Laika apstākļi

9.jūl
Svētdien Latvijā augs jauni lietus un negaisa mākoņi, prognozē sinoptiķi.
 
9.jūl
Sestdien vietām Latvijā īslaicīgi līs un dārdēs pērkons, pēcpusdienā - jau daudzviet, prognozē sinoptiķi.
 
8.jūl
Naktī uz sestdienu vietām Latvijā, bet dienas gaitā jau daudzviet valstī īslaicīgi līs, dažviet gaidāmas pērkona lietusgāzes, prognozē sinoptiķi.
 
7.jūl
Agrā ceturtdienas rītā daudzviet Latvijā ir skaidras debesis, vietām ir mākoņi, tai skaitā atsevišķi lietus mākoņi, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
6.jūl
Šīs nedēļas nogalē gaisa temperatūra Latvijā būs aptuveni tāda pati kā nedēļas vidū, dažbrīd līs, vietām gaidāmas lietusgāzes un pērkona negaiss, liecina laika prognozes. 
 
6.jūl
Trešdienas rītā Latvijā, sākot no dienvidiem, palielinās mākoņu daudzums, dienvidaustrumu novados debesis apmākušās un Sēlijai tuvojas lietus no Lietuvas, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
5.jūl
Otrdienas rīts Latvijā ir sauss un saulains, mākoņu maz, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
4.jūl
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +9,3 grādiem Mērsragā līdz +17,6 grādiem Daugavgrīvā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
3.jūl
Svētdien Latvijā saule mīsies ar gubu mākoņiem, lielāks mākoņu daudzums saglabāsies valsts austrumu daļā, savukārt skaidrākās debesis būs piekrastē, prognozē sinoptiķi.
 
2.jūl
Sestdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra būs +18..+27 grādi Kurzemē un +27..+32 grādi pārējā Latvijā, līdz ar to daudzviet tiks pārspēts 2.jūlija karstuma rekords, prognozē sinoptiķi.
 
2.jūl
Nakts uz sestdienu būs pārsvarā skaidra, mākoņaināka Kurzemē. Nokrišņi maz iespējami. Pūšot lēnam dienvidaustrumu vējam, gaisa temperatūra pazemināsies līdz +17..+22 grādiem, vietām valsts austrumos - līdz +15 grādiem.
 
1.jūl
Naktī uz piektdienu un agrā piektdienas rītā Kurzemi virzienā no dienvidiem uz ziemeļiem šķērsojuši negaisa mākoņi, kas atnesuši intensīvu zibeņošanu, spēcīgas lietusgāzes un vēja brāzmas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
30.jun
Šīs nedēļas beigās Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, nākamnedēļ gaisa temperatūra atgriezīsies normas robežās, prognozē sinoptiķi.
 
30.jun
Ceturtdienas rīts Latvijā ir lielākoties saulains, mākoņaināks Kurzemē, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
29.jun
Trešdien vietām Latvijā gaidāms lietus un pērkona negaiss, bet pēcpusdienā un vakarā - jau daudzviet, prognozē sinoptiķi.
 
28.jun
Otrdien ap plkst.13 gaisa temperatūra Ventspils novērojumu stacijā pakāpās līdz +33,1 grādam, un tā ir augstākā Latvijā reģistrētā temperatūra kopš pagājušā gada 16.jūlija, kad Daugavpilī bija +33,7 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
28.jun
Pirmdien Latvijā tika pārspēti 18 karstuma rekordi - lielākais temperatūras rekordu skaits kopš pērnā gada jūlija, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
28.jun
Otrdien, turpinoties tveicei, vietām Latvijā gaidāms lietus un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
27.jun
Pirmdien jau plkst.11 termometra stabiņš Ventspils ostā pakāpās līdz +30,7 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
27.jun
Pēc vasaras saulgriežiem laika apstākļus Latvijā nosaka anticiklons, informē VSIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs".
 
27.jun
Pēc karstākās dienas kopš pagājušā gada jūlija naktī uz pirmdienu gaisa temperatūra galvaspilsētas centrā un Daugavgrīvā nenoslīdēja zemāk par +21 grādu, un sinoptiķi tik siltas naktis dēvē par tropiskajām naktīm, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
26.jun
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) prognozē, ka šī diena, 26. jūnijs, būs saulains un bez nokrišņiem.