Komentāri / Nacionālā teātra direktors Jānis Vimba: Domāšana jāmaina no plānveida uz īstermiņa
 

17 komentāri

PPirktspēja
Un, kā būtu ar ilgtermiņa?
23.maijs, 8:55 Atbildēt
BBobis
Un kā būtu ar inflāciju. Tak bankrotē zimbaves dolāriņ.
23.maijs, 23:12 Atbildēt
KKuilis
Nācijas tēvs, stiprinoties pie bezmaksas ēdiena galda, ko apmaksā pretīgi stulbie latvieši, smejas ar pilnu muti: no kura laika tad latvieši ir domājuši, ja latvieši spētu domāt, tad es te neuzpildītos visu laiku. Latvcieši taču ir stulbi jau no dzimšanas, saka nācijas tēvs, stumjot rīklē speķi ar speķi.
23.maijs, 9:18 Atbildēt
ppuce
Noslēgusies galvaspilsētas atkritumu tirgus pārdale zurkas var dzivot teritoriali sadalita teritorija
23.maijs, 9:25 Atbildēt
TTālis
Klibo terminoloģija!
23.maijs, 9:26 Atbildēt
PPārdoma
Par kultūru kopumā. Tas, kas notika 100gadē patiešām bija satraucoši. Paši kultūras ļaudis izlikās to neredzam. Tikai retajam D.Melbārdes kā ministres finanšu politika nelikās okei. Palūkojaties uz koncertzālēm, kad vēl pēdējā brīdī uzslēja Ventspilī un Rīga palika bešā. Vai tas bija normāli? D.Melbārde kā patronese bija goda viešņa atklāšanā Ventsilī. Vēsture atkārtojas, atceros padomju laika lielās kultūras pilis katrā ciemā ar gobelēniem, kuras kļuva neapsildāmas turpmākajos gados un praktiski nelietojamas un laika gaitā sabruka. Šito lielummāniju!!! Pasākumu birums 100gadē, kur tik daudzi bija bez jēgas - tikai naudas tērēšana līdz pat "bezgaumīgajām biksēm" Brīvības ielā. Labi, ka pie Nacionālā teātra neuzslēja 100gades aleju un koki netika traumēti. Bet Nac.Teātrim vēl cels vienu zāli - par cik desmitiem miljonu? NT nepietiek spēles laukumu? Valmiera pārbūvēs savu teātra ēku - par cik miljoniem? Valsts Kontroles atzinumi netiek ņemti vērā. Pienāca brīdis, kad kultūrai ir jauni noteikumi un šoreiz dzīvības vārdā. Bez masu pasākumiem Latvija nevarēs pastāvēt? Paši kultūras darbinieki pat nav pamanījuši, ka pamatā viņi "apkalpo" eliti. Ļoti smags pārbaudījums tiem, kas ar kultūras vārdu uz lūpām paši elitāri dzīvo un ir vienaldzīgi par lauku bibliotekāru likteni, kas nevar savilkt galus. Par medicīnas derbiniekiem nerunājot.
Kas ir kultūra?
23.maijs, 9:47 Atbildēt
AAizmirsi
Bet Shipsea? Tam Melbārde par 1,5 stundu koncertu 17 tūkstošus (!) "atpogāja" personigi , ka nemetas. Lūk, ko nozīmē simtgade! Uz priekšu, kultūra!
23.maijs, 11:41 Atbildēt
TTo Aizmirsi
Tā jau ir klasika :)
23.maijs, 13:22 Atbildēt
FFakts
Delphi ir pilnīgs sūds, ka pieprasa maksu par rakstiem. Tie raksti ir visos ziņu portālos un faktiski tāds delphi nemaz nav vajadzīgs. Nav vajadzīgi ziņu portāli, visos ir viens un tas pats, pietiek ar vienu!
23.maijs, 9:50 Atbildēt
BBobis
Ā .
Bet te tu iebrauci auzās . Mēdijiem ir liels spēks.
Viena un tā pati tēma var būt uzrakstīta vai izstastīta dažādi .
23.maijs, 13:15 Atbildēt
nnon
tikai ne padomju laika rūdījumam, tiem ir tāds siets, kas ātri parāda , kas ir kas. Nu šodienas prātiņiem varbūt arī ir tā pagrūtāk rubīt fišku
23.maijs, 14:44 Atbildēt
BBobis
Neglaimo sev . Es profiņš pisis. Man pat nevajag valdibas un specdienestu varu .
23.maijs, 15:23 Atbildēt
BBobis
Non, tev ir ieborets stagnacija, kas ir ataisnota ar ekonomiku.
Cik naudas nav izsaimniekots un izterēts tukšumā.
Daudzas attīstības neprasa nemaz daudz naudas , bet gan vēlme un pareizi darīt.
Kas šeit pat neklibo vispār nekust , reizēm patirinās kad uzpiež.

Piemērs centrāl tirgus, 30 gadu pomoika kurā kopš uzrādīšanas stiklus neviens nebija mazgājis. Tas jumtu daļā .
23.maijs, 15:30 Atbildēt
tteirmanadzimtenekakainaiskrasc
vārds domāšana nav saistāms ar pastalainajiem deģenerātiem, drīzāk - instinktīva reakcija atkarībā no garīgās kroplības attīstības pakāpes
23.maijs, 11:18 Atbildēt
wwest
Kad latviešu tauta izmirst katastrofālā ātrumā, vajadzētu saprast, vai šie daudzskaitlīgie, beztalanta kumēdiņrādītaji mums vēl jāuztur?
23.maijs, 11:29 Atbildēt
MMāra
Piekrītu Pirktspējai: un kā būtu ar ilgtermiņa domāšanu? Turklāt - joprojām grūti atrast apliecinājumu tam, ka tas būtu darīts visu šo laiku, kopš NT direktors ir savu publicitāti ļoti mīlošais Vimba.
23.maijs, 11:57 Atbildēt
UUz saulaino tāli
Kādu domāšanu ! Nākotne nebūs vajadzīga nekāda domāšana , nākotne pieder tualetes tārpiem , rij sūdus un vairojies ! Domās saimnieki un valdnieki !
24.maijs, 4:11 Atbildēt