smaiļošana

24.aug
Latvijas smaiļotājs Aldis Artūrs Vilde sestdien Samarkandā pasaules čempionātā kanoe un smaiļošanā iekļuva B finālā 200 metru distancē.
23.aug
Latvijas smaiļotājs Aldis Artūrs Vilde piektdien Samarkandā pasaules čempionātā kanoe un smaiļošanā iekļuva B finālā 500 metru distancē.
19.sep 2021
Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens svētdien Kopenhāgenā pasaules čempionātā (PČ) smaiļošanas un kanoe sprintā izcīnīja bronzas medaļu 200 metru distancē.
5.aug 2021
Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens ceturtdien ieņēma astoto vietu Tokijas olimpisko spēļu sacensībās 200 metru sprintā.
4.aug 2021
Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens trešdien sasniedza Tokijas olimpisko spēļu pusfinālu 200 metru sprinta distancē.
26.sep 2020
Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens sestdien Ungārijas pilsētā Segedā Pasaules kausa posmā 200 metru distancē A finālā izcīnīja sesto vietu.
26.aug 2018
Smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien Portugāles pilsētā Montemorā izcīnīja piekto vietu pasaules čempionāta smaiļošanā un kanoe airēšanā 200 metru distancē.
27.mai 2018
Smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien Vācijā izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa otrajā posmā 200 metru distancē, kamēr Kaspars Tīklenieks palika trešajā desmitā.
25.apr 2018
Pie četru gadus diskvalifikācijas par dopinga lietošanu ticis ungāru smaiļotājs Bence Horvāts, kas Latvijas sportistam Aleksejam Rumjancevam ļāvis iegūt pagājušā gada pasaules čempionāta sudrabu.
3.jun 2012
Krievijas galvaspilsētā Maskavā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas posmā smaiļošanā un kanoe airēšanā Latvijas kanoists Aleksejs Rumjancevs izcīnīja piekto vietu 200 metru distancē.
19.aug 2011
Sestdien, 20.augustā, airēšanas bāzē „Dampeļi” notiks Ventspils atklātais čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā.
29.mai 2011
Duisburgā notikušajā Pasaules kausa posmā smaiļošanā 200 metros divniekos uzvarējis Latvijas duets Aleksejs Rumjancevs un Krists Straume.