Latvijā

24.nov
Katram otrajam jaunatklātajam Covid-19 gadījumam nav iespējams noteikt inficēšanās avotu, tādēļ īpaša piesardzība jāievēro visās sabiedriskajās vietās: 2 metru savstarpējā distance, sejas masku lietošana un roku higiēna, atgādina Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).
 
24.nov
Vairākus patlaban spēkā esošus atbalsta mehānismus Covid-19 krīzē skartajiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem piemēros arī 2021.gadā, otrdien kopsēdē vienojās valdība un Krīzes vadības padome.
 
24.nov
Jāņa Kuzminska ģitāru darbnīca Rēzeknes novadā, kur tika meistarotas elektriskās ģitāras, tika uzcelta pirms 7 gadiem. Ar laiku telpās tika iekārtots arī muzejs, kas kļuvis par vietējo un ārzemju tūristu iecienītu apskates vietu. Nesen notikušajā ugunsgrēkā darbnīca ir pilnībā nodegusi – izglābt izdevās tik nelielu daļu no ģitārām. Lai arī tika iznicināts 20 gadu darbs, ģitāru meistars ir pārliecības pilns sākt visu no sākuma un turpināt ģitāru izgatavošanu.
 
24.nov
Statistika par saslimušajiem ar Covid-19 Daugavpilī tiek "mākslīgi uzpūsta", pārliecināts pilsētas mērs Igors Prelatovs ("Mūsu partija").
 
24.nov
Latvijā, tāpat kā daudzviet citur, Covid-19 ierobežojumu dēļ nevarēs notikt publiski pasākumi, lai pievērstu uzmanību problēmai, kas visā pasaulē ir samilzusi pandēmijas laikā.
 
24.nov
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa kādai sievietei par braukšanu dzērumā un gājēja nonāvēšanu piespriedusi brīvības atņemšanu uz četriem gadiem, informēja Prokuratūras sabiedrisko attiecību speciāliste Una Rēķe.
 
24.nov
Pirmdien stacionāros ievietoti 57 jauni Covid-19 pacienti. Pašlaik kopumā stacionāros ārstējas 425 pacienti, liecina Nacionālā veselības dienesta sniegtā informācija.
 
24.nov
Kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas Valsts policija par epidemioloģiskās drošības pasākumu neievērošanu kopumā sākusi 277 administratīvā pārkāpuma procesus, informēja Valsts policijā.
 
24.nov
Kaut gan ar Covid-19 saslimušo skolēnu ir skaitliski vairāk, skolotāju risks saslimt ar Covid-19 izglītības iestādē ir trīs reizes lielāks, medijiem pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
 
24.nov
No visiem ar Covid-19 sasirgušajiem, kam pagājušajā nedēļā izdevās atrast inficēšanās avotu, aptuveni katrs desmitais inficējies ārstniecības iestādē, žurnālistiem pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs. 
 
24.nov
Eiropas Parlaments šodien apstiprināja jaunu direktīvu, kas ļaus patērētāju grupām Eiropas Savienībā (ES) apvienot spēkus un uzsākt kolektīvus tiesas procesus, informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
 
24.nov
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā "Par obligāto sociālo apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām", kas nosaka atlīdzības par apgādnieka zaudējuma minimālā apmēra palielināšanu.
 
24.nov
Latvijas Iekšlietu ministrijas (IeM) Informācijas centrā savulaik strādājušais Oļegs Buraks pārsūdzējis tiesas spriedumu, ar kuru viņš atzīts par vainīgu un sodīts ar 15 gadu cietumsodu par spiegošanu Krievijas interesēs, informēja Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas palīdze Oksana Hvostova.
 
24.nov
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR" ("BIOR") no ceturtdienas, 26.novembra, paplašinās iespējas veikt Covid-19 testus Latgales reģionā, atverot paraugu pieņemšanas punktus arī Rēzeknē un Daugavpilī, informēja institūta pārstāvji.
 
24.nov
Ārlietu ministrijā (ĀM) ieekonomētos līdzekļus 157 600 eiro apmērā novirzīs darbinieku prēmiju izmaksai par darbu Covid-19 pandēmijas laikā, šodien lēma valdībā.
 
24.nov
Saslimstības ar Covid-19 pieauguma temps Latvijā joprojām turpina sarukt, žurnālistiem pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
 
24.nov
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā "Par valsts pensijām", kas nosaka, ka minimālās vecuma pensijas aprēķina bāze būs 136 eiro jeb 25% no ienākumu mediānas.
 
24.nov
Saslimšana ar Covid-19 konstatēta Varakļānu veselības aprūpes centra klientiem un aprūpētājiem, apstiprināja Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs ("Vienoti novadam").
 
24.nov
Pēdējās diennakts laikā veikti 7975 Covid-19 izmeklējumi. Kopumā reģistrēti 457 jauni inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra sniegtā informācija.
 
24.nov
Veselības ministrija rosina Covid-19 dēļ noteikt stingrākus ierobežojumus izglītības un sporta jomās, žurnālistiem pavēstīja Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta direktore Santa Līviņa.
 
24.nov
Dīkstāves pabalstam un algu subsīdijām varēs kvalificēties visi komersanti ar apgrozījuma kritumu, neatkarīgi no nozares, paredz otrdien valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdē atbalstītie Ekonomikas ministrijas (EM) izstrādātie noteikumi.
 
24.nov
Valdība Covid-19 izplatības dēļ šodien plāno lemt par stingrākiem drošības pasākumiem Daugavpilī, Baldones, Krāslavas, Salacgrīvas, Aknīstes un Varakļānu novadā, preses konferencē atklāja Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta direktore Santa Līviņa.