Citi raksti

16.dec 2019
Brīvdienās izklaides un iepirkšanās centrā “Akropole” notika pasākums ģimenēm – Pietura “Pa ceļam uz Ziemassvētkiem”, kura laikā modes dizaineres Daces Krieviņas – Bahmanes un blogeres, stilistes Indras Salcevičas ģimenes sacentās Ziemassvētku dāvanu izsaiņošanā.
 
13.dec 2019
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) jau 11. reizi  aicināja topošos uzņēmējus iesniegt pieteikumus inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss 2019” un cīnīties par naudas balvām savu ideju attīstīšanai.
 
22.nov 2019
Šogad aprit 70 gadi, kopš tika dibināta Ķīnas Tautas Republika (ĶTR).
 
12.okt 2019
Dīters Bolens (Dieter Bohlen) – vācu pop zvaigzne, komponists, muzikālo apvienību Modern Talking un Blue System dibinātājs un producents.
 
11.okt 2019
Šajās dienās rīdzinieki saņem rēķinus par septembrī patērēto ūdeni, un divdesmit dzīvojamo māju iedzīvotājiem varētu nākties saskarties ar nepatīkamu pārsteigumu.
 
8.okt 2019
Mums liekas, ka viņi ir bijuši vienmēr. Mēs vienkārši atceramies viņus tikpat cik atceramies sevi. Un patiešām tas ir brīnums.
 
8.okt 2019
Men in Black – tā nav reperu “cīņa”, tas ir HIP-HOP mūziķu šovs, kuri 25. oktobrī Arēnā Rīga izpildīs savus labākos un populārākos hitus.
 
7.okt 2019
SIA Rīgas ūdens aicina Rīgas pilsētas Mārupes rajonā esošo nekustamo īpašumu īpašniekus uz tikšanos, kuras laikā tiks sniegta plašāka informācija par dzīvojamo māju pieslēgšanu centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.
 
1.okt 2019
Šo piektdien, 4. oktobrī, plkst. 16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā pēc divu nedēļu intensīva darba studijās tiks atklāta 15. starptautiskā glezniecības simpozija „Mark Rothko 2019” grupas izstāde un mākslinieka Māra Uldriķa personālizstāde „Kompozīcijas”.
 
1.okt 2019
Tradīcijas turpinot, arī šogad septembra noslēgumā brīvprātīgie talcinieki pulcējās rudens talkā dzīvnieku patversmē Ulubele.
 
26.sep 2019
Šonedēļ Rīgā, Mūkupurva ielā 1C (pie Ulmaņu gatves), atklāts jauns pludmales sporta un atpūtas centrs “PALMS Beach Club” (“PALMS”), kas ir viens no Latvijā lielākajiem un modernākajiem pludmales centriem.
 
23.sep 2019
Svētdien, 6.oktobrī plkst. 12.00 pie Latvijas – Lietuvas robežas gleznainās Mēmeles krastos Vecumnieku novada Kurmenē ar pacilājošu koncertu Renārs Kaupers, Kaspars Zemītis, Marts Kristiāns Kalniņš, PUTNU BALLE un Jānis Miltiņš aizsāks labdarības akciju, veltītu Kurmenes katoļu baznīcas atjaunotnei.
 
18.sep 2019
Jau trešo gadu pēc kārtas "4finance Labie Darbi" un SMScredit.lv aicina uz rudens talku dzīvnieku patversmē "Ulubele"
 
29.aug 2019
Finanses ir joma, kas prasa plānošanu, atbildīgu rīcību un tālredzīgu skatu uz situāciju, jo katram lēmumam, kas attiecas uz naudas jautājumiem, var būt sekas, kas par sevi liek manīt daudzu gadu un pat visa mūža garumā.
 
28.aug 2019
Septembrī, kad sārto ziedu puķu bariņš mazu bērnu rokas tver. Gadu no gada milzu pūlī katrs šķiet vēl tik maziņš, kas savu soli skolā sper. Lai kopā ar ģimeni nosvinētu un burvīgi pavadītu laiku, jau otro gadu Biznesa Vēstniecība aicina uz īpašu pasākumu - “Citāda skola #2”, tieši Zinību dienā, 1.septembrī.
 
27.aug 2019
Šī gada 30. augustā Dzelzceļa muzejs atzīmēs 25. dzimšanas dienu, kuras ietvaros gan ikviens interesents, gan dzelzceļa vēstures domubiedri tiek aicināti uz satikšanos muzejā.
 
2.aug 2019
Rīgas dome veikusi grozījumus saistošajos noteikumos par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.
 
24.jūl 2019
“Biznesa Vēstniecība” jau otro reizi  mācību gada sākumā – 1. septembrī organizē tirdziņu, kurā aicina piedalīties bērnus un jauniešus, lai pirms skolas sākuma paši nopelnītu savu kabatas naudu.
 
22.jūl 2019
Kredīta izdevīgumu var mērīt pēc dažādiem parametriem, kas ietver gan procentu likmi, gan atmaksas termiņu, gan citus nosacījumus, kas iekļauti kredītlīgumā.
 
16.jūl 2019
Gan mazāku, gan lielāku uzņēmumu vadītāji saskaras ar laika trūkumu – šī problēma liek pieņemt darbā vairāk darbiniekus, kas rada papildus izmaksas.
 
11.jūl 2019
AS „Rīgas Dzirnavnieks” direktore un valdes locekle Anita Skudra norāda, ka šobrīd ir nepieciešams daudz lielāks lauksaimnieku lobijs Eiropas Parlamentā, nekā tas bijis līdz šim.
 
8.jūl 2019
12. jūlijā plkst. 13.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā mūziķe Dace Straume un grupas „Dzelzs vilks” taustiņinstrumentālists, sintezatoru pavēlnieks, multiinstrumentālists Kaspars Tobis sniegs pirmreizējas elektroniskās un dabas skaņu pasaules sintēzi performancē „Meklētājs”, atklājot pašdarinātus skaņu motīvus.