Laika apstākļi

Vakar, 18:07
Ceturtdien naktī un no rīta Latvijā debesis apmāksies un gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 13:36
2020.gada marta vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +2,9 grādi jeb 3,1 grāds virs klimatiskās normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotie dati.
 
29.mar
Pirmdien naktī un no rīta gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz -3..-9 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
29.mar
Lai gan vēl sestdien gaiss iesila līdz pat +15, +16 grādiem, nākamnedēļ uz brīdi Latvijā atkal atgriezīsies ziema, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozes.
 
28.mar
Svētdien Latvijā krasi pazemināsies gaisa temperatūra un daudzviet gaidāms neliels sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
28.mar
Sestdien siltākais laiks Latvijā gaidāms pēcpusdienā Latgalē un Sēlijā, kur termometra stabiņš ēnā vietām pakāpsies līdz pat +16 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
26.mar
Gaisa temperatūrai pakāpjoties vēl nedaudz augstāk, piektdiena Latvijā kļūs par siltāko dienu kopš pērnā gada oktobra, liecina sinoptiķu prognozes.
 
26.mar
Pazīstamais laika ziņu vīrs Toms Bricis nācis klajā ar ne visai patīkamām prognozēm marta pēdējām dienā un aprīļa sākumam. Sinoptiķis prognozē, ka Latvijā atgriezīsies aukstums un sniegs.
 
25.mar
Ceturtdien Latvijā būs sauss un skaidrs laiks - visā valstī visu dienu spoži spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
17.mar
Otrdien Latvijas austrumos samazināsies mākoņu daudzums, rietumu novados debesis kļūs mākoņainas, nav gaidāmi būtiski nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
14.mar
Sestdienas rītā teju visu Latviju klāj neliela sniega sega, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
13.mar
Tuvākajās dienās pēc sala un sniega kļūs siltāks, bet nākamās nedēļas nogalē gaisa temperatūra atkal pazemināsies, brīdina sinoptiķi.
 
12.mar
Ceturtdienas pievakarē un naktī uz piektdienu Latvijā būtiski pastiprināsies rietumu, dienvidrietumu vējš, tas var pāraugt postošā vētrā, brīdina sinoptiķi.
 
11.mar
Trešdien Latvijā būs lielākoties mākoņains laiks un palaikam līs, prognozē sinoptiķi.
 
10.mar
Trešdien naktī un no rīta Latviju šķērsos plaša lietus zona, nokrišņi daudzviet turpināsies arī dienas laikā, prognozē sinoptiķi.
 
9.mar
Naktī uz otrdienu Kurzemē un vietām Latgalē uzlīs, dienā nokrišņu zona no rietumiem šķērsos valsts lielāko daļu, prognozē sinoptiķi.
 
9.mar
Pirmdien Latvijā mākoņi vien daļēji klās debesis, daudzviet Latgalē īslaicīgi līs, neliels lietus iespējams arī vietām citviet Austrumlatvijā, kā arī Kurzemes piekrastē, prognozē sinoptiķi.
 
9.mar
Šonedēļ cikloni atnesīs vētrainu vēju un lietu, bet nedēļas nogalē, cikloniem aizejot, gaidāms sals, brīdina sinoptiķi.
 
8.mar
 Pirmdien valstī kopumā laiks kļūs saulaināks un par grādu siltāks, prognozē sinoptiķi.
 
8.mar
Tuvākajās desmit dienās laikapstākļus Latvijā joprojām noteiks cikloni, pēc tam - ap 20.martu - varētu ierasties spēcīgs anticiklons, kas nodrošinātu pavasarim raksturīgo sauso un saulaino laiku, bet naktis kļūtu aukstākas, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
 
8.mar
Svētdien Latvijā pārsvarā saglabāsies mākoņains laiks, vietām debesis skaidrosies, saulainākā diena gaidāma ziemeļrietumu novados, prognozē sinoptiķi.
 
7.mar
Svētdien Latvijā pārsvarā saglabāsies mākoņains laiks, vietām debesis skaidrosies, saulainākā diena gaidāma ziemeļrietumu novados, prognozē sinoptiķi.