Citi raksti

23.okt
No 24. oktobra līdz 1. novembrim norisināsies “Krievu kultūras dienas Ventspilī”. Pasākumu galvenais mērķis ir atklāt daudzveidību krievu kultūrā, sniegt iespēju ventspilniekiem tikties klātienē ar krievu kultūras personībām.
 
20.okt
29.oktobrī Mūzikas nama Daile kafejnīcā notiks grupas Remix 1989. gadā ieskaņotās skaņuplates ...pie Laika kompaktdiska versijas klajā laišanas svētki.
 
16.okt
22.oktobrī plkst. 19:00 koncertzālē “Latvija” uz pirmo rudens sezonas džemu aicina Ventspils bigbends un īpašie viesi - trompetists Gerhards Ornigs un vokāliste Susanna Aleksandra.
 
7.okt
Maģiskajā vakarā - 10.10.2020., LVM Kalsnavas arborētums aicina uz nu jau ceturto “Raganu slotu balles” pasākumu. Šīs nakts aizsegs un tā maģija ir īstais iemesls, lai notraustu putekļus no slotas, dodot tai iespēju iemirdzēties Kalsnavā.
 
6.okt
Mēnesi ilgās, draudzīgās Vislatvijas balsošanas sacensībās “Suns vai kaķis?”, ko uzsāka mājdzīvnieku barības zīmoli “Whiskas” un “Pedigree”, ar balsojumu 49,8% pret 50,2%, ir atklājies, ka mēs esam suņu cilvēku valsts.
 
5.okt
Mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās tehnoloģiju attīstība ir ļāvusi pēdējos gados uzplaukt tādam klientu apkalpošanas rīkam kā čatboti jeb tērzēšanas roboti.
 
23.sep
Ceturtdien, 1. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē “Latvija” flautiste Dita Krenberga, čelliste Inga Ozola, pianiste Sana Villeruša, kā arī muzikoloģe un Latvijas Radio 3 žurnāliste Liene Jakovļeva aicina kamermūzikas cienītājus apmeklēt koncertu “Mīlestības gadalaiki”.
 
22.sep
Apkures, siltumapgādes un energoefektivitātes risinājumi, aktuāli apdares un siltināšanas materiāli, semināri namu apsaimniekotājiem, privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, profesionāļu konsultācijas – tas viss un vēl vairāk jau no 2. līdz 4. oktobrim izstādē “ComfortHome 2020” Ķīpsalā.
 
21.sep
2020.gada 10.oktobrī piecu gadu jubileju svinēs viens no Latvijas spilgtākajiem kultūras notikumiem “Rīgas balle”.
 
18.sep
Jau 15. un 16. oktobrī IT un biznesa nozares profesionāļi un interesenti tiksies “RIGA COMM 2020” Ķīpsalā.
 
16.sep
Iespaidīga gultu un dīvānu parāde, jaunākās mēbeļu kolekcijas, oriģināli dizaina priekšmeti, apgaismojums dažādām telpām un vietām, ergonomiskas biroja mēbeles un gaumīgs interjera tekstils... – tā ir tikai daļa no izstādes “Furniture & Design Isle 2020” piedāvājuma.
 
15.sep
No ceturtdienas, 17. septembra, pie skatītājiem nonāk Anda Miziša režisētā seriāla “Atriebējas” pirmā sezona, kur galvenajās lomās spēcīgos tēlos redzēsim Santu Didžus un Aneti Krasovsku, kā arī Pāvelu Griškovu un Mārtiņu Upenieku.
 
14.sep
Inovatīvas tehnoloģijas, jaunākie zobārstniecības risinājumi, dezinfekcijas līdzekļi, higiēnas preces, kosmētika, uztura bagātinātāji un konferences profesionāliem – tas viss jau šonedēļ – 17. un 18. septembrī izstādē “Medbaltica 2020” Ķīpsalā. Izvēlies sev aktuālo!
 
8.sep
Jau mēneša nogalē, no 25. līdz 27. septembrim, Ķīpsalā notiks starptautiskās autoindustrijas izstādes “Auto 2020” speciālizlaidums. Ja parasti izstāde “Auto” ieskandināja automobiļu entuziastu sezonas sākumu pavasarī, tad šogad tajā laikā visa pasaule bija piespiedu kārtā apstājusies.
 
8.sep
Tuvojoties Starptautiskajai dzīvnieku aizsardzības dienai 4. oktobrī, mājdzīvnieku barības zīmoli “Whiskas” un “Pedigree” uzsāk draudzīgas Vislatvijas balsošanas sacensības “Suns vai kaķis?”.
 
4.sep
Kas ir "Laba Soma"? No vienas puses - praktisks un ikdienā nepieciešams objekts, no otras - iespēja tiešā veidā atbalstīt kāda bērna dzīvi un labklājību!
 
26.aug
19.septembrī koncertzāle “Latvija” jauno koncertsezonu Ventspilī atklās ar izcilā vācu pianista Sebastiana Knauera (Sebastian Knauer) un kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” koncertu, diriģenta Normunda Šnē vadībā, atskaņojot Ludviga van Bēthovena iedvesmotas komponista Arāša Safaiana (Arash Safaian) variācijas programmā “Šis ir (ne) Bēthovens”.
 
21.aug
Drēgnais laiks tuvojas un patversmē ir iekrājušies nepaveiktie darbi, tāpēc “4finance Labie Darbi” un SMScredit.lv aicina uz lielo rudens talku 12. septembrī dzīvnieku patversmē “Ulubele”, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu sagatavot patversmes teritoriju gada aukstajiem mēnešiem.
 
17.aug
Novērtējot AS “Latvijas valsts meži” (LVM) jau vairāk nekā 20 gadu pieredzi ilgtspējīgā valsts mežu apsaimniekošanā, 12. augustā Latvijā viesojās Lietuvas valsts mežu apsaimniekošanas uzņēmuma “Valstybinių miškų urėdija” pārstāvji.
 
12.aug
Lai ieskandinātu jauno mācību gadu, 3.septembrī plkst. 19.00 ikviens skolēns kopā ar ģimeni ir aicināts uz grupas «Musiqq» labāko dziesmu koncertu, kas notiks t/c «Domina Shopping» A puses jumta austostāvvietā.
 
12.aug
17.septembrī plkst. 20.00 Lielajā ģildē uzstāsies etnomūzikas grupa „Tautumeitas”, kas sava interesantā muzikālā formāta dēļ ir iekarojusi neskaitāmu klausītāju sirdis ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.
 
12.aug
Ikviens darba devējs vēlas, lai viņa darbinieki strādātu produktīvi, un viens no risinājumiem ir darba vietas pareiza organizācija. Darba vietai jābūt aprīkotai ar jaudīgu datoru, ērtu krēslu un ergonomisku tastatūru, bet atslēga produktīva darba veicināšanai ir kvalitatīvs monitors.