Teniss

19.feb 2017
Aļona Ostapenko (WTA 34.) kļūdām bagātā mačā svētdien Dubaijas "Premier 5" turnīra 1. kārtā ar rezultātu 6:7(1), 2:6 zaudēja Ķīnas tenisistei Cjanai Vanai (WTA 78.). Ostapenko pēc šīs neveiksmes būs liels kritiens WTA rangā.
19.feb 2017
Latvijas labākās tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova svētdien sāks Dubaijas "Premier 5" sērijas turnīru, sacenšoties attiecīgi ar Ķīnas tenisisti Cjanu Vanu un rumānieti Irinu-Kamēliju Begu.
12.feb 2017
Latvijas tenisists Ernests Gulbis Roterdamā, Nīderlandē, notiekošajā ATP 500 līmeņa turnīrā kvalifikācijas otrajā kārtā ļoti sīvā cīņā ar 7:6(5), 6:7(4) un 6:7(10) tomēr zaudēja Krievijas tenisistam Jevgeņijam Donskojam un nepārvarēja kvalifikācijas otro kārtu, neiekļūstot pamatturnīrā. Gulbim šajā spēlē atspēlēja piecas mačbumbas, bet pats neizmantoja trīs.
11.feb 2017
Atgriežoties kortā pēc pusgada pārtraukuma, uzvaru izcīnīja Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis, kurš Roterdamā notiekošā ATP 500 turnīra kvalifikācijas pirmajā mačā ar 6:7(6), 7:5, 6:3 pieveica ukraini Serhiju Stahovski.
10.feb 2017
Latvijas sieviešu tenisa izlase piektdien guva otro uzvaru trīs mačos Tallinā notiekošajā "Fed Cup" Eiropas/Āfrikas zonas 1. grupas turnīrā, panākumu pret savas apakšgrupas vājāko komandu Portugāli nodrošinot jau pirmajās divās spēlēs.
9.feb 2017
Latvijas tenisistes ceturtdien Tallinā notiekošajā "Fed Cup" Eiropas/Āfrikas zonas 1. grupas turnīrā ar 0-2 zaudēja sacensību galvenajai favorītei Lielbritānijai. Mūsu sportistes divās vienspēlēs spēja uzvarēt tikai astoņos geimos.
6.feb 2017
Deivisa kausa Eiropas/Āfrikas otrās grupas, pirmās kārtas spēlē zaudējumu piedzīvojas Latvijas sportisti, kas dubultspēlē piekāpās Norvēģiem. Mārtiņš Podžus un Miķelis Lībietis ar 3:6, 6:7(2), 7:6(5) un 2:6 atzina Kaspera Rūda un Viktora Durasoviča pārākumu. Šis latviešiem bija jau trešais zaudējums pret norvēģiem,Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.
5.feb 2017
Aļonas Ostapenko un Alicjas Rosolskas duets svētdien triumfēja Sanktpēterburgas WTA "Premier" sērijas turnīrā. Latvijas un Polijas komanda finālā ar rezultātu 3:6, 6:2, 10:5 pieveica ar otro numuru izliktās Dariju Juraku un Kseniju Knollu (Horvātija/Šveice).
4.feb 2017
Vakar, 3. februārī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā tika atklāts Deivisa kauss, kur uz tenisa laukuma tiekas Latvijas un Norvēģijas vīriešu tenisa izlases. Līdz 5. februārim spēlētāji sacentīsies par iespēju turpināt Deivisa kausa izcīņu Eiropas-Āfrikas zonas otrās grupas kārtā. Latvijas izlasi šajās sacensībās pārstāv Miķelis Lībietis, Mārtiņš Podžus, Artūrs Lazdiņš un Rūdolfs Mednis. Lai izcīnītu uzvaru, Latvijas izlasei no piecām spēlēm ir jāuzvar vismaz trīs. Miķelis Lībietis piektdien pēc uzvarēta pirmā seta piekāpās Norvēģijas tenisistam Viktoram Durasovičam ar 7:6(5), 4:6, 1:6, 6:7(3). Līdz ar to Latvija mačā pret Norvēģiju pēc pirmās dienas zaudē ar 0:2.
3.feb 2017
Latvijas vīriešu tenisa izlase šodien aizvadīs pirmo spēļu dienu Eiropas/Āfrikas zonas 2. grupas pirmajā kārtā, savā laukumā Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, tiekoties ar Norvēģiju. Pirmās spēles sākums paredzēts plkst. 15:00.
31.jan 2017
Aļona Ostapenko (WTA 33.) otro gadu pēc kārtas zaudēja Sanktpēterburgas "Premier" sērijas turnīra pirmajā mačā, ar 0:6, 4:6 kapitulējot Horvātijas tenisistei Donnai Vekičai (WTA 88.).
29.jan 2017
Rodžers Federers un Rafaels Nadals svētdien Melburnā atkārtoja 2009. gada finālā redzēto un nospēlēja piecu setu maču, kurā šoreiz pārāks bija Šveices tenisists – 6:4, 3:6, 6:1, 3:6, 6:3. Federers pēdējā setā bija iedzinējos ar 1:3, uzvarot piecos geimos pēc kārtas. Federeram piektais "Australian Open" un 18. "Grand Slam" tituls.
27.jan 2017
"Australian Open" finālā svētdien būs Rodžera Federera un Rafaela Nadala duelis. Spānis vietu titula mačā nodrošināja ar uzvaru nepilnā piecu stundu (4:58) mačā pret Gregoru Dimitrovu – 6:3, 5:7, 7:6(5), 6:7(4), 6:4.
26.jan 2017
Pirmoreiz kopš 2009. gada Vimbldonas "Grand Slam" finālu sasniedza Venusa Viljamsa, kura ceturtdien Melburnā ar 6:7(3), 6:2, 6:3 pieveica citu amerikānieti Koko Vandevei. 36 gadus vecā Venusa finālā tiksies ar savu gadu jaunāko māsu Serēnu, kurai otrajā pusfinālā graujoša uzvara pār Mirjanu Lučiču-Baroni – 6:2, 6:1.
22.jan 2017
Endijam Marejam arī šogad nav lemts beidzot uzvarēt "Australian Open", jo viņš 4. kārtas mačā ar 5:7, 7:5, 2:6, 4:6 sensacionāli kapitulēja Vācijas tenisistam Mišam Zverevam, kuram karjeras lielākā uzvara deva pirmo "Grand Slam" ceturtdaļfinālu.
21.jan 2017
Arī Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko bija pelnījusi uzvarēt Austrālijas atklātā čempionātatrešās kārtas mačā, uzskata viņu uzvarējusī čehiete Karlolīna Plīškova.
21.jan 2017
Aļona Ostapenko (WTA 38.) sestdien Melburnā bija ļoti tuvu pasaules piektās raketes Karolīnas Pliškovas uzveikšanai, taču "Australian Open" 3. kārtas cīņā nespēja divreiz izservēt maču un čehietei zaudēja ar rezultātu 6:4, 0:6, 8:10. Kamēr Pliškova savā pirmajā serves geimā nezaudēja ne punkta, Ostapenko bija pamatīgas problēmas, kuras nepilnu sešu minūšu (5:50) ilgā cīņā izdevās atrisināt.
20.jan 2017
Anastasija Sevastova (WTA 33.) Melburnā nespēja atkārtot augusta beigās Ņujorkā iespēto un "Australian Open" 3. kārtā ar 4:6, 2:6 samērā bezcerīgi kapitulēja pasaules septītajai raketei Garbinjei Mugurusai.
19.jan 2017
Latvijas dāmu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko (WTA 38.) šonakt pēc Latvijas laika Melburnā ar 6:3, 6:1 sakāva Kazahstānas pārstāvi Jūliju Putincevu (WTA 31.), sasniedzot "Australian Open" 3. kārtu, kas viņai ir labākais rezultāts Grand Slam" karjerā.
19.jan 2017
Vienu no tenisa vēsturē lielākajām sensācijām ceturtdien Melburnā sarūpēja ranga 117. vietā esošais Uzbekistānas tenisists Deniss Istomins, kurš piecu setu mačā ar 7:6(8), 5:7, 2:6, 7:6(5), 6:4 pieveica seškārtējo čempionu Novaku Džokoviču.