Sestdiena, 30.septembris

redeem Elma, Elna, Menarda

arrow_downwardLaika apstākļi

Sestdien kļūs vēsāks un gaisa temperatūra Latvijā vairs nesasniegs plus 20 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Vakar, 20:26 Ziņu aģentūra LETA
Piektdiena varētu būt pēdējā īsti vasarīgā diena, kuras laikā gaisa temperatūra Latvijā sasniegs +24 grādus. Savukārt nedēļas nogalē gaisa temperatūra vairs nesasniegs plus 20 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
28.sep Ziņu aģentūra LETA
Trešdien Latvijā piecās novērojumu stacijās pārspēti maksimālās gaisa temperatūras rekordi, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
28.sep Ziņu aģentūra LETA
Šodien Latvijā gaidāma saulaina un ļoti silta diena, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
28.sep Ziņu aģentūra LETA
Otrdiena Latvijā joprojām būs visai silta un bez nokrišņiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
26.sep Ziņu aģentūra LETA
Šodien Latvijā gaidāma daļēji mākoņaina diena, bez nokrišņiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
25.sep Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz sestdienu dažviet Kurzemē līs, no rīta un dienā lietus mākoņi gaidāmi arī pārējā Latvijā, prognozē sinoptiķi.
22.sep Ziņu aģentūra LETA
Piektdien līdz plkst.16 teju visā valstī - 23 no 25 novērojumu stacijām - pārspēts 22.septembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
22.sep Ziņu aģentūra LETA
Piektdien, pūšot brāzmainam dienvidu, dienvidaustrumu vējam, Latvijā gaidāms siltākais 22.septembris meteoroloģisko novērojumu vēsturē, prognozē sinoptiķi.
22.sep Ziņu aģentūra LETA
Līdz nākamās nedēļas sākumam Latvijā gaidāms pārsvarā sauss un saulains laiks, pēc tam cikloni palaikam atnesīs lietu un brāzmainu vēju, bet gaiss kļūs rudenim neraksturīgi silts, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
16.sep Ziņu aģentūra LETA
Piektdien Latvijā gaidāms galvenokārt neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem, prognozē sinoptiķi.
15.sep Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā būs pat desmit grādus zemāka nekā diennakti iepriekš, nedēļas nogalē tā nedaudz paaugstināsies un bieži spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
13.sep Ziņu aģentūra LETA
Agrā trešdienas rītā Latvijā ir maz mākoņu, Kurzemē to kļūst vairāk, un vietām valsts rietumu un centrālajā daļā izveidojusies migla, liecina meteoroloģiskā informācija.
13.sep Ziņu aģentūra LETA
Agrā otrdienas rītā daudzviet Kurzemē sabiezējusi migla, liecina meteoroloģiskā informācija.
12.sep Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā Latvijā ir maz mākoņu un nav nokrišņu, bet vietām sabiezējusi migla, liecina meteoroloģiskā informācija.
11.sep Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien Latvijā spīdēs saule un nav gaidāmi nokrišņi, taču no rīta vietām būs migla, prognozē sinoptiķi.
10.sep Ziņu aģentūra LETA
Nākamās nedēļas pirmajās trīs dienās Latvijā būs vasarīgi silts laiks, bet ceturtdien gaisa temperatūra krasi pazemināsies, prognozē sinoptiķi.
10.sep Ziņu aģentūra LETA
Svētdien gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +21..+26 grādiem, līdz ar to šī būs nedēļas siltākā diena, prognozē sinoptiķi.
10.sep Ziņu aģentūra LETA
Svētdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā būs +21..+26 grādi, prognozē sinoptiķi.
9.sep Ziņu aģentūra LETA
Šā gada kalendārā vasara Latvijā kļuva par sesto vasaru pēc kārtas, kas bijusi siltāka par normu, un lietainā augusta dēļ arī gadalaika kopējais nokrišņu daudzums mazliet pārsniedza daudzu gadu vidējo rādītāju, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
9.sep Ziņu aģentūra LETA
Sestdien Latvijā mākoņu kļūs mazāk un palaikam spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
9.sep Ziņu aģentūra LETA
Tuvākajās piecās dienās gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies, nākamnedēļ vietām sasniedzot +27 grādus, prognozē sinoptiķi.
8.sep Ziņu aģentūra LETA