Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLaika apstākļi

Piektdienas pēcpusdienā un vakarā Latvijā gaidāmas ziemeļrietumu vēja brāzmas līdz 12-17 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
25.mai Ziņu aģentūra LETA
Pašreizējie prognožu dati uzrāda augstu varbūtību, ka šogad Latvijā gaidāma karsta vasara ar mazu nokrišņu daudzumu, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
25.mai Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdien plkst.5 gaisa temperatūra Latvijā bija no +6 grādiem Ventspils lidostā līdz +14 grādiem vietām Zemgalē un +16 grādiem Rīgas centrā, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
25.mai Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdien Latviju no rietumiem sasniegs aukstā atmosfēras fronte, tādēļ dienas gaitā palielināsies mākoņu daudzums, prognozē sinoptiķi.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Tuvākajās diennaktīs Latvijā turpināsies sausums, gaiss kļūs vēsāks un vietām gaidāma salna, prognozē sinoptiķi.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Trešdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +5,3 grādiem Zosēnos un +6,0 grādiem Madonā līdz +14 grādiem Rīgā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Mēneša otrās dekādes vidējā gaisa temperatūra valstī bija +13,1 grāds jeb 1,8 grādi virs normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
23.mai Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā Latvijā ir neliels mākoņu daudzums, vairāk mākoņu Latgalē, liecina meteoroloģiskā informācija.
22.mai Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā Latvijā ir maz mākoņu, vairāk mākoņu saglabājas Latgalē, un nav nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
18.mai Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā būs pārsvarā neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem, prognozē sinoptiķi.
17.mai Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā ir pārsvarā mākoņains laiks, bez nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
17.mai Ziņu aģentūra LETA
Agrā otrdienas rītā Latvijā ir pārsvarā apmākušās debesis un daudzviet līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
16.mai Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra valsts novērojumu stacijās bija no +3,1..+3,6 grādiem Daugavpilī, Madonā, Mērsragā, Zosēnos un Zvejniekciemā līdz +14,9 grādiem Pāvilostā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
15.mai Ziņu aģentūra LETA
Dažas dienas pēc aukstuma rekordiem Latvijā pamazām sāksies meteoroloģiskā vasara, liecina jaunākās laika prognozes.
10.mai Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā ir neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
10.mai Ziņu aģentūra LETA
Agrā otrdienas rītā Latvijā ir maz mākoņu un nav nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
9.mai Ziņu aģentūra LETA
Šonedēļ siltākais laiks Latvijā gaidāms brīvdienās, kad valsts lielākajā daļā termometra stabiņš ēnā pakāpsies līdz +20..+22 grādiem, liecina jaunākās "Global Forecast System" prognozes.
8.mai Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā naktī gaisa temperatūra Latvijas lielākajā daļā pazeminājās līdz 0..-3 grādiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
8.mai Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz sestdienu gaisa temperatūra Latvijā noslīdēs līdz -2..-7 grādiem, vietām piekrastē saglabāsies par kādu grādu siltāks laiks, prognozē sinoptiķi.
5.mai Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā naktī septiņās meteoroloģisko novērojumu stacijās labots 5.maija minimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotie dati.
5.mai Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas saullēktā zemākā gaisa temperatūra - līdz -6 grādiem - reģistrēta Vidzemē un novados ap galvaspilsētu, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
5.mai Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas saullēktā gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz -1..-6 grādiem, vienīgi dažviet piekrastē temperatūra saglabāsies nedaudz virs nulles.
4.mai Ziņu aģentūra LETA