karalis čārlzs

19.feb
Pēc ziņām par karaļa Čārlza III slimību tiek runāts par Lielbritānijas karaliskās ģimenes atkalapvienošanos. Princis Harijs sacīja, ka pašreizējā situācija varētu palīdzēt ģimenei atkalapvienoties un viņš labprāt uzņemtos karaliskos pienākumus, raksta independent.co.uk.
10.sep 2023
Princis Harijs 6. septembrī ieradās Lielbritānijā, lai apmeklētu ikgadējo "WellChild Awards" balvu pasniegšanu. Kā izrādās, tad viņa tēvs, karalis Čarlzs III neizbrīvēs brīvu brīdi, lai satiktu dēlu, vēsta "The Sun".
27.apr 2023
Britu tabloīds "Daily Star" publicējis rakstu, kurā apgalvojis, kādas pārmaiņas saskaņā ar slavenā franču pareģa Mišela de Nostradama pirms vairākiem gadu simtiem izteiktajām prognozēm sagaida karali Čārlzu III.
17.mar 2023
82 gadu vecumā mūžībā devies karaļa Čārlza II sievas Kamillas māsas vīrs, vēsta britu izdevums "The Sun".
5.mar 2023
Sākotnēji tika spriests par to, vai karalis Čārlzs maz aicinās savu dēlu un vedeklu uz kronēšanu, sakarā ar viņu saspīlētajām attiecībām, ziņo portāls "HelloMagazine".
24.sep 2022
Savas dzīves laikā karalis Čārlzs III bija izcēlies ar savām reizēm dīvainajām un nesaprotamajām prasībām, piemēram, ciemojoties pat pie draugiem, viņš vienmēr pieprasa, lai tiktu ņemta līdzi viņa gulta un gleznas.
10.sep 2022
2001. gada 8. novembri Latvijā vizīte bija ieradies Velsas princis Čārlzs (tagad karalis Čārlzs III). Viņš devās pie Brīvības pieminekļa nolikt ziedus, bet pēkšņi cauri pūlim izspraucās jauniete, kura ar sarkanu neļķi centās iepļaukāt princi.
10.sep 2022
Lielbritānijas karalis Čārlzs III savā darbībā būs piesardzīgs un turpinās kopt savas mātes karalienes Elizabetes II aizsāktās tradīcijas, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra.
10.sep 2022
Šobrīd notiek Troņa mantošanas padomes sanāksme, kurā Čārlzs III tiks oficiāli pasludināts par Apvienotās Karalistes monarhu.
10.sep 2022
Karalis Čarlzs III sestdien Troņmantošanas padomes sēdē oficiāli pasludināts par Apvienotās Karalistes jauno monarhu.
10.sep 2022
Karalis Čārlzs III, vēl būdams princis Čārlzs, neslēpa savu nepatiku pret sava dēla Harija sievu Meganu. Savā pirmajā runā, esot karaļa statusā, viņš pieminēja arī Meganu.