Citi raksti

2.aug
Rīgas dome veikusi grozījumus saistošajos noteikumos par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.
 
24.jūl
“Biznesa Vēstniecība” jau otro reizi  mācību gada sākumā – 1. septembrī organizē tirdziņu, kurā aicina piedalīties bērnus un jauniešus, lai pirms skolas sākuma paši nopelnītu savu kabatas naudu.
 
22.jūl
Kredīta izdevīgumu var mērīt pēc dažādiem parametriem, kas ietver gan procentu likmi, gan atmaksas termiņu, gan citus nosacījumus, kas iekļauti kredītlīgumā.
 
16.jūl
Gan mazāku, gan lielāku uzņēmumu vadītāji saskaras ar laika trūkumu – šī problēma liek pieņemt darbā vairāk darbiniekus, kas rada papildus izmaksas.
 
11.jūl
AS „Rīgas Dzirnavnieks” direktore un valdes locekle Anita Skudra norāda, ka šobrīd ir nepieciešams daudz lielāks lauksaimnieku lobijs Eiropas Parlamentā, nekā tas bijis līdz šim.
 
8.jūl
12. jūlijā plkst. 13.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā mūziķe Dace Straume un grupas „Dzelzs vilks” taustiņinstrumentālists, sintezatoru pavēlnieks, multiinstrumentālists Kaspars Tobis sniegs pirmreizējas elektroniskās un dabas skaņu pasaules sintēzi performancē „Meklētājs”, atklājot pašdarinātus skaņu motīvus.
 
4.jūl
Jaunienācējs Latvijas tirgū - koplietošanas uzņēmums "CityBee", kas ir viens no lielākajiem koplietošanas uzņēmumiem Austrumeiropā un Baltijā, no 1. jūlija uzsāks elektrisko skrejriteņu nomu Rīgā.
 
27.jun
AS «Daugavpils satiksme» īstenotā projekta «Videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstība Daugavpils pilsētā» ietvaros 2018. gada augustā tika noslēgts līgums par sliežu ceļu pārbūvi Daugavpils pilsētas centrā.
 
27.jun
Darbu Latvijā sācis telemedicīnas uzņēmums SIA “Smart Vision”, kas piedāvā pasūtīt brilles attālināti, izmantojot 3D tehnoloģiju.
 
25.jun
12.jūlijā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā ar publisku sarunu un koncertu, klātesot Marka Rotko meitai Keitai Rotko Prizelai, tiks atklāta jauna ekspozīcija ar mākslinieka Marka Rotko oriģināldarbiem.
 
19.jun
Vasarai iesākoties, no 3. līdz 7. jūnijam sociālo tīklu vietnē Facebook norisinājās SMScredit.lv un "4finance Labie darbi" labdarības kampaņa, kuras laikā lietotāji, daloties ar kampaņas ierakstu, varēja nodrošināt vienas maltītes iegādi Slokas dzīvnieku patversmes iemītniekiem.
 
11.jun
Ukraiņu un latviešu pusaudži ar īpašām vajadzībām Ropažos mācīsies runāt “mūzikas valodā”.
 
6.jun
No 5. līdz 8. jūnijam kultūras un atpūtas parkā Mežaparks tiešā jaunlaulāto kalniņa tuvumā norisināsies 2. starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls Rīgas ilūzijas, kura ietvaros 15 mākslinieki no 11 valstīm uz asfalta radīs trīsdimensiju attēlus.
 
13.mai
Tikai vienu dienu, Muzeju nakts laikā, 18. maijā no plkst. 19.00 līdz 24.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā būs skatāma pazīstamā lietuviešu mediju mākslinieka Remigijus Venckus fotogrāfiju izstāde „Solaris”.
 
10.mai
SIA Rīgas ūdens vērš uzmanību, ka līdz 30. jūnijam Mārupes (Rīgas administratīvās teritorijas robežās), Katlakalna un Bolderājas rajonos esošo nekustamo īpašumu īpašnieki var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam.
 
30.apr
Lai kādu atkritumu apsaimniekošanas modeli izvēlētos politiķi, ilgtspējīga un atbildīga atkritumu apsaimniekošana sākas mājās.
 
1.apr
Lieldienās, 2019. gada 21. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 SIA “Rīgas meži” uzaicina rīdziniekus un pilsētas viesus uz tematisku Lieldienu pasākumu kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” - “Lieldienu Zaķi meklējot”.
 
8.mar
Viens no Latvijā lielākajiem nekustamo īpašumu projektiem Saliena 2018. gadu vērtē kā ļoti veiksmīgu gan pārdoto mājokļu, gan jaunu projektu attīstīšanas jomā. Pērn Salienā par 20% pieaudzis jaunu iedzīvotāju skaits, pateicoties pareizi izvēlētiem produktiem vietējam tirgum.
 
6.mar
"Eiropas birokrātijas prasības kļūst smagnējākas un Eiropas kopējās lauksaimniecības politika Latvijai nedraudzīgāka, tādēļ audzēt labību mūsu lauksaimniekiem kļūst par arvien lielāku izaicinājumu.
 
26.feb
Asinsvadu patoloģijas, kas cilvēkiem ar relatīvi gaišu ādas krāsu ir īpaši aktuālas, mūsdienās var risināt ne tikai medikamentozi un ar dermokosmētikas palīdzību, bet daudz efektīvāk – ar saudzīgu jaunākās paaudzes lāzertehnoloģiju.
 
26.feb
Par ādas toni un tā niansēm atbild melanocīti – šūnas, kas ražo melanīnu. Ja ārēju apstākļu vai kādu iekšķīgu traucējumu/svārstību dēļ tās melanīnu ražo vairāk nekā nepieciešams, uz ādas veidojas atsevišķi tumši plankumiņi jeb pigmentācija.
 
20.feb
Speciālā atklāšanas pasākumā iRobot pārstāvji Latvijā iepazīstināja nākotnes tehnoloģiju interesentus un savus ilggadējos klientus ar visjaunāko iRobot®  Roomba® i7+, kas vēl viedāk automatizē mājas uzkopšanas darbus.