Citi raksti

Vakar, 0:00
Saskaņa: skolotāji, mediķi un sociālie darbinieki ir jāpārliecina vakcinēties, nevis jādraud viņiem ar atlaišanu.
 
26.apr
Uzdodiet sev jautājumu – kā jūs šodien jūtaties dzimtajā Latvijā? Esmu drošs, ka daudzi atbildēs: “Jūtamies aizmirsti un pamesti.”
 
21.apr
23. un 24.aprīlī Latvijā norisināsies ikgadējā ārzemju izglītības izstāde “Starptautiskās izglītības dienas”, kuru organizē “Baltic Council for International Education” sadarbībā ar aģentūru “Meridian Group”.
 
31.mar
Covid 19 laiks ir radījis finansiālas problēmas lielai daļai iedzīvotāju, tāpēc katrs meklē iespēju kā samazināt ikmēneša maksājumus.
 
30.mar
Komfortabls mājoklis mūsdienīgam cilvēkam, turklāt ekoloģiski tīrā apkaimē – šāds nams ar Bigbank Latvija finansiālu atbalstu top Mežaparkā.
 
29.mar
"Rīgas autoelektroaparātu rūpnīca" - paziņojums
 
26.mar
Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs no 3.-5.aprīlim, 10-16 piedāvā pastaigas Lieldienu noskaņās.
 
11.mar
12. un 13. martā Latvijā norisināsies virtuālā ārzemju augstākās izglītības izstāde, kuras laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar dažādām bakalaura, maģistra, doktorantūras un MBA programmām.
 
25.feb
Jau 14. gadu  "Amazone grupa lv" kopā ar nozares līderiem un ekspertiem rīko semināru ciklu "Gudrā zeme", kuru mērķis ir sniegt aktuālo informāciju lauksaimniecības nozarē.
 
23.feb
Par patēriņa kredītu dēvē aizdevumu, kas paredzēts kādas lielākas preces vai pakalpojuma iegādei.
 
16.feb
Gada ienākumu deklarācija ir dokuments, kas aktuāls ne tikai pašnodarbinātajiem, bet arī daudzām citām sabiedrības grupām, it īpaši, pēc 2018. gadā veiktās nodokļu reformas.
 
16.feb
Rīgas pašvaldības aģentūra "Rīgas gaisma" informē, ka ir īstenots projekts "Viedo tehnoloģiju ieviešana Rīgas pilsētas apgaismojuma sistēmā"
 
10.feb
2021.gada 20. martā Transporta un sakaru institūts (TSI) rīkos ikgadējo Olimpiādi vidusskolēniem.
 
20.jan
Aicinām piedalīties meža nozares starptautiskā zinātniskā konferencē “Zināšanās balstīta meža nozare”, kas tiešsaistē norisināsies šī gada 26. un 27. janvārī no plkst. 10.00 līdz 14.00.
 
12.jan
Aivara Lemberga ģimene pateicas
 
21.dec 2020
Gadumijas noskaņas Ventspilī! Apskati Ventspils eglītes, vizinies ar Ziemassvētku vilcieniņu, uzkāp kalnā, lai redzētu Ventspili no cita skatpunkta. Baudi skaistumu un mieru!
 
23.okt 2020
No 24. oktobra līdz 1. novembrim norisināsies “Krievu kultūras dienas Ventspilī”. Pasākumu galvenais mērķis ir atklāt daudzveidību krievu kultūrā, sniegt iespēju ventspilniekiem tikties klātienē ar krievu kultūras personībām.
 
20.okt 2020
29.oktobrī Mūzikas nama Daile kafejnīcā notiks grupas Remix 1989. gadā ieskaņotās skaņuplates ...pie Laika kompaktdiska versijas klajā laišanas svētki.
 
16.okt 2020
22.oktobrī plkst. 19:00 koncertzālē “Latvija” uz pirmo rudens sezonas džemu aicina Ventspils bigbends un īpašie viesi - trompetists Gerhards Ornigs un vokāliste Susanna Aleksandra.
 
7.okt 2020
Maģiskajā vakarā - 10.10.2020., LVM Kalsnavas arborētums aicina uz nu jau ceturto “Raganu slotu balles” pasākumu. Šīs nakts aizsegs un tā maģija ir īstais iemesls, lai notraustu putekļus no slotas, dodot tai iespēju iemirdzēties Kalsnavā.
 
6.okt 2020
Mēnesi ilgās, draudzīgās Vislatvijas balsošanas sacensībās “Suns vai kaķis?”, ko uzsāka mājdzīvnieku barības zīmoli “Whiskas” un “Pedigree”, ar balsojumu 49,8% pret 50,2%, ir atklājies, ka mēs esam suņu cilvēku valsts.
 
5.okt 2020
Mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās tehnoloģiju attīstība ir ļāvusi pēdējos gados uzplaukt tādam klientu apkalpošanas rīkam kā čatboti jeb tērzēšanas roboti.