstā atmosfēras fronte, kas vietām sagādā īslaicīgu lietu, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
2.mai
Šā gada aprīļa vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija 1,1 grāds zem normas, un vēss aprīlis piedzīvots jau trešo gadu pēc kārtas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
2.mai
Pirmdienas saullēktā daudzviet Latvijā gaisa temperatūra noslīdējusi zem nulles, piecos rītā zemākā temperatūra bija -3 grādi Ainažos un Ventspils lidostā, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
29.apr
Tuvākās dienas Latvijā būs nedaudz siltākas, bet nākamnedēļ no jauna ieplūdīs auksts gaiss un temperatūra īslaicīgi noslīdēs dažus grādus zem nulles, prognozē sinoptiķi.
 

Komentētākie