Laika apstākļi

8:00
Ceturtdienas rīts Latvijā ir lielākoties saulains, mākoņaināks Kurzemē, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
Vakar, 6:50
Trešdien vietām Latvijā gaidāms lietus un pērkona negaiss, bet pēcpusdienā un vakarā - jau daudzviet, prognozē sinoptiķi.
 
28.jun
Otrdien ap plkst.13 gaisa temperatūra Ventspils novērojumu stacijā pakāpās līdz +33,1 grādam, un tā ir augstākā Latvijā reģistrētā temperatūra kopš pagājušā gada 16.jūlija, kad Daugavpilī bija +33,7 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
28.jun
Pirmdien Latvijā tika pārspēti 18 karstuma rekordi - lielākais temperatūras rekordu skaits kopš pērnā gada jūlija, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
28.jun
Otrdien, turpinoties tveicei, vietām Latvijā gaidāms lietus un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
27.jun
Pirmdien jau plkst.11 termometra stabiņš Ventspils ostā pakāpās līdz +30,7 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
27.jun
Pēc vasaras saulgriežiem laika apstākļus Latvijā nosaka anticiklons, informē VSIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs".
 
27.jun
Pēc karstākās dienas kopš pagājušā gada jūlija naktī uz pirmdienu gaisa temperatūra galvaspilsētas centrā un Daugavgrīvā nenoslīdēja zemāk par +21 grādu, un sinoptiķi tik siltas naktis dēvē par tropiskajām naktīm, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
26.jun
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) prognozē, ka šī diena, 26. jūnijs, būs saulains un bez nokrišņiem.
 
25.jun
Svētdien, 26.jūnijā, Latvijā turpināsies gaisa temperatūras paaugstināšanās, prognozē sinoptiķi.
 
25.jun
Sestdien, 25.jūnijā, gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +28..+30 grādiem, vienīgi dažviet piekrastē tā nepārsniegs +24 grādus, prognozē sinoptiķi.
 
24.jun
Metereologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē "Twitter" dalījies ar laika ziņu prognozēm tuvākajām dienām.
 
24.jun
Piektdien, 24.jūnijā, Latvijā gaidāms sauss, saulains un karsts laiks, prognozē sinoptiķi.
 
22.jun
Trešdienas, 22.jūnija, rītā debesis virs Latvijas ir skaidras, tikai vietām manāmi mākoņi, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
22.jun
Trešdien Latvijā gaidāms pārsvarā saulains laiks, bez nokrišņiem, prognozē sinoptiķi.
 
21.jun
Iestājoties astronomiskajai vasarai, Latvijā gaidāms gada pirmais karstuma vilnis, prognozē sinoptiķi.
 
21.jun
Otrdienas rītā Latvijas debesis lielākoties sedz mākoņi, Lietuvas pierobežā vietām līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
20.jun
Otrdien Baltkrievijā pastiprināsies ciklons, tā ietekmē vietām Latvijā gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.
 
20.jun
Pirmdien Latvijā būs visai saulains laiks, mākoņi daļēji klās debesis, prognozē sinoptiķi.
 
18.jun
Sestdien Latvijā, sākot no rietumiem, debesis apmāksies un valsts lielākajā daļā līs, pārsvarā gaidāms neliels lietus, prognozē sinoptiķi.
 
16.jun
Piektdien Latvijā būs nedaudz mazāk mākoņu un gaisa temperatūra pakāpsies par grādu augstāk nekā ceturtdien, liecina sinoptiķu prognozes.
 
16.jun
Ceturtdienas rītā mākoņi daļēji sedz Latvijas debesis, austrumu novados dažviet īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.