Citi raksti

1.jūl
Sestdien, 4. jūlijā, plkst. 16.00 Bērnu pilsētiņā notiks tradicionālie baltkrievu kultūras svētki “No Līgo līdz Kupalai”. Pasākuma programmā paredzētas jestras dziesmas, dejas, mūzika un vasarīgas svētku rotaļas.
 
29.jun
5.jūlijā, svētdienas pēcpusdienā plkst. 16, uz brīvdabas koncertu Daugavas muzejā aicina burvīgās balss īpašniece Elza Rozentāle un ģitārists Kaspars Vizulis.
 
25.jun
3.jūlijā, Limbažu estrādē noritēs grandiozā vasaras sezonas atklāšanas zaļumballe.
 
19.jun
VIENOTI EIROPĀ: Eiropas parlamenta deputātes SANDRA KALNIETE un INESE VAIDERE – par aktuālo notikumu attīstību Eiropā.
 
4.jun
Atkal pavasaris, kad saņemam bērnu un viņu vecāku zvanus un iesniegumus ar lūgumu rast iespēju bērnam atpūsties vasarā nometnē.
 
1.jun
Sākoties ārkārtas situācijai vairums Latvijas dzīvnieku patversmju vērsās pie sabiedrības un uzņēmumiem ar aicinājumu palīdzēt šo krīzi pārvarēt.
 
14.mai
Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” 26. maijā plkst. 19.00 ar koncertuzvedumu “Kamēr vēl gliemeži skrien” aicina svinēt tautā mīlētā komponista Imanta Kalniņa 79. dzimšanas dienu.
 
13.mai
16. maijā plkst. 20.00 Ventspilī, koncertzālē “Latvija” izskanēs sēriju “#atverlogu” noslēdzošais koncerts “Atkal uz skatuves”.
 
11.mai
III Latvijas keramikas biennāle pārcelta uz 2021. gada vasaru, līdz ar to pasākuma organizatori pagarina iespēju pieteikties dalībai starptautiskajā keramikas konkursa izstādē Martinsona balva līdz 2020.gada 1.novembrim.
 
1.mai
Eiropas Parlamenta deputātes SANDRA KALNIETE un INESE VAIDERE – par aktuālo notikumu attīstību Eiropā.
 
22.apr
Projekta "Mārupe-mūsu mājas 2020" ietvaros biedrība “Biznesa Vēstniecība” sadarbībā ar Mārupes novada Domi aicina pieteikties bezmaksas vebināram “Veiksmīgs zīmols krīzes laikā”. Pasākumu finansē Mārupes pašvaldība.
 
2.apr
Strauji mainīgajos ārkārtas situācijas apstākļos Latvijas iedzīvotājiem būs iespēja divu mēnešu laikā atteikties no jaunuzņemtām kredītsaistībām, nemaksājot soda naudu vai procentu maksājumus.
 
25.mar
Kopš šī gada 12. marta valstī ir ārkārtēja situācija COVID-19 pandēmijas dēļ. Lai sargātu iedzīvotāju veselību un dzīvību, veselības aprūpes nozare pašaizliedzīgi ir sakopojusi visus spēkus.
 
2.mar
7.martā, Aivara Hermaņa 65 gadu jubilejas dienā, nāks klajā jauns albums (CD) "igo / hermanis / dziesmas". Izdevējs ir Upe tuviem un tāliem.
 
28.feb
Sagaidot pavasari, mūsu kaimiņvalsts Igaunijas zīmols Huppa, kura īpašā firmas zīme ir augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgi apģērbi, akcentē, ka jau tradicionālajai bērnu apģērbu kolekcijai ir būtisks papildinājums – apģērbi arī pieaugušajiem, līdz pat 3XL izmēram.
 
13.feb
Sievietes var iepriecināt ne tikai 8-jā martā pasniedzot grieztus ziedus, bet arī kopīgs romantisks ceļojums uz Tallinu, kur pašlaik Botāniskajā dārzā zied simtiem krāšņu orhideju.
 
16.dec 2019
Brīvdienās izklaides un iepirkšanās centrā “Akropole” notika pasākums ģimenēm – Pietura “Pa ceļam uz Ziemassvētkiem”, kura laikā modes dizaineres Daces Krieviņas – Bahmanes un blogeres, stilistes Indras Salcevičas ģimenes sacentās Ziemassvētku dāvanu izsaiņošanā.
 
13.dec 2019
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) jau 11. reizi  aicināja topošos uzņēmējus iesniegt pieteikumus inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss 2019” un cīnīties par naudas balvām savu ideju attīstīšanai.
 
22.nov 2019
Šogad aprit 70 gadi, kopš tika dibināta Ķīnas Tautas Republika (ĶTR).
 
12.okt 2019
Dīters Bolens (Dieter Bohlen) – vācu pop zvaigzne, komponists, muzikālo apvienību Modern Talking un Blue System dibinātājs un producents.
 
11.okt 2019
Šajās dienās rīdzinieki saņem rēķinus par septembrī patērēto ūdeni, un divdesmit dzīvojamo māju iedzīvotājiem varētu nākties saskarties ar nepatīkamu pārsteigumu.
 
8.okt 2019
Mums liekas, ka viņi ir bijuši vienmēr. Mēs vienkārši atceramies viņus tikpat cik atceramies sevi. Un patiešām tas ir brīnums.