Citi raksti

18.sep
Jau 15. un 16. oktobrī IT un biznesa nozares profesionāļi un interesenti tiksies “RIGA COMM 2020” Ķīpsalā.
 
16.sep
Iespaidīga gultu un dīvānu parāde, jaunākās mēbeļu kolekcijas, oriģināli dizaina priekšmeti, apgaismojums dažādām telpām un vietām, ergonomiskas biroja mēbeles un gaumīgs interjera tekstils... – tā ir tikai daļa no izstādes “Furniture & Design Isle 2020” piedāvājuma.
 
15.sep
No ceturtdienas, 17. septembra, pie skatītājiem nonāk Anda Miziša režisētā seriāla “Atriebējas” pirmā sezona, kur galvenajās lomās spēcīgos tēlos redzēsim Santu Didžus un Aneti Krasovsku, kā arī Pāvelu Griškovu un Mārtiņu Upenieku.
 
14.sep
Inovatīvas tehnoloģijas, jaunākie zobārstniecības risinājumi, dezinfekcijas līdzekļi, higiēnas preces, kosmētika, uztura bagātinātāji un konferences profesionāliem – tas viss jau šonedēļ – 17. un 18. septembrī izstādē “Medbaltica 2020” Ķīpsalā. Izvēlies sev aktuālo!
 
8.sep
Jau mēneša nogalē, no 25. līdz 27. septembrim, Ķīpsalā notiks starptautiskās autoindustrijas izstādes “Auto 2020” speciālizlaidums. Ja parasti izstāde “Auto” ieskandināja automobiļu entuziastu sezonas sākumu pavasarī, tad šogad tajā laikā visa pasaule bija piespiedu kārtā apstājusies.
 
8.sep
Tuvojoties Starptautiskajai dzīvnieku aizsardzības dienai 4. oktobrī, mājdzīvnieku barības zīmoli “Whiskas” un “Pedigree” uzsāk draudzīgas Vislatvijas balsošanas sacensības “Suns vai kaķis?”.
 
4.sep
Kas ir "Laba Soma"? No vienas puses - praktisks un ikdienā nepieciešams objekts, no otras - iespēja tiešā veidā atbalstīt kāda bērna dzīvi un labklājību!
 
26.aug
19.septembrī koncertzāle “Latvija” jauno koncertsezonu Ventspilī atklās ar izcilā vācu pianista Sebastiana Knauera (Sebastian Knauer) un kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” koncertu, diriģenta Normunda Šnē vadībā, atskaņojot Ludviga van Bēthovena iedvesmotas komponista Arāša Safaiana (Arash Safaian) variācijas programmā “Šis ir (ne) Bēthovens”.
 
21.aug
Drēgnais laiks tuvojas un patversmē ir iekrājušies nepaveiktie darbi, tāpēc “4finance Labie Darbi” un SMScredit.lv aicina uz lielo rudens talku 12. septembrī dzīvnieku patversmē “Ulubele”, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu sagatavot patversmes teritoriju gada aukstajiem mēnešiem.
 
17.aug
Novērtējot AS “Latvijas valsts meži” (LVM) jau vairāk nekā 20 gadu pieredzi ilgtspējīgā valsts mežu apsaimniekošanā, 12. augustā Latvijā viesojās Lietuvas valsts mežu apsaimniekošanas uzņēmuma “Valstybinių miškų urėdija” pārstāvji.
 
12.aug
Lai ieskandinātu jauno mācību gadu, 3.septembrī plkst. 19.00 ikviens skolēns kopā ar ģimeni ir aicināts uz grupas «Musiqq» labāko dziesmu koncertu, kas notiks t/c «Domina Shopping» A puses jumta austostāvvietā.
 
12.aug
17.septembrī plkst. 20.00 Lielajā ģildē uzstāsies etnomūzikas grupa „Tautumeitas”, kas sava interesantā muzikālā formāta dēļ ir iekarojusi neskaitāmu klausītāju sirdis ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.
 
12.aug
Ikviens darba devējs vēlas, lai viņa darbinieki strādātu produktīvi, un viens no risinājumiem ir darba vietas pareiza organizācija. Darba vietai jābūt aprīkotai ar jaudīgu datoru, ērtu krēslu un ergonomisku tastatūru, bet atslēga produktīva darba veicināšanai ir kvalitatīvs monitors.
 
10.aug
Priecīga ziņa visiem Jums!  Koncerts / Balle Madonā būs! 23.augustā,  Madonas estrādē noritēs pasākums “2 x 2 “ Koncerts / Balle!
 
4.aug
13. un 15. augustā koncertzāle “Latvija” aicina ikvienu interesentu piedzīvot divu jaunu latviešu džeza mūzikas ierakstu sesiju noslēguma koncertus, kas notiks sadarbībā ar džeza un improvizētās mūzikas izdevniecību “Jersika Records”.
 
4.aug
Transporta un sakaru institūts (TSI) sāk studentu uzņemšanu bakalaura programmā “Computer Science” (“Datorzinātnes”), kas ir akreditēta Rietumanglijas Universitātē (UWE), kura atrodas Bristolē, Lielbritānijā.
 
4.aug
Uzņēmums “Intergaz” nodrošina ērtāko, ātrāko un izdevīgāko sadzīves vajadzībām izmantojamo gāzes balonu maiņu un piegādi mājās
 
21.jūl
Sestdien, 1. augustā, no plkst. 18.00 līdz 22.20 Piejūras brīvdabas muzejā notiks viens no Pilsētas svētku pasākumiem – šlāgermūzikas koncerts “Es mīlu Ventspili!”.
 
21.jūl
Vēsturisko ērģeļu svētku “Latvija – ērģeļu zeme” atklāšanas koncerti Cesvaines evanģēliski luteriskajā baznīcā un Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā.
 
17.jūl
Pazīstamu zīmolu apģērbi par ievērojami zemākām cenām...izklausās kārdinoši? Tā nav nekāda utopija, kopš arī Latvijā pieejama BestSecret.com, kas atzīta par vienu no izcilākajām tiešsaistes iepirkšanās vietām Eiropā.
 
8.jūl
Trīs dienas, no 24. līdz 26. jūlijam, koncertzāle “Latvija” atzīmēs 1 gada jubileju, aicinot viesus uz koncertu-performanci “Viens”, kuras radošās koncepcijas autori ir Krista un Reinis Dzudzilo.
 
1.jūl
Sestdien, 4. jūlijā, plkst. 16.00 Bērnu pilsētiņā notiks tradicionālie baltkrievu kultūras svētki “No Līgo līdz Kupalai”. Pasākuma programmā paredzētas jestras dziesmas, dejas, mūzika un vasarīgas svētku rotaļas.