Laika apstākļi

Vakar, 19:51
Šī nedēļa sākusies ar aukstu laiku. Sinoptiķu prognozes liecina, ka nedēļas nogalē gaidāms nedaudz siltāks laiks.
 
Vakar, 16:10
Trešdien daudzviet Latvijas rietumu daļā spīd saule, citviet debesis sedz mākoņi, un ceturtdien saule uzspīdēs plašākā teritorijā, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 7:46
Šīs nedēļas nogalē Latvijā, visticamāk, saglabāsies sals un palaikam snigs, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 7:05
Trešdien vietām Latvijā debesis skaidrosies, vietām gaidāms neliels sniegs, stiprāka snigšana iespējama Kurzemes galējos ziemeļos, prognozē sinoptiķi.
 
22.jan
Trešdien Latvijā ar lēnu līdz mērenu dienvidu vēju ieplūdīs nedaudz siltāks gaiss, vienīgi dažviet valsts rietumu daļā, debesīm skaidrojoties, kļūs par kādu grādu vēsāks, prognozē sinoptiķi.
 
22.jan
Otrdien Latvijā būs daļēji apmācies laiks un vietām nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi.
 
21.jan
Otrdien naktī un no rīta Latvijas ziemeļaustrumu daļā - daudzviet Vidzemē un Latgalē - gaisa temperatūra pazemināsies līdz -20..-25 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
21.jan
Šonedēļ Latvijā brīžiem pastiprināsies sals, gaidāms lielākais aukstums kopš pagājušās ziemas, tomēr Kurzemes piekrastē gaisa temperatūra reizēm pakāpsies līdz +1 grādam, prognozē sinoptiķi.
 
21.jan
Pirmdien Latvijā gaidāms daļēji saulains laiks, daudzviet īslaicīgi snigs, no Rīgas jūras līča nākošie mākoņi joprojām nesīs stipru snigšanu šaurā joslā, galvenokārt Vidzemes dienvidos, prognozē sinoptiķi.
 
20.jan
Arī pirmdien no jūras nākoši mākoņi dažās vietās Latvijā atnesīs stipru snigšanu, tā brīžiem skars arī galvaspilsētu, prognozē sinoptiķi.
 
20.jan
No Rīgas jūras līča nākoša gubu mākoņu rinda svētdien nes ļoti intensīvu snigšanu šaurā joslā netālu uz ziemeļaustrumiem no galvaspilsētas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
20.jan
Tuvākajās diennaktīs Latvijā gaidāms aukstāks laiks un gaisa temperatūra vietām var noslīdēt zem -20 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
20.jan
Aizvadītajā naktī Priekuļu novērojumu stacijā konstatēts sniega segas biezuma pieaugums par septiņiem centimetriem, savukārt divu dienu laikā sniega krājumi palielinājušies no 11 līdz 23 centimetriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.
 
19.jan
Naktī uz svētdienu Latviju šķērsos atmosfēras fronte, tādēļ gaidāmi nokrišņi - pārsvarā īslaicīgs sniegputenis, vietām snigs stipri, prognozē sinoptiķi.
 
19.jan
Sestdien Latvijas lielākajā daļā spīdēs saule, vairāk mākoņu būs Vidzemē un Latgalē, bet saulainākais laiks gaidāms Kurzemē un Zemgalē.
 
18.jan
Sestdien Latvijā būs lielākoties saulains laiks, vairāk mākoņu gaidāms Vidzemē un Latgalē, prognozē sinoptiķi.
 
18.jan
Turpmāk Latvijā gaidāms vēsāks laiks, nākamnedēļ varētu sākties šīs ziemas aukstākā daļa, prognozē sinoptiķi.
 
18.jan
Agrā piektdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir -1..-6 grādi, Vidzemes ziemeļrietumos līdz -8 grādiem, un valsts lielākajā daļā tā turpina pazemināties, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
17.jan
Pēc vējainākas un nokrišņiem bagātākas nedēļas, pastiprinoties anticiklona ietekmei, nākamajā nedēļā laika apstākļi kļūs stabilāki - laiks kļūs sausāks un termometra stabiņš slīdēs uz leju, teikts Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra publicētajā informācijā.
 
17.jan
Tanīša dienu atzīmē 17.janvārī un tā tiek saukta arī par Teņa, Tuņņa, Tenīsa, cūkaušu un kuņģa dienu.
 
17.jan
Ceturtdien Latvijā pūtīs brāzmains vējš, līs un snigs, visvairāk nokrišņu būs Kurzemē un Vidzemē, prognozē sinoptiķi.
 
16.jan
Ceturtdien visā Latvijā gaidāms atkusnis, spēcīgs vējš un nokrišņi - vairāk līs nekā snigs, prognozē sinoptiķi.