Brīdi pirms avārijas uz Liepājas šosejas policija brīdināta par kāda kravas auto vadītāju

 
©Ekrānuzņēmums no Facebook

Ceturtdienas pēcpusdienā traģiskā autoavārijā uz Liepājas šosejas gāja bojā divi cilvēki. Sociālajos tīklos kāds iedzīvotājs informējis, ka vēl pirms avārijas brīdinājis par vienu no tajā, iespējams, iesaistītā kravas auto vadītājiem.

Kā liecina mikroblogošanas vietnē twitter ievietotā informācija, tad kāds vīrietis jau ap plkst.13:00 sazinājies ar likumsargiem un brīdinājis, ka uzreiz aiz Skrundas uz Liepājas pusi pa ceļu pārvietojas kravas auto, kura šoferis it kā uzvedas neadekvāti. Policijas pārstāvji sarunas laikā solījuši rīkoties.

Arī Valsts policijas pārstāvji apstiprina, ka vakar pulksten 13.01 saņemta informācija par aizdomīgu autovadītāju uz a/c A9. "Tā nekavējoties tika nodota tuvākajiem VP norīkojumiem, kuri tajā brīdī formēja ceļu satiksmes negadījumu Liepājā un strādāja uz a/c P105 un P108. Diemžēl nelaime notika pirms paspējām ierasties," norāda policijas pārstāvji.

"Mēs šobrīd vērtējam reaģēšanu uz saņemto informāciju, tostarp, starpinstitūciju informācijas apmaiņu."

Tāpat saistībā ar avāriju ir noteikta tiesu medicīniskā ekspertīze, lai noteiktu nāves cēloni, kā arī to, vai kāds no vadītājiem ir bijis alkoholisko vielu ietekmē, informē VP.

Jau vēstīts, ka informāciju par to, ka Durbes novadā Vecpils pagastā uz autoceļa Rīga - Liepāja notikusi divu smago automašīnu sadursme, policija saņēma plkst.13.30. Viena no automašīnām aizdegās, tāpēc uz notikuma vietu tika izsaukti arī ugunsdzēsēji.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā aģentūra LETA noskaidroja, ka degšanas platība bija 20 kvadrātmetri. Tāpat glābēji no abām automašīnām atbrīvoja cilvēkus un nodeva mediķiem, ka arī sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Nelaimē gāja bojā abu automašīnu vadītāji.

Mazumtirgotāja "Maxima Latvija" Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris aģentūrai LETA pastāstīja, ka ceļu satiksmes negadījumā ir iesaistīta SIA "Akatrans" piegādes automašīna, kas ir "Maxima Latvija" sadarbības partneris un nodrošina loģistikas pakalpojumus uzņēmumam.

""Maxima Latvija" izsaka visdziļāko līdzjūtību bojāgājušo ģimenēm. Esam sazinājušies ar atbildīgajiem valsts dienestiem, lai pilnībā sadarbotos situācijas izmeklēšanā," pauda Beseris.

Traģiskajā negadījumā dzīvību zaudējis arī cementa ražotāja "Schwenk Latvija" (iepriekš "Cemex") pārvadātāja SIA "M3" cementvedēja vadītājs, aģentūru LETA informēja "Schwenk Latvija" pārstāve Antra Savleviča.

Uzņēmuma pārstāvji izsaka līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem. Savleviča arī apliecināja, ka notikušā apstākļu noskaidrošanai uzņēmums ir gatavs sadarboties ar visām iesaistītajām pusēm un sniegt nepieciešamo atbalstu.

 

Abonē