Laika apstākļi

Vakar, 17:33
Lai gan pirmdienas naktī un no rīta visās valsts novērojumu stacijās pārspēts 17.februāra siltuma rekords, prognozes liecina, ka nākamās nedēļas izskaņā, iespējams, sagaidīsim pamatīgu sniegu.
 
Vakar, 9:11
Pirmdien daudzviet Latvijā rietumu, dienvidrietumu vēja ātrums brāzmās sasniegs 19-24 metrus sekundē, brīdina sinoptiķi.
 
16.feb
Svētdien stiprākais vējš un nokrišņi, kā arī augstākā gaisa temperatūra gaidāma vakarā, prognozē sinoptiķi.
 
15.feb
Svētdien Latvijā turpināsies vēja pastiprināšanās, kā arī paaugstināsies gaisa temperatūra, prognozē sinoptiķi.
 
15.feb
Sestdien Latvijā dienvidu, dienvidrietumu vējš kļūs mērens, piekrastē tas brāzmās pastiprināsies līdz 15-20 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
14.feb
Piektdien Latvijas debesis klās mākoņi, caur tiem uzspīdēs saule, nav gaidāmi būtiski nokrišņi.
 
14.feb
Piektdienas rītā Islandi plosa orkāns, vēja ātrums brāzmās valsts dienvidos pārsniedzis 50 metrus sekundē, un tuvākajās dienās šim ciklonam pievienosies citi, veidojot plašu zema spiediena apgabalu, kas arī Latvijai atnesīs brāzmainu vēju, nokrišņus un siltuma rekordus, prognozē sinoptiķi.
 
13.feb
Piektdien Latvijā būs daļēji apmācies laiks, nav gaidāmi lieli nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
13.feb
Lai gan vēl pirms nedēļas cilvēki tika brīdināti par svētdienā gaidāmajiem laikapstākļiem, piedzīvotās vēja brāzmas nebija tik stipras kā gaidīts. Tiesa, arī šajā nedēļas nogalē jārēķinās ar pamatīgām brāzmām, kas, iespējams, Latviju skars daudz stiprāk nekā iepriekšējā reizē.
 
13.feb
Ceturtdien Latvijā starp mākoņiem spīdēs saule un daudzviet - galvenokārt valsts centrālajā un austrumu daļā - gaidāmi īslaicīgi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
12.feb
Ceturtdien Latvijā mākoņi daļēji klās debesis un uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
12.feb
Trešdien Latvijas lielākajā daļā starp mākoņiem uzspīdēs saule un gaidāmi īslaicīgi nokrišņi - sniegs, neliels lietus un galvenokārt Kurzemē no gubu mākoņiem iespējama arī krusa un kāds pērkona dārds, prognozē sinoptiķi.
 
12.feb
Tuvākajās dienās Latvijā būs maz nokrišņu un gaisa temperatūra nedaudz pazemināsies, bet svētdien ieradīsies jauns ciklons un siltāks gaiss, prognozē sinoptiķi.
 
11.feb
Februāra pirmās dekādes vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija 5,3 grādus augstāka par normu, tomēr tā bija zemākā kopš novembra, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotie dati.
 
11.feb
Otrdien daudzviet Latvijā starp mākoņiem uzspīdēs saule, lielā valsts daļā gaidāmi īslaicīgi nokrišņi - lietus, arī slapjš sniegs un krusa, prognozē sinoptiķi.
 
10.feb
Otrdien Latvijā būs mazāk nokrišņu un starp mākoņiem izsprauksies saule, prognozē sinoptiķi.
 
10.feb
Pēc novērojumu vēsturē siltākās ziemas Latvijā, visticamāk, gaidāms arī silts pavasaris, prognozē sinoptiķi.
 
10.feb
Pirmdien Latvijā būs pārsvarā apmācies un lietains laiks, valsts austrumu daļā gaidāms arī sniegs un slideni ceļi, prognozē sinoptiķi.
 
9.feb
Vētra, kas svētdien plosās Eiropas ziemeļrietumu un centrālajā daļā, vakarā sasniegusi arī Baltijas jūru, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
9.feb
Pirmdien naktī un dienas pirmajā pusē visā Latvijā dienvidu, dienvidrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 18-23 metriem sekunde, vietām piekrastē - līdz pat 28 metriem sekundē, brīdina sinoptiķi.
 
9.feb
Lai gan sinoptiķi sola, ka svētdien Latvijā nav gaidāmi būtiski nokrišņi un debesis vietām skaidrosies, dienā ļaujot uzspīdēt saulei, šodien no rietumiem Latvijai pietuvosies plašs un ļoti aktīvs ciklons, informē Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. 
 
8.feb
Svētdien, 9.februārī, Latvijā nav gaidāmi būtiski nokrišņi un debesis vietām skaidrosies, dienā ļaujot uzspīdēt saulei, prognozē sinoptiķi.