Laika apstākļi

9:14
Sestdiena būs mākoņaina ar lokāla negaisa iespējamību, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
Vakar, 8:07
Piektdiena būs mākoņaina un silta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
12.jūl
Nākamnedēļ Latvijā gaisa temperatūra nepakāpsies tik augstu kā šonedēļ, laiks būs silts un reizēm līs, prognozē sinoptiķi.
12.jūl
Piektdien Latvijā mākoņu kļūs mazāk, starp tiem spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
11.jūl
Agrā ceturtdienas rītā daudzviet Kurzemē līst, no Lietuvas nākoši lietus mākoņi gaidāmi arī Zemgales rietumos, liecina meteoroloģiskā informācija.
10.jūl
Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā būs mainīgi laikapstākļi, brīžiem līs, vietām gaidāms arī ļoti stiprs lietus un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
10.jūl
Trešdien Latvijā būs pārsvarā sauss un saulains laiks, prognozē sinoptiķi.
9.jūl
Otrdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā būs +23..+27 grādi, siltākais laiks gaidāms Zemgales dienvidos, prognozē sinoptiķi.
8.jūl
Agrā pirmdienas rītā Kurzemē ir pārsvarā skaidras debesis, pārējā Latvijā saglabājas vairāk mākoņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
5.jūl
Sestdien Latvijā pūtīs brāzmains vējš un vietām īslaicīgi līs, vakarā vējš pierims un nokrišņi nav gaidāmi, prognozē sinoptiķi.
5.jūl
Nākamnedēļ Latvijā gaidāms karstāks laiks, dažās dienās iespējams pērkona negaiss un ļoti stiprs lietus, liecina jaunākās laika prognozes.
5.jūl
Piektdien Latvijas lielākajā daļā īslaicīgi līs un pastiprināsies vējš, prognozē sinoptiķi.
4.jūl
Ceturtdien Vidzemē, Latgalē un Sēlijā būs pārsvarā apmācies laiks, daudzviet līs, vietām gaidāms stiprs lietus, prognozē sinoptiķi.
3.jūl
Līdz 8.jūlijam Latvijā saglabāsies mainīgi laikapstākļi un iespējamas spēcīgas lietusgāzes, pēc tam pastiprināsies anticiklona ietekme - laiks kļūs sausāks un siltāks, liecina pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
3.jūl
Trešdien Latvijā starp mākoņiem uzspīdēs saule un daudzviet īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
2.jūl
Otrdien Kurzemē, sākot no dienvidrietumiem, gaidāms lietus, vietām līs stipri, prognozē sinoptiķi.
1.jūl
Tuvākajās dienās gaisa temperatūra Latvijā būs nedaudz zemāka nekā parasti jūlijā un brīžiem gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.
1.jūl
Pirmdienas, 1.jūlija, rīts Latvijā ir tropiski silts, valsts rietumu un centrālajā daļā daudzviet īslaicīgi līst, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
28.jun
Piektdienas pēcpusdienā gaiss sakarsīs līdz 29...33 grādiem.
27.jun
Sestdien naktī rietumu un centrālajos rajonos, bet dienā pārsvarā valsts austrumos līs, vietām gaidāms arī pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm, vēsta LVĢMC.
27.jun
Piektdienas vakarā un sestdien Latviju no rietumiem šķērsos aukstā atmosfēras fronte, tādēļ brīvdienās gaidāma nedaudz zemāka gaisa temperatūra, prognozē sinoptiķi.
27.jun
Ceturtdienas rītā debesis virs Latvijas saglabājas skaidras, liecina meteoroloģiskā informācija.