Laika apstākļi

Vakar, 7:30
Otrdien un trešdien Latvijas lielākajā daļā snigs, daudzviet stipri, bet piekrastē un austrumu novados gaidāms arī lietus, prognozē sinoptiķi.
 
25.jan
Pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu valsts austrumu un centrālajā daļā, sākot no Sēlijas, gaidāms sniegs un slapjš sniegs, snigs stipri, austrumos arī līs, brīdina sinoptiķi.
 
25.jan
Spēcīga dienvidu ciklona ietekmē no pirmdienas vakara līdz trešdienai Latvijā būs daudz nokrišņu, intensīvākā snigšana gaidāma otrdien Vidzemē un Zemgalē, īpaši Sēlijā, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
25.jan
Pirmdienas rītā Latvijā ir pārsvarā apmākušās debesis, daudzviet dūmaka, vietām mazliet līst vai snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
21.jan
Ceturtdienas rītā daudzviet Latvijā snieg un līst, tas galvenokārt ir sasalstošs lietus jeb atkala, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
20.jan
Trešdienas rītā valsts rietumu un centrālajā daļā dienvidu, dienvidaustrumu vēja ātrums brāzmās sasniedz 8-13 metrus sekundē, tādēļ sācies neliels putenis, vietām arī nedaudz snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
20.jan
Tuvākajās diennaktīs visā Latvijā gaidāms atkusnis un apledojuši ceļi, bet nākamnedēļ gaisa temperatūra nedaudz pazemināsies, vēsta "Global Forecast System" prognoze.
 
19.jan
Otrdienas rītā Latvijā ir mākoņainas debesis, vietām neliels sniegs un dūmaka, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
18.jan
Laika ziņu redaktors Toms Bricis soctīklos dalījies ar foto, kuros redzams, kā sala laikā iespējams radīt "mākslas darbus".
 
18.jan
Klimata pārmaiņas, kas šobrīd norisinās, ir straujākas nekā tās, kas bijušas jebkad agrāk. Gaisa temperatūra Latvijā pieaug un turpinās pieaugt. Šis jau ir otrais gads pēc kārtas, kas konstatēts kā Latvijā siltākais novērojumu vēsturē, vidējai gaisa temperatūrai sasniedzot +8,8 °C, kas ir 3,1 °C virs klimatiskās references perioda (1961.-1990.gads) vidējās vērtības.
 
18.jan
Mākoņiem aizklājot debesis, nakts gaitā Latvijā gaiss kļuvis ievērojami siltāks, un piecos rītā temperatūra bija no -3,7 grādiem Ainažos līdz -14,5 grādiem Bauskā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
17.jan
Svētdien plkst.14 gaisa temperatūra Latvijā bija no -6,7 grādiem Kolkā līdz -21,2 grādiem Staļģenē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
16.jan
Sestdien un svētdien diennakts tumšajā daļā gaisa temperatūra vietām valstī - visbiežāk Latgalē - pazemināsies līdz -19..-24 grādiem.
 
14.jan
Sinoptiķis Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra (ECMWF) prognozi par salu nākamajām dienām un jaunajai nedēļai.
 
14.jan
Agrā ceturtdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir no -1..-3 grādiem Kurzemes piekrastē līdz -8..-10 grādiem valsts ziemeļaustrumu daļā, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. Līdz ar to gaidāma vēsākā diena kopš 2019.gada.
 
13.jan
Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā sniga un daudzviet sniega segas biezums parsniedz pat 20 centimetrus, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs (LVĢMC).
 
13.jan
Trešdien Latvijas lielākajā daļā nedaudz snigs, vairāk nokrišņu būs centrālajos novados, kur sniega sega kļūs vēl par 2-4 centimetriem biezāka, prognozē sinoptiķi.
 
12.jan
Sniegputeņa dēļ Rīgā uz tiltiem un Daugavas labajā krastā veidojas sniega sanesumi un apledojums, liecina Rīgas domes Satiksmes departamenta diennakts ziemas dežūrposteņa novērojumi.
 
12.jan
Sniegputenis, kas sācies Latvijas lielākajā daļā, turpināsies līdz trešdienai, prognozē sinoptiķi.
 
11.jan
Otrdien Rīgā gaidāms ilgstošs sniegputenis, kas turpināsies līdz trešdienai, pēc tam krasi pazemināsies gaisa temperatūra, prognozē sinoptiķi.
 
10.jan
Pirmdien naktī un no rīta Kurzemes rietumu daļā stipri snigs, gaidāms arī putenis un lietus, prognozē sinoptiķi.
 
10.jan
Saglabājoties mākoņiem, naktī uz svētdienu Latvijas lielākajā daļā nekļuva vēsāks par -4..-9 grādiem, bet daudzviet Ziemeļvidzemē, debesīm īslaicīgi skaidrojoties, termometra stabiņš noslīdēja līdz -11..-13 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.