Laika apstākļi

8:15
Pašreizējās laika prognozes neliecina, ka šomēnes Latvijā varētu iestāties noturīga ziema; arī Ziemassvētkos sniega vietā iespējams lietus.
 
7:15
Piektdien Latvijā dienvidrietumu vēja ātrums brāzmās sasniegs 14-19 metrus sekundē, Ziemeļvidzemes un Kurzemes rietumu piekrastē gaidāmas brāzmas līdz 19-24 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 19:15
Turpmākajās dienās debesis pārsvarā klās mākoņi, daudzviet gaidāmi nokrišņi - lietus, slapjš sniegs, nākamajā nedēļā arī sniegs. Vējš saglabāsies brāzmains. Darba nedēļas vidū Latvijas teritorijā ieplūdīs auksta gaisa masa, un daudzviet uz laiku atgriezīsies sals, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
Vakar, 16:40
Brāzmainais dienvidrietumu vējš piektdien Latvijā kļūs vēl nedaudz spēcīgāks, turklāt daudzviet gaidāmi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 11:00
Barga ziema nav gaidāma, bet ilga gan, prognozē fenologs Vilis Bukšs. Tā būs līdzīga jau aizvadītajai ziemai, un ap Ziemassvētkiem varētu uzsnigt sniegs, kas noturētos līdz jaunajam, 2020. gadam.
 
Vakar, 8:03
Ceturtdien Latvijā pārsvarā saglabāsies apmācies laiks un vietām gaidāms neliels lietus, prognozē sinoptiķi.
 
4.dec
Ceturtdien gan naktī, gan dienā visā Latvijā gaidāms silts laiks, sniega kušanu veicinās arī brāzmains vējš, prognozē sinoptiķi.
 
4.dec
Trešdien, siltam un mitram gaisam no rietumiem turpinot ienākt Latvijā, daudzviet veidosies migla, prognozē sinoptiķi.
 
4.dec
2019.gads noslēdz dekādi ar rekordaugstu globālo gaisa temperatūru un jūras līmeni, kā arī ievērojamu ledāju atkāpšanos, ko virza cilvēka radītās siltumnīcefekta gāzes, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, atsaucoties uz Pasaules Meteoroloģijas organizāciju (PMO).
 
3.dec
Trešdien visā Latvijā gaisa temperatūra pakāpsies virs nulles; silts un pelēks laiks saglabāsies vismaz vairākas diennaktis, prognozē sinoptiķi.
 
3.dec
Otrdien Latvijā gaidāms lielākoties saulains laiks, Latgalē pārsvarā saglabāsies mākoņainas debesis, prognozē sinoptiķi.
 
2.dec
Pirmdienas pēcpusdienā daudzviet Latvijā īslaicīgi snieg, vietām intensīvi, un pievakarē lielākā snigšana gaidāma Sēlijā un Latgalē, prognozē sinoptiķi.
 
2.dec
Šonedēļ Latvijā atgriezīsies rudenīgi laikapstākļi un izkusīs sniegs, kas vietām Vidzemē zemi sedz 20 centimetru biezumā, liecina sinoptiķu prognozes.
 
2.dec
Pirmdien pār Vidzemi no ziemeļiem uz dienvidiem turpinās virzīties sniega josla, vietām snigs stipri, savukārt cita nokrišņu zona, nākot no rietumiem, dienas otrajā pusē būtisku snigšanu atnesīs Sēlijai un Latgales dienvidu daļai.
 
1.dec
Pirmdien gan naktī, gan dienā daudzviet Latvijā snigs, prognozē sinoptiķi.
 
29.nov
Turpmākajās četrās dienās Latvijā būs zemāka gaisa temperatūra un daudzviet snigs, savukārt no nākamās nedēļas vidus gaidāms silts laiks, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".
 
29.nov
Piektdiena Latvijā būs nedēļas siltākā diena, gaidāms lietus un vietām arī brāzmains vējš, prognozē sinoptiķi.
 
28.nov
Daudzās Ziemassvētku kartītēs un filmās redzam gleznainas, pūkainas sniega segas klātas pilsētas, ciemus, laukus un ceļus. Bērneļi sārtiem vaigiem dodas pikoties, bet pārējie ģimenes locekļi apgarotām sejām sēž pie kamīna, laiku pa laikam paveroties pa logu, kur lielām pārslām krīt sniegs. Idille, vai ne? Bet kā būs ar šo idilli Latvijā, kur taču pēc klimatiskajiem apstākļiem sniegs ir visnotaļ ierasta parādība un balti Ziemassvētki skaisti iekrāsotu pagaidām ziemīgo pelēcību? Šobrīd “Optibet” bukmeikeri ir diezgan pārliecināti par sniega iespējamību Ziemassvētkos.
 
28.nov
Ceturtdien Latvijā, sākot no valsts rietumiem un dienvidiem, palaikam gaidāmi nokrišņi - galvenokārt neliels lietus, prognozē sinoptiķi.
 
27.nov
Ceturtdien Latvijā būs apmācies un dūmakains laiks, palaikam gaidāms neliels lietus, prognozē sinoptiķi.
 
27.nov
Līdz piektdienai Latvijā turpināsies gaisa temperatūras paaugstināšanās, savukārt no sestdienas laiks kļūs vēsāks un daudzviet snigs, liecina "Global Forecast System" prognoze.
 
27.nov
Trešdien Latvijā laiks nemainīsies - debesis segs pelēki mākoņi un daudzviet gaidāmi nelieli nokrišņi, pārsvarā smidzenis, prognozē sinoptiķi.