Arī trešdienai sinoptiķu ziņas neiepriecina

© MN

Naktī uz trešdienu debesis būs lielākoties mākoņainas, un teritorijās lielākajā daļā gaidāms lietus, ziemeļu daļā līs ilgstoši un vietām arī stipri, liecina sinoptiķu prognozēs.

Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs dienvidrietumu, rietumu vējš, brāzmās 15-19 metriem sekundē, bet nakts sākumā līča piekrastē tas sasniegs pat 20-22 metriem sekundē. Minimālā gaisa temperatūra būs +11...+14 grādi.

Galvaspilsētā debesis aizklās mākoņi un palaikam uzlīs. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs dienvidrietumu, rietumu vējš, kas brāzmās pastiprināsies līdz 15-16 metriem sekundē. Termometra stabiņš nokritīs līdz +13...+14 grādu atzīmei.

Latvijā

“Šobrīd Siliņa ir vainīga, un lielā mērā ir vainīgs arī prezidents, kurš viņu tur iebāza un vienkārši skatās un neko nedara,” runājot par situāciju Latvijā, TV24 radījumā “Nedēļa. Post scriptum” pauda reklāmas eksperts, Rīgas domes deputāts (LPV) Ēriks Stendzenieks

Svarīgākais