Laika apstākļi

11:22
Šodien Latvijā daudzviet gaidāms lietus, savukārt vietām iespējams slapjš sniegs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
Vakar, 17:14
Rīt Latvijā kļūs vēsāks un iespējams arī snigs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognoze.
 
Vakar, 9:32
Šodien dienā laiks būs daļēji mākoņains, savukārt valsts austrumos iespējams īslaicīgs lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
20.apr
Pirmdienas, 19. aprīļa pēcpusdienā ap pulksten 17.00 Jaunmārupē novērota iespaidīga "velna slota", ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis.
 
20.apr
Trešdien Latvijā gaiss iesils līdz + 16 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
20.apr
Šodien Latvijā gaidāms daļēji mākoņains laiks, savukārt valsts austrumu rajonos varētu nedaudz līt, liecina Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
19.apr
Rīt Latvijā saglabāsies salīdzinoši silts laiks, bet Latgalē iespējams neliels lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
19.apr
Latvijas Televīzijas (LTV) laika ziņu redaktors Toms Bricis norāda, ka pēc siltajām brīvdienām beidzot Latvijā iestājies "siltums vairāk nekā vienu dienu".
 
19.apr
Pēc aizejošās salīdzinoši vēsās nakts jaunās nedēļas pirmā diena atausīs saulaina un gandrīz tikpat silta kā iepriekšējās dienas, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
15.apr
Gaidāmajās brīvdienās virs Latvijas laikapstākļus noteiks anticiklona dienvidu daļa un gaidāms pavasarīgi silts un daudzviet saulains laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
15.apr
Šodiena Latvijā gaidāms daļēji saulains laiks un vietām Latgalē uzlīs lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
14.apr
Šonakt un rīt dienā Latvijā saglabāsies vēss laiks, liecina Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
14.apr
Sinoptiķis Martins Bergšteins mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar jaunāko "Global Forecast System" (GFS) prognozi, kurā redzams, ka no šodienas laiks pakāpeniski kļūs arvien siltāks.
 
14.apr
Šodien gaidāms mākoņains laiks un vietām būs slapjš sniegs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
13.apr
Trešdien Latvijā valdīs vēss laiks un gaidāms slapjdraņķis, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
13.apr
Otrdien Latvijā gaidāms īslaicīgs lietus un vakarā vietām slapjš sniegs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
12.apr
Gaisa temperatūra šodien Latgalē sasniegusi +19 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
12.apr
Otrdien Latvijā kļūs krietni vēsāks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
12.apr
Pirmdienas rītā Latvijā debesis būs daļēji mākoņainas, tomēr dienas laikā to daudzums pakāpeniski palielināsies un ik pa laikam ir gaidāms lietus, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
11.apr
Lai gan nākamnedēļ tiek prognozēts arī drēgns laiks un pat sniegs, nākamā nedēļas nogale, iespējams, jau priecēs ar +21 grāda siltumu.
 
11.apr
Svētdien dienā gaiss daudzviet iesils līdz pat +12…+14 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
10.apr
Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis prognozē, kad Latvijā iestāsies ilgstošāks siltuma periods.