Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_downwardLaika apstākļi

Ceturtdienas rītā Latvijā ir apmācies laiks, kas vietām nedaudz skaidrojas, un valsts lielākajā daļā redzamību pasliktina dūmaka vai migla, liecina meteoroloģiskā informācija.
22.feb Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā paaugstināsies gaisa temperatūra, kā arī vairāk līs, prognozē sinoptiķi.
21.feb Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā saglabājas apmākušās debesis, vietām nedaudz snieg, Kurzemē arī smidzina lietus, liecina meteoroloģiskā informācija.
21.feb Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā Latvijā ir apmācies laiks un vietām - galvenokārt valsts rietumu un dienvidu daļā - mazliet snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.
20.feb Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir no +1..-2 grādiem Kurzemē līdz -8..-10 grādiem daudzviet valsts austrumu daļā, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
19.feb Ziņu aģentūra LETA
Sestdien Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks, brīžiem līs, dienas otrajā pusē gaidāms arī sniegs, prognozē sinoptiķi.
17.feb Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas vakarā un naktī uz piektdienu daudzviet Vidzemē stipri snigs, Vidzemes augstienē var uzsnigt desmit centimetri sniega, prognozē sinoptiķi.
15.feb Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no -3,8 grādiem Dagdā līdz +2,4 grādiem Rucavā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
15.feb Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, vietām nedaudz īslaicīgi līst un snieg, vairāk snieg valsts galējos austrumos, liecina meteoroloģiskā informācija.
14.feb Ziņu aģentūra LETA
Vietām Latvijas rietumu un dienvidu daļā, kā arī Rīgā 12.februārī iestājās meteoroloģiskais pavasaris, vēl dažās novērojumu stacijās tas notika dienu vēlāk, liecina provizoriska informācija.
14.feb Ziņu aģentūra LETA
Februāra pirmās dekādes vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija -1,6 grādi, kas ir 2,2 grādus virs normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
13.feb Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā valsts lielākajā daļā līst, daudzviet turpinās atkala un apledojuma veidošanās, vietām Ziemeļvidzemē snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.
13.feb Ziņu aģentūra LETA
Lielākā atkala šīs nedēļas sākumā gaidāma Ziemeļvidzemē, kur gaisa temperatūra pārsvarā saglabāsies zem nulles, un ledus svaru kokos var palielināt vēlāk gaidāmā snigšana, brīdina sinoptiķi.
12.feb Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien visā Latvijā gaidāms lietus un atkala, stiprākais apledojums veidosies valsts ziemeļos, īpaši Ziemeļvidzemē, kur saglabāsies zemākā gaisa temperatūra, brīdina sinoptiķi.
12.feb Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas priekšpusdienā novērojumu stacijā Rīgas centrā sniega segas biezums palielinājās no pieciem līdz 16 centimetriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
8.feb Ziņu aģentūra LETA
Stendes novērojumu stacijā, Talsu novadā, ceturtdien no plkst.5 līdz 8 sniega biezums palielinājies no diviem līdz 16 centimetriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
8.feb Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā galvaspilsētā gaidāma stipra snigšana un sniega biezums pieaugs par pieciem centimetriem, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
8.feb Ziņu aģentūra LETA
Lai gan februāra otrās nedēļas iesākumā brīžiem uzspīdēs saule, debesīs mākoņu netrūks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.
4.feb Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz pirmdienu laiks būs lielākoties mākoņains, daudzviet snigs, vietām rietumu un centrālajos rajonos snigšana būs stipra un izveidosies 2 līdz 4 centimetru bieza sniega sega, prognozē sinoptiķi.
4.feb Ziņu aģentūra LETA
Svētdiena būs mākoņaina, vietām debesis skaidrosies, bet centrālajos un austrumu rajonos palaikam gaidāmi nokrišņi, galvenokārt slapjš sniegs un sniegs, prognozē sinoptiķi.
4.feb Ziņu aģentūra LETA
Sestdien Latvijas austrumos vēl gaidāms lietus, no rīta slapjš sniegs, bet rietumos diena paies bez nokrišņiem un debesis arī skaidrosies, prognozē sinoptiķi.
3.feb Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz sestdienu Vidzemē, Latgalē un Sēlijā spēcīgi snigs, sniega sega daudzviet kļūs par 5-10 centimetriem biezāka, prognozē sinoptiķi.
2.feb Ziņu aģentūra LETA