Svētdien sola sausu un saulainu laiku, pirmdien - lietains

© Foto: F64

Svētdien būs sauss un saulains laiks. Pūtīs A, DA vējš 5-7 m/s, brāzmās līdz 13 m/s. Maksimālā gaisa temperatūra +8..+9 grādi. Pirmdienas naktī gan debesis apmāksies un sāks līt.

Pūtīs A, DA vējš 5-7 m/s, brāzmās līdz 12 m/s. Minimālā gaisa temperatūra +3 grādi. Tāpat pirmdien dienas laikā būs apmācies un lietains laiks. Pūtīs D, DA vējš 3-7 m/s. Maksimālā gaisa temperatūra +6 grādi.

Otrdien starp mākoņiem uzspīdēs saule, nav gaidāmi būtiski nokrišņi. Pūtīs DR vējš 3-6 m/s. Maksimālā gaisa temperatūra +9 grādi.

Latvijā

Administratīvi teritoriālā reforma (ATR) savulaik tika solīta arī kā iespēja samazināt pašvaldību struktūrās strādājošo skaitu un ietaupīt budžeta līdzekļus. Taču šobrīd ir skaidrs, ka vairākās pašvaldībās pēc reformas strādājošo skaits ne tikai nav samazinājies, bet ir pat pieaudzis, ziņot LTV raidījums “de facto”.

Svarīgākais