Laika apstākļi

21.okt
Līdz sestdienai, 24.oktobrim, laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, tādēļ bieži gaidāms lietus un stiprs vējš, bet gaiss būs rudenīgi silts, prognozē sinoptiķi.
 
20.okt
Tuvākajās dienās Latvijā gaidāms silts un lietains laiks, nedēļas nogalē kļūs nedaudz vēsāks un sausāks, savukārt nākamajā nedēļā būs maz nokrišņu un vidējā gaisa temperatūra gaidāma divus trīs grādus virs normas, liecina Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra informācija.
 
17.okt
Sestdienas vakarā un naktī uz svētdienu vietām Latvijā, kur skaidras debesis, gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0..-3 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
17.okt
Sestdien daudzviet Latvijā vismaz kādu brīdi spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
16.okt
Pēc vairākām aukstām diennaktīm Latvijā atgriezīsies siltāks gaiss - temperatūras paaugstināšanās gaidāma no nākamās nedēļas vidus, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes. 
 
14.okt
Pēc trešdienas un ceturtdienas lietavām Latvijā būs sausāks un aukstāks laiks, dažos rītos gaidāms sals līdz sešiem grādiem, liecina sinoptiķu prognozes. 
 
7.okt
Šīs nedēļas otrajā pusē un, iespējams, arī nākamnedēļ laikapstākļus Latvijā ietekmēs cikloni, tādēļ brīžiem gaidāms lietus, vēsta "Global Forecast System" prognoze.
 
1.okt
Ceturtdien Latvijas debesis klāj dūmaka - mākoņu augstumā ir liels daudzums suspendētu cieto daļiņu jeb putekļu, kas daļēji aiztur saules starus un pasauli iekrāso viegli dzeltenīgos toņos, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
30.sep
Sākot ar šīs nedēļas beigām, Latvijā palielināsies izredzes sagaidīt lietu, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
20.sep
Svētdienas saullēktā Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra noslīdējusi līdz +1..+5 grādiem, un šis ir dzestrākais rīts kopš maija, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
19.sep
Naktī uz svētdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz +1..+5 grādiem, bet vietām zem mākoņiem, piekrastē un pilsētās - līdz +6..+10 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
19.sep
Sestdien vietām Zemgalē un Dienvidkurzemē gaiss iesils līdz +19 grādiem, pārējā Latvijā - līdz +15..+18 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
17.sep
Ceturtdien līdz plkst.15 ziemeļrietumu vēja ātrums brāzmās Rīgas centrā sasniedzis 21 metru sekundē (m/s), Daugavgrīvā - 24 m/s, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
16.sep
Trešdienas vakarā Baltijas jūrā no ziemeļiem sāksies vētra, Latviju tā visvairāk skars ceturtdien no rīta un dienā, kad Vidzemes un Ziemeļkurzemes piekrastē ziemeļrietumu vēja ātrums brāzmās sasniegs 24-28 metrus sekundē, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
15.sep
Trešdien gaisa temperatūra Latvijas lielākajā daļā pakāpsies līdz +23..+27 grādiem, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
13.sep
Tuvākajā diennaktī daudzviet Latvijā uzlīs, vairāk nokrišņu būs pirmdienas naktī un rītā Vidzemē, prognozē sinoptiķi.
 
9.sep
Tuvākajā diennaktī Latvijā pasliktināsies laikapstākļi, bet no piektdienas tie uzlabosies, prognozē "Global Forecast System".
 
7.sep
2020.-2021.gada kalendārās ziemas vidējā gaisa temperatūra Latvijā varētu būt tikai vienu vai divus grādus augstāka par normu, liecina Eiropas Komisijas Kopīgā pētniecības centra publiskotā prognoze.
 
7.sep
Pirmdienas priekšpusdienā vēl tikai vietām Latvijā, galvenokārt Kurzemē, īslaicīgi līs un dārdēs pērkons, vēlāk - jau valsts lielākajā daļā, prognozē sinoptiķi.
 
3.sep
Ceturtdien naktī un no rīta Skrīveros negaisa mākoņi kopumā atnesa 33 milimetrus nokrišņu, kas atbilst pusei no mēneša normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
1.sep
Augusts Latvijā bija 0,7 grādus siltāks par normu, bet kalendārā vasara kopumā - grādu siltāka, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
31.aug
Zinību dienā laiks Latvijā kļūs saulaināks un sausāks, prognozē sinoptiķi.