Laika apstākļi

Vakar, 19:53
Svētdien Latvijā gaidāms mākoņains laiks, kas vietām skaidrosies, un vietām uzlīs, vairāk nokrišņu būs dienā Kurzemē, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 8:54
Sestdien, oktobra pirmajā dienā, lielā valsts daļā gaidāms apmācies laiks, savukārt Kurzemē saule mīsies ar mākoņiem, prognozē sinoptiķi.
 
30.sep
Nākamnedēļ gaisa temperatūra Latvijā būtiski nemainīsies, brīžiem gaidāms lietus un dažās dienās iespējama vēja pastiprināšanās, liecina jaunākās laika prognozes.
 
30.sep
Agrā piektdienas rītā daudzviet valstī ir dūmaka vai migla, sliktākā redzamība plkst.5 bija aptuveni 200 metru Rūjienā un Saldū, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
29.sep
Ceturtdienas rītā Latvijā ir pārsvarā apmākušās debesis un daudzviet līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
28.sep
Sestdien, oktobra pirmajā dienā, vietām Latvijā iespējams īslaicīgs lietus, austrumu novadus var šķērsot plašāka nokrišņu zona, liecina pašreizējās laika prognozes.
 
28.sep
Trešdienas rītā Latvijā ir neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
27.sep
Agrā otrdienas rītā Latvijā ir neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
26.sep
Līdz trešdienai, 28.septembrim, Latvijā būs maz nokrišņu, pēc tam visā valstī palaikam gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.
 
26.sep
Pirmdienas rītā Latvijā mākoņi daļēji sedz debesis, daudzviet ir dūmaka vai migla, vietām bieza migla, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
25.sep
Svētdien Latvijā saglabāsies līdzšinējie laikapstākļi un vietām īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
23.sep
Nākamnedēļ Latvijā nav gaidāmas lielas laikapstākļu izmaiņas, brīžiem kļūs nedaudz siltāks un, iespējams, vairāk līs, liecina laika prognozes.
 
23.sep
Piektdienas rītā Kurzemes lielākajā daļā, kā arī dažviet Vidzemē gaisa temperatūra pazeminājusies līdz 0..+3 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
22.sep
Ceturtdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un vietām nedaudz īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
21.sep
Septembra otrās dekādes vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +11,3 grādi jeb par 1,4 grādiem augstāka nekā mēneša sākumā, tomēr tā aizvien saglabājās 0,8 grādus zem normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
21.sep
Tuvākajās dienās Latvijā būs maz nokrišņu un pūtīs lēni vēji, prognozē sinoptiķi.
 
21.sep
Trešdienas rītā Latvijā ir pārsvarā mākoņainas debesis un vietām nedaudz līst, stiprāk līst dažviet Kurzemē pie Rīgas līča, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
20.sep
Otrdienas rītā vietām Latvijā ir skaidrs laiks, vietām līst un vietām sabiezējusi migla, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
19.sep
Pirmdienas rītā mākoņi daļēji klāj Latvijas debesis un tikai atsevišķās vietās īslaicīgi līst, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
16.sep
Arī šīs nedēļas izskaņā un nākamās nedēļas sākumā Latvijā bieži līs, vietām gaidāmas pērkona lietusgāzes ar krusu, prognozē sinoptiķi.
 
16.sep
Piektdienas rītā Latvijā ir mainīgs mākoņu daudzums un vietām īslaicīgi līst, Latgalē nav nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
15.sep
Ceturtdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija +10..+13 grādi, piekrastē līdz +15 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.