Latvijas sportists Vilde iekļūst finālā pasaules čempionātā smaiļošanā

© Unsplash

Latvijas smaiļotājs Aldis Artūrs Vilde piektdien Samarkandā pasaules čempionātā kanoe un smaiļošanā iekļuva B finālā 500 metru distancē.

Priekšsacīkstēs Vilde savā airējumā finišēja piektais astoņu sportistu sacensībās, labākā rezultāta autoram dānim Torbjernam Raskam piekāpjoties 2,617 sekundes.

Rasks finišēja minūtē un 43,198 sekundēs.

Pusfinālā iekļuva sešu pirmo vietu ieguvēji, kā arī trīs ātrāko laiku īpašnieki septīto vietu ieguvēju vidū.

Šajā distancē priekšsacīkstēs startēja 30 smaiļotāji.

Pusfinālā Vilde finišēja minūtē un 47,264 sekundēs, airējuma uzvarētājam čeham Josefam Dostālam piekāpjoties 4,590 sekundes.

A finālā iekļuva trīs ātrākie airētāji, bet B finālā - ceturtās līdz sestās vietas ieguvēji. Trešās vietas ieguvējam slovākam Samuelam Balāžam latvietis zaudēja nepilnas četras sekundes.

B fināla sacensības notiks svētdien, bet sestdien Vilde startēs 200 metru distancē.

Pasaules meistarsacīkstes Samarkandā beigsies svētdien.