Laika ziņas

Vakar, 19:52
Trešdien gaidāms karsts laiks ar lietus, negaisa un krusas potenciālu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
15.jūl
Otrdiena būs karsta, gaisam sakarstot līdz +30 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
12.jūl
Nākamnedēļ Latvijā gaisa temperatūra nepakāpsies tik augstu kā šonedēļ, laiks būs silts un reizēm līs, prognozē sinoptiķi.
12.jūl
Piektdien Latvijā mākoņu kļūs mazāk, starp tiem spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
11.jūl
Mēneša pirmā dekāde Latvijā bija 0,7 grādus siltāka nekā ierasts - vidējā gaisa temperatūra sasniedza +17,8 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
11.jūl
Ceturtdienas pēcpusdienā un vakarā daudzviet Latvijas rietumu un centrālajā daļā gaidāmas intensīvas pērkona lietusgāzes, bet vēlāk naktī, kā arī piektdien no rīta un dienā līs galvenokārt austrumu novados, prognozē sinoptiķi.
11.jūl
Agrā ceturtdienas rītā daudzviet Kurzemē līst, no Lietuvas nākoši lietus mākoņi gaidāmi arī Zemgales rietumos, liecina meteoroloģiskā informācija.
10.jūl
Pazīstamais meteorologs Martins Bergšteins dienas pirmajā pusē sociālajos tīklos vēstīja, ka šodien Latvijā sāksies karstuma vilnis. Gaiss lielākajā valsts daļā iekarsīs līdz +26°C...+29°C, bet vietām Kurzemes dienvidos un Zemgalē līdz +30°C.
10.jūl
Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā būs mainīgi laikapstākļi, brīžiem līs, vietām gaidāms arī ļoti stiprs lietus un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
10.jūl
Trešdien Latvijā būs pārsvarā sauss un saulains laiks, prognozē sinoptiķi.
9.jūl
Trešdien maksimālā gaisa temperatūra Latvijā gaidāma no +22 grādiem Rīgas līča Kurzemes piekrastē līdz pat +30 grādiem Kurzemes un Zemgales dienvidos.
9.jūl
Otrdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā būs +23..+27 grādi, siltākais laiks gaidāms Zemgales dienvidos, prognozē sinoptiķi.
8.jūl
Otrdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +23..+27 grādiem, dažviet piekrastē tā nepārsniegs +21 grādu, prognozē sinoptiķi.
8.jūl
Agrā pirmdienas rītā Kurzemē ir pārsvarā skaidras debesis, pārējā Latvijā saglabājas vairāk mākoņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
8.jūl
Pirmdien mākoņu daudzums debesīs būs mainīgs, bet valsts teritorijas lielākajā daļā diena paies bez nokrišņiem, prognozē sinoptiķi.
7.jūl
Jaunnedēļ laiks būtiski mainīsies - līdz ar atmosfēras spiediena paaugstināšanos mākoņu būs mazāk un biežāk būs redzama saule, kā arī vējš kļūs lēnāks, prognozē sinoptiķi.
7.jūl
"Vietām Vidzemē un Lietuvā sāk attīstīties pirmie negaisa mākoņi" savā tviterkontā raksta Martins Bergšteins.
7.jūl
Svētdien Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, tādēļ mākoņu daudzums debesīs būs mainīgs un, sākot no rietumiem, gaidāms īslaicīgs lietus, vietām arī pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
7.jūl
Svētdien Latvijas teritoriju no rietumiem sāks šķērsot nokrišņu zona - visā valstī gaidāms īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.
6.jūl
Sestdien gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, prognozē sinoptiķi.