Citi raksti

2.apr
Strauji mainīgajos ārkārtas situācijas apstākļos Latvijas iedzīvotājiem būs iespēja divu mēnešu laikā atteikties no jaunuzņemtām kredītsaistībām, nemaksājot soda naudu vai procentu maksājumus.
 
25.mar
Kopš šī gada 12. marta valstī ir ārkārtēja situācija COVID-19 pandēmijas dēļ. Lai sargātu iedzīvotāju veselību un dzīvību, veselības aprūpes nozare pašaizliedzīgi ir sakopojusi visus spēkus.
 
2.mar
7.martā, Aivara Hermaņa 65 gadu jubilejas dienā, nāks klajā jauns albums (CD) "igo / hermanis / dziesmas". Izdevējs ir Upe tuviem un tāliem.
 
28.feb
Sagaidot pavasari, mūsu kaimiņvalsts Igaunijas zīmols Huppa, kura īpašā firmas zīme ir augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgi apģērbi, akcentē, ka jau tradicionālajai bērnu apģērbu kolekcijai ir būtisks papildinājums – apģērbi arī pieaugušajiem, līdz pat 3XL izmēram.
 
13.feb
Sievietes var iepriecināt ne tikai 8-jā martā pasniedzot grieztus ziedus, bet arī kopīgs romantisks ceļojums uz Tallinu, kur pašlaik Botāniskajā dārzā zied simtiem krāšņu orhideju.
 
16.dec 2019
Brīvdienās izklaides un iepirkšanās centrā “Akropole” notika pasākums ģimenēm – Pietura “Pa ceļam uz Ziemassvētkiem”, kura laikā modes dizaineres Daces Krieviņas – Bahmanes un blogeres, stilistes Indras Salcevičas ģimenes sacentās Ziemassvētku dāvanu izsaiņošanā.
 
13.dec 2019
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) jau 11. reizi  aicināja topošos uzņēmējus iesniegt pieteikumus inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss 2019” un cīnīties par naudas balvām savu ideju attīstīšanai.
 
22.nov 2019
Šogad aprit 70 gadi, kopš tika dibināta Ķīnas Tautas Republika (ĶTR).
 
12.okt 2019
Dīters Bolens (Dieter Bohlen) – vācu pop zvaigzne, komponists, muzikālo apvienību Modern Talking un Blue System dibinātājs un producents.
 
11.okt 2019
Šajās dienās rīdzinieki saņem rēķinus par septembrī patērēto ūdeni, un divdesmit dzīvojamo māju iedzīvotājiem varētu nākties saskarties ar nepatīkamu pārsteigumu.
 
8.okt 2019
Mums liekas, ka viņi ir bijuši vienmēr. Mēs vienkārši atceramies viņus tikpat cik atceramies sevi. Un patiešām tas ir brīnums.
 
8.okt 2019
Men in Black – tā nav reperu “cīņa”, tas ir HIP-HOP mūziķu šovs, kuri 25. oktobrī Arēnā Rīga izpildīs savus labākos un populārākos hitus.
 
7.okt 2019
SIA Rīgas ūdens aicina Rīgas pilsētas Mārupes rajonā esošo nekustamo īpašumu īpašniekus uz tikšanos, kuras laikā tiks sniegta plašāka informācija par dzīvojamo māju pieslēgšanu centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.
 
1.okt 2019
Šo piektdien, 4. oktobrī, plkst. 16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā pēc divu nedēļu intensīva darba studijās tiks atklāta 15. starptautiskā glezniecības simpozija „Mark Rothko 2019” grupas izstāde un mākslinieka Māra Uldriķa personālizstāde „Kompozīcijas”.
 
1.okt 2019
Tradīcijas turpinot, arī šogad septembra noslēgumā brīvprātīgie talcinieki pulcējās rudens talkā dzīvnieku patversmē Ulubele.
 
26.sep 2019
Šonedēļ Rīgā, Mūkupurva ielā 1C (pie Ulmaņu gatves), atklāts jauns pludmales sporta un atpūtas centrs “PALMS Beach Club” (“PALMS”), kas ir viens no Latvijā lielākajiem un modernākajiem pludmales centriem.
 
23.sep 2019
Svētdien, 6.oktobrī plkst. 12.00 pie Latvijas – Lietuvas robežas gleznainās Mēmeles krastos Vecumnieku novada Kurmenē ar pacilājošu koncertu Renārs Kaupers, Kaspars Zemītis, Marts Kristiāns Kalniņš, PUTNU BALLE un Jānis Miltiņš aizsāks labdarības akciju, veltītu Kurmenes katoļu baznīcas atjaunotnei.
 
18.sep 2019
Jau trešo gadu pēc kārtas "4finance Labie Darbi" un SMScredit.lv aicina uz rudens talku dzīvnieku patversmē "Ulubele"
 
29.aug 2019
Finanses ir joma, kas prasa plānošanu, atbildīgu rīcību un tālredzīgu skatu uz situāciju, jo katram lēmumam, kas attiecas uz naudas jautājumiem, var būt sekas, kas par sevi liek manīt daudzu gadu un pat visa mūža garumā.
 
28.aug 2019
Septembrī, kad sārto ziedu puķu bariņš mazu bērnu rokas tver. Gadu no gada milzu pūlī katrs šķiet vēl tik maziņš, kas savu soli skolā sper. Lai kopā ar ģimeni nosvinētu un burvīgi pavadītu laiku, jau otro gadu Biznesa Vēstniecība aicina uz īpašu pasākumu - “Citāda skola #2”, tieši Zinību dienā, 1.septembrī.
 
27.aug 2019
Šī gada 30. augustā Dzelzceļa muzejs atzīmēs 25. dzimšanas dienu, kuras ietvaros gan ikviens interesents, gan dzelzceļa vēstures domubiedri tiek aicināti uz satikšanos muzejā.
 
2.aug 2019
Rīgas dome veikusi grozījumus saistošajos noteikumos par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.