Laika apstākļi

10:47
Pagājušajā naktī Liepājā, Ventspilī un Kolkā labots 17.novembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
8:00
Naktī valsts ziemeļu rajonos pa laikam līst neliels īslaicīgs lietus, taču dienā vairs ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, vēsta Latvijas vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. 
 
Vakar, 15:01
Svētdien daudzviet Kurzemē un vietām valsts centrālajā daļā uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 9:45
Sestdien Latvijā pārsvarā saglabāsies apmācies laiks un vietām nedaudz līs, prognozē sinoptiķi.
 
15.nov
Sestdien naktī un no rīta daudzviet Latvijā brīžiem gaidāms neliels lietus, vēlāk - vairs tikai vietām, prognozē sinoptiķi.
 
15.nov
18.novembrī Latvijā nebūs lielu nokrišņu un pastāv iespēja, ka laiks būs pilnīgi sauss, prognozē sinoptiķi.
 
15.nov
Piektdienas rītā vietām valsts austrumu daļā turpinās mēreni līt, vēlāk, sākot no dienvidaustrumiem, daudzviet Latvijā gaidāms neliels lietus, prognozē sinoptiķi.
 
14.nov
Šīs nedēļas laikā, virs Latvijas atrodoties siltajai gaisa masai, 13. un 14. novembrī tika pārspēti visas Latvijas maksimālās gaisa temperatūras rekordi. 13. novembrī maksimālā gaisa temperatūra tika fiksēta Daugavpilī (+12,2°), bet 14 .novembrī Ainažos pat +12,7° un tika laboti attiecīgi 1939.gada un 1928.gada rekordi. Arī nedēļas nogalē un pirmdien, 18. novembrī, saglabāsies salīdzinoši silts laiks, teikts Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) publikācijā.
 
14.nov
Naktī uz piektdienu dažviet Latvijā debesis skaidrosies un veidosies migla, bet vietām austrumu novados - pārsvarā Latgalē - ilgstoši līs, prognozē sinoptiķi.
 
14.nov
Ceturtdien Rīgas jūras līča piekrastē - Mērsragā, Rīgā, Zvejniekciemā un Ainažos - gaisa temperatūra pakāpusies līdz +12,5 grādiem un nedaudz augstāk, pārspējot 14.novembra nacionālo siltuma rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
13.nov
Ceturtdien Latvijā tiks pārspēti 14.novembra siltuma rekordi un vietām, iespējams, kritīs arī mēneša otrās dekādes rekords, prognozē sinoptiķi.
 
13.nov
Trešdien Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks, daudzviet līs, būtiski nokrišņi nav gaidāmi Latgalē un Sēlijā, prognozē sinoptiķi.
 
12.nov
Trešdien Latvijā ieplūdīs silts gaiss, kas nācis no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem, un Kurzemē gaidāms stiprs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
12.nov
Otrdien Latvijā dienvidaustrumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 9-14 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
11.nov
Naktī uz otrdienu vietām Latvijā veidosies migla, prognozē sinoptiķi.
 
11.nov
Šonedēļ vidējā gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies pat sešus grādus virs klimatiskās normas, liecina "Global Forecast System" prognoze.
 
11.nov
Pirmdien Latvijā, sākot no rietumiem, samazināsies mākoņu daudzums, austrumu novados pārsvarā saglabāsies apmācies laiks, prognozē sinoptiķi.
 
10.nov
Tuvākajā naktī, kā arī pirmdienas priekšpusdienā Latgalē ilgstoši līs, nokrišņu daudzums reģiona dienvidos sasniegs 15 milimetrus, prognozē sinoptiķi.
 
10.nov
Tuvākajās desmit dienās Latvijā caurmērā saglabāsies augsta gaisa temperatūra un dažkārt gaidāmi siltuma rekordi, liecina sinoptiķu prognozes.
 
10.nov
Naktī un no rīta septiņās novērojumu stacijās Latvijas austrumu daļā labots Mārtiņdienas siltuma rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
10.nov
Šonedēļ teju katru dienu Latvijā lijis lietus un debesis klājuši mākoņi. Līdzīgi laikapstākļi gaidāmi līdz pat 20.novembrim, liecina meteorologa Toma Briča prognozes.
 
9.nov
Mārtiņos gan naktī, gan dienā daudzviet Latvijā līs un gaiss būs silts, prognozē sinoptiķi.
 

Rīgas namu pārvaldnieks