Otrdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

arrow_downwardCiti raksti

Kāpnes ir ikviena mājokļa svarīgs elements, kas nes gan konstruktīvo, gan arī estētisku slodzi, un tādēļ kāpņu formai, izvēlētam materiālam un novietojumam telpā ir būtiska nozīme. Tā kā parasti kāpnes top vienlaicīgi ar pašu mājokli, tad šajos gadījumos, kā ierasts, visi aprēķini par pieļaujamām slodzēm un stiprinājumiem pārseguma konstrukcijā ir profesionālu kāpņu izgatavotāju vai arhitektu ziņā, tomēr arvien biežāk klientiem internetā iespējams iegādāties jau gatavas kāpnes, kuras piedāvā lielisku cenas un kvalitātes attiecību. 
20.jun 2023 Publicitātes materiāls
Izlaidumu laiks ir klāt un jāsāk plānot dāvanas absolventiem. Ja arī tavā paziņu vai radinieku lokā šogad ir kāds absolvents, esam sarūpējuši vairākas dāvanu idejas, kā viņu iepriecināt – sākot ar ziediem līdz pat kopīgiem piedzīvojumiem. Lasi tālāk un smelies iedvesmu, ar kādu dāvanu doties uz izlaiduma svinībām.
16.jun 2023 Publicitātes materiāls
Ceļojumi ir lielisks veids, kā atpūsties, iepazīt jaunas kultūras un paplašināt savu redzesloku. Taču katram no mums perfektais ceļojums asociējas ar ko citu – kādam tā ir laiska sauļošanās pludmalē, citam, savukārt, pie sirds iet izglītojošas ekskursijas un muzeju apmeklējumi. Šoreiz centīsimies noskaidrot, kad un kur ceļot vienam, bet kādos gadījumos pareizā izvēle ir grupas ceļojumi!
29.mai 2023 Publicitātes materiāls
Sveicam Ingrīdu Dērvenieci 75 gadu jubilejā! Lai stipra veselība, nerimstošs darba spēks un optimisms!
20.feb 2022 -
Mēs, lielākā politiskā frakcija Eiropas Parlamentā, atbalstām eiropeisko dzīvesveidu.
22.dec 2021 -
Ir pilnīgi nepieļaujami, ka tikusi pārkāpta vienošanās paaugstināt veselības aprūpes darbinieku algas par 10 procentiem.
10.nov 2021 -
Neapliekamā minimuma palielināšana skars 80% pensionāru. Tas nozīmē, ka absolūti lielākais vairums pensionāru pārtrauks maksāt nodokļus no pensijām!
4.nov 2021 -
Skaidrs, ka mūsu valsts neietekmē pasaules enerģijas tirgu, bet valdībai ir jāīsteno vietējie risinājumi, lai novērstu sociālo katastrofu valstī.
26.okt 2021 -
15.novembrī mūs gaida izglītības sabrukums. Vienkārši nav neviena, kas aizstātu skolotājus, kuri gatavojas pamest darbu.
19.okt 2021 -
Patlaban no zemes piespiedu nomas cieš ap 300 000 Latvijas iedzīvotāju
11.okt 2021 -
Vai Jūrmalas pilsētas nodevas maksas ieviešana visu gadu par iebraukšanu būs kā paraugs citām Latvijas pilsētām?
8.okt 2021 -
Valdības sastāvā pareizi būtu atbalstīt profesionālus un kompetentus cilvēkus, kam ir sajēga, kas ir nozare un kā šo nozari gudri vadīt. Bet diemžēl 13.Saeimā tā nenotiek.
6.okt 2021 -
Vai 194 var būt lielāks par 1000?! Pie mums Latvijā - var!
21.sep 2021 -
Saskaņa: Piecas valstspilsētas - Daugavpili, Jelgavu, Liepāju, Rēzekni un Ventspili - vēlas apvienot ar tām piegulošo novadu
17.aug 2021 -
Pēc lieliskām vasaras brīvdienām ir pienācis laiks atkal atgriezties birojā, tiekoties ar kolēģiem, bet bērniem nu jau drīz atsākt mācības skolā, beidzot redzot savus draugus. Tiem, kas turpina strādāt mājās, ir savs ikdienas darba režīms, taču arī viņiem laiku pa laikam jāierodas birojā. Šajos īpašajos apstākļos lielākajai daļai no mums joprojām ir ērti pasūtīt apģērbu tiešsaistē ar ātru un ērtu piegādi tieši mājās.
12.aug 2021 Publiciātes materiāls
Saskaņa: skolotāji, mediķi un sociālie darbinieki ir jāpārliecina vakcinēties, nevis jādraud viņiem ar atlaišanu.
4.aug 2021 -
Uzdodiet sev jautājumu – kā jūs šodien jūtaties dzimtajā Latvijā? Esmu drošs, ka daudzi atbildēs: “Jūtamies aizmirsti un pamesti.”
26.apr 2021 -
23. un 24.aprīlī Latvijā norisināsies ikgadējā ārzemju izglītības izstāde “Starptautiskās izglītības dienas”, kuru organizē “Baltic Council for International Education” sadarbībā ar aģentūru “Meridian Group”.
21.apr 2021 -
"Rīgas autoelektroaparātu rūpnīca" - paziņojums
29.mar 2021 -
Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs no 3.-5.aprīlim, 10-16 piedāvā pastaigas Lieldienu noskaņās.
26.mar 2021 Ventspils muzejs
12. un 13. martā Latvijā norisināsies virtuālā ārzemju augstākās izglītības izstāde, kuras laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar dažādām bakalaura, maģistra, doktorantūras un MBA programmām.
11.mar 2021 -
Jau 14. gadu  "Amazone grupa lv" kopā ar nozares līderiem un ekspertiem rīko semināru ciklu "Gudrā zeme", kuru mērķis ir sniegt aktuālo informāciju lauksaimniecības nozarē.
25.feb 2021 -