Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī ir saņemta informācija no trim personām par to, ka viņiem, uzticot savus bankas datus nezināmām personām, kuras piedāvāja nopelnīt, no bankas konta ir izkrāptas lielas naudas summas.
Šī gada 25.jūnijā pulksten 23.55 Saulkrastu novadā, a/c Rīga (Baltezers)-Igaunijas robeža (Ainaži) 28. km., kāds smagās automašīnas "Renault" ar piekabi vadītājs uzbrauca divām gājējām, kuras no gūtajām traumām gāja bojā notikuma vietā.
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa policisti aizdomās par šā gada 12. jūnijā Rīgas Centrā notikušu laupīšanu, kas izdarīta pielietojot fizisku spēku un mutiskus draudus, meklē fotogrāfijās redzamo vīrieti.
Pagājušajā diennaktī Valsts policija (VP) reģistrējusi 61 avāriju, kurā cietuši 17 cilvēki, tajā skaitā četri gājēji un trīs velosipēdisti, informēja VP.
Valsts policija (VP) arī šodien turpinās pastiprināti kontrolēt, vai transportlīdzekļu vadītāji pie stūres nav sēdušies alkohola reibumā un ievēro citus satiksmes noteikumus, informēja VP.
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 19.jūnijā veicis neatliekamās procesuālās darbības Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirknī, informēja birojā.
Iļģuciema iedzīvotāji kļuva par lieciniekiem tam, ka kādā dzīvoklī ielauzās muitas policija un veica izmeklēšanas darbības, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Vidzemes rajona tiesa Limbažos piespriedusi nosacītu cietumsodu kādam vīrietim, kurš, pēc paša vārdiem, audzējis marihuānu, lai mazinātu muguras sāpes, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.
Vasarā būtiski pieaug velosipēdu zādzības publiskās vietās – pie veikaliem, pagalmos, pludmalē u.c. Tāpēc ir svarīgi atcerēties ne tikai par to drošu novietošanu, drošas slēdzenes izvēli, bet arī par reģistrāciju, lai pēc tam būtu vieglāk atrast nozagto velosipēdu.
Valsts policijā iecerētās reformas ir "diezgan būtiskas", un to mērķis ir pārtraukt acīmredzamo stagnāciju izmeklēšanā, kas izpaužas kā nepietiekami ātra lietu virzība, šorīt Latvijas Radio sacīja iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV).
Valsts policija Latgalē un Rīgā uzgājusi nogādāšanai Krievijā paredzētas narkotikas 11,3 miljonu eiro vērtībā, šodien žurnālistus informēja Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.
Naktī uz 11.jūniju Valsts policija saņēma informāciju par kādu “Audi 80” šoferi Madonā, kurš, iespējams, sēdies pie stūres alkohola reibumā. Nekavējoties reaģējot uz izsaukumu Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes patruļpolicijas inspektoriem izdevās šoferi aizturēt. Veicot pārbaudi, policisti konstatēja, ka 29 gadus vecais šoferis sēdies pie spēkrata stūres bez transportlīdzekļa vadītāja tiesībām un lielā reibumā - izelpā konstatētas 1,79 promiles.
Vakar Valsts policijā saņemta informācija no kāda liepājnieka par to, ka no viņa bankas konta bez viņa ziņas ir noņemta nauda – 9 900 eiro. Noskaidrots, ka vīrietis ir saņēmis īsziņu it kā no savas bankas ar lūgumu nosūtīt bankas datus un kodus, ko viņš arī izdarījis. Pēc kāda laika, pārbaudot savu bankas kontu, viņš konstatēja, ka no tā ir pazudusi nauda – 9 900 eiro.
8.jūnijā pulksten 00.57 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievēroja piecus jauniešus pazemes gājēju tunelī pie tirdzniecības centra “Stockmann”. Trīs no jauniešiem ar marķieriem sāka apzīmēt tuneļa sienas, savukārt viens no viņiem draudzeņu priekšā apčurāja sienu. Informācija par notiekošo nodota tuvākajai Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes ekipāžai. Likumsargi pārkāpējus ātri vien atrada. Pārrunu laikā viņi solījās, ka tā vairs nedarīšot, turklāt esot gatavi ķēpājumus notīrīt. Jaunieši pavadīti atpakaļ uz notikuma vietu, kur viņi vairākas minūtes mēģināja sienu atgriezt iepriekšējā stāvoklī. Diemžēl sienu jauniešiem tā arī neizdevās notīrīt. Puisim, kurš nokārtoja dabiskās vajadzības publiskā vietā, izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots 20 eiro naudas sods. Jaunietis pēc protokola saņemšanas devās mājās. Savukārt trīs viņa biedri saistībā ar īpašuma bojāšanu nogādāti tuvākajā Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.
Valsts policija (VP) pēc pārbaudes iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KPV LV) mātes uzņēmumā sākusi divas administratīvās lietvedības par audiovizuālā satura retranslēšanu, šodien žurnālistiem apliecināja VP priekšnieks Ints Ķuzis.
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1972. gadā dzimušo Andreju Saņņikovu, informēja policijā.
Valsts policija pagājušajā nedēļā veikusi pārbaudi iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KPV LV) mātei piederošā uzņēmumā, turklāt interesi par to esot izrādījuši arī citi dienesti, ko politiķis uzskata par provokāciju, izriet no viņa paustā sociālajā tīklā "Facebook".