Laika ziņas

28.jūl
Ceturtdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
27.jūl
Šīs nedēļas nogalē laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteikts anticiklons, tādēļ nokrišņu iespēja būs maza, liecina sinoptiķu prognozes.
 
27.jūl
Trešdienas rītā Latvijas austrumu daļā ir mākoņains laiks un vietām nedaudz līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
26.jūl
Otrdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +10,2 grādiem Madonā līdz +19,0 grādiem Pāvilostā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
25.jūl
Otrdien Latviju no rietumiem sasniegs aukstā atmosfēras fronte, aiz tās ieplūdīs vēsāks gaiss, bet nokrišņu šonedēļ nebūs daudz, liecina jaunākās laika prognozes.
 
25.jūl
Pirmdienas rītā Latvijas austrumos ir mākoņainas debesis un vietām īslaicīgi līst, pārējā valstī nav nokrišņu un daudzviet spīd saule, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
21.jūl
Ceturtdienas rītā debesis virs Latvijas ir pārsvarā skaidras, nav nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
20.jūl
Karstākais laiks šonedēļ Latvijā gaidāms ceturtdien Kurzemē un piektdien pārējā valstī, prognozē sinoptiķi.
 
20.jūl
Trešdienas rīts Latvijā ir saulains, tikai vietām - galvenokārt pierobežas novados Latgalē - debesis klāj mākoņi, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
19.jūl
Otrdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un dažviet īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
18.jūl
Pirmdienas rītā Latvijā ir pārsvarā mākoņainas debesis, mazāk mākoņu valsts austrumos, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
14.jūl
Ceturtdien gan naktī, gan dienā daudzviet Latvijā īslaicīgi līs, vietām gaidāmas pērkona lietusgāzes, prognozē sinoptiķi.
 
13.jūl
Šīs nedēļas nogalē Latvijā saglabāsies lietus mākoņi, gaisa temperatūra nedaudz pazemināsies, prognozē sinoptiķi.
 
13.jūl
Trešdienas rītā Latvijas lielākajā daļā ir saulains laiks, bet daudzviet Kurzemē - apmācies un lietains, vietām līst stipri un dārd pērkons, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
12.jūl
Jūlija pirmajā dekādē vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +18,6 grādi jeb 1,5 grādi virs normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
12.jūl
Otrdienas rītā Latvijas austrumu un centrālajā daļā līst, daudzviet stipri, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
11.jūl
Otrdien ciklons Latvijai atnesīs spēcīgu lietu un vēju, vietām gaidāms arī pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
11.jūl
Pirmdien Latvijā gaidāms samērā saulains laiks, valsts austrumos debesis apmāksies, prognozē sinoptiķi.
 
10.jūl
Pirmdien Latvijā būs nedaudz mazāk mākoņu nekā svētdien, vietām gaidāms īslaicīgs lietus un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
10.jūl
Tuvākajās trīs stundās, turpinoties pērkona negaisam, nokrišņu daudzums Rīgā sasniegs 10-19 milimetrus jeb litrus kvadrātmetrā, tādēļ Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izsludinājis dzelteno brīdinājumu.
 
10.jūl
Nākamās nedēļas sākumā Latviju sasniegs ciklons, kas sagādās stipru lietu un brāzmainu vēju, prognozē sinoptiķi.
 
10.jūl
Svētdienas rītā mākoņi tikai daļēji klāj Latvijas debesis un daudzviet valstī laiks ir saulains, liecina meteoroloģiskā informācija.