Teniss

10.mai 2017
Anastasija Sevastova (22.) trešdien Spānijas galvaspilsētā ar 7:5, 6:2 pieveica vietējo tenisisti Laru Aruabarenu (WTA 62.), iekļūstot Madrides "Premier Mandatory" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā.
8.mai 2017
Anastasija Sevastova pirmdien, 8. maijā, par vienu pozīciju uzlaboja savu rekordu WTA vienspēļu rangā, kur šobrīd atrodas 22. vietā.
5.mai 2017
Aļona Ostapenko (WTA 50.) Prāgas "International" sērijas turnīru pabeidza ar zaudējumu pusfinālā. Ostapenko ļoti vājas servēšanas rezultātā ar 4:6, 2:6 piekāpās reitingā astoņas pozīcijas zemāk esošajai čehietei Kristīnai Pliškovai, kura izcēlās ar 17 eisiem.
5.mai 2017
Aļona Ostapenko (WTA 50.) ļoti sarežģītā mačā Prāgas ceturtdaļfinālā ar 3:6, 6:4, 6:3 pieveica savu horvātu vienaudzi Anu Konjuhu (WTA 33.). Ostapenko divas dienas spēlētajā mačā pēdējā setā no 1:3 uzvarēja piecos geimos pēc kārtas. Pusfināls jāspēlē jau pēc divām stundām.
3.mai 2017
Aļona Ostapenko (WTA 50.) trešdien Prāgā turpināja dominanci pār bijušo ranga līderi Karolīnu Vozņacki (WTA 11.), Dānijas tenisisti "International" sērijas turnīra 2. kārtas mačā pieveicot ar rezultātu 5:7, 6:3, 7:6(5). Ostapenko pēdējā setā pie 5:3 ar servi neizmantoja trīs mačbumbas, bet vēlāk uzņemšanā pie 5:6 atspēlēja vienu mačbumbu, drīz triumfējot taibreikā.
30.apr 2017
Latvijas tenisa dubultspēļu speciāliste Aļona Ostapenko svētdien Štutgartē izcīnīja otro WTA titulu, "Premier" turnīrā uzvarot kopā ar Rakeli Atavo. Ar trešo numuru izliktā Latvijas un ASV komanda finālā ar 6:4, 6:4 pieveica sacensību galvenās favorītes un Katarinu Srebotniku un Abigeilu Spīrsu.
28.apr 2017
Anastasija Sevastova (WTA 26.) šovakar ap plkst. 21:00 Štutgartes "Premier" turnīra ceturtdaļfinālā sacentīsies ar ranga 5. vietā esošo rumānieti Simonu Halepu, kurai pēdējā tikšanās reizē nespēja atņemt nevienu geimu.
25.apr 2017
Anastasija Sevastova (WTA 26.) Štutgartes "Premier" sērijas turnīra 1. kārtas mačā ar 6:1, 4:6, 6:3 pieveica 2010. gada finālisti Samantu Stousuru (#18), gūstot sezonas pirmo Top 20 uzvaru.
25.apr 2017
Anastasija Sevastova (WTA 26.) šodien ap plkst. 15:00 sāks Štutgartes "Premier" sērijas turnīru, sacenšoties ar 2010 .gada finālisti Samantu Stousuru (#18), kurai zaudējusi divas no trim iepriekšējām spēlēm.
24.apr 2017
Aļona Ostapenko (WTA 50.) pirmdien kvalificējās Štutgartes WTA "Premier" sērijas pamatturnīram, trešajā spēlē uz Vācijas māla ar 5:7, 6:1, 6:3 pieveicot ranga 76. vietā esošo Vācijas tenisisti Dženiferu Breidiju.
22.apr 2017
Ernests Gulbis Barselonas ATP 500 tenisa turnīra pirmajā kvalifikācijas kārtā ar 6:7(2) un 2:6 piekāpās Dienvidkorejas tenisistam Hjonam Čonam, ciešot savu ceturto zaudējumu piecās aizvadītajās spēlēs šosezon.
10.apr 2017
Aļona Ostapenko (WTA 66.) joprojām ir bez uzvarām WTA vienspēļu finālos, svētdien Čārlstonā ar 3:6, 1:6 zaudējot savai vienaudzei Darjai Kasatkinai (#42). Ostapenko dominēja, taču viņas uzbrukums pārliecinoši zaudēja Krievijas tenisistes aizsardzībai.
8.apr 2017
Aļonai Ostapenko (WTA 66.) šovakar būs iespēja sasniegt karjeras trešo WTA vienspēļu finālu, kad viņa Čārlstonas "Premier" sērijas turnīra pusfinālā sacentīsies ar šosezon jau vienreiz uzvarēto Horvātijas tenisisti Mirjanu Lučiču-Baroni (WTA 23.). Mača sākums ap plkst. 22:00.
7.apr 2017
Latvijas tenisistes piektdien turpinās Čārlstonas "Premier" sērijas turnīru, cenšoties sasniegt pusfinālu. Anastasijai Sevastovai ap plkst. 22:00 mačs pret Lauru Zīgemundu, bet Aļonai Ostapenko ne agrāk kā plkst. 2:00 naktī cīņa ar 2011. gada čempioni Karolīnu Vozņacki.
5.apr 2017
Aļona Ostapenko (WTA 66.) Čārlstonas "Premier" sērijas turnīra 2. kārtas mačā ar 6:2, 4:6, 6:2 pieveica Grieķijas labāko tenisisti Mariju Sakari (WTA 91.).
5.apr 2017
Anastasija Sevastova (WTA 26.) "Premier" sērijas turnīrā Čārlstonā pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, ar rezultātu 6:3, 6:4 pieveicot 2014. gada čempioni Andrea Petkoviču (WTA 75.). Vācijas tenisiste 2. setā guva kreisā ceļgala savainojumu, vairs nespējot būt nepieciešamajā līmenī, lai uzvarētu tāda līmeņa turnīra spēlē.
photo_camera
5.apr 2017
No 7.aprīļa līdz 9.aprīlim Marokas pilsētā Marakešā tiksies Latvijas un Marokas tenisa izlases Eiropas-Āfrikas zonas otrās grupas duelī. Deivisa kausa izcīņā Latvijas izlasei arī šoreiz nepalīdzēs valsts pirmā rakete Ernests Gulbis.
27.feb 2017
Anastasija Sevastova pirmdien, 27. februārī, sasniedza jaunu rekordu WTA vienspēļu rangā, paceļoties uz 24. vietu. Tikmēr Aļona Ostapenko dodas pretējā virzienā, nokrītot uz 71. pozīciju.
23.feb 2017
Anastasija Sevastova (WTA 35.) Dubaijā ar 6:4, 7:5 pieveica ranga 76. vietā esošo Ķīnas tenisisti Cjanu Vanu un pirmoreiz sasniedza pusfinālu WTA "Premier" līmeņa turnīrā.
21.feb 2017
Anastasija Sevastova (WTA 35.) otrdien Dubaijā ar 6:4, 6:7(3), 6:2 pieveica reitingā trīs pozīcijas zemāk esošo amerikānieti Elisonu Riski, pirmoreiz šajā "Premier" turnīrā tiekot līdz 3. kārtai.