Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLaika ziņas

Trešdienas rītā Latvijā saglabājas apmācies laiks, daudzviet ar dūmaku un lietu, vietām ir stiprs lietus un migla, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
21.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Agrā otrdienas rītā vietām Latvijā - pārsvarā valsts rietumu un centrālajā daļā - sākušies nelieli nokrišņi, arī atkala jeb sasalstošs lietus, liecina meteoroloģiskā informācija.
20.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Tuvākās dienas Latvijā būs pelēkas un lietainas, Ziemassvētkos laiks var kļūt vēsāks un sniegotāks, prognozē sinoptiķi.
19.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien Latvijā, sākot no valsts dienvidiem, gaisa temperatūra pazemināsies līdz -3..-10 grādiem, vakarā vietām valsts centrālajā un austrumu daļā - līdz -12 grādiem, prognozē sinoptiķi.
19.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Nākamnedēļ Latvijā līs un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +2..+7 grādiem, apstiprina jaunākās laika prognozes, un atkusnis var turpināties arī Ziemassvētkos.
16.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pēdējās dienās valsts lielākajā daļā sniega sega ir saplakusi, liecina dati no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) novērojumu stacijām.
16.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Piektdien gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies līdz -2..-7 grādiem, prognozē sinoptiķi.
16.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Nākamnedēļ Latvijā sāksies atkusnis un gaidāmi nokrišņi, pārsvarā lietus, iesākumā tas būs sasalstošs, liecina jaunākās laika prognozes.
15.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā lielā Latvijas daļā ir skaidras debesis, vairāk mākoņu saglabājas Kurzemē un Latgalē, liecina meteoroloģiskā informācija.
15.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un vietām mazliet snieg, bet Ziemeļvidzemē dažviet snieg stipri, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
14.dec 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas otrajā pusē laiks Latvijā kļūs sausāks un aukstāks, savukārt nākamajā nedēļā palaikam gaidāms sniegs, putenis un lietus, gaisa temperatūra brīžiem pakāpsies virs nulles, liecina pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
13.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā Latvijas lielākajā daļā palaikam nedaudz līdz mēreni snieg, vietām - galvenokārt Kurzemē - snieg spēcīgi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
13.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Otrdien Latvijā brīžiem snigs un putinās, vietām Kurzemē un Vidzemē - spēcīgi, prognozē sinoptiķi.
13.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien plkst.12 dziļākais sniegs valsts novērojumu stacijās bija 40 centimetri Kuldīgā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
12.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pēdējā diennaktī visvairāk snidzis Latvijas austrumu novados, kur sniega sega vietām kļuvusi par 10-15 centimetriem biezāka, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
12.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien Latvijā būs apmācies laiks, daudzviet turpinās snigt, vairāk nokrišņu būs Kurzemē, prognozē sinoptiķi.
12.dec 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Svētdienas vakarā Daugavpils apkārtnē ir sācies sniegputenis, apgrūtinot braukšanas apstākļus pa lielajiem ceļiem, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) operatīvā informācija.
11.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Spēcīgais sniegputenis sāksies jau naktī uz pirmdienu - gaidāma ne tikai ilgstoša snigšana, bet arī līdz šim stiprākais vējš šajā ziemā, prognozē sinoptiķi.
11.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Jaunās nedēļas sākumā Latviju no dienvidaustrumiem šķērsos plaša nokrišņu zona, daudzviet gaidāma ilgstoša un stipra snigšana, tāpēc jau no svētdienas vakara līdz otrdienas vakaram valstī būs spēkā oranžais laika apstākļu brīdinājums, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
11.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz svētdienu sals vairs nav stindzinājis tik ļoti kā naktī uz sestdienu, turklāt nakts gaitā daudzviet Latvijā ir kļuvis siltāks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) operatīvie novērojumi.
11.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Arī svētdien Latvijā ziemai raksturīgie laika apstākļi saglabāsies - valdīs sals, bet valsts dienvidaustrumos snigs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
11.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Arī ceturtdien Latvijā turpināsies snigšana, vietām sniega segai dienas noslēgumā pieaugot vēl par vairākiem centimetriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas dienesta sinoptiķu prognozes.
8.dec 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA