Vieglatlētika

7.jūl 2011
Publicēts dalībnieku saraksts Eiropas U-23 čempionātam vieglatlētikā. Latviju šajās sacensībās pārstāvēs 17 vieglatlēti (10 vīrieši un septiņas sievietes), informē Eiropas Vieglatlētikas asociācijas (EAA).
26.mai 2011
Latvijas rekordiste tāllēkšanā (6.92) Ineta Radeviča šovakar izcīnīja astoto vietu Dimanta līgas trešajā posmā vieglatlētikā, savā labākajā mēģinājumā aizlecot 6.41 metrus tālu, informē sacensību organizatori.
10.mai 2011
Latvijas skrējējs Valērijs Žolnerovičs, kurš martā laboja Latvijas rekordu pusmaratonā, svētdien debitēja maratona distancē, Hannoveres maratonā izcīnot 17. vietu ar visu laiku otro ātrāko laiku Latvijas maratona vēsturē – 2:16:43.
3.mai 2011
28 gadu vecumā no dzīves aizgājis Kongo dzimušais Kanādas garo distanču skrējējs Denijs Kasaps. Sportists miris tikai dienu pēc tam, kad veselības problēmu dēļ nolēma nepiedalīties 10 kilometru skrējienā Toronto. Sacensību dienas rītā viņam palika slikti un viņš tika hospitalizēts, bet dienu vēlāk slimnīcā mira. Lai gan oficiālais nāves iemesls vēl nav zināms, visticamāk, sportistam liktenīga kļuva sirds slimība.
23.apr 2011
Teicami sezonu Amerikā turpina Latvijas vesera metēja Laura Igaune, kura jau ceturtajās sacensībās šosezon labojusi valsts rekordu. Piektdien "Clark Wood/Lenny Lyles Invitational" sacensībās Luizvillā Igaune veseri aizmeta 63.56 metrus tālu.
22.apr 2011
Spānijas tesa attaisnojusi pasaules čempioni 3000 metru kavēkļu skrējienā Martu Domingesau, paziņojot, ka skrējēja nav lietojusi aizliegtās vielas, vēsta ziņu aģentūra AFP.
28.mar 2011
Latvijas vesera metēja Laura Igaune nedēļas nogalē ASV studentu sacensībās "Vanderbilt Black and Gold Invite 2011" Nešvilā labojusi sev piederošo Latvijas rekordu, kas tagad ir 61.25 metri. Igaune sacensībās arī pārliecinoši uzvarēja.
5.mar 2011
Latvijas sprinterim Ronaldam Arājam nav izdevies iekļūt Parīzē notiekošā Eiropas čempionātā telpās 60 metru finālā. Savā pusfinālā skrējienā Arājs palika pēdējais. Tāllēcējai Laumai Grīvai, neskatoties uz personisko rekordu, finālsacensībās neizdevās tikt.
19.okt 2010
Amerikāņu žurnāls Esquire sastādījis pasaules seksīgāko sieviešu atlantu, kurā nosauktas 195 pasaules valstu, viņuprāt, seksīgākās sievietes.
29.aug 2010
Jamaikas sprinteris Nesta Kārters Itālijas pilsētā Rieti notikušajās vieglatlētikas sacensībās svētdienas vakarā 100 metru distanci veica 9,78 sekundēs, kas ir atkārtots iepriekš Taisona Geja uzstādītais šīs sezonas labākais rezultāts pasaulē. Tikmēr Kristofs Lemetrs arī uzrādīja jaunu balto cilvēku pasaules rekordu - 9,97 sekundes.
24.aug 2010
Eiropas Vieglatlētikas asociācija nosaukusi jūlija mēneša labākos atlētus. Sievietēm par veiksmīgāko atzīta Turcijas sprintere Nevina Janita, aiz kuras otrajā vietā ierindota latviešu tāllēcēja Ineta Radeviča, kura jūlijā izcīnīja uzvaru Eiropas čempionātā vieglatlētikā.
31.jūl 2010
Atzīstamu panākumu Eiropas čempionātā vieglatlētikā guvis lodes grūdējs Māris Urtāns. Finālsacensību piektajā mēģinājumā Urtāns lodi raidīja 20,72 metrus tālu, kas sportistam nodrošināja ceturto vietu starp Eiropas labākajiem lodes grūdējiem. Par Eiropas čempionu kļuva baltkrievs Andrejs Mihņevičs.
30.jūl 2010
Eiropas čempionāta vieglatlētikā šķēpmešanas finālā iekļuvuši Ainārs Kovals un Ēriks Rags, bet Vadimam Vasiļevskim diemžēl neizdevās sasniegt pat 70 metru atzīmi, un vien 23. vieta.
30.jūl 2010
Vietu Eiropas čempionāta finālsacensībās šodien izcīnīja Latvijas labākais lodes grūdējs Māris Urtāns, pēdējā mēģinājumā izpildot kvalifikācijas normatīvu ar 20,19 metrus tālu grūdienu. Starp finālā iekļuvušajiem sportistiem tas bija sestais rezultāts.
photo_camera
28.jūl 2010
Latvijas tāllecēja Ineta Radeviča ieguvusi zelta medaļu Eiropas čempionātā vieglatlētikā, uzstādot jaunu valsts rekordu - 6,92 metri!
22.jūl 2010
No 26.jūlija līdz 1.augustam Barselonas olimpiskajā stadionā notiks XX Eiropas čempionāts vieglatlētikā, ko pilnībā pārraidīs arī LTV 7! Jau divas nedēļas pēc gada lielākā sporta sarīkojuma - pasaules kausa izcīņas finālturnīra futbolā LTV 7 atkal būs skatāms ļoti liels sporta sarīkojums.
19.jūl 2010
Latvijas modernās pieccīņas pārstāvis Deniss Čerkovskis Debrecenā (Ungārijā) notiekošajā Eiropas čempionātā izcīnījis astoto vietu. Par kontinenta čempionu kļuva čehs Davids Svoboda.
19.jūl 2010
Eiropas čempionātā vieglatlētikā, kas no 27. jūlija līdz 1. augustam norisināsies Spānijas pilsētā Barselonā, Latviju pārstāvēs 23 vieglatlēti.
17.jūl 2010
Valmierā noslēgušās 16. Valsts prezidenta balvu izcīņas sacensības vieglatlētikā. Tāpat kā visās līdzšinējās sacensībās, arī šogad novadu vērtējumā uzvaru guva Rīgas komanda (160 punkti).
8.okt 2009
Politiķi neaizmirsa apsveikt sacensību veiksminiekus, bet par izciliem sasniegumiem sportā paredzētās prēmijas atteica...