volejbols

24.aug 2019
Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš sestdien Jūrmalā notiekošajā Pasaules tūres trīs zvaigžņu turnīrā iekļuva ceturtdaļfinālā.
24.aug 2019
Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien Jūrmalā notiekošajā Pasaules tūres trīs zvaigžņu turnīra astotdaļfinālā piedzīvoja zaudējumu, sacensības noslēdzot dalītā devītajā vietā.
23.aug 2019
Arī šogad no 28. līdz 30.augustam Doma laukumā būs vērojami aizraujoši pludmales volejbola pasākumi - Latvijas un pasaules profesionālu pludmales volejbolistu spēles, amatieru sacensības un jauniešu vasaras bezmaksas treniņu noslēguma pasākums.
12.aug 2019
Pludmales volejboliste Anastasija Kravčenoka pēc atgriešanās no Eiropas meistarsacīkstēm uzsvēra, ka braukusi pēc fināla, bet viņas pāriniece Tīna Laura Graudiņa bija pārliecināta, ka uzvarēt var jebkuru pāri no dalībnieku vidus.
8.aug 2019
Latvijas pludmales volejbolistes Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa ceturtdien Eiropas čempionātā svinēja trešo uzvaru grupā, iekļūstot izslēgšanas turnīra otrajā kārtā.
30.jun 2019
Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs svētdien Vācijas pilsētā Hamburgā izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta otrajā mačā, nodrošinot vietu izslēgšanas turnīrā.
16.jun 2019
Latvijas vīriešu volejbola izlase svētdien Rīgā ar zaudējumu noslēdza savu debijas sezonu Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Eiropas Zelta līgā.
12.jun 2019
Latvijas vīriešu volejbola izlase trešdien Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Eiropas Zelta līgas ietvaros guva trešo uzvaru pēc kārtas.
14.apr 2019
Jēkabpils "Lūši" svētdien savā laukumā nodrošināja uzvaru "Credit24" Latvijas vīriešu volejbola čempionātā, par čempioniem tiekot kronēti otro gadu pēc kārtas.
17.mar 2019
Baltijas līgas mazajā finālā Rīgas Volejbola skola šodien piecu setu drāmā pieveica "TalTech/Tradehouse" un izcīnīja bronzas medaļas, informēja Latvijas Volejbola federācija.
6.jan 2019
Slimību un traumu novājinātā Latvijas vīriešu volejbola izlase svētdien Tallinā cieta zaudējumu Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā, atvadoties no cerībām iegūt ceļazīmi uz finālturnīru.
13.dec 2018
Latvijas vīriešu volejbola izlase nākamgad spēlēs Eiropas Zelta līgā, portālu Sportacentrs.com šodien informēja izlases menedžeris Artūrs Vitkovskis.
3.dec 2018
Latvijas vīriešu izlase volejbolā pieteikta startam 2019. gada Eiropas līgā. Izloze 13. decembrī.
12.nov 2018
Latvijas Volejbola federācija (LVF) pirmdien oficiāli apstiprināja, ka tās prezidents Atis Sausnītis pagājušajā piektdienā paziņojis par atkāpšanos no amata. Sausnītis turpinās pildīt savus pienākumus līdz jauna prezidenta ievēlēšanai.
4.sep 2018
Visvairāk balvu aizvadītajā pasaules tūres pludmales volejbola sezonā izpelnījies 21 gadu jaunais norvēģu talants Anderss Mols, taču pie atzinības tikuši arī Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs.
26.aug 2018
Svētdien Latvijas sieviešu volejbola izlase Zemgales Olimpiskā centra hallē Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra F grupas spēlē ar rezultātu 0-3 piekāpās grupas līdervienībai Rumānijai, piedzīvojot ceturto zaudējumu četros mačos.
19.aug 2018
Šovakar ''Arēnā Rīga'' Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otro zaudējumu divās spēlēs piedzīvoja Latvijas volejbola izlase, kas četru setu spēlē piekāpās Igaunijai, kuru klātienē atbalstīja aptuveni trīs tūkstoši līdzjutēji.
18.aug 2018
Otro neveiksmi divās spēlēs 2019. gada Eiropas volejbola čempionāta kvalifikācijā piedzīvoja Latvijas sieviešu izlase, kas izbraukumā ar 8:25, 16:25 un 16:25 atzina Bosnijas un Hercegovinas pārākumu.
17.aug 2018
Eiropas U-22 čempionāta pludmales volejbolā sīvā konkurencē izcīnītās zelta un sudraba medaļas ir apliecinājums Latvijas jauno pludmales volejbolistu profesionalitātei, sveicot Eiropas U-22 čempionāta pludmales volejbolā Latvijas godalgoto vietu ieguvējus, teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
15.aug 2018
2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā spēlē zaudējumu piedzīvoja Latvijas sieviešu volejbola izlase, kas savā laukumā Jelgavā trīs setos piekāpās Spānijai – 24:26, 21:25 un 13:25.