Laika apstākļi

17.sep
Ceturtdien līdz plkst.15 ziemeļrietumu vēja ātrums brāzmās Rīgas centrā sasniedzis 21 metru sekundē (m/s), Daugavgrīvā - 24 m/s, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
16.sep
Trešdienas vakarā Baltijas jūrā no ziemeļiem sāksies vētra, Latviju tā visvairāk skars ceturtdien no rīta un dienā, kad Vidzemes un Ziemeļkurzemes piekrastē ziemeļrietumu vēja ātrums brāzmās sasniegs 24-28 metrus sekundē, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
15.sep
Trešdien gaisa temperatūra Latvijas lielākajā daļā pakāpsies līdz +23..+27 grādiem, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
13.sep
Tuvākajā diennaktī daudzviet Latvijā uzlīs, vairāk nokrišņu būs pirmdienas naktī un rītā Vidzemē, prognozē sinoptiķi.
 
9.sep
Tuvākajā diennaktī Latvijā pasliktināsies laikapstākļi, bet no piektdienas tie uzlabosies, prognozē "Global Forecast System".
 
7.sep
2020.-2021.gada kalendārās ziemas vidējā gaisa temperatūra Latvijā varētu būt tikai vienu vai divus grādus augstāka par normu, liecina Eiropas Komisijas Kopīgā pētniecības centra publiskotā prognoze.
 
7.sep
Pirmdienas priekšpusdienā vēl tikai vietām Latvijā, galvenokārt Kurzemē, īslaicīgi līs un dārdēs pērkons, vēlāk - jau valsts lielākajā daļā, prognozē sinoptiķi.
 
3.sep
Ceturtdien naktī un no rīta Skrīveros negaisa mākoņi kopumā atnesa 33 milimetrus nokrišņu, kas atbilst pusei no mēneša normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
1.sep
Augusts Latvijā bija 0,7 grādus siltāks par normu, bet kalendārā vasara kopumā - grādu siltāka, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
31.aug
Zinību dienā laiks Latvijā kļūs saulaināks un sausāks, prognozē sinoptiķi.
 
28.aug
No sestdienas līdz pirmdienai Latvijā palaikam bagātīgi līs, daudzviet gaidāms šī mēneša lielākais lietus, prognozē sinoptiķi.
 
23.aug
Pirmdien Latvijā augs jauni lietus un negaisa mākoņi, gaisa temperatūra mazliet pazemināsies, liecina sinoptiķu prognozes.
 
23.aug
Arī svētdien daudzviet jārēķinās ar lietu un pērkona negaisu, vietām Kurzemē negaisa laikā vējš var būt brāzmains, informē Latvijas vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs.
 
22.aug
Laika vērotājs Vilis Bukšs atklāj, ka 23. augusts ir viena no dienām, kad, vērojot norises dabā, iespējams noteikt, kāda būs ziema.
 
22.aug
Sestdienas pēcpusdienā vietām Kurzemē intensīvi līst, vakarā un naktī uz svētdienu lietusgāzes gaidāmas valsts centrālajā un austrumu daļā, prognozē sinoptiķi.
 
22.aug
Augusta otrajā dekādē nokrišņu daudzums Latvijā bija tikai septiņi procenti no normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
22.aug
Dienas pirmajā pusē daudzviet spīdēs saule, tomēr dienas gaitā no rietumiem mākoņu pakāpeniski kļūs vairāk, informē Latvijas vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs.
 
21.aug
Sestdien Latvijā pārsvarā gaidāms mākoņains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
14.aug
Naktī uz sestdienu Latvijā gaidāms neliels mākoņu daudzums un bezvējš, vietām - īpaši Vidzemē - veidosies migla, prognozē sinoptiķi.
 
7.aug
Nākamnedēļ karstums no Latvijas atkāpsies, laiks būs pārsvarā sauss un silts, prognozē sinoptiķi.
 
4.aug
Šis mēnesis Eiropas lielākajā daļā, tai skaitā Latvijā, gaidāms saulaināks, sausāks un siltāks par augusta normu, liecina Eiropas Komisijas Kopīgā pētniecības centra publicētās prognozes.
 
31.jūl
Sestdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies līdz +18..+23 grādiem, prognozē sinoptiķi.