Citi raksti

19.okt
15.novembrī mūs gaida izglītības sabrukums. Vienkārši nav neviena, kas aizstātu skolotājus, kuri gatavojas pamest darbu.
 
11.okt
Patlaban no zemes piespiedu nomas cieš ap 300 000 Latvijas iedzīvotāju
 
8.okt
Vai Jūrmalas pilsētas nodevas maksas ieviešana visu gadu par iebraukšanu būs kā paraugs citām Latvijas pilsētām?
 
6.okt
Valdības sastāvā pareizi būtu atbalstīt profesionālus un kompetentus cilvēkus, kam ir sajēga, kas ir nozare un kā šo nozari gudri vadīt. Bet diemžēl 13.Saeimā tā nenotiek.
 
21.sep
Vai 194 var būt lielāks par 1000?! Pie mums Latvijā - var!
 
17.aug
Saskaņa: Piecas valstspilsētas - Daugavpili, Jelgavu, Liepāju, Rēzekni un Ventspili - vēlas apvienot ar tām piegulošo novadu
 
12.aug
Pēc lieliskām vasaras brīvdienām ir pienācis laiks atkal atgriezties birojā, tiekoties ar kolēģiem, bet bērniem nu jau drīz atsākt mācības skolā, beidzot redzot savus draugus. Tiem, kas turpina strādāt mājās, ir savs ikdienas darba režīms, taču arī viņiem laiku pa laikam jāierodas birojā. Šajos īpašajos apstākļos lielākajai daļai no mums joprojām ir ērti pasūtīt apģērbu tiešsaistē ar ātru un ērtu piegādi tieši mājās.
 
4.aug
Saskaņa: skolotāji, mediķi un sociālie darbinieki ir jāpārliecina vakcinēties, nevis jādraud viņiem ar atlaišanu.
 
26.apr
Uzdodiet sev jautājumu – kā jūs šodien jūtaties dzimtajā Latvijā? Esmu drošs, ka daudzi atbildēs: “Jūtamies aizmirsti un pamesti.”
 
21.apr
23. un 24.aprīlī Latvijā norisināsies ikgadējā ārzemju izglītības izstāde “Starptautiskās izglītības dienas”, kuru organizē “Baltic Council for International Education” sadarbībā ar aģentūru “Meridian Group”.
 
31.mar
Covid 19 laiks ir radījis finansiālas problēmas lielai daļai iedzīvotāju, tāpēc katrs meklē iespēju kā samazināt ikmēneša maksājumus.
 
29.mar
"Rīgas autoelektroaparātu rūpnīca" - paziņojums
 
26.mar
Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs no 3.-5.aprīlim, 10-16 piedāvā pastaigas Lieldienu noskaņās.
 
11.mar
12. un 13. martā Latvijā norisināsies virtuālā ārzemju augstākās izglītības izstāde, kuras laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar dažādām bakalaura, maģistra, doktorantūras un MBA programmām.
 
25.feb
Jau 14. gadu  "Amazone grupa lv" kopā ar nozares līderiem un ekspertiem rīko semināru ciklu "Gudrā zeme", kuru mērķis ir sniegt aktuālo informāciju lauksaimniecības nozarē.
 
23.feb
Par patēriņa kredītu dēvē aizdevumu, kas paredzēts kādas lielākas preces vai pakalpojuma iegādei.
 
16.feb
Gada ienākumu deklarācija ir dokuments, kas aktuāls ne tikai pašnodarbinātajiem, bet arī daudzām citām sabiedrības grupām, it īpaši, pēc 2018. gadā veiktās nodokļu reformas.
 
16.feb
Rīgas pašvaldības aģentūra "Rīgas gaisma" informē, ka ir īstenots projekts "Viedo tehnoloģiju ieviešana Rīgas pilsētas apgaismojuma sistēmā"
 
10.feb
2021.gada 20. martā Transporta un sakaru institūts (TSI) rīkos ikgadējo Olimpiādi vidusskolēniem.
 
20.jan
Aicinām piedalīties meža nozares starptautiskā zinātniskā konferencē “Zināšanās balstīta meža nozare”, kas tiešsaistē norisināsies šī gada 26. un 27. janvārī no plkst. 10.00 līdz 14.00.
 
12.jan
Aivara Lemberga ģimene pateicas
 
21.dec 2020
Gadumijas noskaņas Ventspilī! Apskati Ventspils eglītes, vizinies ar Ziemassvētku vilcieniņu, uzkāp kalnā, lai redzētu Ventspili no cita skatpunkta. Baudi skaistumu un mieru!